فیلم رئیس ستاد اقامه نماز تویسرکان هم در آمد + ۱۸

فیلم رئیس ستاد اقامه نماز تویسرکان هم در آمد +18

منبع : سایت گفتنی ها ( متعلق به امیر فرشاد ابراهیمی )
 https://www.goftaniha.org/2008/10/blog-post_21.html

حجه السلام والمسلمین حسن گلستانی رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان تویسرکان و از اعضای هیات امنای ستاد ائمه جمعه و جماعات استان همدان (نهادی که منصوب مستقیم مقام رهبری است ) در هفته گذشته به یکی از خبر سازترین روحانیت کشور تبدیل شده است ، البته ایشان نه هاله نور دارند و نه از کرامات رهبر و رئیس جمهور ولایی سخن گفته اند ، نه درباره امام زمان حرف زده اند و نه همچون سردار زارعی اقامه نماز جماعت آنچنانی کرده اند که اینبار ایشان با حرکات موزونشان و به صورت فرادا و تک نفره خالق یکی از منحصر به فرد ترین فیلمهای سکسی در بستر نظام جمهوری اسلامی شده اند بطوریکه سردار زارعی و آن  آن مداح چاپلوس رهبری عبدالرضا هلالی باید حالا حالاها بیایند در محضر این استاد بزرگ شاگردی و تلمذ نمایند .

ماجرا از این قرار است که ایشان یک دل نه صد دل شیفته همسر یکی از کارکنان ستاد اقامه نماز تویسرکان نهادی که زیر نظرش اداره می شده ، شده اند و همسر بخت برگشته را برای ماموریت کاری به همدان می فرستند (شما بخوانید نخود سیاه ) و همسر خودش را هم طبق فرمایش خودشان در فیلم می فرستند خانه والده برای صله ارحام و خانم مربوطه را به منزل خودشان که اینبار حکم مکان را داشته است دعوت می نمایند و می گویند : همسایه ها که ندیدنت ؟ خاطرت جمع خونه هم هیچ کس نیست منو که میشناسی قرار نیست با هم نصاصی بکنیم ! و مابقی را هم خودتان می توانید حدس بزنید دیگر ...
متاسفانه فیلم موجود آنقدر شرم آور بود که من فقط در همین صفحه دقایق اولش را آورده ام و دیدن ادامه اش را البته توصیه نمی کنم اما برای آن دسته از افراد که همیشه پیشاپیش اعلام می کنند نه این ساختگی است دروغ است و ... درست مثل همانهایی که همیشه چشمشان را دوست دارند برای واقعیات ببندند و جمهوری اسلامی و عمالش را معصوم و معصوم زاده بشمارند در اینجا می گذارم که بروند ببینند .
بله پریروز عبدالرضا هلالی و دیروز سردار زارعی و بعد هم مددی معاون دانشگاه و امروز هم حاج آقا گلستانی ! شب جمهوری اسلامی آبستن است و باید حالا حالا ها ما شاهد و منتظرسحر و زائیدن دسته گلهای اینچنینی در بستر جمهوری اسلامی و دست پروردگان مقام معظم رهبری و ولایت فقیه باشیم !
حاج آقا گلستانی در لحظاتی با این خانم بقول خودهمین روحانیون عمل قبیحه زنای محصنه انجام می دادند که جوانان شهر را بخاطر کوتاه بودن آستینشان و مانتویشان به دادگاه و شلاق می کشانند ، وقتی این منصوب رهبری زن کارمندش را در آغوش می کشید ، زنان و دختران معصوم را که فقط تقاضای حقوق برابر دارند نه چیز دیگر در روزنامه ولایت فقیه به فساد اخلاقی و اباحه گری متهم می شدند ، درست در همان لحظاتی که ایشان آن حرکات موزون شرم آور را انجام می دادند در دادگاههای انقلاب جوانان این کشور مشغول تحمل ضربات پی در پی شلاق بودند چراکه مثلا در یک پارتی شبانه در کنار نامحرمان گفتند و خندیدند ! حالا کدام مقصرند و متهم ؟ آی حضرات ، آی حکومتی ها بازم بگید نواره ....
پی نوشت :
یک سئوال از کیهانی ها دارم : شما که گلشیفته فراهانی را فقط بخاطر عکس بی حجابش فاسد خواندید این حاج آقا را چگونه می خوانید ؟
"فیلم در یوتیوب حذف شد و فعلا در بلاگر گذاشته ام این هم لینک دیگر در فلیکر .
منبع : وبلاگ گفتنی ها ( وبلاگ امیر فرشاد ابراهیمی )
https://www.goftaniha.org/2008/10/blog-post_21.html
omid_aria - انگلستان - لیدز
قوز فیش بیا سنگشو بزن به سینه بگو که این شخص ... نیست ... بدبخت بیچاره فریب خورده
سه‌شنبه 30 مهر 1387

payaam - ایران - تهران
ای ول !!!!
خیلی فـــــــــــــاز داد !
سه‌شنبه 30 مهر 1387

daniall - فرانسه - نانت
من میگم ساختگیه اگه راست میگید بقیشم بذارید تا مطمئن بشیم واقعی بود.
سه‌شنبه 30 مهر 1387

payaam - ایران - تهران
امیر فرشاد جان ! (اگه این مطلب رو می خونی.)
واقعاً دمت گرم. در فردای ایران آزاد، افرادی مانند تو که نقش زیادی در بی آبرو کردن سفاکان ولایت فقیه داشتن، جایگاهی رفیع خواهن داشت.
هر جا که هستی ، دعای خیر ما پشت و پناهت.
اما یادمه جائی گفتی (اگه اشتباه نکنم) 90 ساعت نوار بازجوئی از سعید امامی رو در اختیار داری.
امیدوارم شرایطی فراهم بشه که بتونی حداقل بخش هائی از اون رو منتشر کنی.
در آخر، مراقب شیطنتهای سربازان بدنام محسنی اژه ای باش. لازمت داریم !
سه‌شنبه 30 مهر 1387

payaam - ایران - تهران
لینک کامل :...یه پا پورنو گرافیه ! خواهرا گوشاشونو بگیرن. می خوایم شوخی مردونه کنیم !
سه‌شنبه 30 مهر 1387

yeknafaronim - آلمان - کلن
چه راحت به حریم خصوصی آدما تجاوز می شه فتوشاپی در کار نبود ولی از کجا معلوم فاعل فلان کسکه و مفعول زن شوهردار. این پسره ابراهیمی از کجاش درآورده که این زن کیه.از کجا میدانید همسر دارد؟ نام همسرش چیست؟

ویدیو را چه کسی گرفته؟

ویدیو چجوری بدست سایرین افتاده؟
اینا سؤالاییه که باید این مردک جواب بده
هر کی که ریش و سبیل داره که بابای آدم نیست.
سه‌شنبه 30 مهر 1387

minaalio - المان - فرانکفورت
بابا اینها از ریشه فاسد هستند .
سه‌شنبه 30 مهر 1387

ufo - دانمارک - وایله
هردم از این باغ بری میرسد تازه تر ازتازه تری میرسد
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

طوفان - نروژ - اسلو
قوزی خانوم حتما اینم فتوشاپه که امپریالیسم غرب وشرق برای بد نام کردن اقایان درست کردن ؟؟ْْ!!
اینها واقعیات این نظام فاشیستی است که این فیلم قطره ای از اقیانوس این
خائنین به ایران و ایران زمین است
دیگه با دیدن این برو شرم کن وپیش خدا طلب امرزش کن قوزی خانوم
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mehrankamali - ایران - بابلسر
عالی بود تا حالا فیلم سکسی به این باحالی ندیده بودم زنده باد حکومت اسلامی تولید کننده بهترین فیلم های سکسی جدی میگما حالا همین فیلمو تو خارج باید یه عالمه پول بدی بابتش این جا مجانی ولی کیفیت صداش رو دفعه بعد بهتر کنید مرسی
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

micka001 - ایران - تهران
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
فقط حیف که 90 دقیقه ای نبود . فیلم کوتاه بود ... ولیییییی عجب فیلمی میشه ایننننننننن
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

minaalio - المان - فرانکفورت
واقعا فیلم کاملش که دیدم اسفناک بود .این هم از سرکردگان اسلام ناب محمدی.
واقعا متاسفم
yeknafaronim - آلمان - کلن
اینقدر وز وز نکن
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

