ترمینال شماره ۳ دبی ۱ - عکس

ترمینال شماره 3 دبی 1

sheyvar - ایران - تبریز
اینها که فرودگاه امام ما را کپی کرده اند ؟؟؟؟
جمعه 19 تیر 1388

lovestory - نروژ - ترندهیم
مرده شور ریخت هرچی‌ عرب سوسمار خورو ببرن که هرچی‌ بدبختی داریم از این کثافت‌ها هستش..نسلشون ور بیفته الهی
جمعه 19 تیر 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
lovestory - نروژ - ترندهیم
افرین .مرگ بر اسلام و عرب و عرب پرست
جمعه 19 تیر 1388

engamd - ایران - شیراز
تعجب نداره!!!!!!!!!
اونا نفتشونو خرج خودشون می کنن ما خرج حزب اللهو انصارو لبنانو ... .راستی 15000 تا بمب ناقابل هم دادیم به حماس بریزه رو سر اسراییل.این که چیزی نیست.!!بعضی مواقع هم راه آهن برا خودمون می سازیم ولی متاسفانه عوامل بیگانه باعث تخریب می شن ما هم نیاز به بازسازی مجدد داریم بودجه فرودگاه رو صرف بازسازی راه آهنه می کنیم!!!!
در ضمن ما یک موجوداتی هم داریم که هر چی پول می کنن تو جیبشون پر نمیشه!!!!اینا دیگه چه موجوداتی هستن.(آخوند)
جمعه 19 تیر 1388

linda.29 - سویس - زوریخ
lovestory - نروژ - ترندهیم افرین گل گفتی
جمعه 19 تیر 1388

oldboy - انگلستان - لندن
من مخالف نژاد پرستی هستم و شرم آوره که مردم این حرفها رو به اعراب میزنن..حقیقت اینه دوبی پول نفتش رو خرج کشورش و مردمش میکنه و ایران پول نفت رو خرج سپاه پشمالو و حزب الله لبنان و فعلیتهای نظامی و تبلیغاتی کثیفش.
جمعه 19 تیر 1388

shahab2002 - المان - مو نیخ
دوستان عزیز درسته که مر دم ما از اسلامی که اینها به ما تحمیل کردند خیری ندیده اما بنظر من اهانت به یک ملت کاره درستی نیست. مابایستی با خرافات و فقر فرهنگی و بیسو ادی مبارزه کنیم و اینقدر ساده نباشیم که هر جه دلشان میخواهند به ما از طریق خودمان تحمیل کنند.
جمعه 19 تیر 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
sheyvar - ایران - تبریز
اینها که فرودگاه امام ما را کپی کرده اند ؟؟؟؟
***
هرچی عکسهارو نگاه میکنم شباهتشو با فرودگاه خمینی نمیبینم میشه بگید چه شباهتی داره که میگید کپی کردنش؟!
جمعه 19 تیر 1388

jgreene75 - انگلستان - لستر
جالبه عکسها رو یک سایت سوئدی گذاشته!
اتفاقا پارسال تابستان (هنوز به خاطر رکود اقتصادی دبی ورشکست نشده بوده!) یک خبرنگار مشهور سوئدی (خانم) که دبی رفته بود میگفت به خاطر تبلیغات زیاد و تخفیف های ویژه، تصمیم گرفته تعطیلاتش را دبی بره! نوشته بود حتی یک لحظه هم از چشمهای حیض کارکنان هتل (اونم 6 یا 7 ستاره!!!) در امان نبوده. تو روزنامه جنجالی بود و خلاصه اینکه نوشته بودند هر چی باشه اینا عرب هستند و با این جور تبلیغات هم نمیتونند منکر سوسمار خوردنشان باشند!! میگن امسال همه تورهای از سوئد به دبی کنسل شده. این همه عکس هم که از یک سایت سوئدی است احتمالا هدفش تبلیغ دبی بوده. آخه بدجوری بیچاره دبی اسمش بد در رفته!
جمعه 19 تیر 1388

