درگیری در مرکز شهر تهران

درگیری در مرکز شهر تهران

نیروهای انتظامی ایران امروز، پنج‌شنبه با شلیک تیر هوایی، به سوی شمار زیادی از تظاهرکنندگان گاز اشک‌آور پرتاب کردند.
خبرگزاری سی‌ان‌ان، شمار تجمع‌کنندگان دهمین سالگرد ۱۸ تیر در تهران را «دو تا سه هزار نفر» ذکر کرده‌است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از شاهدان عینی صدها تن از افراد پلیس که بسیاری از آن‌ها لباس مأموران ضد شورش را بر تن داشتند امروز، در خیابان‌های نزدیک به دانشگاه تهران مستقر شدند.

بنا بر گزارش‌ها، با وجود تهدید استاندار تهران به برخورد شدید با کسانی که به مناسبت ۱۸ تیر در خیابان‌ها حضور پیدا کنند، هزاران تن امروز به منظور برگزاری سالگرد ۱۸ تیر امروز به خیابان‌ها آمده‌اند.

بنا بر گزارش‌های دریافتی، نیروهای دولتی در حال ضرب و شتم تجمع‌کنندگان و هم‌چنین عابران پیاده در خیابان انقلاب و در نزدیکی دانشگاه تهران با باتوم بودند.

«بسیجیان نوجوان با چماق»
شاهدان عینی به خبرگزاری فرانسه گفته‌اند که صدها نفر از شرکت‌کنندگان در مراسم سالگرد از نقاط مختلف به سوی دانشگاه تهران در حال حرکت بودند و ۲۰۰ تا ۳۰۰ تن با سر دادن شعار «مرگ بر دیکتاتور» خواستار پیوستن پلیس به آن‌ها شدند. شعار «یا حسین،‌ میر حسین» از دیگر شعارهایی بود که از جمعیت حاضر شنیده می‌شد.

گزارش‌های دریافتی حاکی است که نیروی انتظامی در خیابان‌های منطقه حضور زیادی داشته‌اند ولی درگیری با معترضان توسط نیروهای بسیج و سپاه پاسداران انجام شده‌است.
بنا بر این گزارش‌ها نیروهای بسیجی که با باتوم و چماق به جمعیت حمله‌ور شدند اکثراً نوجوانانی با سنین نسبتاً کم هستند.

هم‌چنین گزارش‌ها حاکی است که این درگیری‌ها از سمت شمال میدان ولی‌عصر آغاز شد و تمرکز آن بیشتر در محدوده میدان انقلاب، چهار راه ولیعصر و دانشگاه تهران بوده‌است.
«پس از آغاز درگیری توسط نیروهای بسیج، معترضان نیز با فریاد الله اکبر به سوی آنان حمله کرده‌اند و بیسیم و چماق شماری از بسیجی‌ها را از دست آن‌ها خارج کرده‌اند.»

گزارش‌های دیگری حاکی است که «نیروهایی از پادگان‌های شرق تهران در حال اعزام به سوی میدان انقلاب هستند.»
مناطقی از شرق تهران، در محدوده شرق و شمال شرق محله قصر فیروزه محل سکونت و استقرار شمار زیادی از نیروهای آموزش‌دیده مسلح دولتی است. در تأسیسات و فروشگاه‌های این محلات،‌ تابلوهای دوزبانه عربی و فارسی نیز به‌چشم می‌خورد.

در سراسر این بخش از تهران تابلوی «عکسبرداری ممنوع» نیز به‌چشم می‌خورد.

گزارش‌های دریافتی از صدای ممتد آژیر آمبولانس‌ها طی ساعات امروز و پراکنده شدن بسیاری از جمعیت حاضر خبر می‌دهند.

هم‌چنین شاهدان عینی دیگر، از حضور بسیجیان مسلح در مقابل بسیاری از مسجدهای مرکز شهر تهران و بازرسی عابران از سوی این افراد خبر می‌دهند.