persian - امریکا - ریچمند
وقتی از سر چشمه فاضلاب توالت میزنه بیرون دیگه تو طول مسیر دیگه معلومه چیه....
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
شوهر این زنیکه هم از این ملاها دفاع میکرده !!!!!بازم دفاع کنید و بگید ملاها خوبن و به نوامیس ملت چشم بد ندارن تا نوبت شما هم بشه.آخه این ملت را اگر چیزخور هم کرده بودن بازم رو ناموسشون یک غیرتی داشتن!!!!من نمیدونم که این بیناموسها چه بلایی سر مزدورانشان آوردن که اگر با خودشون هم همین کارها را بکنند بازم از ملا حمایت میکنند!!!اینجاست که میگن خلایق هرچه لایق!!!اینها برای شما خوبن.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اقای یک نفر و نیم از المان کلن
در وزارت اطلاعات بخشی وجود دارد که وظیفه اش کنترل خطوط تلفن و مسایل خاص افرادی است که ان افراد یا در ارتباط با نظام دارای شغل حساسی هستند و یا عموما از افراد طراز اول این نظام هستند. و چون ما یک نوع وزارت اطلاعات نداریم و وزارت اطلاعات موازی(زیر نظر مستقیم رهبری) و اطلاعات سپاه و اطلاعات قوه قصاییه هم داریم که اصولا هر یک کار خود را میکنند و وابسته به یک بخش از نهاد قدرت هستند.
بچه های زیادی از وزارت اطلاعات هنوز برای جناح چپ کار میکنند و از قضیه سعید امامی به بعد و خیانتی که خامنه ای به سعید امامی کرد و از پشت به او و خانواده اش خنجر زد شدیدا از انها کنده شدند و به نوعی دشمن قسم خورده باند رهبری شدند.چون انها سرباز و فدایی سعید امامی بودند و اگر سعید میگفت بمیرید میمردند.
همه اینها را گفتم تا ببینم تا چه حد هوش داری تا جواب سوالهایت را از متن بالا که برایت نوشتم بدست اوری. فکر نمیکنی برای یکی از همین سربازان امام زمان کار ساده ای باشد که پی به نیت این نماینده مقام معظم رهبری برده باشد و ابن جاسازی دوربین و سایر تجهیزات پیشرفته ای هم که در اختیار دارند که دیگر برای انها چیزی نیست. هنوز بسیاری از این بچه های اطلاعات بچه های مخلصی هستند که از این نظام بریده اند اما راهی را رفته اند که برگشتی توش نیست پس سعی میکنند تا میتوانند از این طریق با نظام مبارزه کنند.
راستی تو هم مواظب خودت باش اگه تو سفارت ایران تو المان کار میکنی شماها هم شنود میشید.
و مطلب اخر اینکه مقامات نظام از هم دیگه از این اتوها زیاد دارند و اصولا رمز ماندن در کنار همدیگر هم همین نقاط ضعفی است که از همدیگر دارند.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
yeknafaronim - آلمان - کلن
چطور به حریم خصوصی مردم اگر دولت و پلیس دخالت کند اشکالی ندارد و نهی از منکر حساب میشود و ثواب دارد اما به حریم اخوندها و مسئولین کشور تجاوز بشود اشکال پیدا می شود؟
ویدئو را خود این اخوند جا سازی کرده اونجا که مدرک داشته باشد که بعدها
هم بتونه این زن را تهدید کند و بیاورد خانه اش و با او سکس کند !!!
احتمال دارد این فیلم را زن این اخوند تو خونه پیدا کرده و یا این اخوند این فیلم
را به یکی از دوستاش نشان داده و یک جوری تو این مایه ها فیلم لو رفته در کشور !
این اخوند اسمش حسن گلستانی هست شما شک داری این فیلم را دانلود
کنید ببرید شهرستان تویسر کان نشان اهالی اونجا بدهید با شناخت این اقا
شک شما برطرف می شود.
daniall - فرانسه - نانت
شما چقدر باهوشی یکم روی خودت کار کنی می تونی مثل البرت اینشتن بشی!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

agrin - استرالیا - سیدنی
هر دم ازین باغ بری میرسد!
ننگ و نفرین بر شما سفاکان تاریخ!
دوست عزیز yeknafaronim - آلمان - کلن.
امیر فرشاد ابراهیمی از اون کله گنده های وزارت اطلاعات بوده که بعد از سیر شدن از کشت و کشتار و بی رحمی به آلمان رفته و اسرار این سازمان مخوف رو با سند و مدرک رو می کنه.اقشا گریهایش راجع به همه ی سران جمهوری اسلامی واقعاً تکان دهنده هستن.احتمالاً چون دس پرورده ی خودشونه باید دستش به یه جای بند باشه .البته من هم مثل شما شک دارم.ولی این رو مطمئنم که دستندرکاران جمهوری اسلامی کمترین جنایتشون اینه.
اینم وبلاگش:https://www.goftaniha.org/
دوست داشتی یه سر بزن.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Kaweh - آلمان - فرانکفورت
ای بابا وقتی سر کرده اسلام ناب خودش اینکارها را میکرده می خواهید پیروانش نکنند . مردم نادان و فریبخورده اند . بقول معروف تا احمق در جهان است مفلس در نمیماند . متاسفم برای کسانی که پای منبر این ابلیسان مینشنند و سنگشان را به سینه میزنند . قوزی جان شما هم تا از این بلاها سرت نرفته بزن بیرون وگرنه فیلم تو هم در میاد
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

atet_8oo8 - امریکا - کنزاس
چقدر احمقند بعضی مردم...حتی اگه این فیلم هم دروغ باشه (که البته نیست) کی میتونه بگه سران این رژیم چنین کارهایی نمی کنند. کسانی که به خدا اعتقاد ندارن دو دسته اند. یک دسته مثل این آقایون از این دانش سو استفاده میکنن و خواهر و مادر این ملت رو به هم پیوند میدن. به عده هم سعی میکنن با این دانش این مردم را از نادانی و خرافات نجات بدان. ولی متاسفانه بشر همواره خرافات را به حقیقت ترجیح داده. چون باور کردنش راحت تره.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mehrnoosh - ایران - اهواز
ای دستتتتتان طلا. آبروی مردم رابردن کار بدیه ولی وقتی کسی دیگران را به دلیلی که خودش بدترشو میکنه آزاربده وحریم خصوصی مردم رو به هم بزنه از این بدترهم سرش بیاد حقشه .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

klcc - مالزی - کوالالامپور
اقا واسه ما که دانلود کرد ولی باز نمیشه از فلیکر دیدم اینکه خیلی کم بود و چیزیرو نمیرسونه..
بعدش مگه الان گرفتنش که اینقدر امار ازش در اومده..
والا چی بگم من..؟
دوستان فیلم دانلودی رپیدشیر همون فیلم فلیکر است؟ تن کیو :)
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

cool215 - ‌بلژیک - گنت
فرشاد ابراهیمی درود به شرفت.حیثیت ج خبیث اسلامی وطرفداران انها رفته که بود!رویشان سیاهتر شد.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

OMIDEZENDEGY - ایران - مشهد
دوستان چرا تعجب میکنید؟
تجاوز و سکس، دزدی و آدمکشی از آموزشهای اسلامیست
پس سراغ اسلام را از کجا بگیریم؟
از همین آخوندها
و اگر اسلام این است، ننگ بر تو ای اسلام.
خدایا اگر این اسلام از آن توست پیامبری بفرست و معجزه ای نشان ده تا با عقلی سلیم به او ایمان بیاوریم.
مگر علم غیب داریم؟ مگر اینها تبلیغ کننده دین تو نیستند؟
پس این اسلام دروغ محض است، چون هیچ پاکی و معصومیتی در این دین نیست چون این دین خدایی نیست.
ناله های من از تبلیغ کنندگان دین تو نیست،غم من از طرفداران این دین ترسناک و خانمان سوز است.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

aryamanesh14 - ژآپن - توکیو
این هم از طرفداران پروپاقرص نایب صاحب چاه جمکران (سید علی اقا)
حالا هی طرفداران رژیم بیان واق واق کنند که این فیلم جعلیست.
شرارت از سر تاپای رژیم اخوندی میباره.
مرگ بر جمهوری ولایت فقیه .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

RED_JINGOOL - ایران - رشت
زیاد خودتونو ناراحت نکنید، تعجبی نداره همه بزرگان دین مبین اسلام مغزشون در بین پاهاشون قرار گرفته.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
ای ملت شریف ایران!
شما اگه می خواستید .... بدید چرا به شاه و دار و دسته اش ندادید که حداقل قیافه آدم داشتند نه به این آخوندهای بوگندوی شکم گنده پشمالو.
مهم نیست که این فیلم ساختگیه یا نه. بلکه بدون شک بیان کننده حقیقت تلخیه که همه ما به اون آگاهیم. افسوس و صد افسوس که ایران نابود شد.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

nader9 - کانادا - تورنتو
خاک .... قوزی با این ولایت فقیه حالا چرا نمیای تو اینجا کامنت بگذاری ..
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

damst2005 - ایران - تهران
حالا در اینجا که فقط ایشون و اوشون هستند کی تونسته این فیلم رو بگیره ؟ و دوربین رو کار بذاره ؟ اگه دقت کنید در سرتاسر فیلم که من دانلود کردم و کاملش رو دیدم خانومه بارها به سمت دوربین نگاه می کنه . یعنی می دونه که اینجا دوربینه به فیلم با دقت نگاه کنید می فهمید .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

parsa1 - ایران - تهران
اون از سردار اینم از امام جمعه فردا هم رهبری
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

emroz.1979 - سوئد - یوله
من دیدم کاملشو. کی فیلم گرفته؟ فکر کنم االکیه. دختره هم گویا واردتر به نظر یاد.حسابی کار بلده.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

ady - کره - اینجون
عجب صحنه ای کاملشو چطوری میشه دید؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

paiiz - ایران - تهران
این یارو ..ز پیچ کجاست صداش نمی آد؟؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

