فال روز چهارشنبه ۸ جولای - ۱۷ تیرماه

فال روز چهارشنبه 8 جولای - 17 تیرماه

فروردین

متولدین این ماه به مسافرتهای سودآوردی میتوانند بروند. به ویژه آقایان. خانمهای خانه دار متولد این ماه امروز را روز خرج کردن میدانند. مردان جوان برای خواستگاری مناسب و دلخواه بهترین زمان را در اختیار خواهند داشت و شرایط وقتی بهتر خواهد بود که آن دختر خانم جوان متولد دهه دوم اسفند باشد.

اردیبهشت

متولدین این ماه ممکن است با بعضی از آشنایان به بحث و جدل بپردازند که جای نگرانی نیست و آشتی در راه است. کاسبها و تجار به سفری کوتاه اما پربار و پرمنفعت خواهند رفت اما بهتر است از سفر طولانی دوری جویند.

خرداد

متولدین این ماه هدیه ای غیر منتظره دریافت می کنند که میتواند به شکل نقدی باشد. شراکت و سرمایه گذاری برای متولدین این ماه بسیار خوشایند خواهد بود، نتیجه آن در بلند مدت مشخص می شود و باید صبور باشند.

تیر

جوانها لطفا در این هفته در دوستی خود با دیگر جوانها پول را دخالت ندهید، به ویژه اگر آنان متولدین مهر و یا اسفند باشند. دخترهای جوان کمی کدورت که ناشی از همان حسادتهای بعضا شیرین و همیشگی است پیدا خواهند کرد لذا نگران نباشند، مساله به خوبی حل و فصل میشود.

مرداد

 شاید بدست آمدن آرامش و خوشبختی امروز برای اغلب متولدین این ماه آسان نبوده است، چرا که از فراز و نشیب های بسیاری گذشته و تن به سختی های فراوانی ه اند بهمین جهت باید برای حفظ آن کوشش کنند و برای پایداری اش اندیشه های تازه بکار گیرند.

شهریور

در حالیکه اصولا متولدین این ماه بخت بلندی دارند، چه در زمینه کاری و چه ثروت و چه زندگی زناشویی، فقط کافی است با احتیاط و حساب شده عمل کنند. لازم به تذکر است که آن گروه از مردان و زنان بیوه که فکر میکردند دیگر راهی برای خوشبختی خود نمییابند اینروزها در مسیری قرار دارند که اگر محتاطانه عمل کنند به خوشبختی میرسند .

مهر

توانایی بزرگ و حتی شگفت انگیزی در وجود شما، آن هم به گونه ای ذاتی، نهاده شده است. شما میتوانید روی آدمها، تاثیر فوق العاده ای بگذارید و در این حال، طرف مقابل، به دشواری قادر خواهد بود، رو در روی شما بایستد.

آبان

شک و تردید را رها کنید و نگذارید دیگران شما را از رسیدن به آذر ماه: از اظهار نظرهای خود هراسی نداشته باشید و آنچه را که می پندارید درست است. بی پرده با دوست نزدیکانتان در میان بگذارید او بشما کمک خواهد کرد. اواخر امروز خبر دعوت به یک میهمانی بزرگ را خواهید شنید.

دی

 متولدین این ماه، خصوصا خانم ها و دخترخانم های زیبا باید بدانند که گروهی از مگسان دور شیرینی همیشه بدنبال آنها روان هستند، مرتب زمزمه هدفهایتان باز دارند. یکی از آشنایان قصد دارد شما را نارحت کند. حواستان را جمع کنید. امروز به عدد هشت توجه بیشتری نشان دهید. 

بهمن

 خیلی از مجردهای این ماه برای ازدواج و نامزدی در حال تصمیم گیری هستند. برخی در زمینه مسائل احساسی دچار بن بست هایی شده اند در کل این گروه باید با احتیاط و دوراندیشی تصمیم بگیرند. آن گروه از متاهلین که تصمیم قطعی برای جدایی گرفته اند باید حداقل در اندیشه وابستگان خود باشند و هر تصمیمی را با توجه به سرنوشت آنها بگیرند و تنها به خود و آینده و سرنوشت خود اندیشه نکنند.

اسفند

 با کسی که برایتان مهم است اختلاف عقیده و سلیقه پیدا نموده و بهمین دلیل نیز باید مواظب باشید که با تعصب کوکورانه او را از خود نرنجانید. در دوره ای هستید که تمرین مراحل مختلف تفکر و یوگا میتواند نه تنها در تصمیم گیریهای صحیح بسیار مثبت واقع شود بلکه برای حفظ سلامتیتان نیز مهم خواهد بود.

saharsep - مالزی - کوالالامپور
پس اذر ماه چئ شد ؟
چهار‌شنبه 17 تیر 1388

afsaneh_24 - نروژ - اسلو
اقا یک نفر به من بگه ماه اذر کجاست لووووووووولژ
چهار‌شنبه 17 تیر 1388

narses - اتریش - وین
اذر ماه قاطی شده با ابان ماه ا00000000ا
این ماه خیلی رمزی بود
چهار‌شنبه 17 تیر 1388

iraneazad1388 - کانادا - تورنتو
اذر پس چی شدت
پنج‌شنبه 18 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.