هجدهم تیرماه، سالگرد حمله نیروی انتظامی و لباس شخصی‌ها به کوی دانشگاه تهران واقع در امیرآباد شمالی است. در پی تحصن اعتراض‌آمیز دانشجویان کوی دانشگاه تهران در اعتراض به توقیف روزنامه سلام، با ورود نیروی انتظامی به این کوی، این تحصن به خشونت کشیده شد.

فراخوانی که طی روزهای گذشته از طریق فیس بوک، پست الکترونیکی و سایت‌های اینترنتی منتشر شده، مردم را به «راهپیمایی سکوت» در روز ۱۸ تیر دعوت کرده‌است.

شاهدان عینی هم‌چنین خبر داده‌اند که در چندین میدان اصلی تهران برگه‌های پخش شده که در آن‌ها از مردم خواسته شده تا به راهپیمایی روز پنج‌شنبه بپیوندند.

مرتضی تمدن، استاندار تهران امروز گفت: «اگر افراد معدودی بخواهند با گوش دادن به فراخوان شبکه‌های ضد انقلاب، تحرک ضد امنیتی داشته باشند زیر گام‌های مردم هوشیار ما له خواهند شد.»

این هشدار استاندار تهران امروز پس از ابراز نگرانی جدی هشت کشور صنعتی جهان (جی ۸) نسبت به خشونت پس از انتخابات در ایران اعلام شد.

در سال‌های گذشته نیز گروه‌هایی از دانشجویان مراسمی برای سالگرد ۱۸ تیر برگزار کرده‌اند.

«درگیری در سعادت‌آباد»
گزارش‌های دیگری هم‌چنین از تجمعی «۳۰۰ نفری» طی شب گذشته در محله سعادت‌آباد تهران خبر می‌دهد. بنا به گفته شاهدادن عینی، نیروهای بسیجی برای جلوگیری از فریادهای شبانه الله اکبر از بام‌های منازل دیشب نیز وارد این محله شدند. گفته می‌شود درگیری‌هایی دیشب در سعادت‌آباد روی داده که طی آن، «ساکنان باتوم و دستگاه بیسیم چند تن از بسیجیان را از دست آن‌ها خارج کرده‌اند.»

تحولات پراکنده امروز و دیروز در حالی صورت می‌گیرد که پس از انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری و اعلام نتایج آن میلیون‌ها نفر به تظاهرات اعتراض‌آمیز پرداختند و این راهپیمایی‌ها با خشونت و سرکوب دولتی مواجه شد.

با وجود این سرکوب‌ها و بازداشت شماری زیادی که به گفته فدراسیون بین‌المللی جامعه‌های حقوق بشر تعدادشان به بیش از دو هزار نفر می‌رسد، میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد اصلاح‌طلب دهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، گفته‌اند اعتراضشان به آنچه «تقلب در انتخابات» می‌دانند را ادامه خواهند داد.

واکنش عفو بین‌الملل
سازمان عفو بین‌الملل نیز امروز استفاده خشونت توسط نیروهای امنیتی ایران علیه معترضان در تهران را محکوم کرد.

حسیبه حاج صحراوی، معاون مدیر برنامه خاورمیانه و شمال آفریقای عفو بین‌الملل در این باره گفت:
«امروز، مقامات ایران بار دیگر عدم تحمل خود نسبت به مخالفان را نشان دادند، به همان شیوه‌ای که به صورت تمام و کمال باقیمانده روش‌های بی‌رحمانه‌ای است که در سال ۱۹۹۹ استفاده کردند.»

وی افزود:
«واقعاً‌ وقت آن رسیده‌است که آن‌ها از به کار بردن روش‌های زور بازو برای سرکوب اعتراضات دست بکشند و به تعهدات خود تحت قانون حقوق بشر سر بنهند.»