الما - آلمان - برلین
چرا ما باید هر چی که اینجا می ذارند را باور کنیم کی تو خونه شخصی آدم می تونه بیاد و دوربین بذاره اونم اینطوری
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mansuor - امارات - دبی
شما که + 18 رو قید کردی دیگه دلیلی نداشت فیلم کاملو نزاری
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

molaali - ایران - تهران
قابل توجه کسانی که میرن پشت سر اینا نماز میخوند نمازت بخوره تو کمرت مگه خونت جا نداری برانمازخوندن امثال شما نادانها باعث میشید اینا به خواهران ما تجاوز کنند وهیچ اتفاقی هم برا حاجیمون نیفته!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mansuor - امارات - دبی
این فیلمو باید اون مردمی ببینند که این ایت الله ها رو میپرستن تا کی این ملت میخان اینجوری فکر کنند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

cheshmandaz - امریکا - لاس وگاس
به نظر نمیاد که دوربین جا سازی شده باشه. هم حرکتهای کوچیکی داره و هم دقیقه 1:40 زومش تغییر میکنه.شاید من اشتباه میکنم اما شما هم توجه کنید
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

tobayemohabbat - ایران - تهران
این اقای ابراهیمی بایدکاملا با جزئیات توضیح دهد که چگونه درانجا دوربین کار گذاشته شده واز کجا میدانند که این زن شوهر دارد ودر کجای این فیلم نامی از روحانی نامبرده به میان امده و چگو نه این فیلم از ان خانه خارج شده وبه دست ایشان رسیده ضمنا هر کسی مسئول عمل خودش میباشد و هیچکس حق ندارد به حریم خصوصی کسی وارد شود و ابروی کسی را ببرد اقای ابراهیمی اولا که باید به سوالات طرح شده جواب بدهی و ثانیا بگویی که اگر کسی با خودت راست یا دروغ این کار را کند عملش را می پسندی و اما علت اینکه تو و امثال تو که ممکن است در میان اخوندها هم ادمهایی مثل تو پیدا شودراحت با ابروی همنوعتان بازی میکنید این است که باور ندارید که روزی باید جوابگوی اعمالتان باشید ثمره ایمان داشتن به روز قیامت همین است که انسان مراقب اعمال و گفتارش میشود من کاری ندارم به عنوان ادمها میخواهد اخوند باشد یا غیر اخوند ابرو بردن از دیگران کار هر کسی نیست من به شرافتم قسم میخورم که اگر سوژه این فیلم اگر هرکس دیگری هم بودهینطور اعتراض میکردم زیرا صحبت از ابروی یک انسان است.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

شاطر عباس - ایران - اهواز
فیلم کامل را دیدم و الان از شدت خشم و عصبانیت دارم کامنت می زارم.من واقعْاْ برای اونهایی متاسفم که به دید فیلم سکسی به این ویدیو نگاه می کنند. این فیلم از غمگین ترین فیلمها حزن انگیزتر و ناراحت کننده تر است. میگن زمانی رضاشاه پهلوی با هیات همراه خود که مشتمل بر رجال حکومتی آن زمان بود جهت ملاقات آتاتورک راهی ترکیه می شود.آتاتورک دستور می دهد شب هنگام زیباترین دختران ترک را جهت کامدهی به مهمانان ایرانی به اتاقهای آنان بفرستند.بلافاصله رضاشاه به همه همراهان دستور می دهد از پذیرفتن دختران پیشکشی آتاتورک خودداری کنند و همه آنها از وی اطاعت کردند.وقتی صبح روز بعد همراهان دلیل این ممانعت را از رضاشاه جویا شدند رضاشاه پاسخ داد که اگر این تحفه را میپذیرفتیم در زمان مسافرت آتاتورک و همراهانش مجبور بودیم همانطور تلافی کنیم و دختران ایرانی که نوامیس ما هستند در اختیار آنان بگذاریم.ّآیا شما به این امر راضی می شوید؟
حال در مملکت ما رپیس ستاد اقامه نماز (که امیدوارم به کمرش بزند) اینگونه به زن کارمند خود تجاوز میکند و اطمینان داشته باشید آب هم از آب تکان نمی خورد.وای به حال و روز مردم ایران که از اوج عزت به حضیض ذلت افتاده است.روح کورش کبیر قرین رحمت و آرامش باد.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

ezatdf - ایران - تهران
سخنی با مدیر سایت
رژیم جمهوری اسلامی نا مشروع است و ما با آن مخالفیم ولی ما نمی توانیم مخالفتمان را از هر راهی ابراز کنیم در بین همه اقشار آخوند و پزشک و معلم و صنعتگر کسانی هستند که مرتکب خیانت می شوند ولی ما با جمهوری اسلامی مخالفیم نه به این علت که تعدادی از مسپولین آن انحراف اخلاقی دارند ما با همه رژیم های دیکتاتوری مخالفیم حتی اگر قدیسان آن را تشکیل داده باشند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

souroosh - ایران - ساری
این فیلم کاملا واقعی است. این است جنایت حکومت ظلم و ستم. اما به خدا قسم ربطی به اسلام و ادیان نداره. لعنت به شما ای اخوندهای کثیف که به اسم دین سر دین را بریدید.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mansuor - امارات - دبی
اقا مگه اخوندا دل ندارن یه اخوند با حال پیدا شده موجودیت این حکومت رو نشون بده مگه ما ملت دیگه باید چیرو بینیم تا به خودمون بیام من روی سخنم به اونایی که سنگ این رژیمو به سینه میزنند به امید وقتی که مردم ایران زمین این رژیمو بشناسند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

arshan_10 - ایران - تهران
https://uk.youtube.com/watch?v=6ZuG1eRoiM8
https://sarbazevatan.multiply.com/video/item/286/286
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

pari_darya - المان - برلین
همتون سرکارید عجیب!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
انحراف جنسی همجنس گرائی نیست چون دو انسان بالغ خود می دانند چه هستند و چه می خواهند ولی در بیماری پدوفیلیا((((بچه بازی)))) یکی از طرفین کودک و بی دفاع و یک بیماری وحشتناک جنسی که در اسلام پذیرفته شده و رهبران اسلام در صدر اسلام این چنین بوده اند و فیلم بالا هیچ است در برابر ان...ولی اخوند اسلامی کثیفترین است در این شکی نیست.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

derafsh - اتریش - وین
یکی از بحث برانگیزترین ازدواجات محمد ازدواج با حفصه است! که موجب نزول ایاتی در قران شد! که اتفاقا همین ایات از جمله تناقضات و در زمره ناسخ و منسوخ های قران است.
ماریه روزی نزد محمد امد. ان روز محمد در خانه ی حفصه بود و حفصه در خانه نبود! محمد همانجا با ماریه همبستر شد! در این اثنا حفصه سر رسید و دادو بیداد راه انداخت. محمد برای تسکین خاطر حفصه و ارام کردن وی ماریه را بر خود حرام کرد.(ایه 52 سوره احزاب)
محمد پس از این ایه بواسطه علاقه ای که به ماریه داشت دست به دامان جبرئیل شد و ایه 50 سوره احزاب نازل شدکه دقیقا با ایه 52 سوره احزاب در تناقض است!!!!!!!!!!!!!!!
یکی از ایاتی که انسان را به شگفتی وا می دارد ایه 3 سوره تحریم است. ایا ذکر این ایه که مربوط به مسائل خصوصی زندگی محمد است؛ در قران که شریعت ابدی و دستور قطعی برای تمامی نوع بشر! است شگفت اور نیست؟ این ایه در این مورد نازل شد که حفصه عایشه را از موضوع محمد و ماریه مطلع ساخت! و بیت محمد را برای چندی به هم ریخت. محمد مجبور به اوردن این ایات شد که از عجیب ترین ایات قران است.رجوع کنید به تاریخ طبری.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

گنگستر - امریکا - دنور
ای بابا اروم باشید... مگه دفعه ی اولشونه اینقدر هیجان زده شدین؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

zahra1387 - ایران - تهران
خوب می تونه بگه صیغه اش کردم از این مسایل تو اخوندا که بار اول نیست .این ها یک عمره دارن این کار ها را میکنند .
این امیر فرشاد ابراهیمی خودش قبلا تو وزارت اطلاعات بوده اخراجی هست حالا داره دق دلی هاش را خالی میکنه
خوب امیدوارم همیطور خودشان به هم بیفتند حالا که مردم کاری به کارشان ندارن خودشون دارن باهم مبارزه میکنند
پته های هم را رو اب میریزنند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
yeknafaronim - آلمان - کلن
تو هم دست نشانده این حکومتی ماند قوزی.
پایه و اساس اسلام فقط در فساد .ترور و زن ستیزی است.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
RED_JINGOOL - ایران - رشت
زیاد خودتونو ناراحت نکنید، تعجبی نداره همه بزرگان دین مبین اسلام مغزشون در بین پاهاشون قرار گرفته.
دمت گرم
حرف دل من و حقیقت رو گفتی
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
خاک بر سرم ادم باورش نمی شه یعنی اخوندا هم اب نیست ها شنا گر ماهری هستند ولی این کار خیلی زشته هر چند هم صبح تا شب داریم اخوندا را ناله نفرین می کنیم که به سزای اعمالشان در ایران برسند و یک روزی همه اشان رسوا بشند رسوای اخلاقی و اقتصادی و سیاسی که به روز مردم بدبخت چی اوردن
پس ببینند که با داشتن زن باز میره سراغ یکی دیگه پس اون پسر های مجرد ایران چکار کنند تا می خوان یک رابطه داشته باشند حتی نه این مدلی فوری ابرو حیث اشان را تو خیابان و خانواده می برن
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

