فرمان آزادی کورش , نخستین فرمان جهانی حقوق بشر

فرمان آزادی کورش , نخستین فرمان جهانی حقوق بشر

syrus - ایران - شیراز
هموطنان گرامی اگر علاقمند به معرفی فرهنگ عنی ایران باستان هستید این لینک را برای تمام کانالهای ماهواره ای سیاسی غیر سیاسی و یا حتی شبکه های تلوزیونی جمهوری اسلامی بفرستید.
کلیپ را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و برای دوستان و سایر سایتهای اینترنتی ارسال کنید
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

zozo-zoobii - ایران - تهران
افسوس
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

saaami - سوپد - استکهلم
زنده باد آزادی ...پاینده ایران
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

vahid_javanmardi - ایران - تهران
روحت شاد یادت گرامی
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
چشم هواداران حکومت اسهالی در امد.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

matador - امارات - دبی
تفنگم در دستو سرودم بر لب همه ی ایران را میبوسم ...
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

persianshadow1 - انگلستان - برایتون
کاش یک قطره از خون کوروش تو رگهای ما بود . کوروش ما شرمندتیم که اخوند و عرب زادگان بر این مملکت حکومت میکنند.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

koroushe-kabir - المان - کلن
افسوس که ایران دیگر اباد نمیشه.تمام زحمتهای این انسان بر باد رفت.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

siya48 - آلمان - کلن
حالا این هم ورژن خمینی........منم روح الله،روح روحان، بابام نمی‌دونم کی‌ بود،،،زمانی‌ که پای گور به گورم رو تو ایران گذشتم نگذشتم حتی یک قطره نفت هم هدر بره.حرمسرا‌ها رو برانداختم،جاش کرمسرا درست کردم.زمانی‌ که آب،برق و زمین رو به مردمم بخشیدم،۳۶ میلیون شنگول رو دریافتم.حتی نگذشتم کسی‌ در این سرزمین رشوه خواری یاد بگیرد،دزدی یاد بگیرد.جوانان این سرزمین با مواد مخدر بیگانه هستند.نگذاشتم دختران بی‌ سرپرست ناکام از دنیا بروند.لا بلای ریش خود برای شپش‌ها زمین فوتبال ساختم،طی‌ ۳۰ سال ش....شیدم تو لوحه حقوق بشر کورش،،منم روح روحان.روح بزرگ...
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

shad - فرانسه - نیس
درود بر کوروش بزرگمرد ایران.
این لوح کاملا خلاف ایه های برده داری در قران و اسلام و تهاجم اعراب صدر اسلام به ایران به قصد غنیمت گیری و جزیه و کنیز گیریست و تحمیل اسلام ضد انسانیست.
هر که به فرمان کوروش معتقد باشد نیازی به ادیان بیگانه ندارد. ننگ بر بیگانه پرستی.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

Dokhtare_iran_zamin - ایران - تهران
کوروش ز خاک برخیز خاک تو خاکستر شد
آن همه سربلندی با تازیان پرپر شد
بعد تو قوم عرب با خوی وحشی گری
خاک تو را ویران کرد با سحر و جادوگری
در سایه های وحشت آن قوم با سیاهی
هر دم شبی خون میزد به خاک آریایی
بعد تو نام وطن ز قصه ها پاک شد
تازی بی خانمان حاکم این خاک شد
کوروش ز خاک برخیز خاک تو خاکستر شد
آن همه سربلندی با تازیان پرپر شد
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

dinafar - یونان - اتن
درود بر کورش کبیر مرگ بر هر چی اخونده
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
کورش در ارامگاه خود اسوده بخواب که اگر ایران امروز را می دیدی ارزو می کردی هرگز در این سرزمین زاده نمی شدی ..
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
منم علی دست کج که گند زدم به ملکت و الکی الکی خودمو ولی امر مسلمین کردم و سر فرزندان ایران را بالای دار بردم و ابروی ایران را در جهان بردم و احمدی نژاد را رئیس جمهور کردم تا حال همه دنیا را بگیرم
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

اینترنت ندیده - ایران - ایران
بعد از سالها انتظار امسال به پابوس قبر کورش در پاسارگاد شیراز و تخت جمشید مشرف شدم خیلی هم آرزو دارم باز هم برم و به او از نزدیک درود فرستم همچنین زیارت کعبه زرتشت نیز از آرزوهای من است فقط میخوام بگم به جز گریه چیزی برایم نماند چه بودیم و چی شدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
درود و شرف به ایران و ایرانی.پاینده ایران ازاد.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

vahidkh24 - انگلستان - گلاسگو
موهای تنم سیخ شد!!!اا
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

basafa - ژاپن - توکیو
درود بر کوروش کبیر.روحش شاد و یادش گرامی
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