Jose - انگلستان - لندن
آب از آب تکون نخواهد خورد.
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

Mahnaz30 - سوئیس - ‌‌برن
مرگ بر جیره خور
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

masoud_shastchy - ایران - تهران
یاد فیلم دایره زنگی افتادم. {سرهنگ: من مرده شما زنده..میرن اینا...!}
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
دهانت را می بویند مبادا گفته باشی " الله اکبر " !
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

garfild - ایران - تهران
لولللللل امروز 18 تیر: مجتبی بمیری ُ رهبری رو نبینی :()
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
بچه ها نیروهای این علی گدا و کودتاچیان خیلی کم هست .به خاطر همین هست که اینطوری مردمو وحشیانه سرکوب میکنند..
به خدا اگه اینجوری جنبش ادامه پیدا کنه به طور حتم مردم پیروز میدان خپواهند شد..
راستی از دیگر شهرستانها باز خبری نست..
بازهم مثله اینکه طبق معمول این تهرونیا فقط کتک خوردن!
به خدا اگه چند تا شهر مثله تهرون مبارزه کنند به حتم این رژیم به این زودیا استبدادی سقوط میکنه
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

mehditm - ایران - تهران
Jose - انگلستان - لندن
عزیز من اونور دنیا نشستی ایه یاس نخون ما اینجا اینقدر مبارزه میکنیم تا پیروزی. این رژیم پوشالی برای امثال شما با این طرز فکر همیشه ماندنی است ولی اگر در ایران بودی با این جو بسته که یه اس ام اس هم نمیتونی بدی باورت میشد مردم پیروز میشوند.به امید پیروزی هر چه زودتر......
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

msforugh - ایران - تهران
مخملباف رو همایت کنیم.
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

sara1983 - ایران - تهران
Jose - انگلستان - لندن
شاید حق با شما باشه ولی برای من نوعی که در ایران هستم قوت قلبه که هنوز غرور و غیرت نمرده
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

zakaria - هلند - امستردام
امیدوارم دوباره خون مردم پایمال نشود.
لعنت به خائنین به مردم.
جمعه 19 تیر 1388

alborz1 - زیمبابوه - زیمبابوه
درود به فرزندان اهورای ایران درود به غیرت شما سیاهی ستیزان.ماهم به نوبه خود هر چه از دستمون بر بیاد دور از شماها میکنیم.فدای غیرت و مردانگی شما فرزندان نیک ایران.
جمعه 19 تیر 1388

ashegh22 - ایران - تهران
Jose - انگلستان - لندن
منطورت چیه؟ اگه اینجا بودی می فهمیدی که همه چی در حال تغییر اساسیه. آره داداش
جمعه 19 تیر 1388

بچه شمرون - هلند - روتردام
اونائی که هنوز باورشون نشده که ملا کارش تمومه از دنیا بی خبرن غرب با مردم ایرانه و همه جوره رزیم ملاهارو ایزوله داره میکنه فعلا با ندادن ویزا به مسئولین و به رسمیت نشناختن انتخابات ووو
این تازه شروع کاره
ما هم امروز در لاهه با هم میهنانمون همصدا بودیم و صداشونو در جلوی محوطه پارلمان هلند فریاد زدیم.
پاینده ایران
جمعه 19 تیر 1388

bidad-zamane - آلمان - کلن
مجتبی‌ بمیری .صندلی باباتو نگیری.

آرزوشو به گور ببینی‌ ،دزدای کلاش.
جمعه 19 تیر 1388

irane raha - ایران - تهران
امروز خیابانهای اطراف فاطمی و بلوار کشاورز قیامت بود. من عضو جدید هستم با یک پای از باتون داغون شده میگم محکم ایستاده ایم.
جمعه 19 تیر 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
mehditm - ایران - تهران
خوشم اومد خوب پیادش کردى !
جمعه 19 تیر 1388

sedayeNeda - آلمان - برلین
اگه من برخیزم .... اگه تو برخیزی .... همه برمی‌ خیزاند .
ملت دلیر ایران دارای دلی همچون شیر و ذهنی‌ به روشنایی خورشید است .
و نشان شیر و خورشید بر روی پرچم پرافتخار ایران بدینجهت صدها سال است که میدرخشد .
زنده باد آزادی / پاینده باد ملت آزادیخواه ایران / برفراز باد پرچم شیرو خورشید نشان ایران .
جمعه 19 تیر 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
چوسه انگلستان!
حاجی؛ شما راحت باش،حداقلش اینه که خواب راحتو از بعضی ها گرفتیم!
جمعه 19 تیر 1388