lisa - امریکا - کالیفرنیا
اینه اسلام ناب محمدی.از خواب غفلت بیدار شید . هی نگید این فیلم جعلیه ٬ اون فیلم ساختگیه. ازهمون ابتدای اسلام از 2400 سال پیش تجاوز ٬ خیانت ٬ چشم به مال و ناموس دیگران داشتن ٬ غارت ٬ دزدی ٬ ادمکشی٬ کار نماینده های الله بر روی زمین بوده تا به الان.
پیروان چشم و گوش بسته و نادان دین اسلام شماها و زن و بچه هاتون وسیله هایی هستید برای چپاول و ارضای امیال جنسی نماینده های الله بر روی زمین.تو نمی تونی اعتراض کنی چون خودتو می کشن و بعد زنت رو هم مصادره می کنن...
یک کمی مطالعه کنید ٬ قران رو به فارسی بخون یعنی به زبان مادریت نه به عربی ٬ عربی که بخونی چیزی ازش متوجه نمی شی. اگه حوصله کتاب خونی نداری ٬ برنامه رضا فاضلی کانال پارس رو نگاه کن ٬ اون می خونه تو گوش کن. می دونی چرا مردم تمام کشورهای اسلامی بدبختن چون گرفتار جهل و خرافه هستن.این فیلم نمونه کوچکی از فساد خلفای اسلامی از ابتدا تا به الان بود...
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

ertavaa - امریکا - میشیگان
من به موضوع پست کاری ندارم فقط میگم زمانی سکس "تابو" بود و الان شده "تابوت" .
تحقیقی من کردم و دیدم چیزی حدود 831 میلیون صفحه وب مرتبط با کلمه sex واین فقط در رابطه با این کلمه هستش به غیر از کلمات مرتبط با این موضوع . حال اگه فرض کنیم که هر کدوم از این صفحات روزی یک بازدید کننده داشته باشه روزانه حدود 800 میلیون نفر در دنیای مجازی سکس میگردن.
متاسفانه سکس موضوعی شده که همه چیز ادما رو تحت تاثیر قرار داده از عشق و محبت گرفته تا ...
اینارو چرا گفتم به خاطر اینکه چند سال پیش که فیلم زهره در ایران پخش شد ایرانی نبود که اونو ندیده باشه سر میدونا سی دیشو علنا میفروختن از بچه 10 ساله تا ادم 70 ساله اون فیلم رو دیدن فقط به خاطر اینکه ببینن اونی که تو فیلمه کی بوده خیلی ها این اولین فیلمی بود که از این دسته میدیدن و این استارتی بود برای ادامه...
و اینا به ما میگه که اینجور فیلما بیشتر از اونکه روشنگر باشن مایه ترویج خود فیلمن شما تو همین صفحه ببین چند نفرفقط کامنت دادن(به غیر از کل بازدید کننده ها) اینا برای چی اومدن ؟
یه کمی فکر کنیم و ببینیم ما برای چی به اینجا اومدیم؟ حداقل به خودمون دروغ نگیم.
آرزوی من اینه که روزی برسه که عشق و محبت جای اینهمه دورویی و تزویر و دروغ رو بگیره شاید غیر ممکن باشه اما من می خوام دیگه حداقل به خودم دروغ نگم
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Mehrdadpars - آلمان - دوسلدورف
tobayemohabbat - ایران - تهران
مسئله حریم خصوصی برای تک تک افراد یک جامعه صدق میکند و نه تنها برای آخوندها و یا سردمداران رژیم فاسد اسلامی . . . اگر اینطور هست که بگوئید به چه حق و با چه مجوزی 29 سال تمام در هر گوشه و کنار کشور ایران تحت هر بهانه و دلیلی به خانه و حریم خصوصی مردم بیچاره ایران دست درازی شد ؟ ؟ ؟ هزاران هزار نفر شلاق خوردند برای اینکه به حریم خصوصی زندگی آنها بدون اجازه نگاه کردند . . . . هزاران هزار نفر به زندان رفتند برای اینکه به حریم خصوصی آنها بدون اجازه دخالت کردند . . . و حالا چه کسانی هستند که این حق را برای خودشان قائل هستند که خصوصی ترین مسائل مردم را زیر ذره بین بگذارند و اما برای خودشان حریم خصوصی مجاز باشد ؟ ؟ ؟
محض اطلاع این فیلم را کسی از فاصله دور کنترل کرده و گرفته که به این کار آشنایی کامل داشته و اولین بارش هم نبوده و دوربین هم بقدری کوچک هست که از فاصله نیم متری هم قابل رویت نیست .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

searider - چین - شانگهای
اگه یه وقت یه همچه فیلمی از خودتون یا یکی از نزدیکاتون توی سایت بینید چه حالی بهتون دست میده؟
تهیه کنده وپخش کننده و رواج دهنده اینجور فیلمها مشکل حیثیی دارند.حالا این فیلم از هر کس میخواد باشه یه مقدار فکر کنید........
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ezatdf - ایران - تهران
حرف درستی فرمودید ولی من نفهمیدم چرا این سخن را رو به مسوولین سایت گفتید؟ علت بخصوصی داشت؟ آیا مورد سانسور قرار گرفتید؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

محسن قوز فیش - نروژ - اسلو
کیه که ندونه که خود ابراهیمی طبق یکی از برنامه های از پیش طراحی شده به وزارت اطلاعات رفته بود و الان هم معلوم نیست به چه دلیل خارج رفته حتی اپوزیسون ها هم به این ادم مشکوک هستند.!
و اما درباره فیلم که:
اولا معلوم نیست که درست باشد و ساختگی نباشد.
ثانیا حتما خود ابراهیمی با یکی از دو طرف نسبت نسبی دارد وگرنه چطور از ریز ماجرا خبر دارد.
ثالثا معلوم نیست در کدوم سایت های غیر اخلاقی این را پیدا کرده و یک جوری به این بابا نسبت می دهد.
رابعا این فیلمها یا ساختگی است یا به طربقی از مسایل و حریم خصوصی مردم فیلم گرفته شده (قضیه اون بازیگر امیر ابراهیمی یادتون است) و برای پر کردن جیب خود و یا بی ابرو کردن مردم استفاده می شود.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اگر اسلام این است
و این اسلام از خداست
و محمد پیام آور خداست
ما همه بازیچه ی خدا هستیم
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

lisa - امریکا - کالیفرنیا
tobayemohabbat - ایران - تهران

تو این مردک ریشوی شکم گنده ی فاسد رو انسان خطاب می کنی و از حریم کثافت و بوگندوی چنین اشغالی که حتی از زن شوهر دار هم نمی گذره حمایت می کنی .
حرف های امیر فرشاد ابراهیمی در جواب تو و امثال تو به نقل از سایتش
دوستانی که متذکر نقض حریم خصوصی شده اند باید به ناچار عرض نمایم خانم فوق همسر یکی از اعضای روحانی و ارشد آن ستاد و خود نیز از اعضای یک نهاد امنیتی در استان همدان می باشند که طبق اطلاعات بدست آماده مدت مدیدی می باشد که با آقای گلستانی ارتباط دارند حالا همسر ایشان می داند یا نه نمی دانم اما این مسئله از آنجائی فاش شده است که حفاظت محل کار ایشان به مرخصی های کوتاه مدت ناگهانی و ساعتی در اوقات کاری به ایشان مشکوک می شود و موضوع اینگونه فاش می شود به محض جمع آوری ادله ها دادستان ویژه دادگاه روحانیت در استان همدان و دادستان نظامی استان همدان و همچنین دفتر بازرسی بیت رهبری در جریان ماجرا قرار می گیرند و بعد از چهل و هشت ساعت بازداشت موقت آنهم نه در بازداشتگاه بلکه در هتل سینای همدان با گرفتن تعهد هر دو آزاد می شوند و دستور منع پیگرد صادر می شود در بعد از این ماجرا بود که افرادی از درون آن دستگاهها که به فیلمها دسترسی داشته اند جهت دست کم آگاهی مردم از این فساد حکومتی تصمیم به انتشار این فیلمها میگیرند تا شاید در اثر اطلاع عموم و خواست افکار عمومی برای پاسخگویی دستگاههای مربوطه دست کم رسیدگی ای صورت بگیرد اما واقعا چه کسی نقض حریم خصوصی کرده من یا حاج آقا گلستانی که شوهر ایشون رو مدام می فرستاده پی نخود سیاه و یا خانمش را دک کرده تا بساط عیش و نوش و فسق و فجور این دو خدمتگزار حکومت اسلامی فراهم شود ؟ من یک روزنامه نگارم و کار روزنامه نگار هم آئینه گرفتن و نشان دادن همه چیزه ، بیان واقعیات نقض حریم خصوصی رو آنهایی می کنند که شبانه با نقاب از دیوار خانه مردم بالا می روند و به جرم یک شیشه مشروب یا یک مثقال تریاک صاحب خونه رو کشون کشون با مشت و لگد از خونش به خیابون پرتاب می کنند! نقض حریم خصوصی رو آنهایی کرده اند که به جشن و شب نشینی مردم تو خونه هاشون حمله می کنند ! بازم بگویم ؟ نقض حریم خصوصی الان نزدیک سی ساله توسط همین حضرات به اسم امر به معروف و نهی از منکر رایج شده این که یه سایته و فردا هم همه فراموش می کنیم ماجرای دانشگاه زنجان و مددی مگر چه شد ؟ مگر قرار نبود دانشجویان ماجرا را تا به آخر دنبال کنند ؟ اصلا کسی یادش مانده است ؟ نقض حریم خصوصی را این آقای گلستانی در پشت میز کارش می کند که دستور برخورد با مردم و جوانان بیگناه را به عنوان بدحجاب و بی نماز و اراذل و اوباش صادر می کند و در بعد از پایان جلسه و وقت اداری این خانم را بروی میزبیت المال می خواباند ! و شرم آورترین حرفها و اعمال را انجام می دهد ، نقض حریم خصوصی را آن خانم انجام می دهد که خود از بانیان سرکوب و برخورد با جوانان و دختران و پسران هست که مبادا تارمویشان بیرون باشد و مبادا رنگ شلوارشان زننده باشد و یا آستینشان کوتاه باشد من با تساوی حقوق و رعایت حقوق بشر حتا برای مخالفینم هم موافقم اما نمی فهمم چرا تا یک پاسدار و روحانی و صاحب منصبی حکومتی خطا میکند همان افرادی که حقوق بشر را ضاله می خوانند و سوغات غرب می دانند به یکباره مدافع حقوق بشر و ارزشهای انسانی می شوند ؟ فرض کنید بجای آقای گلستانی یک جوان بینوا و بی کس و کار اینکار را انجام داده بود آیا الان نمی آوردندش پشت تلویزیون که بگو چه کردی ؟ آیا حکمش غیر اعدام بود ؟ دفاعیات بی چون و چرای سردار رادان و سعید مرتضوی را فراموش کردید که برای مزاحمین دقت کنید فقط مزاحمین خیابانی حکم اعدام صادر کردند و شجاعانه سینه سپر می کردند و از آنها دفاع می کردند ، وقتی یک جوان مثلا برای یک متلک گفتن و بوس فرستادن و ... اعدام بشود جرم حاج آقا گلستانی با دو زن و سه فرزند و این خانم با شوهر و دو بچه چیست ؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Omidezendegy - ایران - مشهد
درود بر انقلاب اسلامی و دولتمردان آن که میلیونها ایرانی را فریب داده اند و همچنان فریب می دهند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