شجاعتی - ایران - ایران
کاش کسی پیدامی شد و با تبر این ها را ازبین می برد
فیلم شبکه بی بی سی در مورد مستند لرستان را دیشب دیدید؟
به خدا خجالت داره در این قرن هنوز شهرها و و روستاهامون آب و برق ندارند
عیب اعراب می کنیم که از بیابان بهشت ساخته اند.
تا کی دلمون به این خرابه ها و سفال شکسته ها خوشه.
راستی مردم یونیان هم اینطورند؟
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

omidam - آمریکا - کالیفرنیا
من و سارا فکر میکردیم پسر دار میشویم و قرار بود اسمش را کوروش بذاریم هر چند این اسم در خانواده ما هست اما من احساس دین میکردیم حالا که منتظز ورود دختر عزیزمان هستیم برای اسم موندیم کسی پیشنهادی نداره؟ممنون میشیم
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
قابل توجه مسلمانان افراطی !
بشر دوستی یعنی این نه اسلام
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

zagros_FINLAND - فنلاند - هلسینکی
فرزندان کورش خو ابند ، سر زمینشا ن در اشغال می‌‌باشد اما چنان خفته ا‌ند که انگار نه انگار مال آن سر زمین هستند.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

zedde hall - المان - برلین
تا کور شه چشم اخوندها و کمونیست ها.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

lionking - انگلیس - لندن
درود بر تو ای کوروش کبیر.تو را پدر تاریخ ایران و سمبل عشق و ازادی به ایران می نامم. و به نام یک ایرانی اصیل و وفادار به وطن به روح مقدس تو سوگند یاد می کنم که به کمک هموطنان ایرانی و دوستان وفادار به وطن دوباره پرچم عظیم و پر افتخار درفش کاویانی را که در هزار و چهار صد سال پیش بوسیله اعراب بیابان گرد از دست رستم فرخزاد برزمین افتاد و اعراب انرا تکه تکه کردند را دوباره برپا کنیم وبجنگ ضحاک ماردوش اسلامی برویم. بامید انروز که چندان دور نیست.
چو کاوه برون شد ز درگاه شاه
همی بر خروشید و فریاد خواند
از آن چرم کاهنگران پشت پای
همان کاوه آن بر سر نیزه کرد بر او انجمن گشت بازارگاه
جهان را سراسر سوی داد خواند
بپوشند هنگام زخم درای
همانگه ز بازاز برخواست کرد

بدانست خود کافریدون کجاست
بیامد به درگاه سالارنو
چو آن پوست بر نیزه بردید کی
بیاراست آنرا به دیبای روم
فروهشت زو سرخ و زرد و بنفش سراندر کشید و همی رفت راست
بدیدنش آنجا و برخاست غو
به نیکی یکی اختر افکند پی
ز گوهر بر و پیکر و زرش بوم
همی خواندش کاویانی درفش
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

aynaza - ایران - تبریز
کوروش عزیز آرام بخواب که دیگر حتی اگر 100 تا کوروش دیگه مثل تو هم بیاد دیگه این گند کاریها رو نمی تونه جمع و جور کنه ... ر.... تو این مملکت ... آخوند و عرب و عرب پرست ...
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

