یک خبر جانسوز دیگر , خودسوزی یک جانباز در مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران

یک خبر جانسوز دیگر ,

خودسوزی یک جانباز در مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران

در حالی که پس از خودسوزی فردی در مقابل مجلس شورای اسلامی ، همه توجهات و اخبار معطوف این ماجراست، خبرنگار عصرایران از خودسوزی یک جانباز در بنیادشهید و امور ایثارگران مطلع شد.

به گزارش خبرنگار عصرایران‏‏‏ حجت الله فرزاد جانباز ٢٥ درصد و از اهالی خرم آباد است که در بنیاد شهید و امور ایثارگران خرم آباد دارای پرونده جانبازی و ایثارگری بوده است.

وی چند روز قبل زمانی که برای پیگیری مشکلات خود به سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران مراجعه کرده بود ،در مقابل این سازمان با بنزین خود را به آتش کشیده که در نهایت به دلیل شدت سوختگی درگذشت و مراسم تشییع او در زادگاهش خرم آباد و در میان حزن واندوه مردم برگزار شد.

این در حالی است که در چند روز اخیر همه نگاه ها در تهران متوجه خودسوزی فردی در مقابل مجلس بود و خبر خود سوزی این جانباز دوران دفاع مقدس در رسانه ها منعکس نشد.

مرحوم فرزاد کارمند سازمان آب و فاضلاب لرستان و رئیس شورای حل اختلاف شماره ١٤ شهید مطهری خرم آباد بوده است.

یادآور می شود پس از ماجرای خودسوزی در مقابل مجلس ، برخی نمایندگان با تکذیب جانباز بودن وی ، مدعی شدند که آن فرد ، معتاد نیز بوده است و البته بازپرس پرونده نیز در مقابل ، اعتیاد وی را تکذیب کرد.
حال منتظر توضیحات مسوولان درباره خودسوزی این جانباز که دارای پرونده جانبازی نیز هست ، می مانیم.

shablizim - انگلیس - لندن
این خبر را دوستمان محمد-بچه لرستان - ایران - خرم آباد در یکی از کامنتهای قبلی خود دقیقا توضیح داده بود که من همینجا از ایشان بخاطر اطلاع رسانی صحیحشان تشکر میکنم.
نتیجه گیری میکنیم که در یک هفته گذشته دو نفر اقدام به خودسوزی کرده اند که یکیشان جانباز و یکی هم یک شهروند دیگر بعلت مشکلات اقتصادی و نداشتن شغل دست به این اقدام زده حتی بنیاد شهید هم اعلام کرده که فرد جانباز ابدا اعتیاد به مواد مخدر نداشته و بازپرس ویژه تحقیق هم در مورد مقابل مجلس فرد مذکور را فاقد هر گونه اعتیاد دانسته حالا سوال اینجاست بر اساس کدام دلیل لاریجانی و بروجردی نماینده بروجرد اتهام اعتیاد را وارد کردند و اینگونه ناجوانمردانه به این موضوع پرداختند مگر اینها شهروند نبودند؟یا انسان نبودند که اینگونه برای ماله کشی و ترس از رسوایی مجلس و نظام اقدام به تنظیم این سناریو کردند بسیار پرواضخ است که ظرف چند روز با تدبیر و تهیه یک داستان دیگر سرو ته ماجرا را هم می آورند.
مردم باید از همین فرصت نهایت استفاده را ببرند و از رییس مجلس توضیح بخواهند که چرا قصد فریب افکار مردم را داشته است.
امیدورام این آخرین اقدام خودسوزی در ایران باشد چون حکومت سفاک فعلی ایران ارزشی برای ارواح مردم قایل نیست مگر آنکه پست و مقام و آبروی نداشته نظام را در خطر ببینند.


چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

venoosi - بلژپک - ورویرس
این هم از اسلام.
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

bakhtyari - دانمار - لبزطب
این نشان از بی بندوباری و فساد رزیم اسلامی می باشد .
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

abiabi - انگلستان - لندن
بالاخره این جانباز می خواسته برای ازادی این مملکت جانبازی کنه و اخرش هم این کار را کرد. روحش شاد. ولی بهر صورت خدا لنعت کند این اخوندهای بی وجدان را .ای ملت شریف ایران از این اخوندها انتقام این جانباز را بگیرید . قبل از انکه این جانباز را متعاد جلوه دهند
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

dastopaaa - روسیه - مسکو
بفرما لاریجانی.اتهام خوت رو به این و اون نزن اقا مردم کم اوردند.چند سال پیش مردی که در مقابل خوانواده اش شرمنده بود سر بچه هایش و زنش را برید و سپس خودش رو کشت این ولایت الان یاوه می گوید
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

sara-j - سوید - استگهلم
مملکت گل و بلبل دیگه انتری نژاد تحویل بگیر
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مزدوران بی هویت رژیم در این سایت کجا هستند که خود را برای ملا و اسلامش تکه پاره میکنند..... ننگ و نفرت بر شما جانیان که خاموش هستید در برابر این فجایع ... و انقلابیون که درد دشمنی با شاه شما را کشت ایا این حوادث حتی یک نمونه اش قبل از انقلاب منحوستان بود؟؟
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

amir_1363esf - امارات - دبی
کلیه جانبازام اگه خودکشی کنن این ملت بیدار بشو نیست از این خواب 2 تا چیزه که از بعضی آقایون کشیده شده همین!!!
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

sarab22 - المان - دوسلدورف
اینهم حتما دزد و قاچاقچی بوده؟ اینها 8 سال در جنگ از میهن ما دفاع کردند باید باین افراد که در جنگ نقص عضو پیدا کردند رسیدگی شود و از لحاظ باید تامین و کمبودی احساس نکنند ولی بدبختانه حکومت منفور و فاشیستی اسلامی بخواسته های بحق شان پاسخ نمیدهد و این انسانهای ترد شده از جامعه دست به اعمال خودسوزی میزنند این اتفاق اگر در یک کشور اروپائی افتاده بود رئیس جمهور را فورا توبیخ یا برکنار میکردند ولی در حکومت عذل اسلامی انها را ارازل و اوباش میخوانند .
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

سلامتی - بلژیک - نمور
اگه فحشهای دنیارو هم به این رژیم بدیم کک نمی گزدشون.
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

Black Chador - امزیکا - ولدن
شاید مردم ایران این دو انسان بیچاره را مثل بقیه فراموش نکند . روزانه تعدادی زنان شجعاع در ایران دست به خودکشی می زند زنانی مثل هما دارابی که خود سوزی را به زندگی در اسارت این اخوندهای خونخوار ترجیح داد. سوال من از ایرانی های شجعاع این هست: تا کی حاضرید از اخوندها
تو سری بخورید. ایا اخوندها از شاه و امریکایی که ازش پشتیبانی می کرد
قویتر هستند؟
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

شجاعتی - ایران - ایران
خودکشی در هر شرایطی قابل قبول نیست. این بیچاره فکر می کنه با این کار کک مسولان پست فطرت می گزه؟
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

ahz2008 - بلژیک - آنتورپن
venoosi - بلژپک - ورویرس
با احترام به نظر به شما, میشه کمی توضیح دهید که این دو خبر ناگوار چه ربطی به دین اسلام داره؟
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این هم از اخر و عاقبت کسانی که برای این این رژیم جانفشانی کردند. عجب قدردانی از انها شد!!!! قابل توجه بادمجان دور قاب چینهای حکومت.
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

moeinyoutub - مالزی - کوالا لامپور
ببین به چه حدی رسیده که خود سوزی کرده . پسر سفیر ایران تو مالزی از سفارت ماهی 300 هزار تومان فقط پول تو جیبی میگیره
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

GHARiiBE - آمریکا - نیویورک
لعنت خدا به باعث و بانی این کارها ((رژیم ایران))
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

velayat - ایران - شیراز
مثل این که این خودسوزی هم مد شده و بیشتر این ضدانقلابا هم از این کار خوششون اومده.پیشنهاد می کنم چند تا از شما هم در اقصی نقاط دنیا در اعتراض به نظام ایران خودسوزی کنید تا اینا حالیشون بشه کل دنیا باهاشون مشکل داره بلکه دست از ایمن کاراشون بردارند.
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

borj - ایران - بوشهر
arashbehdin - امریکا - اتلانتا
برای رژیم نبود برای خاک بود.خیلیا تو همین سایت هستند که مخالف این رژیم هستند ولی برای خاکشون جنگیدند.
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