azadazad - ایران - تهران
ای امیر تیز رای و تیز هوش جامعه ای چون جامعه شاهان بپوش
گفت صاحب جامعه را بین ؟جامعه چیست؟ دیو می باید درون جامعه چیست؟
(مولوی)
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shahin 12 - انگلیس - چشر
این هم یکی از خواهران زینب زیر چادری که زنان و دختران ایرانی رو بخاطر چند تار مو با باتوم تو خیابون میزنند تو سرشون و ناموس مردم را میفرستد تو بازداشگاههای اسلامی پیش همین اخوندا تا ارشاد بشن.
(( بریم برای این مردم نادان 2 رکعت نماز بخونیم))

قابل توجه افرادی که برای اخوندا کار میکنن و مثل قوزی و دادش محسن تند تند میرن ماموریت(نخود سیاه)حواستون بیشتر به ناموس خودتون باشه نه به گلشیفته ها
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

bahar az zanjan - ایران - زنجان
در شیاد بودن آخوند که شکی نیست. فقط خاککککککککککککککک بر سر اون زنیکهء بی حیای بی همه چیزززززززززززززززززززززززز که اگه شوهردار هم که باشه وااااااااااااااااااااااای که دیگه آخر لجنه
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

rastad - ایران - تهران
حجه السلام والمسلمین حسن گلستانی رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان تویسرکان و از اعضای هیات امنای ستاد ائمه جمعه و جماعات استان همدان (نهادی که منصوب مستقیم مقام رهبری است )ای لعنت خدا و ملت ایران به روح جد و آباد شما کثافتا . وای ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا یا مرگ ما را برسون یا مرگ این بی ناموسا بی شرفا کثافتا آشغالا کفتارها ای حروم زاده ها ای ولد زنا ها از حروم لقمه ها تا کی میخواین یه زن و ناموس مردم چشم داشته باشین . تا کی
خاک بر سر اون زنیکه ولگرد که تو بغل این کثافتا خوابیده .تف . تف
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mah1 - ایران - تهران
ببینین زود جو گیر نشین! کاملا مشخصه فیلم ساختگیه همون اول اون خانم چند بار طرفه دوربین نگاه میکنه. بعضی جاها هم لنز دوربین کمی تنظیم میشه. حالا ساختگی یا غیر ساختگی 2 تا بزرگسالن. کم نیست اخبار کشیشهایی که بارها به پسر بچه ها تجاوز کردن. همین تازه سر و صدایه یکیش باز تو اینگلیس در اومد کشیشه نامرد سالها به تعداد زیادی پسر نوجوان تجاوز کرده.
ولی به هر حال ناگفته نمونه اخوندی که حنجراش رو برایه 2 تا تار مویه زنها پاره میکنه وقتی نوبته خودش میشه البته حلاله.
ج ا ا فاسد و ظالمه و این ویدیو نمایانگرش نیست نه این بی ارزشتر از اون حرفاست.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shelman83 - انگلستان - لندن
خاک توسرش...حالا کجا میشه کاملش و دید؟
ولی حالا واقعا کی فیلم گرفته ؟
شاید کار کار حاج خانمه که میدونسته چه شوهر وفاداری داره !!!!!!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

احتراز - آلمان - دورف
زیرکی را گفتند اسلام چگونه دینیست؟
بگفتا عجیب دینیست ، که چون در آن وارد شوی سر آلتت را ببرند.و چون از آن خارج شوی سر خودت را.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

elora - نروژ - اسلو
ایندفعه دیگه کلاه شرعی صیغه کردن هم نمیشه رو قضیه بزارن. من فقه اسلامی خوب بلد نیستم ولی منطق میگه زن شوهردارو دیگه نمیشه صیغه کرد.خدا بیامرزه اخلاقیات رو که به دست بزرگان به خاک سپرده شده. کانت داره روحش با دیدن این وقایع عذاب میکشه.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
نماز خانمها و اقایون قبول .که این خدا ترس پیشنماز شما ها بود.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

moresh63 - ایران - یزد
حاج آقا و این خانوم خیلی در خانه راحت بودند اصلا نمی شود باور کرد که این خانوم شوهر دیگری داشته باشد چون نه اثری از دلهره و ترس در این آخوند بود و نه در آن زن. ماجرا چیز دیگریست
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shole_sham - نروژ - اسلو
این فیلم تعجب منو بر نیانگیخت چون که این رژیم معرف حضور بنده هستش، ولى یه نکته تو ذهنم زد که گفتم اشاره اى بکنم، و این روى سخنم با بچه هاى آخوند هاى با عمامه یا بى عمامه هستش:
۱) بد نیستش که شما یه آزمایش DNA بدین که ببینین پدرِ اصلى تون کیه
۲) یه آزمایش ایدز هم بدین چون معلوم نیستش که پدر و مادر تون روزى با چند نفر بودن و هستن، حالا چه با صیغه چه بى صیغه چون آخوند هاى با عمامه یا بى عمامه رو چه به رعایت و بهداشت.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

yeknafaronim - آلمان - کلن
قابل توجه برخی از عزیزان فندق مغز
این دوربین در حال حرکت کردنه. زومش تغییر می کنه. من مثل بعضی ها هالو نیستم . هر کسی می تونه لباس آخوندی بپوشه مثلا همین minaalio - المان - فرانکفورت. از کجا معلوم محرمش نباشه. همین عزیزانی که اینجا دارن به به و چه چه می کنن دوست دارم یه بار این بلا سر خودشون بیاد تا بفهمن بردن آبروی انسان چه مزه ای داره. با این رفتار انتظا دارن که دموکراسی بیاد تو مملکت. شما که از اصلی ترین مبانی اخلاقی سر در نمی آرید. همون بهتر که همین آقایون بالا سرتون باشه تا تسمه از گرده تون بکشند. همین شما ها تا فیلم زهرا امیر ابراهیمی در اومد خوشحال و شاداب رفتید دنبالش و سرچ کردید و بلوتوث کردید که یه وقت از دیدنش محروم نشید. اگر دین ندارید اقلا به اصلی ترین مبانی اخلاقی که حتی اقوام و قبایل افریقایی رعایت می کنن پابند باشید.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

odin - بلژیک - انتورپن
محسن قوز فیش - نروژ - اسلو
بچه جان توجیهات مضبوحانه و از روی استیصال شما ایندفعه خنده دارتر از گذشته بود. نه عزیز جان این بار اول نیست که کثافتکاری و تعرض به زن شوهردار میکنید و مطمئنا تا زمانیکه اراذل و اوباشی مثل این شخص و مرشدهای شما (خود شما گرچه در ارزوی رسیدن به جایگاه اونها هستی ولی شواهد و نوشته هات نشون میده حالا حالاها باید تو اینتر نت و خیابون عربده بکشی تا شاید یک رور ماموریت برای قتل و غارت بگیری)حکومت میکنن بار اخر هم نخواهد بود. بچه جان چشمات را باز کن و بخاطر ،،بزک نمیر
بهار میاد، کمبزه با اخوند میاد،، خودت را همونطور که شدی ،منفور در چشم خاص و عام نکن. نکنه باید همچین فیلمی از رفتار این کفتارهای پست با یکی از .... ببینی تا واقعییت را بفهمی؟ اگر هنوز یک جو شرف در وجودت هست خودت را جای شوهر یا برادر یا پدر اون زن بذار. ببین باز هم میای گند و کثافت کاری اینها را توجیه کنی؟!!!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