lvlarkez - لبنان - بیروت
دوستان خوشحال میشم اگه وقتى مسئله پول وسط میاد نگید لبنان ، لطفا تصحیح کنید به (حزب الله لبنان) و حسن نصر الله . و این اخوند هم پول ایرانو در راه خراب کردن ازادى در لبنان خرج میکنه. ممنونم از همگى
جمعه 19 تیر 1388

azadi2000 - فرانسه - پاریس
lovestory - نروژ - ترندهیم
mn4434 - انگلیس - لندن

sheyvar - ایران - تبریز
این ترمیناله نه فرودگاه.عزیزان تا کی میخوای تعصب؟جرا ما ایرانیها چشم دیدن پیشرفت هیچ کشوری رو نداریم.واقع بین باشیم و مقایسه کنیم با ترمینالهای خودمون.شماها که دم از آزادی و دموکراسی میزنین با این طرز تفکر میخواین کشوری آزاد داشته باشیم.
جمعه 19 تیر 1388

Nim Rokh - ایران - تهران
اینها همش حباب است که مقاومت خودش را در برابر بحران اقتصادی جهان نشان داده و بزودی بر سر همین عربها خراب خواهد شد. پس ریاد جوگیر نشوید. در ضمن این اهن پاره ها در برابر عدم استقلال عربها که خیلی ناچیز است.
جمعه 19 تیر 1388

man45 - هلند - هلند
عرب را چه به این غلطا.... اول مرداشون برن اون ماکسی هاشون را عوض کنن و مثل یک مرد شلوار بپوشان و اون زنهای بدبختشون مجبور نکنن به نقاب روبنده زدن .بعدا .ولی من باز فکر این عرب جماعت ادم نمشود .
جمعه 19 تیر 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
وقتی کسانی که خواهان پیشرفت مملکتشون هستن در راس قرار بگیرن و افراد بر پایه توانایی هاشون امور رو بدست بگیرن سرمایه خارجی جذب شده و نتیجش میشه این. در موردایران خودتون جمله قبلی منو بر عکس کنید!
جمعه 19 تیر 1388

sooratak - مالزی - کوالالامپور
azadi2000 - فرانسه - پاریس
دکتر جان ٬ این عکس ها مال ترمینال شماره 3 فرودگاه دوبی است. چرا الکی به بقیه گیر میدی؟ اینقدر مطلق گرایی زندگی رو سخت و صد البته پیشرفت رو سخت تر می کنه
جمعه 19 تیر 1388

usef - انگلیس - کاردیف
طرف صحبت من lovestory - نروژ - ترندهیم و mn4434 - انگلیس - لندن است من به عنوان یک ایرانی از پیام این اعضا شرمنده شدم برایم قابل درک نیست که یکنفر به این راحتی به یک ملت توهین کند آن هم به دلیل پیشرفت آن ملت خداوند همه را هدایت کند بخصوص اعضای فوق
جمعه 19 تیر 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
azadi2000 - فرانسه - پاریس
این اعراب سوسمارخور که 1500 ساله مثل بختک افتادن روی کشور ما ارزش اینو ندارن که حرف هموطنان خودتو بشکنی. در ضمن دموکراسی خواهی ربطی به این نداره که یه ایرانی دلش بخواد در مورد اعراب با اون سابقه وحشیگری‌شون بد و بیراه بگه. به نظرم که هیچ اشکالی نداره و به قول آخوندای خودمون اشکال نداره و کاملاً هم جایزه. شما به جای این حرفها کمی تعصب ایرانی‌تو ببر بالا.
این عربها با اون قیافه کریه المنظرشون فقط به درد بچه ترسوندن می‌خورن.
جمعه 19 تیر 1388

kamangir - نروژ - اسلو
lovestory - نروژ - ترندهیم
باهات موافقم.
azadi2000 - فرانسه - پاریس

پولای ماست اینا که سرمایه گذاری شد بعدشم گفتن ورشکسته شدین و الان دارن استفاده میکنن.از کی تا حالا عرب و پیشرفت؟این دیگه از اون حرفا بود.
جمعه 19 تیر 1388

manis - انگلیس - شفیلد
اگر این زرق و برقها رو درست نمیکردن سگ هم نگاهشون نمیکرد.
گر چه الان به سگ توهین کردم .
جمعه 19 تیر 1388