علی-ایران-تهران - ایران - تهران
arashbehdin - امریکا - اتلانتا ببین دوست من اشتباه نکن اگر کسی در آن دوران (سال1359)که تو مملکت سگ صاحبش رانمی شناخت برای دفاع از کشورش به جبهه رفته و این رفتن ها زنجیروار ادامه داشته تا آخر جنگ .. به منزله این نیست که آنها برای رژیم جانفشانی کرده اند حالا اگر رژیم عوضی خودش را به اینها می چسباند تقصیر اینا چیست؟ درسته اگر نمی رفتن شاید از رژیم هم خبری نبود ولی می توانستی وجود اشغالگرای بعثی را در مملکتت تحمل کنی؟ انصاف داشته باش
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

Punisher - ایران - شیراز
چی شد لاریجانی...؟ دیگه نمیخوای... دیگه ای بخوری....؟
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

nasim irani - اتریش - وین
ولایت ازشیراز
سلام خدمت مسولین سایت..ولایت آنقدردرط...له آخوندی ..ه بهت دادندکه یادت رفته بیرون ازط..ه چه مصیبتی یقه مردم راگرفته..آخع مزدور تو که با..یتت دردمردم رانمی بینی پس لطف کن ... شو وجاده خاکی نزن..امیدوارم آن روزبرسدکه دردبی درمان به جان امثال تو... انسان نما بیفتدودوبرابرآن به جان رهبران ...تراز.. ات....ممنون
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

MA -HASTIM - سوئد - یوتوبری
پنجشنبه اول اسفند ساعت 5 عصر بار دیگر ملتی دردمند و رنجدیده با دلی سرشار از امید به پیروزی در صفوف عشق و ایثار در مقابل نانوائی های سراسر کشورگردهم خواهند امد تا یکصدا در گوش ظالمان زمان فریاد بزنند ما هستیم ما هستیم ماهستیم .
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

rezanl - هلند - امستردام
در جنوب ایران عده ای از همین جانبازان شعار دادند :
ما جنگیدیم سی دینمون---- اخوندا نادن ....

چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

***mehregan*** - ایران - تهران
علی-ایران-تهران - ایران - تهران همه کسانی که به جبهه میرفتند به خاطر دفاع از کشور و خاک ایران نرفتند.از زمانی که شعار راه قدس از کربلا میگذرد باب شد.دیگه اسم جنگ رو نمیشد دفاع مقدس گذاشت. دیگه کشور گشایی شده بود.اون عده با مغزهای شستشو شده برای تصرف و آزادی قدس و کربلا جنگیدند و آرزوشون هم شهید شدن برای رفتن به بهشت و رسیدن به وصال حوری پری های جنتی بود نه دفاع از کشورشون.
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

tohfeh natanz - انگلستان - لندن
velayat - ایران - شیراز
سئوال این است که ایا شما عمق فاجعه را درک میکنی؟
ان کسی که دست به این کار میزند واقعا جانش به لب رسیده .
ولی مثل شما زیادند که زندگی راحتی دارند واز رژیم هم هوا داری میکنند .
واقعن ننگتان باد .این است انسانیت وشرف ومنقبت انسان؟
این است دیانت ؟ ننگ...ننگ..ننگ
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

velayat - ایران - شیراز
nasim irani - اتریش - وین
تو لکنت زبان داری؟ چرا این قدر بریده بریده؟ چقدر نقطه چین بارت کردند. این همه نقطه چین خبر از یک روح بیمار می دهد.
راستی شما از وین چه جوری درد مردم را فهمیدی؟
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

sarab22 - المان - دوسلدورف
velayat - ایران - شیراز
اخه اوباش ماکه مثل شماها نیستیم ما از حق دفاع میکنیم حتی اگر بسیجی باشه خیلی از این انسانهای شریف بخاطر ایران و ایرانی از بین رفتن و پودر شدند و فراموش ولی همین کسان یک روزی یقه تان را خواهند گرفت فعلان شماها به دروغ بافیهاتون ادامه بدید تا مردم بیشتر از این اسلام جمهوری مندراوردی اسلامی متنفر بشند
چهار‌شنبه 30 بهمن 1387