daniall - فرانسه - نانت


وقتی یک خبری در مورد اعراب میشه همه میگن اعراب همه اینجورن این اخوندا که از همه ی شما ایرانی تر هستن کندوشون هم که نزدیکه تهرانه ولی شما کم نمیارید میگید اسلام اینه.این فرهنگ این منطقه از جهانه. عرب و ایرانی و افغانیش همینه زیاد زور نزنید خودتون رو جدا کنید.این فقر فرهنگی مرز نمیشناسه. یک خط بینه ایران و کشوهای اطرافشه که اونم مرز سیاسی هست.هیچ کس مثل شماها ساده لوح نیست که بگه اخوند عرب پرست همه میگن ایرانی که واقعییتشم همینه.برید ببینید ادمهایی به شکل و شمایل اخوندهان کجا پیدا میکنید؟جز توی ایران.خودتونو گیر اوردید هی میخواید اخوندو از خودتون جدا کنید.اسلام ایرانی مشخصش اخونده.شما هم اگه یکم واقع باشید توی همون ایران دنبال بدبختی و سر خوردگیه خودتون میگردید نه جای دیگه.

shanul - المان - هامبورگ
دوست عزیز من اسم مستعارم دانیاله اسم تو پاسم البرت هستش
من میخواستم فیلم کاملشو ببینم برای همین اینو گفتم.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

pm nadin - فرانسه - تولوز
اصلا هم ساختگی نیست ..اینهم لینک کاملش .....:دی
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

okgo - ایران - تهران
سلام
لطف حق با تو مدارا ها کند چون ز حدش بگذرد روسوا کند
یا ستار العیوب
من از نزدیک با این جماعت بوده ام.
خوب و بد در همه جا پیدامی شود. لباس اهل علم لباس محترم و ساده ای نیست که مثل منی برای خوشی دلم یا هرچیز دیگر به تن کنم و بعد مردم را به دین واسلام و... بدبین کنم. دزدی ارذلی ویا هرناکسی هم ایبسا بتواند این را لباس را بپوشد ولی اگر همه اهل این لباس خوب نیستند . همه آنها هم بد نیستند. بزرگانی را باید دید که منتسب به این لباس هستند . واگر نبود این تجربه خودم شاید مثل شما من هم با یک چوب همه را میراندم. ولی به مقدسات هستند علمای ربانی که دیدن آنها عین عبادت است و هستند به مانند افراد بی توجه که اگر لباس را کناری بگذارند درست ترین کارها را کرده اند .اگر صحت این فیلم و دیگر امور که باز دراین سایت خواندم . درست باشد . بید گفت چه گویم که ناگفتنش بهتر است.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

شهرام ایران - ایران - تهران
وقتی تصویر را 5/1 برابر در فضای خودش بزرگتر نمودم متوجه تکانهای خیلی ریزی در فیلم شدم که از نظر 2 نفر از دوستانم که در حرفه خودشان از بهترینها هستند استفاده نمودم با من هم نظر بودن که از دوربین دیجیتال دستی و با کمک فیلمبردار ؛ فیلمبرداری شده و کسی که فیلمبرداری را انجام داده به محیط خانه و رفتار حاج اقا اشنا بوده که توانسته بهترین محل را برائ فیلمبرداری انتخاب کنه ؛
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را !!!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
بر...این نظام و آورنده آن لعنت... هر چند که بوضوح میدانم که این لعن و نفرینها و این زنده باد و مرده باد ها واسه فاطی تنبون نمیشه!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

doshmanemardom - ایران - تهران
ای که شیزی نی دادا مگه از ای اتفاقا برای کشیشا نمی افته خب کسی که نموگئه وا کلیسااه یا واعیسااا ایرانیای عزیز می دونم که با دولت مشکل داری دادا اما ای راهش نی چرا به اسلام ربطش می دی دادا
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

saharrr - امریکا - فلوریدا
اه جای حساسش قطع شد
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

parviz143 - برتانیا - نوکاسل
بدبختی اینجاست که همین خواهران زینب که در این ویدیو میبینید همان کسانی هستند که جلوی دیگر زنان را در خیابان میگیرند و انها را برای شکنجه و تجاوز به بازداشتگاه اسلامی میفرستند.
اینها که شرم نمیدانند و وجدان ندارند بیشرفها
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Dokhtare kad khoda - اترپش - وپن
اخ حاجی گندش دراومد
احتمالا عکس و فبلم هم دبگه قدغن میشه.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shahin 12 - انگلیس - چشر
yeknafaronim - آلمان - کلن
نکنه این اخوندا تو را هم فرستادن ماموریت(دنبال نخود سیاه) اینقدر حرص میخوری.چرا وقتی ناموس مردمو بخاطر چند تار مو میبرن تو بازداشگاهای همین اخوندا بی ابروشون میکنند و یا مثلا هنرمندانی مثل گلشیفته فقط بخاطر برداشتن روسری اجباریش هزارتا لقب فاحشه کفار مشرک و غیره میدن انموقع چرا خفه میشی؟
بهرحال ول کن این حرفارو بچسب به ماموریتت وقتی برگردی خونه همین اخوندا انشاالاه تعالی پول خوبی بهت میدن
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

yeknafaronim - آلمان - کلن
shahin 12 - انگلیس - چشر
عزیز چشری
من نه سفارتی ام نه وزارتی ام نه سوشیال بگیرم نه پناهنده ام نه دولت پولمو خورده نه کمونیستم. گوربابای دولت اول و آخرش. فرقم با شما اینه که هنگام اظهار نظر از عقلم استفاده می کنم و مثل بسیاری از شما پناهنده های کمیته امدادی که معلوم نیست با بلم چه جوری خودتونو رسوندید اروپا عقده هامو خالی نمی کنم.
حالا چشر کجا هست؟ نزدیک محمود آباد خودمونه؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

tobayemohabbat - ایران - تهران
Mehrdadpars - آلمان - دوسلدورف با سلام دوست گرامی ما قبل از اینکه دکتر یا مهندس و یا اخوندو... باشیم انسانیم با خطاهای ریزو درشت واینکه چه کسی وبا چه عنوانی وارد حریم خصوصی انسانها بشود فرقی در اصل بد بودن عمل ندارد ایا من وشما اجازه چنین کاری را به کسی میدهیم حتما اجازه نمیدهیم . بد بد است میخواهد از طرف اخوند باشد یا غیر ان و قطعا اگر از طرف مدعیان دین باشد قبیح تر است اما اینها دلیل نمی شود که ما مراقب کارهایمان نباشیم .امیدوارم شما هموطن گرامی سالم و خوشبخت باشید.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
doshmanemardom - ایران - تهران
مشگل ما اسلام و کسانی که دم از اسلام می زند هست .حکومتی را که بر پایه اسلام است را نشان می دهند.که مردمی که پشت این اقا اقامه می کند بدانند که همش پشم است.بعد مسیحیت و کشیشان به خودشان مر بوط است به ما چه. نان را چسب که هندوانه اب است...
شهرام ایران - ایران - تهران
شما پیدا کنید بعد به ما بگوئید.
daniall - فرانسه - نانت
چرا حالا تورش کردی.بابات مگر اخوند است
yeknafaronim - آلمان - کلن
قربان تو پسته مغز ..برم.که خودت را پرفسور می دانی
نابود باد اسلام با خوند ها و هواداران این حکومت
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

MHD_IRAN - اتریش - وین
قصد طرف داری ندارم ولی شما حرفاتون با هم نمیخونه میگین گفته بیاد خونش بعد یارو بدونه اینکه خودش بدونه تو خونه خودش یکی با موبایل فیلم برداری میکنه اونم با موبایل به نظر من این توهین بزرگیه به شعور مخاطبینتون هر کی این فیلم رو از دید قضاوت ببینه خوش میفهمه
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