ali1348 - ایران - تهران
«کنوانسیون رفع انواع تبعیض علیه زنان»
کاش یکی هم دستور میداد تا زنان ایران حق وحقوقی داشتند.
ماهانه ۴۵ دختر ۱۶ تا ۲۵ ساله ایرانی در کراچی توسط افراد ثروتمند خریداری می‌شوند.
زنان ایرانی در معرض برده‌داری جنسی
سلام: بازار جهانی برده داری جنسی (برده‌داری مدرن) یا تجارت زن که آسان‌تر از تجارت نفت و الماس و کالاهای استراتژیک است با رشد فزاینده در سراسر جهان روبرو است و کشور ایران و زنان ایرانی نیز از چشم قاچاقچیان و مافیای برده داری مدرن دور نیستند.
به گزارش سلام گسترش بازار جنسی در میان همسایگان ایران که مرزهای آبی و خاکی گسترده‌ای با کشورمان دارند و نبود برآورد دقیق آماری توسط مقامات رسمی در مورد تعداد زنان فروخته شده در بازار برده داری جنسی در خارج از ایران ابعاد فاجعه‌ای را که روز به روز گسترده می‌شود را از دید مطبوعات ، مردم و مسئولین پنهان نگاه داشته است .
گزارش انجمن دفاع از قربانیان خشونت از برگزاری مراسمی تحت نام "حلفه" حکایت دارد که در آن حراج دختران در شیخ نشین‌ها صورت می‌گیرد . طبق آمار منتشر شده همین گزارش ماهانه ۴۵ دختر ۱۶ تا ۲۵ ساله ایرانی در کراچی توسط افراد ثروتمند خریداری می‌شوند.
قاچاق دختران و وجود بازار جنسی از اتباع ایرانی در شیخ نشین‌های جنوب خلیج فارس غیر قابل انکار است و بسیاری از آگاهان وجود چنین پدیده یی را تایید می‌کنند.
قرار گرفتن نام دختران ایرانی به همراه پرچم کشورمان در لیست کانال‌های غیر اخلاقی که بیشتر آنها متعلق به کشورهای عربی به خصوص امارات متحده عربی است یا حراج دختران ایرانی در هندوستان با درآمد شبی دومیلیون تومان و یا اقدام برای برگزاری حراج سالانه دختران ایرانی ۱۵ تا ۱۸ ساله از طریق راه اندازی سایتی اینترنتی در یکی از هتل‌های دبی توسط برخی شیوخ امارات با همراهی تعدادی از عناصر ایرانی گواه این مدعا است.
بر اساس اظهارات پرفسور ام . هیوز ، صاحب کرسی کارلسون ان دود برنامه مطالعات زنان در دانشگاه رود آیلند وجود ٨٤٠٠٠ زن و دختر مشغول به فحشا و حضور۲۵۰۰۰ دختر نوجوان فراری تنها در شهر تهران فضایی مناسب برای صاحبان برده داری مدرن بوجود آورده است .
یک استاد دانشگاه تهران می‌گوید: "اگر ده درصد زنانی که به تن فروشی می‌پردازند توسط باندهای قاچاق به کشورهای عربی بروند، آن وقت می‌شود آمار قاچاق زنان به این کشورها را بسیار بیشتر از آن چیزی دانست که برخی خبرگزاری‌ها منتشر کرده‌اند".
در اظهاراتی صورت گرفته توسط عالی ترین مقام قضایی استان تهران، قاچاقچیان به دنبال فروش دختران بین ۱۳ تا ۱۷ سال در بازار بین المللی هستند و حتی گزارشهایی از فروش دختران بین ۸ تا ۱۰ سال هم وجود دارد.
گسترش فقر، روز به روز ابعاد قاچاق دختران را گسترده تر و پیچیده تر می‌کند یک جامعه شناس در این باره می‌گوید: "هرچه پیش می‌رویم شکاف طبقاتی عمیق تر می‌شود. یک طرف ثروتمندان قلیل قرار دارند و در طرف دیگر فقرا که تعدادشان روز به روز بیشتر می‌شود. در چنین شرایطی معلوم است که برخی از دختران جوان برای رسیدن به معیشت و دخل وخرج شان به سوی تن فروشی هم پیش می‌روند، همان طور که برخی پسران جوان به سوی سرقت و مواد مخدر و خلاف‌های دیگر می‌روند ". این کارشناس معتقد است تن فروشی نسبت مستقیمی با آمار سرقت‌ها دارد و برای به دست آوردن آمار تقریبی فحشا کافی است به آمار سرقت‌ها رجوع شود .
بر اساس یک تحقیق که حاصل گفت وگو با ۱۵ دختر نوجوان است قاچاقچیان پس از خرید دختران بین ۷ تا ۱۴ سال از پدرانشان ، ابتدا آن‌ها را بعنوان فرزند خوانده قبول کرده و بعد از ۱۰ سالگی به سمت پاکستان برای کار و بردگی جنسی بردند . ۹۹ درصد دخترانی که در بازار پاکستان فروخته شده‌اند از خانواده‌هائی هستند که در حاشیه شهرها سکونت داشته و پدران این دختران اغلب معتاد و دارای شغل‌های کاذب می‌باشند .
مرجان سخاوتی یکی از کسانی که تحقیقاتی درباره قاچاق زنان انجام داده، چندی پیش در مصاحبه یی فعالیت‌هایی را که علیه مبارزه با قاچاق انسان در کشور صورت می‌گیرد را ناکافی دانسته و دلایلی همچون بیکاری، فقر، عدم برنامه ریزی مناسب برای جوانان، نا آگاهی و کم سوادی را از جمله علت‌های افزایش قاچاق دختران اعلام کرده بود.
لازم به توضیح است در مجمع عمومی سازمان ملل در سال ۱۹۷۹ تصویب شده است تمام کشورهای امضاکننده کنوانسیون رفع انواع تبعیض علیه زنان متعهد هستند تدابیر مناسبی علیه قاچاق زنان و بهره‌برداری از آن‌ها اتخاذ کنند و گزارش‌های ملی از اجرای این تدابیر را هر چهار سال یک بار ارائه دهند . زهره طیب زاده نوری رئیس مرکز امور زنان و خانواده دولت محمود احمدی نژاد ، پیوستن ایران به «کنوانسیون رفع انواع تبعیض علیه زنان» را پیش از این منتفی دانسته است .
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

syrus - ایران - شیراز
شجاعتی - ایران - ایران
بی سوادی و نادانی تا چه حد؟ یک کم فقط راجع به توریست مطالعه کن فقط نیم صفحه بخون تا بفهمی چقدر مطلبی که نوشتی بی خردانه است. می دانی توریست می تواند چه درآمدی ایجاد کند؟
فقط می دانم آنقدر بی خردی که نمی توانیم ارزش معنوی فرمان آزادی کورش و آرامگاه کورش را به تو بفهمانیم که هر دو شهرت جهانی دارند و مورد احترام تمام خردمندان این کره خاکی هستند.
فقر امروز ما ناشی از دور شدن از هویت اصلی خودمان است. 8 سال جنگ کثافت فقط به خاطر زیارت یک قبر می دانی یعنی جه؟!!!!!!!!
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

syrus - ایران - شیراز
omidam - آمریکا - کالیفرنیا
میترا: خورشید یا مهر
آرمیتا: فرشته مهربانی و گذشت
چیستا: فرشته دانا
آرتمیس: اولین زن فرمانده نیروی دریایی
پانته آ: زنی زیباروی از اهالی شوش
شهدخت
ایران دخت
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