Black Chador - امزیکا - ولدن
مردم ایران بجای اینکه خودشون رو اتش بزنن باید شروع کنند اخوندهارو اتش بزنن. خیلی راحت میشه اتش به عبا زد. از خامنه ای شروع کنید. خمینی که الان داره توی اتش جهنم می سوزه.
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

GHARiiBE - آمریکا - نیویورک
velayat - ایران - شیراز تو هنوز زنده هستی ؟
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

baran shomal - نروژ - اسلو
اگر هم معتاد شوند دلیلش نداشتن دارو و درد زیاد است.
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

arjang - انگلستان - لندن
خدا خودت ظهور کن.دیگه خسه شدم.
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
بلژیک ورویرس بقول دوستمان بلژیک انتورین این مسئله چه ربطی به اسلام داره..متاسفانه عده ای کوته فکر اسلام را دولت ایران میدانند وهر کار بدی را به اسلام ربط میدن..اما هستند انسانهای بااطلاع و متفکر که اسلام را محمد مصطفی ص و علی ابن ابیطالب و حسین ابن علی و اهل بیت پاکشان میدانند.اری اسلام واقعی بسیار پاک است نه مسلمانی عده ای........
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

nasim irani - اتریش - وین
سلام وخسته نباشید..ولایت ازشیراز لکنت رهبر .. داره نه من.همش ... بودکه متاسفانه سانسورشد اگرنه حرفی بهت می زدم که ازط...ه ملاها دیگه بیرون نیایی!ممنون
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
آمار اهدایی ایران به اسماعیل هنیه به نقل از فارس: «250 میلیون دلار مجموعا»، «120 میلیون دلار برای دولت حماس»،«45 میلیون دلار برای سه وزارتخانه حماس»«60 میلیون دلار حقوق کارگران»،«1.8 میلیون دلار خسارت ماهیگیران»، «15 میلیون دلار موزه و کتابخانه ملی مقاومت»
آمار بودجه سال گذشته 10 میلیون معلول ایرانی: «1 میلیون دلار»
سهم هر معلول ایرانی از بودجه کشورش: « 10 سنت یا معادل 99 تومان »
سهم هر ساکن غزه از بودجه کشور ایران : « 168 هزار و 203 تومان»،
یعنی 1700 برابر هر معلول ایرانی!
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

kooroshe hakhamanesh - ایران - تهران
بله دیگه !!!!!!!!!
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

cool215 - ‌بلژیک - گنت
ننگ به این حکومت و طرفدارانش
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

omidam - امریکا - کالیفرنیا
***mehregan*** - ایران - تهران
با این که باهات قهر قهر تا روز قیامتم اما کامنت خوب و عالی بود لووووووووول
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

payam armani - انگلیس - منچستر
velayat - ایران - شیراز
تو هنوز زنده ای آویزون.تو بیماری داری که اینقدر بد و بیرا میخوری از اربابانت و اجدادت زیر رو میشن ولی از همه زودتر میایی اینجا
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

basafa - ژاپن - توکیو
venoosi - بلژپک - ورویرس
چه ربطی داشت؟
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

farzad145 - ایران - شیراز
آخه مردک لر بازی در آورده چه ربطی داره به اسلام و حکومت ایران.اگه آدم بود میفهمید که خودکشی گناه کبیره است.
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

naghshe eshgh - ایران - تهران
چند سوال برام پیش اومد :1-چرا صفوف عشق رو مقابل نانوایی ها تشکیل بدیم ؟2- خانم ها اقایونی که ایران نیستند چرا خودشون نمیان این رژیم رو سرنگون کنند با این حس میهن پرستی که دارن ...شاید بد نباشه بدونید بعضی از اونهایی که انجا مدام فریاد ضد حکومتشون بلند و در خارج کشور هستند جیره خوار همین حکومتند ..ایران که میان با جادر و تسبیح خارج که میشن .......در ضمن راپرت دانشجوهای بیجاره رو مدام مخابره میکنند ایران..تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

qatar_doha_shiraz - قطر - دوحه
به گزارش خبر گزاری دروغ نیوز (خبرگزاری رسمی مسئولین جمهوری اسلامی)این شخص معتاد در حال سیخ سنگ پای جراغ سوخته واصلا جانباز نبوده واگه هم بوده به ما چی؟از نظر ما(مسئولین)جانباز فقط کسی هست که در حزب اله وحماس جنگ کرده نه جنگ برای ایران طاغوتی.ما هیچوقت فلسطین و لبنان را نمیگذاریم بشینیم پای مردم ایران.حالا30سال که این حرف ماست حالا چرا به گوش ملت همیشه در صحنه نمیره شاید چوب کبریت توی گوش اونا شکسته وحرف مسئولان دلسوز را نمیشنود.
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