hany - ایران - یزد
Jose - انگلستان - لندن
شما احتمالاً خوابی.هیچی که نشده تا اینجا آبروشون تو دنیا رفته.حالا دیگه مردم تکلیفشون رو با اینا میدونن.شما اینو توجه داشته باش که اگه 100 سال دیگه هم طول بکشه در نهایت آخرش مردم پیروز میشن.
mehditm - ایران - تهران
چه خوب میشه اگه همینجوری به هم خبر بدیم و اس ام اس رو تحریم کنیم تا کلی بهشون ضرر برسه.خودم که اصلاً اس ام اس نمیدم.به دوستام هم گفتم.همین کارای کوچولو باعث میشه کم کم یه جنبش بزرگ به وجود بیاد.
به امید پیروزی...
جمعه 19 تیر 1388

bluestar - ایران - تهران
((بنا به گفته شاهدادن عینی، نیروهای بسیجی برای جلوگیری از فریادهای شبانه الله اکبر از بام‌های منازل دیشب نیز وارد این محله شدند.))
قابل توجه اونهایی که قیام آزادیخواهانه مردم ایران رو بر علیه اسلام می دونند و مدام به دین و مذهب ما توهین میکنند. شما همسو با لباس شخصی ها عمل میکنید.
جمعه 19 تیر 1388

fanishal - آمریکا - سانفرانسیسکو
دوست عزیز جوسه، دیگه چطوری باید آب از آب تکون بخوره. نمی‌دونم شما از این حرکت خود جوش مردم که از همون ابتدا با کشتار مواجه شد چه انتظاری دارید. خواهش می‌کنم این حرکت بزرگ مردم را با این صحبتها تحقیر نکنید. البته اگر شما از ما نیستید که قضیه کاملا فرق میکنه. اینجا تو خارج از کشور همه از رشادت و همبستگی‌ مردم ایران تحت تاثیر قرار گرفتن. قبلا میگفتن، هر مردمی لیاقت حکومت حاکم بر کشورش را داره اما مردم ایران این قانون را عوض کردن و نشون دادن که اگر یک حکومت قاتل و یاغی‌ و ضد مردم باشه و مردم را خلع سلاح کرده باشه، دیگه این قانون حاکم نیست. همه امکانات از مردم گرفته شده باز هم میان تو خیابون و مطمئن باشید که این مردم را با این حرفها نمی‌شود دلسرد کرد.
جمعه 19 تیر 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
sara1983 - ایران - تهران
زنده باشى شیر زن ایرانى، همین غرور و غیرت بچه هاست که اینروز ها قوت دل شده برامون، یه عده از این پشت دیوارى ها فکر مى کنن که تو کریستال جادوییشون همه چى رو مى بینن، صحنه تاریخ رو زنان و مردانى جابجا مى کنند که جرات آزاد بودن رو بخودشون مى دن،
و شما جناب آقاى Jose - انگلستان - لندن....... اجازه بده یک تعریف کوتاه از " جرات " برات نسخه بدم ، جرات ; لزوما همیشه فریاد زدن و غریدن نیست گاهى اون زمزمه آرامیست که در انتهاى روز با خود بگویى که فردا بار دیگر از نو دست بکار خواهم شد، شما که لندن تشریف دارین دوست عزیز یک نگاه به ادبیات اسکاتلند بیاندازى انگلیسشرو ایونجا پیدا خواهى کرد.
جمعه 19 تیر 1388

mlmkh - انگلیس - لندن
Jose - انگلستان - لندن
ببینم به تو ماسیده اماده باش جیرت بزودی قطع می شه باید بری با مموتی و علی گدا بری گدایی مزدور- مردی بیا بیرون تا خودم حساب تو برسم البته اگه ... داری؟
جمعه 19 تیر 1388

fak zan_uk - انگلیس - لیور پول
نازنین گل گفتی... شما خ..ه تو سفارت دارت میزنیم مزذور.
جمعه 19 تیر 1388