N.sami77 - دانمارک - کبنهاگ
بعضی از کاربران از جایه دیگه میسوزن نمیتونونن بیشرفت کشورای دیگر را ببینن! دوست عزیز واقع بین باش
جمعه 19 تیر 1388

Shamoosh - آلمان - دوسلدورف
اگر اسلام بود دین خدا . نمیگفت بکش در راه خدا
از اول و ازل اسلام ننگین بود . خرجش برای ایرانی سنگین بود
تا هر عاقلی دهان به سخن باز کرد . عرب به جرم کفر حربه آغاز کرد
زندگی چه قبل و چه بعدش جهنم شد . بر او که حق گفت و کشته شد
جمعه 19 تیر 1388

darva - مالزی - سایبرجایا
ما ادعای تمدن داریم در صورتی که اکثرا نژاد پرستیم و می گیم ما روشن فکریم...
آقایون تو غرب نشستن و ادعای روشن فکری و حمایت از دموکراسیشون گوش آسمون و کر کرده ولی هنوز که هنوزه نژاد پرست تشریف دارن.
درود بر تمام مردم دنیا از هر تیره و نژادی
پاینده ایران
جمعه 19 تیر 1388

ehsan_2nd_time - یو کی - لندن
تازه داره میشه مثل فرودگاه امام خمینی خودمون . به اون بزرگی که مگس هم توش پر نمیزنه
جمعه 19 تیر 1388

mehrab fallah - کانادا - تورنتو
من از اساس با دین مخالفم از زمان ابراهیم زیرک و حیله گر تا موسی رمال و داوود خانم باز و چشم هیز تا عیسی ولد الزنا و در اخر محمد شهوت ران ولی نکته جالبی که در نظرات هموطنهام میبینم اینه که به خوبی جهان سومی بودن خودمون را با منطق و دلیل به همدیگه ثابت میکنیم.این منم منم گفتنا و در اخر وقتی توی تقسیم بندی جهانی همرده با اعراب افغانستان و پاکستان قرار میگیریم ناراحت و بر افروخته میشیم.به سایتهای خبری اعراب حتی مصریها سر بزنید با عرض معذرت اونها هم از بعضی از ماها در نظر دادن و توهین به اقوام به مراتب بدتر هستن.این خاصییت ما ادمهای جهان سومی حتی ساکن در کشورهای پیشرفتست.ترک و عرب پست هستن درست برعکس برای اعراب ایرانی و ترک پسته و برای ترک هم به همین ترتیب.ادم وقتی زاده میشه میتونه دین و مذهبش رو عوض کنه ولی نژاد و قومش رو نه.پس بیاید به قومها هر چند خوار و حقیر توهین نکنیم حداقل برای ثابت کردن انسانییت خودمون.در ضمن اینکه کسی که تمام بدبختی خودش رو از اسلام عرب میدونه به صورت مستقیم به شعور خودش و اجدادش توهین کرده.ما از دوره صفوی به اینور هنوز نتونستیم یک حکومت دموکرات و ازاد روی کار بیاریم مشکل از خودمون هست که 30 پیش به خاطر همین اسلام اعراب حکومت نیمه دیکتاتوری شاه رو زمین زدیم تا حکومت الهی ااسلامی حاکم بشه ولی مارو به تیره روزی فلاکت و انزوا سوق داد.بعضی از نظرها شرم اوره و از دوستانی که منطقی نظر دادن و در واقع فرهنگ بالای خودشون رو نشون دادن تشکر میکنم
جمعه 19 تیر 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
نژاد ایرانی بهترین نژاد دنیاست.
جمعه 19 تیر 1388

siya48 - آلمان - کلن
Nim Rokh - ایران - تهران
فقط می‌تونم بهت بگم ""آفرین""
جمعه 19 تیر 1388

homan joon - ایران - تهران
من به عنوان یک ایرانی احساس حقارت کردم، مخصوصا در موقع دیدن عکس دهم که اون عرب اون بالا ایستاده داره با افتخار پایینو نگاه میکنه، ( البته به نظرم اومد که داره با افتخار نگاه میکنه )
جمعه 19 تیر 1388

maryamafghan - اتریش - سالزبور
mn4434 - انگلیس - لندن
لطفا هر جا یی حرف از اسلام و مسلم نیارین در ضمن جع نبند
جمعه 19 تیر 1388