velayat - ایران - شیراز
tohfeh natanz - انگلستان - لندن
ما وضعمون خیلی هم بده. میخوای باور کن میخوای نکن. ولی جماعتی که می بینی اینجا دارن وامصیبتا سر میدن مثل مگس کارشون روی زخم نشستنه و اگه یه روزی تو این مملکت کاره ای بشن همین وضعمون هم بدتر میشه. در هر صورت تو این مملکت با حماقت هیچی درست نمیشه.
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

خواهر جون - استرالیا - سیدنی
***mehregan*** - ایران - تهران
آفرین بر شعور و درک بالایت عزیزم
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

mc20 - ژاپن - توکیو
velayat - ایران - شیراز
اینا زده دولتت نیستن روزی با دولتت بودن حالا شدن زده دولت. این دولت از ریشه پر از ک...هست خواهشن تو هم مثل لاریجانی به این بنده خدا تهمت نزن حالا یارو سر عقل اومده جمهوری اسلامی شناته
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

montaghed - آلمان - کلن
velayat - ایران - شیراز
این دوستمونnasim irani - اتریش - وین لکنت زبان نداره که ... چندتا فحش بارت کرده مدیر نقطه چینش کرده در حالیکه لایق بدتر از اوناشی ... به ذاتت مزدور..... ولایت. اینو فقط تو و امثالت مطمین باشید اکثر اونایی که درد دوری از وطن را میکشن خودشون دردهای بدتری و تو ایران دیدن و به خارج ار کشور پناه اوردن و بعضی هاشونم با تشکیل نهاد ها وانجمن هایی فعالیتهایی که ارباب های بیمار تر از خودت جرم میدونن رو انجام میدن اما جنس خراب امثال تو رو میشناسم زمانیکه به زودی پابه های سست جمهوری اسلامی فرو ریخت و اربابان دزدت به لبنان و سوریه فرار کردن پیچ مغزی رو که نداری 180 درجه میچرخونی اما تاریخ همه چیز را شفاف خواهد کرد صبر داشته باش صبر داشته باش.
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

***mehregan*** - ایران - تهران
omidam - امریکا - کالیفرنیا
چرا قهری؟ اونم تا روز قیامت؟!!! من همه هموطن هامو دوست دارم. آدم که میخواهد بابا بشه با کسی قهر نمیکنه . امیدوارم خدا یک پسر کاکل زری خوشگل تپل مپل خنده رو بهت بده. ولی خواهشا یک اسم اصیل و زیبای ایرانی براش انتخاب کن.مثل بردیا.ارشیا. رامبد. باربد.و..... موفق باشید. حالا آشتی؟
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

***mehregan*** - ایران - تهران
خواهر جون - استرالیا - سیدنی مرسی دوست عزیز. واقعیت همین بود . شما میتوانید هدف اون عده از رزمندگان رو از آمدن به جبهه و جنگیدن در لابلای مصاحبه هایی که از زمان جنگ موجود هست و از تلویزیون پخش میشه ببینید.موفق باشید
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

velayat - ایران - شیراز
montaghed - آلمان - کلن
صد بار به تو و رفیقات گفتم انقدر شعار ندین. اگه خیلی عرضه دارین مرد عمل باشین بیاین حکومتو پس بگیرین. ما عرضه شو داشتیم انقلاب کردیم. زندونشم رفتیم کشته هم دادیم. حالا شما هم جرأت دارید بیاین بگیرین چرا انقدر حرف می زنین. 30 ساله دارید میگید امروز نابود میشید فردا نابود میشید پس فردا نابود میشید. بسه دیگه. ما هستیم شما هم اگه هستین یا علی بیا جلو.
پنج‌شنبه 1 اسفند 1387

omidam - امریکا - کالیفرنیا
***mehregan*** - ایران - تهران
ای ول باشه آبجی مهرگان یادت باشه تو اول اومدی منت کشی آشتی آشتی آشتی فردا میریم تو کشتی لووول
جمعه 2 اسفند 1387