black chador - امریکا - ولدن
ای بسیجی های ضد بشر کار شما تمومه. دنیا پشت این ایرانی های شجاع هست. شما اگر یک کم هوش داشتید میدید چطور خامنه ای پوشک پوش شاشو داره پولها ازایران خارج میکنه تا به موقعش با کلاغ سیاهاش فرار کنه بره خارج و شمارا بدست مردم ایران بندازه. البته وقتی ملا .... اومد اینورا ما منتظرش هستیم.
جمعه 19 تیر 1388

punisher - ایران - شیراز
میاد اون روزی که تمامی این ملایان رو با جیره خوراشونو سر تیرهای برق آویزون میکنیم / خواهشا بعد نیایید بگید این از انسانیت بدوره ......!!!
انسانیت رو برای انسان بکار میبرن / نه حیوونای خون خوار .....
جمعه 19 تیر 1388

iraneazad1388 - کانادا - تورنتو
هیچکی از سید علی اکبر خبر نداره من دارم نگرانش میشم
جمعه 19 تیر 1388

iraneazad1388 - کانادا - تورنتو
bluestar - ایران - تهران
دوست عزیز کمی تحقیق در موردایران و ایرانیان بر شما واجب است تا متوجه بشید ماکه بودیم و چه شدیم اعراب بیتمدن چطور عزت و دین و فر هنگ ما را به تاراج بردند ما فقر را فخر نمی دانستیم مامرده پرست نبودیم فرهنگ ما خون و شمشیر نبود ایرانیان یا همان زرتشتیان ؛باید؛ مسلمان میشدند. عده ای به خاطر مخالفت کشته شدند عده ای هم پول پرداخت میکردند با این حال مورد طلم واهانت قرار می گرفتند بقیه هم مسلمان شدند مسجدها بر روی معبد های زر تشتیان ساخته شد وبچه ها به مدارس علوم قرانی فرستاده شدند هویت زرتشتی از انان گرفته شدو به جای رسیدیم که الان هستیم بیایم از کور کورانه پیروی کردن دست بر داریم !!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 19 تیر 1388

ashoor - ایران - تهران
Jose - انگلستان - لندن
تو اسمتو بزاری .... باور کن بهتر بهت میاد.
جمعه 19 تیر 1388

elora - نروژ - اسلو
اگه صدای ا لله اکبر نشاندهنده اعتراض به این بی عدالتی هاست بهتره که از یه مشابه فارسی اش استفاده بشه و اینکه میشه بادستگاه صدا رو چند برابر کرد و حتی ضبط شده اش را از جاهای غیر قابل دسترس بسیجیها پخش کرد.
جمعه 19 تیر 1388

bluestar - ایران - تهران
iraneazad1388 - کانادا - تورنتو
سلام! من هم مانند شما با دین اجباری مخالفم. این خرافاتی را که الان مردم ایران گرفتار آن هستند ربطی به دین و مذهب ندارد. اگر دین و مذهب بدون لفافه و آب و رنگ سنتها عرضه شود خود شما هم طرفدار آن میشوید. لطفا کتاب ((تشیع علوی - تشیع صفوی)) دکتر شریعتی را بخوانید. این کتاب در کتابخانه های الکترونیک موجود است. اگر مایل باشید لینک آن را برایتان میگذارم. جنگ اعراب بر علیه ایرانیان به هیچ وجه شباهتی با آموزه های اسلام نداشت. اگر اینطور بود پیامبر اسلام این کار را میکرد یا حضرت علی(ع) کشورگشایی میکرد.
مساله دیگه اینکه همه ادیان پیام واحدی دارند. بالا بردن سطح اخلاق جامعه و سعادتمند شدن در دنیا و آخرت. اسلام و زرتشت دو راه ظاهرا متفاوت برای رسیدن به یک هدف مشترکند. شاید شما درست بگویید و عده ای از پدران و مادران ما در مقطعی از تاریخ به اجبار مسلمان شده باشند ولی اکنون اکثریت مردم ایران اسلام را پذیرفته و دین خود می دانند. کسانی که امروز به بهانه جنگ 1400 سال پیش اعراب و ایران به اسلام میتازند و دین مردم ایران را مورد اهانت قرار میدهند فرق زیادی با همان کسانی ندارند که 1400 سال پیش به زرتشت توهین میکردند. آنها 1400 سال پیش به دین مردم ایران اهانت کردند و اینان هم اکنون به دین مردم ایران اهانت میکنند.
موفق باشید
جمعه 19 تیر 1388