syrus - ایران - شیراز
شجاعتی - ایران - ایران

بی سوادی و نادانی تا چه حد؟ یک کم فقط راجع به توریست مطالعه کن فقط نیم صفحه بخون تا بفهمی چقدر مطلبی که نوشتی بی خردانه است. می دانی توریست می تواند چه درآمدی ایجاد کند؟
فقط می دانم آنقدر بی خردی که نمی توانیم ارزش معنوی فرمان آزادی کورش و آرامگاه کورش را به تو بفهمانیم که هر دو شهرت جهانی دارند و مورد احترام تمام خردمندان این کره خاکی هستند.
فقر امروز ما ناشی از دور شدن از هویت اصلی خودمان است. 8 سال جنگ کثافت فقط به خاطر زیارت یک قبر می دانی یعنی جه؟!!!!!!!!
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

ss.par par - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خواهشا تو یکی خودت رو به کوروش بزرگ و ایرانیها نچسبون چون کوروش و ایرانیهای باستان همه یکتا پرست بودند و به عقاید و مقدسات دیگران توهین نمیکردن درست برعکس تو. بنابراین اصلا بین تو و کوروش و ایرانیان قدیم و جدید هیچ سنخیتی نیست خوشبختانه.
ali1348 - ایران - تهران
اینکه یک عده مادر زادی ... هستند دیگه واقعا تقصیر کسی نیست .... و دزدی فقط نتیجه تنبلی و زیاده خواهی است وگرنه خیلی راههای زیادی برای امرار معاش وجود داره به نظر من به هیچ وجه فقر دلیل موجهی برای .... و دزدی و خلاف کردن نیست.وقتی نداری باید تلاش کنی و به کم قانع باشی .
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

raef_romantic - ترکیه - استانبول
دست رو دست هم گذاشتیم که چی بشه این حرفهافائده ای نداره اگر ما غیرت و یک خورده جسارت به خرج بدیم اخوندارو نابود میکنیم همه میگن چرا من برم جلو بابا مرگ با سرافرازی بهتر از زندگی خفت انگیز تا کی اخه تاکی باید شاهدجنایتهای این اخوندا باشیم اگر ما از نوادگان کوروش وداریوش هستیم نبای اینگونه بی غیرت باشیم من حاضرم در راه ازادی ایران جانمو فدا
کنم این حرفا فایده ندار برادران عمل مهم است اتحاد بین ما بابا منم مثل شمام امروز برای خوردن غذا رفته بودم رستوران که چند تن از بانوان ایرانی از انجا گذر میکردند که کارکنان رستوران شروع کردن به متلک انداختن به انها انقدر ناراحت شدم که نتوانستم غذا بخورم و بغضم گرفته بود کاش مشکلاتما فقط اینچیزها بود من امروز نمیتونم از حقوق ابتدایی خودم درایرن دفاع کنم چه برسه به حقوق هموطنانم در غربت انهم در جای کثیفی چون استانبول پس بیایید متحد شویم تا منبر این شیپیش ها رو ورداریم به امید ازادی و اتحاد جوانان سراسر ایران
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

sarab22 - المان - دوسلدورف
اخ دلم گرفت:
روی آن شیشه تبدار تو را ها کردم
اسم زیبای تو را با نفسم جا کردم

شیشه بدجور دلش ابری و بارانی شد
شیشه را یک شبه تبدیل به دریا کردم.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

majidz - کانادا - ونکوور
یکی نگفت اگه فرمان کورش ایرانه تو انگلیس چکار میکنه چرا ما نمیتوایم اثار تاریخی را در موزهای خودمان داشته باشیم فقط چه چه و به به
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ss.par par - ایران - تهران
تو ساکت تازی زاده.. 1..در زمان کورش اسلام نبود اگر بود در سراسر امپراتوری ایران ممنوع می شد چون کورش ضد تعدد زوجات بود و تا پایان عمر با //...کاساندان..// همسرش زیست نه مثل پیغمبرت که به صغیر و کبیر رحم نکرد.
2... تصرف بابل نیز به در خواست مردم بابل بود نه ایکه با کشتن و خونریزی به جائی وارد شود مثل سپاه اسلام که به ایران حمله بردند کشتند دزدیدند و ایران را به این روز افکندند .
کورش 40000 یهودی را از اسارت نجات داد پیغمبرت 700 یهودی را گردن زد.تو یکی نام کورش را بر زبان نیاور چون ایرانی نیستی و کورش از ان تو نیست.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

aryagr - یونان - اتن
.....به محمد و به اسلام دروده خدا بر کورش بزرگ وخاندانش
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

Roxana611 - آلمان - ویسبادن
درود بر کوروش کبیر
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

marie_flower - ایران - ایران
omidam - آمریکا - کالیفرنیا
دوست عزیز خوب شما که به کوروش کبیر ارادت دارید(درست مثل خودم)
چرا اسم مادرش(ماندانا) یا اسم یکی از دخترانش رو نمی ذاری؟اسم یکی از دخترای کوروش کبیر آتوسا بود و یا اسم همسرش که آمیتیس بود یعنی سیب سرخ
البته جسارت من رو ببخشید:)
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

marie_flower - ایران - ایران
این سایت هم بهتون معرفی می کنم فقط اسامی اصیل ایرانی داره ....ضرر نمی کنید.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