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
velayat - ایران - شیراز

م..گول سوگلی سید علی گدا! تو با این حرفهات بزرگترین ضربه رو به ولایت و اسلام ان..ل پرور میزنی! ادامه بده چون جر نفرت چیزی برای خودت نمیخری! در مورد حریف طلبیدنت فکر نمیکنم وجود داشته باشی با کسی رو در رو طرف بشی! اگه نبرد رو در رو و برابر بود میدیدی که چه کسی کم میاره! مردم ایران یک بار اشتباه کردن و ان..لهایی اسلامی رو سر کار آوردن و این ک...تی که اسلام و ولایت ک..ف فقیه به ایران زده و در تاریخ ایران بی سابقه است حاصل اون شورش کذایی 57 بود که ....هایی مثل تو رو از زیر به رو آورد!
مردم دیگه اشتباه نمیکنن که به خیابون بریزن و با بربرهای بی وجدان بسیجی و سپاهی و مزدوران بی ریشه ای مثل تو طرف بشن که خودسوزی یک هم وطن براشون بی تفاوته!
معلومه که چیزی به نام وجدان نداری! معلومه توی کاره بازجویی و شکنجه و از این جور مزدوری ها پرورش پیدا کردی که اینقدر مرگ یک نفر برات لذت بخشه! اونی که باید خودشو بسوزونه تویی که روح به این پلیدی داری!

نگران براندازی نباش! تکنولوژی و فرهنگ جهانی داره بخوبی کار میکنه! رژیم از وحشت داره حتی قبرستانها رو با بولدوزر خراب میکنه که اسناد جنایتش رو از بین ببره! در داخل خودشون هم که مثل ... هار به جون هم افتادن و فاطمه کماندو رجبی میخواد خاتمی رو اعدام کنه و بقیه ..های گرسنه اسلامی هم هر کدوم به نوعی دارن همدیگه رو پاره میکنن! نسل سوم و چهارم انقلاب هم که دیگه حالشون از این فرهنگ ک..ت عقب مونده اسلامی بهم میخوره و چند صباحی به آخر عمر این کفتارهای پیر هم باقی نمونده! خیالت راحت هیچ دیکتاتوری پایدار نمونده! اون چیزی که برای همیشه توی خاطره مینمونه جنایات امثال شماهاست. حالم از این اسلام ... پیامبر دروغگوی تو بهم میخوره! این هم یک دورانی داره که در حال افوله!
جمعه 2 اسفند 1387

velayat - ایران - شیراز
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
چیه منبر رفتی؟ بیا پایین با هم بریم. گفته بودم بهت به جای حرف زدن برو دورزار راه مبارزه یاد بگیر. تو که از زندون و مردن می ترسی حرف مبارزه نزن. از طرف ملت ایران هم حرف نزن. تو ... موی ملت ایران هم نمیشی. برو تو همون سرزمین فرصت ها حال کن. ...... و دلار سیو کن. تو اگه اهل این حرفا بودی بین ملتت میموندی نمی رفتی آمریکا و از دور هی ملت ملت کنی. حالم از این شعارهای تو خالیتون که امروز ور می افتید فردا نابودید دیگه چیزی نمونده. من برای کسی که به دلایل اقتصادی سیاسی و از این دست خودکشی کنه هیچ ارزشی قائل نیستم هر کسی میخواد باشه. زبل خان این قدر سخنرانی نکن حسش نیست.
جمعه 2 اسفند 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز

velayat - ایران - شیراز
(مش قاسم قیاس آبادی)
دستمالچیِ رهبر
جمعه 2 اسفند 1387

amirfarhang - ایران - تهران
ولایت شیرازی اخه چرا دیگه ادعای زندان رفتن و مبارزه میکنی؟همه حرفات اخوندی و خنده داره. خیلی پر رویی .نکنه این پررویی را تو حوزه علمیه یادت دادن؟به هر حال از حرفای تو میشه فهمید که شما طرفداران حکومت جهل و جور و فساد چقدر بی منطق و باطلید.این نوع دفاع عزیزم دوستی خاله خرسه است.تو هم هموطن منی و من برای همه ایرانیان ارزوی جامعه و حکومتی ازاد دارم که همه با هر عقیده ای در کنار هم متمدنانه زندگی کنیم و زندگی بهتری برای فرزندانمان به ارث بگذاریم
جمعه 2 اسفند 1387