delmorde - سوپد - یوتوبوری
هرفریاد حق طلبانه را شما ضد انقلاب می خوانید این در واقع شما هستید که در جهت خلاف مصالح انقلاب عمل می کنید این را هرکسی منکر شود احمق ترین موجود است. شما خود ضد مردم شما چپاولگران واز خدا بی خبرانید و کسانی که از تو استاندار جعلی حمایت مشتی نادان و مردمی عوام یا مزدورانی بخت برکشته اند که برای لقمه نان شرف و وجدان خود را مانند تو خوک کثیف و امثال تو زیر پا له کرده اند و حتی حاضرند ناموس خود را نیز به ارزنی بفروشند. درود بر جوانان غیور ایان مرگ بر دیکتاتور خامنه ای و خانواده کثیف او و یارانش بی شرفش پاینده باد دموکراسی.
جمعه 19 تیر 1388

great dariush - ایران - تهران
1)مطابق قانون اساسی رهبری اقای خامنه ای غیر قانونی بوده وهست چرا که ایشان درهنگام پذیرش این سمت فاقد شرایط مرجعیت بودند واکنون نیز چنین است
2)مطابق قانون اساسی(اصل 127)تجمعات مردمی در صورتی که مخل مبانی اسلام نباشد ازاد است
3)مطابق قانون اساسی شکنجه متهمان جرم محسوب می شود
4)مطابق قانون بازداشت متهمان بیش از 24 ساعت وبدون تفهیم اتهام ممنوع بوده وجرم تلقی می شود
5)مطابق قانون استفاده از اموال عمومی (مثل صدا وسیما،روزنامه های کثیف ایران وکیهان وجوان ووطن)در جهت تبلیغ یک نامزدیا یک حزب ممنوع بوده وجرم محسوب می شود
6)مطابق قوانین ایران وقوانین بین المللی استفاده از لباس شخصیهای کثیف(شما بخونید بسیجیها وسپاهیان حرام لقمه)جهت سرکوب مردم ممنوع بوده وبایستی لباس فرم بر تن داسته باشند
7)مطابق قانون نیروهای انتظامی ونیروهای وحشی(منظورمو که می دونید بازم بگم، بگم ،نه بگم!!!!)حق ورود به دانشگاهها را ندارن اما دانشجوهای ما به خاک وخون کشیده می شوند
8)مطابق قانون مخابرات جژئ اموال مردم محسوب می شود اما پیامکها قطع می شود چرا چون؟؟؟؟؟
9)طبق اصل 55 قانون اساسی دزدیهای دولتها باید به اطلاع مرم برسد(منظورم یک میلیارد دلار هستش)اما اقای احمدی نژاد اینو نمی بیند چون نابینا هستن
10)طبق امارهای بانک مرکزی تورم رسمی یکساله ایران در حدود 23 تا 24 درصد است اما احمدی می گوید 15 چرا؟چون دروغگوست
11)مطابق برخی از چیزها(چیز بهتر از بی همه چیزه یادتون نره)نمایندگان مردم نقش وکیل الدوله ها را بازی می کنند.خدا بیامرزد مدرس را
11)اگر دیانت ما عین سیاست ماست وووووچرا برخی از مراجع سکوت کرده اند وحرفی نمی زنند ونقش روحانی های درباری را بازی می کنند؟؟؟(البته اکثر مراجع این دولت را محکوم کرده ونامشروع خوانده اند مثل ایات اعظام منتظری،صانعی،طاهری،بیات زنجانی،غفاری وو)
12)در ایه ای از قران داریم هر جا صدای حقت شنیده نمی شود،فریاد بزن پس ما راه قران را می رویم
13)حضرت علی(ع) می فرمایند حق دادنی نیست بلکه حق گرفتنی ایست پس ما نیز حقمان را می گیریم
14)حتی علی (ع)در دادگاهی با وجود معصوم بودنشان محکوم می شوند(داستان زره ومرد مسیحی را می گویم)ولی این اقایان خود را معصومتر از این امام می دانند؟؟هیچ چیز بعد از خدا ومعصومین انقدر تقدس ندارد که نتوان انرا نقد کرد
