فال روز جمعه ۱۰ جولای - ۱۹ تیرماه

فال روز جمعه 10 جولای - 19 تیرماه

فروردین

 در حال حاضر زهره در برج میزان است. روابطتان با دیگران خوب و راحت است. می توانید انتظار موفقیت زیادی داشته باشید بنابراین حرکت را آغاز کنید.از فرصت ها استفاده کنید. امروز ارتباط با دیگران اهمیت زیادی دارد. سعی کنید در برخورد با دیگران صبور و مهربان باشید.اگر امروز سرکار رفته اید، همکارانتان با خرسندی به شما کمک کرده و شما را همراهی خواهند کرد. شما نیز مایلید تا آن جا که می توانید آنها را یاری کنید. ممکن است اخبار خوشی راجع به بالا رفتن میزان حقوق خود بشنوید و یا فردی تلاش های سخت شما را در نظر گرفته و انعام یا تسهیلاتی را به شما بدهد.

اردیبهشت

 در حال حاضر ستارگان شما را تشویق می کنند. نمی توانید مسایل مربوط به امنیت شخصی خودتان را نادیده بگیرید.اگر می خواهید موفق شوید باید به نظرات دیگران هم گوش دهید.احساس نسبتاً عجیبی نسبت به موفقیت تان دارید . احساس می کنید لیاقت آن را ندارید باور کنید که دارید . روابط اجتماعی تان کمتر شده است . بنابراین سعی کنید زیاده روی نکنید و تنها به این موقعیت فکر نکنید .

خرداد

 زهره به برج میزان رفته است و این قسمت اجتماعی چارت شماست. به نظر می رسد تفریح و سرگرمی دارید مخصوصاً اگر مجرد هستید، می توانید با همسرتان و فرزندان، خانوادگی تفریح کنید.کمتر به خودتان سخت می گیرید و در نتیجه اعتماد به نفس بیشتری هم به دست می آورید. شاید بتوانید با سرعت نور مشکلات را حل کنید حتی اگر برای مدتی زندگی را برایتان سخت کرده باشند، زمانی که انها را حل کردید به این فکر می کنید که چرا زودتر آنها را حل نکرده اید. شاید به این خاطر که کارهای زیادی داشته اید که انجام دهید. این طور نیست؟

تیر

شاید ازاین تعطیلات است خوشحال شوید. بعد از این همه مشکل در محل کاربه یک تفریح و استراحت نیاز دارید. تفریح با دوستان شما را آرام میکند . اما زیاده روی نکنید.موقعیت تان را مشخص کرده اید اما یک نفر هم چنان ناراضی است.فضا تحت فشار بیشتری قرار دارد.اما نباید اجازه دهید این موضوع بیش ازحد افزایش یابد.خیلی ها دوست دارند که بیشتر اوضاع را خراب کنند.

مرداد

 امروز با دوستان بودن، تفریح خوبی خواهد بود و جای تاسف است اگر زمانی طولانی را به تنهایی بگذرانید. مطمئناً از بودن با کسانی که شبیه شما فکر می کنند، لذت خواهید برد. همه شما شیرهای تنها از رفتن به کلوپ یا جماعت مورد علاقه تان و گپ زدن با دوستانتان بسیار لذت خواهید برد. حتی ممکن است زمانی که آن جا هستید گفتگویی دوست داشتنی داشته باشید.

شهریور

 همه از رفتار خوب شما سرحال می آیند.حتی اگر در حال حاضر کارها خوب پیش نمی رود.بالاخره موضوعی را پیدا می کنید تا از آن شاد شوید.شاید اضافه حقوق کمی پیدا کنید.در رابطه با اوراق کاری، مرتب کردن و یا فایل کردن اوراق روی میزتان بسیار کمک می کند که این زمان را بهتر بگذرانید و بعد از این کار احساس بهتری خواهید داشت.

 مهر

 شما هماهنگی های جالبی با شخصی دارید که از کشور دیگری آمده و نوع زندگی متفاوتی از شما دارد.آنها مطالب زیادی برای فکر کردن به شما می دهند و شما از گفتگو با آنها لذت می برید حتی ممکن است روابط بسیار رمانتیک با یک فرد خارجی داشته باشید و یا این که بسیار مشتاق شوید از یکی از کشورهای بسیار دور دست دیدن کنید.

آبان

 سعی کنید مسائل را زیاد جدی نگیرید و گرنه خودتان را به دردسر می اندازید.شما فرق بین درست و غلط را می دانید بنابراین از حس ششم تان استفاده می کنید.مدت هاست که تصمیم دارید چندین کار اداری را انجام دهید اما وقت نکرده اید.نمی خواهم تفریح تان را خراب کنم اما به این فکر کنید که بعد از اینکه تمام کارها انجام شود چه قدر احساس راحتی می کنید.آن قدرها هم که فکر می کنید سخت نیست زیرا امروز می توانید به راحتی تمام کارهای سخت را انجام دهید.تنها چیزی که لازم است کمی نظم و ترتیب درا کارها ست.

 آذر

 ستاره ها کمکتان می کنند که شما امروز خیلی راحت و روشن فکر کنید و با دیگران ارتباط برقرار کنید. پس از این موقعیت استفاده نمائید. یک موقعیت بسیار عالی کاری یک دفعه برایتان پیدا می شود و خیل نعمت مالی بزرگی است برایتان. اگر می خواهید کسی به شما لطفی بکند حتماً از یک همکارتان تقاضا کنید.

دی

 اکنون ونوس وارد برج میزان می شود. هر چه قدر خسته باشید، خانه تان را زیبا می کنید. اکنون زمان مناسبی برای انجام کارهای عقب افتاده نیست، چون واقعاً سرتان شلوغ است. اما تمایل دارید تا جایی که می توانید خانه را جذاب و زیبا کنید.امروز در رویا به سر می برید اما به هنگام رانندگی یا استفاده از دستگاه های خطرناک مراقب خودتان باشید. اگر مراقب کارتان نباشید احتمال تصادف زیاد است.

 بهمن

 ستارگان فعالیت های زیادی را برای تان فراهم می کنند و شما بیشتر از روزهای معمول در حرفه خود موفق هستید و کارهای پرخطر انجام می دهید.به هر کاری که جالب و ماجراجویانه باشد روی می آورید به خصوص اگر موضوعی ناشناخته باشد.با افراد مایوس و ناامید که تمایل دارند شادی شما را از بین ببرند معاشرت نکنید.

اسفند

 اکنون ونوس داخل برج میزان می شود ستارگان چنین مرتب شده اند که یک خرید اصلی برای خانه اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. این طور نیست که حقیقتاً نخواهید بی پروا باشید اما حداقل اشتباهی در زیبایی نخواهید کرد پس در حال حاضر سلیقه شما بی همتاست.شما ممکن است درک کرده باشید که یکی از همکاران می تواند محرم راز مهمی شود. شما بطور بخصوصی پذیرای نفوذها و ایده های جدید هستید واین شخص به نظر می رسد مشتاق است تا چشمان شما را به دورنمای جدیدی باز کند.

nahid amid - فرانسه - پاریس

امروز،زهره و ونوس و دیگر ستاره گان نظر لطفشون زیاد شده، چه خوبه اگر همینطور به کارشون ادامه بدهند.
جمعه 19 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.