velayat - ایران - شیراز
آنتی اسلام - ایران - اهواز
جاسم چاخان! کم پیدایی؟ اربابات حق و حسابت را ندادن اعتصاب کردی؟
amirfarhang - ایران - تهران
منم آرزو می کنم کاش تو یه کم متمدن بودی و سریع به کسی که مخالف تو نظر میده برچسب نمی زدی.
جمعه 2 اسفند 1387

ali_usa - ایران - شیراز
... به ملکت اخوندها
شنبه 3 اسفند 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
این غاصبان چلواربسر و اعوان انصار بواقع بی همه چیزشون که بادستپاچگی به تاراج ثروت و آبرو و حیثیت وشرف و ناموس ملت مشغولند و کفتار وار خون مردم بیگناه را بعناوین مختلف میریزند نه غیرت دارن نه ناموس و شرف و ارق ملی ونه بوپی از انسانیت بردن که بهشون بگی اینهابودن که جان برکف 8سال تمام ازشرف و ناموس مردم وامثال شمابی ناموسها دفاع کردن . این بی همه چیزها بسیاری از فرزندان نیک این مملکت را خودشان بنامردی درجبهه ها میکشتن چون اونها نه برای اسلام اسهالی بلکه بدفاع از سر زمین مقدس و ناموس و آبروی مردم دفاع میکردن .واین امر برای مشتاقان ....خانه ای موعود بنام بهشت بسیار گران میامد و نیروهای خودی رابجرم وطنپرستی میکشتند . اینها جان انسان برایشان اهمیتی ندارد . آنچه مهم است غارت است و فساد و زنا و شکمبارگی است . اینهادرمقابل پول ازناموسشان هم براحتی میگذرند. اینها نطفه های تجاوز سربازان اسلام منحوس ضد بشری هستند که در سوراخ سمبه های تاریخ پنهان شده بودند تا در روز موعود از سوراخها بدر آیند و دمار از روزگار بشریت و انسانیت و رحم و مروت در آرند. این ط...لهء اسلامی که سر...له دارش عربزادهء بی ن...سی مثل لاریجانی ل..ن هر گندی ازدهنش بدفاع از رهبر مفلوک رذلش درمیاد جانباز چه میشناسه و ازدرد مردم چه خبر داره ؟ اون فقط مآمور نقض تاریخ و تمدن ایران است و بس . چون ایرانیان بر خلاف گفتهء آخوندهای وحشی هیچگاه براحتی تسلیم لشگر وحشی و خونخوار اسلام نشدند بلکه تا آخرین قطرهء خون خودشان بااون نطفه های فساد جنگیدند چون اونها برای غارت آمده بودند نه دیانت . اکنون که تشت رسواپی دین بهمت دانشمندان و خردمندان از پشت بام افتاده و گند اولیا و انبیاء و اعمال و جملات سفیهانه شان در آمده ودیگر حنایشان برای مردم رنگی ندارد به انتقام بر سرعت کشتار و غارتشان افزوده اند و آنچه درید اقتدار دارند برای ملتی اسیر و گرفتار رو میکنندولکهء ننگ اسلام راهرچه بیشتر بردامن تاریخ پر رنگتر میکنندبی آنکه بدانند سرانجام چه عقوبتی درانتظارشان است .
شنبه 3 اسفند 1387

bozorg - ایران - تهران
بسیاری از نمایندگان!!! تن وبدن تنومندی دارند وازشدت فربهی پف کرده اند انها با صدمیلیون تومان باداورده ای که ازبرکت وجود امثال لاریجانی به جیب زدند برای خود وبرادر وفامیل باز به چاپیدن بانگها مشغولند کشور مبسوزد انها به خودشان مشغولند چندنفر هم با بنزین بسوزند چه عیبی دارد؟ شما میبینید ازشدت بیسوادی هم بسیارشان باعث ابروریزی هستند ووقتی صحبت میکنند جدا ادم چندشش میشود . تا حالا صد جور درمورد پرداخت طلب بازنشستگان دروغ گفتند اینها نماینده اند ؟ !
شنبه 3 اسفند 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
velayat - ایران - شیراز
بخواب!
دوشنبه 5 اسفند 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