زنده باد ایران و ایرانی - امارات - دبی
دارندگی و برازندگی ...
شیخ خوب دارن. مردم قدرشناس دارن.درامد دارن.اینها نسازن کی بسازه؟
جمعه 19 تیر 1388

Nedaye Melate Mazlum Iran - آلمان - دوسلدورف
چقدر شبیه ترمینال شماره 1 فرودگاه مهرآباده !!
میگما... یه جایی شبیهشو دیدم !
جمعه 19 تیر 1388

ناسیونالیست - i - t
میگن تعصب چشم را کور می کنه!
منم با همه اونایی که از عرب جماعت خوشش نمیاد موافقم ولی خب واقعیت اینه که اونا پولشون رو که حاصل نفتشونه درست خرج می کنند و ازش هم پول در میارن ولی ما چی؟مگه پول ما از نفت نیست؟چرا پس مثلا فرودگاه امام که این همه هزینه بالاش رفت و قرار بود(و هست!)به فرودگاه ترانزیتی تبدیل بشه(جای همین فرودگاه) یک سازه معمولی و الیته کمترین امکانات رو داره!
جمعه 19 تیر 1388

setroos - اوکراین - کیف
چه حالی‌ میده اگه همیشه خلوت باشه،مثل این عکسها.بعد همهٔ این سرمایه میره تو پاچهٔ هرچی‌ عرب...فقط به اون عکسی‌ که ۴ تا عرب دارن تو فرودگاه راه می‌رن دقت کنید،همهٔ کلاس فرودگاه صفر می‌شه. . .
جمعه 19 تیر 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
asir@.P - فرانسه - پاریس
چرا اینقدر ساده ای داره شوخی میکنه
جمعه 19 تیر 1388

niloofar22 - ایران - مشهد
دوستان ما خودمونو خواستار حقوق بشر و دوستی میدونیم حالا به همین راحتی به اعراب توهین می کنیم؟!
آحه بی عرضگی سران ما چه ربطی به اعراب داره؟! ما هم اگه میتونیم و لیاقتشو داریم پیشرفت کنیم
جمعه 19 تیر 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
من اصلا از اسم اسلام هم دیگر حالم به هم می خورد اما.....ما یا دنباله قهرمانیم یا مقصر. به اعراب چه اگر عده ای خیلی... محمدی هستند. فعلا که این مائیم که در دنیا مورد تمسخر هستیم به برکت ایت اله ریشها.به جای توهین دلهای انان را به خود نزدیک کنیم و اگر توهینی بود توهین کنیم. تمام بدبختی ما از غرور بیجا و خودبزرگ بینی ماست.
جمعه 19 تیر 1388

niloofarane-96 - ایران - تهران
خاک بر سر این ..ب ها. کاش به جای دایناسورها این ..ب ها منقرض می شدن. عید امسال که ما رفتیم دوبی تو اون ترمینال که ما رفتیم اینجوری نبود. خیلی ساده بود. البته از بالاسر که نگاه میکنی شکل فرودگاهشون خیلی قشنگه.شبیه یه مار بزرگ هست.
شنبه 20 تیر 1388

ironwill - ایران - تهران
mehrab fallah
من از هیچ دینی طرفداری نمی کنم اما در مورد عیسی حتی اسلام هم گواهی می دهد که تولد وی منشا الهی داشته است و در واقع تجلی خدا در کالبد انسانی بوده است و تاریخ هم گواهی می دهد موسی هر چند یک انسان عادی بوده اما کارهایی چون شکافتن دریا کاری فوق بشری بوده است.
شنبه 20 تیر 1388