Azadikhah - هلند - تکسل
درود بر مرد ازادی کورش.یادت گرامی
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

syrus - ایران - شیراز
دوستان گرامی از شما خواهش می کنم وقتی را که برای بحث جدل صرف می کنید را به انتشار این کلیپ اختصاص دهید. این کلیپ را برای شبکه های ماهواره ای رادیوها تلوزیون ها سایت ها و دوستان خود ارسال کنید.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

keivan87 - ایران - ایران
مهم * مهم * مهم * مهم
من شنیدم که کوروش به کسی توهین نمی کرد. این درسته؟ فقط کسانی جوابم رو بدهند که در این سایت هیچ توهینی به کسی یا دینی یا غیره ای نکرده اند. ببینم ایرانی ای پیدا میشه که دوستدار کوروش باشه و به کسی توهین نکرده باشه؟!! میخوام ببینم کوروش دوستان واقعی چقدر هستند.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

xosrov - انگلیس - منچستر
دوروود برکوروش و داریوش بزرگ که افتخار و فخر عالم انسانیت هستند.
ننگ بر سگ ها و ادم خوران وحشی تازی که عفونت و جزام اسلام را به جان مردم منطقه زر خیز خاور میانه انداخت تا به نام الله مجنون و موهوم لذت زنگی ازاد و سرفراز از ما ربوده شود.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

newyork - امریکا - نیویورک
لعنت بر خمینی با اون حرفاش که زد
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

babak_khoramdin - انگلستان - لندن
omidam - آمریکا - کالیفرنیا دورد بر شما که بنام ایرانی هنوز دلبستگی دارید من پشنهام برای نام دختر تازه وارد شما نام انگلسی کوروش که حتما میدانید سایروس مئ باشد خیلی از دخترا ن و پسر ان خارجی از این نام استفاده میکنند. با سپاس در خاتمه مر گ بر جمهوری اسلام وهمه کاسه لیسان ان رژیم کثیف
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

farhad1124 - امارات - دبی
ali1348 - ایران - تهران
دوست عزیز شاهد قاچاق زنان ایرانی از بندر چارک توسط راهنمای ایرانی لنج و ناخدای ایرانی و راننده ایرانی مسافرکشی که اونارو از تهران اورده بودشون تا بندر به مقصد امارات بودم متاسفانه تاجرای این کار از مبدا ایران همه ایرانی هستن.یه دفعه توی دبی به یکی از این زنا بر خوردم ازش پرسیدم چرا ابروی ایران رو میبری گفت: که از یه خانواده فقیره بعد از دیپلم با کلی بد بختی کار پیدا میکنه آقای مدیر همه نوع انتظاری از این خانم داشته و از روی ناچاری این خانمه تن به این کار میده بعدشم که از شرکت بیرونش میندازه اون میمونه و جامعه ایران که به هر موجود مونثی تو خیابون به چشم بد کاره نگاه میکنن حالا خواه اینکاره باشه یا نباشه بعد از کلی ناسزا به ایران و ایرانیو و منو دوستم که فقط ره گذر بودیم ادامه داد که بارها پیش اومده بود که تو ایران بعد از کلی استفاده از اون بدون پرداخت پول قالش میزاشتن در حالی که محتاج پول یه شام بوده ... کن شخصا اون روز تلخ رو هیچ وقت فراموش نمیکنم از اون موقع بود که همه ایرانیا رو صدا میکنم -شما ایرانیا- در حالی که خودم ایرانیم ... تو ایران خیلیا دارن سر هم رو بیرحمانه کلا میزارن پاش بیفته همدیگرو تیکه پاره میکنن اینجا هم ندیده و نشناخته زیر پای همرو خالی میکنن وچش دیدن همرو ندارن و...//// راستی یادم رفت بگم خیلی از زناهای تاجیک اینجا خودشونرو ایرانی معرفی میکنن ./// از گفتن این تجربه که برا خودم مثل کابوس میمونه قصد آزردن شمارو نداشتم فقط میخام بدونین که ----ایران را دشمنی جز ایرانی نیست و نبوده----.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

farhad1124 - امارات - دبی
keivan87 - ایران - ایران
اینجا وطن پرست-خرد گرا-یکتا پرست -پوچ گرا-بی خدا-ادیب-پژوهشگر-تازه وارد-منتقد زیاد هست اما اونایی که شما دنبالش میگردین کمترن خیلی کمتر.
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

sarab22 - المان - دوسلدورف
keivan87 - ایران - ایران
عجله نکن میدونید که کسی هم به کوروش بدوبیراه نمیگفت چون همه دوستش داشتند عادل بود و حق دیگران را هاپولی نمیکرد بخاطر این همه و خودش همه انسانها دوست داشت ولی در مقابل دشمن ایستادگی میکرد و میجنگید و پدرشان هم در می اورد پس ماهم با دشمنان خودمان که جمهوری اسلامی است میجنگیم و القابی که در وجودشان نهفته بهشان نسار(نصار) میدهیم مثل شپشو علی تکدست رفسنجانی دزد دکی میمون ووو کجای اینها فحشه ؟ این چیزها در وجود این عصرحجریها وجود دارد و عینا میبینیم. ولی کوروش دادگر بود
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