15)احمدی نژاد می گوید رفسنجانی دزد است وخامنه ای از او حمایت می کند!!کدام یک راست می گوید؟کدام یک دروغ می گوید؟؟حتما یکی از اینها دروغگوست
16)در حدیثی داریم گناه بردن ابروی مومن سنگین تر از قتل مومن است واحمدی ابروی خیلیها را برد پس او نمی توان رئیس جمهور ما باشد
17)در روایاتی از امامان معصوم داریم که یک فرد را باید از طریق دوستانش شناخت وبررسی دوستان اقای احمدی چون ونزوئلا و بولیوی(که تمامی این کشورها کمونیست بوده واعتقادی به خدا ندارند)نشان دهنده شخصیت این فرد می باشد
18)اینها که ادعای یروی از علی را دارند با وجود این که حکومت حق علی بود ولی به خاطر این که خواست مردم چیز دیگری بود به مدت 25 سال خانه نشین شد پس چرا این اقایان راه علی را ادامه ندادند؟؟؟؟
19)از خانه نشینانی چون میر حسین وسید حسن خمینی وخاتمی وووو میتوان کاخ نشینانی چون احمدی وجنتی ووووورا شناخت
20)شما حتی وقتی میخواهید گواهینامه بگیرید اگر سنتان بالای 70 باشد به شما گواهینامه نمی دهند پس به کدامین دلیل بعضی از این اقایان سالهاست بر این مسند حکومت نشسته اند از جمله اقای جنتی(که به قولی از خدا یک سال کوچکترن به لحاظ سن!!!!)وچرا خود را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار نمی دهند؟؟؟؟؟
زیاد سرتونو درد نیارم،اولاباید به این راه ادامه بدیم،خودتونو نبازید این پایانی بود اما پایانی بر یک اغاز بزرگ اغازی که من تو در ان سهم داریم وهنوز ترکه های ستم بر تنمان باقی مانده است،دیگران را اگاه کنید وبه راه خود ادامه دهیدواین دولت انتصابی ونامشروع می باشد
21)در حدیثی داریم منافق سه نشانه دارد:
1)دروغ می گوید(دروغگویی احمدی نژاد در قضیه هاله نور ونرخ تورم وبیکاری ووووو)
2)به وعده خود عمل نمی کند(احمدی نژاد:پول نفت را بر سر سفره های مردم می برم!؟)
3)در امانت مردم خیانت می کند(تقلب در امانت مردم که همان رایشان بود
جمعه 19 تیر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
great dariush - ایران - تهران
تشکر از شما دوست عزیز. بسیار زیبا بود.
موفق باشید
جمعه 19 تیر 1388

سوین - ایران - تهران بزرگ
یه پیشنهادی دارم دوستانی که گذرشون به میدونه انقلاب و دانشگاه تهران میوفته یه روبان سبز یا مشکی به نرده ها گره بزنن. من که میخوام فردا حتما برم و این کارو بکنم.
جمعه 19 تیر 1388

آناهید - ایران - تهران
من پنج شنبه خیابان انقلاب بودم بقدری نیروهای لباس شخصی با موتور وحشیانه به مردم حمله می کردند که قابل تصور نیست اینها با ایجاد رعب و وحشت سعی داشتند مردم را فراری بدهند من اینجا می خواستم از مغازه دارهای پارچه فروشی خیابان انقلاب تشکر کنم که در پیاده رو وقتی موتور سوارها حمله می کردند به مردم پناه می دادند بعد کرکره مغازه شان را پایین می کشیند . در جلو چشمهای ما خانم محجبه ای را چنان با باتوم می زدند که من گریه ام در آمد.
همه با هم بودیم و سعی می کردیم به هم کمک کنیم. اینها در اقلیت هستند بچه ها تلاش و مبارزه را فراموش نکنید.
شنبه 20 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.