90min - ایران - ابادان
Nim Rokh - ایران - تهران
ملت دستشون تو پوست گردو هستش ولی شما مختتون تو پوست گردو گیر کرده اگه عاشق مرتاضی هستی تشریف ببر هند/اگه پول این ملت نگون بخت خرج خودش میشد حالو روزمون بهتر از حالا بود/
شنبه 20 تیر 1388

tamara .s - انگلیس - لندن
واقعا که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه واسه چی این همه از ما عقده دارید نگید اسلام که من خودم به شخصه ادیانو رد میکنم اطرافیانم هم همینطور باور کنید ما مستحق اینهمه حرف نیستیم ایران 7 ملیون عرب داره که همه هم ایرانی هستن پس مودب باشید لطفا
شنبه 20 تیر 1388

anosh - امارات - دبی
نظری ندارم!!!!
شنبه 20 تیر 1388

mehrab fallah - کانادا - تورنتو
ironwill - ایران - تهران

متوجه هستم دوست عزیز و خیلی معذرت میخوام که نظرمو این جوری بیان کردم و شاید به اعتقادات خیلیها توهین ولی من خود اسلام رو هم قبول ندارم ادیان مختلف شباهتهای بسیار عجیبی دارن مخصوصا ادیان ابراهیمی و همشونم توهین به شعور انسانهاست ولی اسلام بیشتر که البته حکومتهای اسلامی هم که بر مردم مسلمان حکومت میکنند خیلی موثر هستند و مردم این مناطق هم از اونها موثر تر شما یک نگاه به نظرات بالا بندازید میبینید که دنیای ازاد و پیشرفته داره به وسیله ی تبادل سریع اطلاعات و تکنولوژی دنیای واحد و بدون مرز ایجاد میکنه اونوقت هموطنهای ما هنوز دنبال در گیری قومی و قبیله ای خودشون هستن و من متعجبم بعضی از افرادی که افکارشون تا این حد عقب افتاه و پوسیدست چرا سعی نمیکنند تو همون کشورهایی که ساکنش هستند یک چیزی در مورد برابری یا حداقل ادمیت یاد بگیرن.همیشه فکر میکنم چرا ما در همه ی مسایل حتی فرهنگ از دنیایی که سالها این اراجیف قوم و قومییت رو کنار گذاشته و با سرعت نور پیشرفت میکنه عقبیم.
tamara .s - انگلیس - لندن
همشهری بسیار عزیز کسی که به این صورت نظر میده و سطح فکرش در همین حد هست مطمئنا جوابی هم برای سوالتون نداره هر چند فکر نمیکنم هیچ کسی منظورش با هموطنهای عربمون باشه فکر نمیکنم ادم وطنپرستی پیدا بشه که به هموطنش اهانت کنه.
یکشنبه 21 تیر 1388

septa - فیلیپین - مانیلا
هااااا.....
دوشنبه 22 تیر 1388

مانیا - ایران - تهران
مهراب فلاح-تورنتو- دوست گرامی با روشن نگری شما و دوستان دیگر در این سطوح کاملا موافقم. ما هنوز میترسیم واقعیت پوچ بودن ادیان را بپذیریم. عقل هم بگه نه دل میلرزه. ولی بهرحال عصر عجیب تبادل اطلاعاته.
در مورد اعراب ملخ خور و این تعصبات کور باید بگم ما هنوز داریم با میخ روی ماشین های مدل بالای دیگران نقاشی میکشیم.
کدوم دولت خارجی جلوی سران بی لیاقت حکومت ما را برای پیشرفت و آبادانی کشور گرفت؟
اونها بلدند با پول نفتشون چکار کنند. ما هم بلد بودیم.ناتوانی خودمان راچرا گردن دیگران میندازیم؟؟ مگه نامه دم خانه های ما فرستادند برای خروج اینهمه ارز از مملکت بعنوان خرید ملک؟ اینهم انتخاب خودمون بود. کارخانه دار کارخانه اش را در شهرک صنعتی هشتگرد فروخت . کارگران را بازخرید کرد. چند تا آپارتمان برای خودش و خانمش و پسرهاش خرید. حالا هم که ارزشش پاپین آمده و اقامت ندادند ویزا هم نمیدهند... آقای مهندس دوبار سکته کرده است. از ماست که بر ماست.
سه‌شنبه 23 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.