babak_khoramdin - انگلستان - لندن
keivan87 - ایران - ایران
مهم * مهم * مهم * مهم
در اغاز و خاتمه مر گ بر جمهوری اسلام وهمه کاسه لیسان ان رژیم کثیف
ببین مثله ملاها سخنرانی نکن با اهریمن چون خمینی و ایل تبار ش مبارزه نکردند که ایران را به .... حالا چه میخواهی بعد از اینهم کشت کشتار وجنایت مردوم بیاند به زبان عربی با به همین رژیم کثیف رای دهند
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388

ali1348 - ایران - تهران
«کنوانسیون رفع انواع تبعیض علیه زنان»
farhad1124 - امارات - دبی متاسفانه انهائی که میگی درست. در باکو نیز گرانترینش ایرانی بود. حسن عباسی به مقامات ایران میگه که فرض کنید دخترهای خودتان هست. و اخیرا چین محل فروش دخترهای ایرانی شده.
جمعه 25 اردیبهشت 1388

syrus - ایران - شیراز
majidz - کانادا - ونکوور
دوست عزیز این فرمان توسط گروه باستان شناسی بریتانیا در عراق کشف شد.
جمعه 25 اردیبهشت 1388

koohkan - سوپد - مالمو
افسوس که ان مردان بزرگ بر اسبان اساطیری سوار شده و از دروازه تاریخ بیرون تاختند.هیهات که فرزندان نا خلف ان بزرگمردان مملکت را بباد فنا داده و دریو زگی مشتی بیگانه بی وطن تازی پرست را میکنند.
سگ رامی شده ایم گرگ هاری باید.
جمعه 25 اردیبهشت 1388

basafa - ژاپن - توکیو
ukguy4u - بریتانیا - لندن
بابا جان من بی خیال این بحث ها شو
جمعه 25 اردیبهشت 1388

mahmoud_ahmadinejad - استرالیا - سیدنی
با اجازه از دوستان روشنفکر و ازاداندیش؛ کتابی هست تحت نام کوروش بزرگ و محمد ابن عبدالله؛ اثر استاد ازاد اندیش مسعود انصاری حتما توصیه می کنم که بخونید. دوستان عزیز مقایسه کنید رفتار کوروش رو با دختری به اسم پانته ها که چگونه وی را ازاد میکند؛و حال مقایسه کنید رفتار پیامبر اسلام را با یکی از زنان متاهل یهودی بنام صفیه که چگونه با وی ازدواج می کند (کتاب زنان پیغمبر)
جمعه 25 اردیبهشت 1388

parastoo06 - استرالیا - سیدنی
کورش بخواب زیرا که "ماخموت" بیدار است!!

جمعه 25 اردیبهشت 1388

rezanl - هلند - امستردام
شجاعتی - ایران - ایران
زده بالا ؟!!
چرا بی لیاقتی حکومت اسلامی رو به حساب کوروش میزنی. خدایا ریشه اسلام را خشک کن
جمعه 25 اردیبهشت 1388

saeed85 - ایران - تهران
مدعیان غربی حقوق بشر باید بدانند که کوروش پادشاه بزرگ ایران اولین فرمان حقوق بشر را صادر کرد. دولتهای غربی به اسم مبارزه با تروریسم و ترویج حقوق بشر چه ظلمهایی به کشورهای خواورمیانه و آسیا کردند. دو لتها و ملتهای غرب باید حقایق را در مورد ایران بپانند تا بی جهت مار ا وحشی و تروریست نخوانند.
جمعه 25 اردیبهشت 1388

keivan87 - ایران - ایران
تشکر از شما دوستان عزیز. به جوابم رسیدم.
ممنون
جمعه 25 اردیبهشت 1388

majidz - کانادا - ونکوور
سایروس ایران شیراز
مرسی کاکو از اطلاعات کاش میتونستیم تو ایران داشته باشیم
شنبه 26 اردیبهشت 1388

$persian$ - ایران - تهران
همیشه تو رویا هام خود رو سرباز کوروش کبیر تصور می کنم
شنبه 26 اردیبهشت 1388

ایرونی - ایران - تهران
از همه عزیزان التماس 2آ دارم بت سازی آخوندا کم بود شما هم یه بت دیگه ای ساختید بابا کوتاه بیاین
اینترنت ندیده - ایران - ایران
راستی منتظر واقعی تو هستی یه نیم تعظیم و یه سجده هم از طرف من رد کن که لااقل تهمت مسلمونی بهم چسبیده نشه
saeed85 - ایران - تهران
ای ول این یکی هم مثل دوستان داخلی هستش که هرچی میشه میچسبونن به غرب. تو رو به روح پر فتوح کورش قسم تو یکی دیگه به نام کورش به غرب پیله نکن.
rezanl - هلند - امستردام
که چی دین زردشت حاکم بشه و مغان زرتشتی کار نیمه تمام آخوندا رو تموم کن.
omidam - آمریکا - کالیفرنیا
شما هم ناراحت نباشید دفعه بعد قبل از اینکه خواستین اقدام کنید به حضرت کورش متوسل شوید تا اینکه انشاالله کورش بچه تون پسر بدنیا اومد یه کار دیگه هم می تونید بکنید یه چند کتاب بخونید و یا به پزشک مراجعه فرمایید.
شنبه 26 اردیبهشت 1388

syrus - ایران - شیراز
ایرونی - ایران - تهران
1: متاسفانه شما تفاوت دانستن تاریخ و تقدس را نمی دانید
2: دوست ما گفت اگر فرزندمان پسر بود تصمیم داشتیم نامش را کورش بگذاریم اکنون متوجه شده این که دختر است چند نام زیبای ایرانی به ما معرفی کنید این چه ایرادی دارد؟
شنبه 26 اردیبهشت 1388

