دادستان کل ایران: ۵۰۰ بازداشت شده هنوز در زندان هستند

دادستان کل ایران: ۵۰۰ بازداشت شده هنوز در زندان هستند

دبیرکل فراکسیون اقلیت مجلس ایران به نقل از دادستان کل کشور گفته است که در جریان حوادث پس از انتخابات این کشور حدود ۲۵۰۰ نفر دستگیر شده اند که حدود ۲۰۰۰ نفر از آنها تاکنون آزاد شده اند و حدود ۵۰۰ نفر در بازداشت باقی مانده اند.

به گزارش پارلمان نیوز، پایگاه خبری فراکسیون خط امام مجلس شورای اسلامی، قربانعلی دری نجف آبادی (دادستان کل ایران) به محمد رضا تابش (دبیرکل فراکسیون اقلیت مجلس) گفته است: "بنا بر قولی که دادستان تهران (سعید مرتضوی) داده است کار رسیدگی به اتهام افراد باقی مانده طی روزهای آینده انجام می شود و پرونده آنها با طی مراحل قانونی به محاکم قضایی ارجاع خواهد شد".

گروهی از احزاب و چهره های سیاسی در ایران و سازمان های بین المللی مدافع حقوق بشر از روند دستگیری های اخیر و گزارش های تأیید نشده از فشارهای وارد شده بر بازداشت شدگان اظهار نگرانی کرده اند و خواستار آزادی فوری آنها شده اند.

آقای تابش گفته است که وزیر اطلاعات و وزیر کشور ایران از حضور در کمیسیون امنیت ملی مجلس برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در مورد حوادث اخیر، از جمله دستگیری ها سر باز زده اند.

kianoosh-uk - انگلیس - شفیلد
تظاهرات در شفیلد...پنج شنبه..9جولای..18تیر...1بعدازظهر..تاون هال.. همراه با میلیونها ایرانی با غیرت در ایران و جهان..زنده باد ازادی
چهار‌شنبه 17 تیر 1388

Nim Rokh - ایران - تهران
بد نیست چندتا از این اراذل و اوباش را بالای دار بفرستند. بالاخره هر چیزی هزینه ای دارد خرابکاری و ایجاد مزاحمت برای مردم کار قابل مجازاتی است نه اعتراض مسالمت امیز جساب اونها از اراذل . ا.باش چدا است/
چهار‌شنبه 17 تیر 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درود
اقای Nim Rokh - ایران - تهران
چه ارازل و اوباشئ. ارازل و اوباش ائن حکومت خون خوار و دئده قرون وسطا ست که خون و جان و شرف و ابرو و حئثئت و دئن و ائئن مردوم را کرده در شئشه
چهار‌شنبه 17 تیر 1388

ashoor - ایران - تهران
من بعضی موقعها متوجه میشم که دارم شعری رو از حافظ زمزمه میکنم دقت که میکنم میبینم در مورد موضوعی هست که ذهن منو مشغول کرده جالب اینجاست که چند روز بعد شعر مثل یک پیشگویی واقع میشه اصلا هم دلیلی براش ندارم و هیچ وقت هم جدی نمیگیرم . شاید یه جور تله پاتی باشه . خلاصه من امروز متوجه شدم که بی اختیار دارم این شعر رو زمزمه میکنم.

دوســتان در پــرده مــیگویم ســخن
گفته خواهد شد به دستان نیز هم

چـــــون سرآمد دولت شبهای وصل
بــــگذرد ایــــــام هــجران نــیز هــم

اگر دوست مسئول سایت شعر رو به همین صورت در سایت قرار بده خیلی ممنون میشم.
چهار‌شنبه 17 تیر 1388

Gharibeh-Ashena - المان - هانوفر
Nim Rokh - ایران - تهران
حتما تمام عکسها و یدئو ها را در این صفحه دیده ایی. دیده ایی که چگونه افراد پلیس و سپاه و بسیج و شخصی پوشها مردم بیگناه را با وحشیانه ترین طرق ممکن سرکوب و به خاک وخون کشیده اند و روی هر دیکتاتوری را سفید کردنند. چگونه میتوانی چنان کامنتی بنویسی؟ تو میتوانی همه را گول بزنی ولی خودت را نه. کمی چشم و منطق را باز کن وتمام مسایل را دوباره بررسی کن حتما نظرت بر خواهد گشت. اگر دین نداری ازاده باش.
تا زمانی که همه مسائل را از زاویه بسیار تنگ مذهب نگاه کنی چیزی جز مغز شویی و حقیقت واژگون نخواهی دید.
سی سال پیش انقلاب کردیم که :
زندانی سیاسی نداشته باشیم که بسیار بیشتر داریم
ازادی عقیده داشته باشیم که اصلا نداریم
برابری و ازادی در تمام زمینه ها داشته باشیم که نداریم
ازادی گفتار داشته باشیم که نداریم
فحشا نداشته باشیم که حالا صادر هم میکنیم
معتاد نداشته باشیم که صد برابر داریم
ازادی انتخابات داشته باشیم که نداریم
کشوری با عزت و موفق و پیشرفته داشته باشیم که افسوس
بیکاری نداشته باشیم که احتیاج به گفتن نیست
فاصله طبقاتی نباشد که بسیار بیشتر است
ووووووووو....... هیچکدام اینها را نمیتوانی انکار کنی.
کمی بخود بیا وخود را از این بن بست سیاه رها کن.
چهار‌شنبه 17 تیر 1388

amirhassna - استرالیا - سیدنی
البته به ابتدا باید تعریف اراذل و اوباش تو این رژیم آخوندی مشخص بشه بعدا راجع بهش حرف زد.این حکومت بر مبنای خریت هر کسیرو که مخالفش حرف بزنرو ارذل و اوباش می خونه.پس ظاهرا الان تو ایران بالای 20000000 میلویون اراذل داریم.
چهار‌شنبه 17 تیر 1388

engamd - ایران - شیراز
ملت عزیزان جواب این نیم رخو(نیم مخ) ندین.براش کامنت نذارین.این دیوانه هست می خواد ما رو عصبانی کنه.از وجود نحسش تو این سایت معلومه.
چرا نمیره میون طرفدارای خودش؟جوابشو ندیییییییییییییییییییییییییییییییییین.
جواب ابلهان خاموشی ست.
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

zhilla - ایران - تبریز
دوستان جوابشو ندین بیشتر بسوزه
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.