ایرونی - ایران - تهران
syrus - ایران - شیراز
تفاوت که زیاد داره یکیش اینکه در نوشتار تاریخ یه حرف از تقدس زیاد داره البته تقدس هم یه کم غلظتش زیاد و تشدید داره و ضمنا تا حالا که دوستان همه به کورش به به گفته اند به دین هموطنان خودشون اه اه پس این هم رابطه بین تقدس و تاریخ که دوستان ایجاد کرده اند و خوب اون هموطنمون رو هم که راهنمایی کردیم، حرف بدی زدیم ضمنا اگه از اینترنت سیرچ می کرد بهتراش رو هم می تونست پیدا کنه .
$persian$ - ایران - تهران
راستی دوست عزیز شما هم یادت باشه وقتی فیلم کورش رو بازی کردن بری تو سیاهی لشکرش و یه نقشی داشته باشی تا شاید رویات به حقیقت پیوست
farhad1124 - امارات - دبی
آقا فرهاد واقعا گل گفتی به امید اون روزی که با تلاش تک تک ما دست همه خائنین وطنمون از ایران عزیز برچیده بشه
ارادتمند تمام ایرانیها
شنبه 26 اردیبهشت 1388

pan iranism - ایتالیا - رم
زنده باد ایرانی مرگ بر خرافات اسلامئ .همیشه با تو خواهیم بود کورش.پاینده ایران
شنبه 26 اردیبهشت 1388

syrus - ایران - شیراز
ایرونی - ایران - تهران
آری دینی که با استفاده از آن به ایران حمله کردند و حتی 30 سال پیش با نام آن به دختران باکره ایران تجاوز کردند و سپس آنها را کشتند نباید به آن اه اه گفت باید این دین را ستایش کرد!!!!!!!!!!!
شنبه 26 اردیبهشت 1388

marie_flower - ایران - ایران
syrus - ایران - شیراز
دوست عزیز افرادی مثل ایرونی(که این اسم اصلا شایسته نیست براشون) عرب زاده و عرب پرستی حقیر بیش نیستن.افرادی که برای بالا بردن هویت ناچیز عرب.هویت و تاریخ خودشون رو پایین میارن.و زورشون هم میاد که شخصی نخواسته برای نام فرزندش از نام های تازی استفاده کنه.
یکشنبه 27 اردیبهشت 1388

$persian$ - ایران - تهران
ایرونی - ایران - تهران
اولا به شما ربطی نداره من چطور به رویاهام برسم دوما کوروش بت نیست کوروش اسطوره آزادیه نه برای ایران بلکه برای جهانه چون در حالی که قدرتش از هر شاه مستبدی بیشتر بود منشور آزادی نوشت و به انسان احترام گذاشت کوروش پرچم ایران رو بالا برد و هنوز هم از سوی جهانیان ستوده میشه پس کوروش بت نیست اسطوره آزادی و ایرانه
دوست عزیز هر وقت هوس کردی از کوروش تو یه جمعی بد بگی خودت آماده بروز مشکلات کن چون داری از اسطوره ایران بد میگی کسی که همه و نتنها ایرانیان تحسینش میکنن
یکشنبه 27 اردیبهشت 1388

ایرونی - ایران - تهران
بیاین کلاه مون رو قاضی کنیم این همه بد و بیراه برای چه؟ مگه هدف و خواسته مون، ایرانی آباد و آزاد نیست؟ با توهین کردن به اسلام و عرب چی عاید ایران میشه؟ مسئله ورود اسلام به ایران رو میگید این کاریه که شده. تاریخ نشون داده همه کشورها با همسایه شون جنگ داشته اند ولی خب چاره چیه؟ من و تو می تونیم ایران 70 میلیونی رو از اسلام برگردونیم؟ این دینه ملت ما شده، آقایون کاریش نمیشه کرد پس بهترین راه رو باید انتخاب کرد. بیاین این دین رو با فرهنگ خودمون سازگار کنیم با رسوم بدش مبارزه کنیم حساب کثافت کاری آخوندها را با دین جدا کنیم. خوب می فرماید، باید به داشته هامون افتخار کنیم خب اسلام هم جزء داشته های ملت ماست با این حرکتهای افراطی نباید همه چیز رو خراب کرد. از مسئولیت شانه کردن خیلی راحته همه می تونن یه چند تا فحش بدن ، و بعد وجدان خودشون رو آروم کنن که من اعلام بیزاری کردم، بیان مردانه مبارزه کنیم و دنبال نتیجه مثبت باشیم.
ضمنا مطالب زیر و هم تقدیم به دوستانی می کنم که می خوان عرض اندام کنن.
marie_flower - ایران – ایران
$persian$ - ایران - تهران
آقا اون جوری که شماها فرمودید من به خودم شک کردم دوباره مطالب خودم رو خوندم که خدای نکرده به مفاخر خودمون توهین نکرده باشم ولی خوب حرف حق هیچوقت با تعصب افراطی جور در نمیاد از خیالات بیرون بیان و راه مبارزه با دشمنان کشورمون را پیدا کنید. شعور رو جایگزین شعار کنید (توهین نشه، منظور شعور ملی که البته دارید و الا هیچوقت به فکر مبارزه نبودید) و یه کم از تعصب افراطی تون رو برا اسمهای خودتون بکار ببرید. هر چند که من خودم به این کار اعتقادی ندارم. ولی خوب شما هنوز خیلی داغید!
syrus - ایران – شیراز
مطالب شما با سایر عزیزان فرق میکنه، درکتون می کنم خوب کسی که وطنش رو دوست داره باید بسوزه ولی خوب دوست عزیزم بالا عرض کردم این راهش نیست دوتامون همدردیم ولی باید یه راه خوب پیدا کنیم. ضمنا کثافت کاری آخوندها رو به بقیه هموطنان دیندارمون تعمیم ندیم.
یکشنبه 27 اردیبهشت 1388

Ario - ایران - اهواز
omidam - آمریکا - کالیفرنیا
دوست عزیز من "آناهیتا"یا همون "آنیتا"رو پیشنهاد میکنم.هم یه اسم ایرونیه هم غربی.به فرهنگ اونجا هم جوره.
یکشنبه 27 اردیبهشت 1388

midas - ایران - تهران
omidam-amrika
به نظر منم آتوسا قشنگه
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388

$persian$ - ایران - تهران
ایرونی - ایران - تهران
نه چه ربطی به تعصب داره کوروش رو هر انسان آزادیخواهی باید به عنوان اسطوره آزادی دوست داشته باشه منم خیلی دوسش دارم تعصب یعنی علاقه شدید قلبی به چیزی که این علاقه باعث بشه چشم انسان یه سری واقعیتها رو نبینه و همین طور باعث بشه که به یه سری مسائل زندگیه شخص لطمه وارد بشه و همینطور باعث بشه بخاطر پافشاری روی تعصبات اعتقادات دیگر رو که شایدم صحیحتر از اعتقادات شخص باشه سرکوب کنه
علاقه به اسطوره آزادی در جهان هیچ کدوم این فرایندها رو موجب نمیشه
پس خواهش میکنم مغلطه نکنید
در مورد شعور سیاسی هم من شعور سیاسی دارم ولی وقتی بین امتی زندگی کنی که شعور سیاسیشون پایین باشه کاری از دستت برنمیاد دشمنان کشور ما یه سری دیکتاتورن که تمام امکانات و قدرت دستشونه به اندازه کافی هم امت بی شعور سیاسی در اختیار دارن که فعلا به بقایه خودشون ادامه بدن همچنین فعلا در برنامه هایه سیاست جهان برنامه ای برای تغییر رژیم ایران وجود نداره این کاملا عیانه والا کشور شاه خیلی خیلی از کشور اینا مرفه تر بود و امنیت منطقه رو برعهده داشت درصورتی که اینا منطقه رو به آشوب میکشن نمیگم دیکتاتوری تو حکومتش نبود ولی دزش خیلی از اینا پایینتر بود ولی با این همه 5ماهه حکومتش سقوط کرد پس دستهایی در کار است که ما ازش خبر نداریم همشهری
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388

mohsen- - انگلستان - لیدز
من افتخار اینو داشتم که این لوح رو توی بریتیش موریوم ببینم
سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388

mohsen- - انگلستان - لیدز
omidam - آمریکا - کالیفرنیا
آرتمیس - اسم دختر یکی از شاهان ایران
سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388

farhad1124 - امارات - دبی
omidam - آمریکا - کالیفرنیا
مبارک باشه
فرنوش-آناهیتا-نانوش- رو پیشنهاد میکنم
سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388

farhad1124 - امارات - دبی
ایرونی - ایران - تهران
سپاسگذارم
موفق باشید
سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388

خودمان - ایران - تهران
چرا دلتون را به این دروغها که دیگران براتون نوشتن خوش میکنید ؟
کدام منشور و کدام حقوق بشر ؟
شما جامعه الان ایران یا زمان پهلویها را نگاه کنید ؟
پر از ظلم و اجحاف به خودی و غیر خودی کودتای دوره رضا شاه 21 آذر محمد رضا شاه و این رژیم هم که دارید میبینید .
الان هر جا رد پای از فارس باشه تروریسم اونجاست افغانستان ایران ؟
برید تاریخ بخونید تحقیق کنید و حرفهای دیگران را بلغور نکنید .
و البته این کارها را هم به دستور اربابهای انگلیسی و آمریکایتون انجام میدهید شما چیزی از خودتون ندارید و در یک کلمه شما وجود ندارید .
سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