مجید سرجامی - ایران - تهران
جای تشکر و قدر درانی از بنیانگذار جمهوری اسلامی ... هست.که چنین فرزندان پاکی را برای اداره جامعه مسلمین به ایران معرفی کردنند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

farnoosh63 - انگلستان - لندن
کسی منکر این نیست وهمه میدونند اخو ند ها اخر هر چی کثا فتند ولی تنها سوالی که برای من هست اگر این خونه اخونده هست کی این دوربین گذاشته. بس نفر سومی هم بوده که می دونسته.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Mehrdadpars - آلمان - دوسلدورف
tobayemohabbat - ایران - تهران
با سلام به شما ، در اینکه حریم خصوصی افراد یک جامعه را باید محترم شمرد یقیناً شکی در آن نیست و اینکه زشت تر و زننده تر از گرفتن فیلم از زندگی خصوصی مردم در چنین وضعیتی وجود ندارد ، اما این فیلم را کسی گرفته که از جاسوسان تربیت شده و کار کشته خود رژیم بوده . کسانی که ادعای روحانیت میکنند ، کسانی که مردم را به خاطر خصوصی ترین مسائل زندگی آنها شلاق میزنند و یا در صورت لزوم اعدام میکنند . . . کسانی که چنین جاسوسانی تربیت میکنند که حتی دودش به چشم خودشان هم به این صورت میرود . . . من هرگز جاسوسی کردن را ناًئید نمیکنم و صادقانه بگویم که با دیدن لحظه هایی از این فیلم بسیار احساس بدی پیدا کردم که قابل توصیف کردن نیست . من امیدوارم که روزی من و شما با بقیه ایرانیان دیگر همه به صورت منطقی و انسانی در کنار یکدیگر با دوستی و شرافت زندگی کنیم و دیگر خبری نه از شلاق زدن به خاطر طرز لباس پوشیدن و یا اعدام شدن به خاطر روشنفکر بودن و آزادیخواهی باشد . به امید روزی که من و شما و بقیه ایرانیان عزیز برای سرنوشت خود و مملکتمان ، خودمان تصمیم بگیریم و هر کس دین و اعتقاد خودش را با زور " اسلحه و سرنیزه " به دیگران اجبار نکند . من هم با سپاس برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

zahra1387 - ایران - تهران
yeknafaronim - آلمان - کلن
غلط کرده هم چین کاری کرده کسی که حکم سنگسار را قبول داره حالا هم این اقا باید سنگسار بشه
فقط قانون های اسلامی برای مردمه نه برای اخوند مفت خور
این ها صبح تا شب دارن مردم را اسیر میکنند یک روز مو یک روز ناخن یک روز مانتو یک روز ...........
بعد هم تو که از اخوند طرفداری میکنی حتما خودت از اون مزدور های هستی که ...
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

ShiraziolAsl - امریکا - واشینگتن
چون آخونده نباید سکس داشته باشه؟ (ای کاش اینجوری بود...زود تر نسلشون منقرض میشد)
حالا کی گفته این زن شوهر داره؟ صیغه خود حاج آقا نیست؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
آقاجان شما چرا اصل قضیه را ول کرده اید و به فرع آن چسبیده اید؟ یک تُک پا تشریف ببرید به وبلاگ امیر فرشاد ابراهیمی که آدرسش در بالای همین صفحه هست، هم فیلم کامل را ببینید و هم توضیحات ایشان در خصوص چگونگی فیلمبرداری را بخوانید...
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

pop1290 - انگلستان - لندن
نقل میکنند خدمت مرحوم ایت الله العظمی بروجردی رفتند و گفتند یک اقای روحانی را دستگیر کرند به جرم دزدی . ایشان فرمودند بگویید یک دزد را دستگیر کرده اند که لباس روحانیت به تن کرده است . سعی شود در قضاوت هایمان درست بیندشیم و همه را به یک دید نبینیم.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shekamo - نورو - اوسلو
عجب شکم گنده ای داشت
باید کزش میداد با اون همه مو
زنه هم معلوم بود خودش میخواست من که ندیدم مقاومت کنه
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

daniall - فرانسه - نانت
iran zamen - نروژ - روگنان
بله دوست عزیز بابام اخونده.مگه اتفاقی افتاده؟ ... ی شما شاکیه خصوصیش شده؟
اخه .... فکر میکنم تو دو برابر من سن داشته باشی چرا کاری میکنی که در حد تربیت خونوادگیت باهات صحبت کنم.تو اصلا نمیدونی من چی گفتم ....یک کامنت نگذاشتی که درش به کسی بی احترامی نکرده باشی.
اولا که من بیشتر از تو از اخوندها بدم میاد در ثانی تو بیجا میکنی به کسی که از اخوندا حمایت میکنه بی احترامی کنی.مگر تو چه کاره ای ... ی ...؟به تو چه ربطی داره که هر کسی چه عقیده ای داره؟تو میخوای تنهایی همه رو از خواب غفلت بیدار کنی؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

jam20 - ایران - تهران
سلام
واقعاً که هنگ کردم نمی دانم چی بگم که نگفتنم بهتر است. .واااااااااااااااااااااااااااااااای بر مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.
با تشکر jamal
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

ali_salimi_tooyserkani - ایران - تویسرکان
کجای کارید بابا!!! این خبر مال سه ماه پیشه. فیلم هم همینطور. این اتفاق اوایل تابستون توی شهر ما افتاد البته این گلستانی به اضافه دونفر دیگه که هنوز آبروشون حفظ شده. خبر رو تصحیح کنم که فیلمی که منتشر شده مربوط به دفتر اقامه نماز هست. یعنی اینکه یه پسر چوونی که از کارای آقا بو برده بود و باهاش رفاقت صمیمی هم داشته دوربینش رو زیر یه صندلی گوشه اتاق حاج آقا قایم میکنه و موفق میشه به فیلم برداری از کارای حاج آقا گلی اونم توی دفتر ستاد اقامه نماز تویسرکان. و اما از کارهای ایشون درمنزل فیلمی ضبط نشده و من به عنوان یک تویسرکانی باید بگم که این آقا تنها نیست و دو روحانی مبارز و مجاهد فی سبیل الله دیگه هم داریم که همین بساط عرق و ورق و زرورق رو علم کردن.

پنج‌شنبه 2 آبان 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
daniall - فرانسه - نانت
دیدی. چرا تورش کردی.گفتی که.در ثانی تو بیجا میکنی به کسی که از اخوندا حمایت میکنه بی احترامی کنی.نگاه کن عزیز برادر ........ بابای اخوند و اسلام و هواداران اخوند.به من خیلی ربط داره .همینطوری که بتو ربط داره.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

شهرام ایران - ایران - تهران
iran zamen - نروژ - روگنان
سلام : من خواستم توجه شما را به مسائلی که جلوی چشمان هست ولی کمتر جلب توجه می کنه جلب کنم ولی چند نکته دیگر هست که خالی از لطف نیست؛
1- اون خانوم به دفعات به دوربین نگاه می کنه من احتمال می دم که به نور قرمز رنگ { الدی } رکورد واکنش نشان می دهد.
2- اون خانوم خیلی راحت وقتی وارد می شود در بدو ورود اول چادر را برمیدارد و بعد دکمه مانتو را باز می کند به نظر شما اگر کسی وارد حریم خصوصی یک جنس مخالف بشوددر بدو ورود شروع می کند به استریپتیز کردن به نظر من این دو نفر یا سالهاست با هم رابطه دارن یا این فیلم یک فیلم معمولی برای گمراه کردن من و شما به هرحال مثل اینکه تا حدودی هم موفق بودن.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

bodyline - اسکاتلاند - گلسگو
ali_salimi_tooyserkani - ایران - تویسرکان

اگه این فیلم واسه اوایل تابستون اتفاق فتاده چرا خانم که از راه میرسه
میره سراغ بخاری گازی اون هم تو اوایل تابستون ؟؟؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

fv007 - المان - دوسلدورف
این فیلم اخراجی های 3 بود ساخته ده نمکی که برنده کاندوم بلورین جشنواره قم شده....ومن الللله توقیف..
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shahin 12 - انگلیس - چشر
yeknafaronim - آلمان - کلن
شما مطمئنی من پناهنده ام؟یا غیر قانونی وارد اروپا شده ام؟مگه برای اروپا امدن مگر باید فقط پناهنده باشی؟عقل کل اگر تو دنیا این همه ایرانی پناهنده داریم بخاطر همین اخوندای کثیف که ایرانو جهنمی براشون درست کردن که زندگی کردن در جهنم دره اخوندا براشون غیر ممکن شده مجبور شدن ایرانو ترک کنن.سگ این پناهندها می ازه به کل اخوندای دنیا .
اما در مورد چشر یکی از جذابترین قدیمترن و امنترین و گرانترین شهرهای بریتانیاست تو این شهر بخاطر گرون بودن مسکن نسبت به بقیه شهرا خارجیها اینجا خیلی خیلی کمه و دیوید بکام هم اهل این شهره به عبارتی به شهر پولدارا معرفه هرچند اگه تو بریتانیا تونستی محمود اباد پیدا کنی 100 برابر بهتر از تجریش و نیاوران تهران برای جووناست.
حالا اول جواب ان کسایی که در مورد حریم خصوصی ازت سوال کردن را بده بعد برو دنبال ماموریت (نخود سیاه) در ضمن زنگ بزن ایران ببین ا....
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
شهرام ایران - ایران - تهران
خسته نباشی اما من توجه شما را به یک تفکر حسابی روی حرفهات جلب می نمایم !!!
که شما ملت همه چیز را انکار میکنید
اقای مددی تو دانشگاه اون بساط را به پاکرد دروغه
افای هلالی مداح اهل بیت ...حتما دروغه
اقای اخوندا محترم که اهل بیت رهبری ....که حتما حتما دروغه
شما چی را باور میکنید
اقای سردار زارعی را هم یاد م رفت هر چند دروغه این ها همه
باشید تو رویا هاتون و از اخوند این نظام فاسد پشتیبانی کنید
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

lisa - امریکا - کالیفرنیا
قابل توجه دوستانی که فیلم رو ساختگی خواندند٬ توجه این دوستان رو به توضیحات امیر فرشاد ابراهیمی که در وبلاگش اومده در این مورد جلب می کنم:

این فیلمها ده روز پیش از ایران برای من ارسال شده بود منتها به دلایلی فرد ارسال کننده از ارسال آنها توسط میل و یا آپلود کردن در جائی بیم داشت که البته دلیلش را من نیک می دانم به ناچار قرار شد ایشان بصورت آن لاین برای من بفرستند و من ضبط نمایم ( زوم ها و تکان خوردن بعضی صحنه ها توسط من صورت گرفته است) . فیلم حاضر پانزده دقیقه ای برشی از یک سی و پنج دقیقه است که بسیاری از صحنه ها را بخاطر واضح بودن چهره زن ، آوردن اسم کوچک و گاها فامیلی زن توسط گلستانی و همچنین ذکر نام شوهر زن توسط وی حذف شده است .
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

greatman - انگلستان - برایتون
با سلام خدمت همه
البته نظرات زیاد است اما اگر بخواهیم نقادانه به مساله نگاه کنیم همانطوری که خود آقای ابراهیمی هم گفته اند (در سایت اصلی و نه اینجا چون اینجا مطالب کامل نیست) ایشان خودشان از فیلم به صورت آن لاین محددا فیلم گرفته اند به خاطر اینکه دوست ایشان در ایران جرات نداشته که فایل را ایمیل کند و یا جایی آپلود کند. با این اوصاف ایشان لرزش دست و زوم کردن ها را به خودشان نسبت داده اند.
حال برای من دو یا سه سوال باقی است. اول اینکه چگونه طرف فیلم را به صورت آن لاین نشان داده و ایشان از روی مونیتور خودشان فیلم گرفته اند. این مطلب مخصوصا با توجه به سرعت اینترنت در ایران کمی تامل برانگیز است و همچنین اینکه اگر طرف در تویسرکان بوده باشد که غیر ممکن است. من فیلم را دیدم و کیفیت حرکات آنها بالاست و به نظر نمی آید که اینترنت های ایران چنین قابلیتی را داشته باشند. خوب است آقای ابراهیمی به این شبهه نیز پاسخ دهند.
نکته دوم این است که اگر ایشان فیلم های دیگری هم دارند همانگونه که در سایت خودشان ذکر کرده اند گوشه های کوچکی از آنها را نیز بگذارند (نه به صورت کامل) تا میزان شک و شبهه کم شود.
و نکته آخر دیگر اینکه من نمی دانم چرا آنها مثل این فیلمهای سوپر انواع و اقسام حالتها را تمرین کرده اند و این مساله کمی به شائبه ساختگی بودن آن می افزاید.
من نمی خواهم بگویم که فیلم حتما راست یا دروغ است اما می گویم اگر عقلایی برخورد کنیم هنوز این سوالات باقی است و اگر اینها جواب داده شود آنوقت شک به حداقل می رسد.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

minaalio - المان - فرانکفورت
yeknafaronim - آلمان - کلن
ما مثل شماها ... نیستیم که به چرندیات اخوندها گوش کنیم ومحرم یک مشت ...بشیم.
در ضمن بهتره به چای این چرندیات از خواب خرگوشئ بیدار شوید.
فراموش نکن که خود شما دست کمی از اینها نداری....
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

alaleh - بحرین - منامه
محسن قوز فیش - نروژ - اسلو
.حالا کو اینا عقلشون به این چیزا قد بکشه. مشکل این ضد اخوندیا اینه که هر چی دلشون خواست باور میکنن هر چی هم نخواست نه. اول بهتره برن به امثال خودشون یه نظر بندازن بعد بیان ور الکی بزنن.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

yeknafaronim - آلمان - کلن
shahin 12 - انگلیس - چشر
عزیز چشری! امیدوارم حرف اول این دهاتی که تو زندگی می کنی واقعا نقطه داشته باشه. نخواسته باشی حفظ آبرو کنی. از وجناتت معلومه که خودت اهل ماموریتی مامور مخصوص حاکم بزرگ که میگن تویی؟؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

mah1 - ایران - تهران
shima87 - فرانسه - پاریس

حالا همه مثله طوطی اره نگیم جرمه؟! من خودمم متوجه حرفایی که شهرام زده شدم. اگه بگم اره فیلم راسته و هم ساز با شما نظر بدم و به خودم دروغ بگم خوبه؟! ببخشین نظر همه خوشایند نیست ولی چرا از مسائل سالاد درست میکنی اون مددی و هلالی و بقیه به این چه؟ شاید این اخود خیلی از این حرفا کثیفتر باشه شایدم نه. این دلیل نمیشه در باره این ویدیو همه یه نظر بدن. لطفا اجازه ازادی عقیده به همه بدین وگرنه فرقه شما با این اخوندا چیه؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

payaam - ایران - تهران
برای این ملت باید خون گریه کرد.
همه در حمایت از این آخوند فاسد (که نمایندهء دفتر ولی فقیه در تویسرکانه) می گن این فیلم جعلیه.
اما از اون طرف ، به «احمد باطبی» قهرمان ، می گن خائن !
تا وقتی که توی مملکت ما همه شرلوک هولمز هستن ، آخوندا عروسی شونه !
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
شهرام ایران - ایران - تهران
شما از کجا می دانی که داره دوربین را نگاه می کند شاید یک تابلو یا یک چیزی غیر از دروبین اون قست اتاق هست که توجه اون را به خود جلب کرده.بعد هم اگر دوربینی اونجا دیده بود به این اخونده می گفتش که این دروبین چی هست اونجا و اعتراض می کرد!! این زن اینقدر ... نبوده که جلو دوربین سکس کند و امنیت خودش را به خطر بیندازد!
معلوم هست که این زن از قبل می دانسته برای چه داره می رود خونه این اخوند و این که در بدو ورود شروع می کند به استریپتیز کردن شاید بخاطر کمبود وقت بوده و شرایط خانه اون اخوند به خاطر شغلش حساس بوده رفت و امد اونجا می شده!!!
تو در مورد اخوندها چه فکری می کنی توقع نداشتی یک همچنین صحنه ای از
یک روحانی ببینی؟ تفکر این اخوندها در مورد پایین تنه هست تو غافلی !!
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

شهرام ایران - ایران - تهران
shima87 - فرانسه - پاریس
سلام من هم از این داعیه های مهربان تر از مادر چندان دل خوشی ندارم ومعتقدم پرستش مختص ذات اوست واعتقاد دارم انسان می تواند با اطاعت از افریننده خود راه سعادت و کامییابی را به سلامت طی کند؛
من طرفداری از هیچ دسته یا فرقه ای نکردم فقط خواستم از لحاظ تکنیکی و با یک دید جامع تر و بی طرف به اون چه که می بینم و یا می شنوم دقت کنم و وسیع تر از اون چیزی که دیده می شود ببینم.
نمی دانم شما دادگاه ویژه روحانیت را تو خیابان جامی می شناسید یا نه ولی به لطف چند تا از دوستانم زیاد به اونجا رفت امد می کنم دادگاهی برای تخلفات قضات و روحانیون که بطور ویژه وغیر علنی رسیدگی می کنند اونجاست که می گن شنیدن کی بود مانند دیدن.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
greatman - انگلستان - برایتون
شما چرا مسئله را پیچیده می کنی و لقمه را دور سرتان می گردانید!!!!!!
شما این اخوند حسن گلستانی را چهره اش را می شناسی یا نه؟ اگر نمی شناسید و شک دارید به این فیلم این فیلم را به یکی از اهالی مردم شهرستان تویسرکان نشان بدهید شک شما برطرف می شود. دیگه شما به
اینکه چگونه طرف فیلم را به صورت آن لاین نشان داده و ایشان از روی مونیتور
خودشان فیلم گرفته اند کاری نداشته باش و خودت را اذیت نکن! مسئله ای
که مهم هست این هست که چهره ریا کار این اخوند اسلامی بر ملا شده هست.
عزیز این اخوندها خودشان حرفه ای ترین بازیگر و کارگران و تهیه کننده فیلمهای سوپر هستند تعجب شما نکنید. اینها خودشان تو حوزه علمیه درس
سکسولوژی اسلامی می خوانند اخه تو دین این مسلمانها همه چیز توضیح داده شده!!
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

botparast - ایتالیا - میلان
shanul - المان - هامبورگ
اما به وضوح میشه فهمید که از خیلی وقت با هم تریپ داشتن!
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

daniall - فرانسه - نانت
mah1 - ایران - تهران
درود بر شما.من میخوام بدونم چرا بعضیها قدرت گفتن حرف حق رو ندارن؟حتی اگه مخالف نظر دیگران باشه. والا به خدا از من یکی بیشتر اخوندها رو نمیشناسید و از این ادمهای کینه ای ضربه نخوردید ولی بعضی از شماها فقط ادای ازادی خواهی رو در میارید.این ویدئو هیچ ارزشی نداره و ملاک خوب یا بد بودن اخوند جماعت نیست.به قول دوست عزیزمون فقط طوطی وار میخواید نظر موافق با اکثرییت بدید و این یعنی ضعف یعنی اینکه نمیتونید مستقل فکر کنید و تحت تاثیر قرار نگیرید.کاملا مشخص بود که میدوستند فیلم برداری میشه ولی اگرم نمیدونستند هم مهم نبود این تصویر زندگی ملیاردها ادم.مسلمون و غیره نمیشناسه همه اندر خم یک کوچه ایم.اخوند و کشیش هم نمیشناسه زن شوهر دارو بی شوهرم حالیش نیست.ادم خودش باید مقید و متعهد باشه.اگر اخوند بد شده به خاطر این کارهاش نیست.اگه اسلام بد شده به خاطر وجود اخوند نیست.خوب برید یکم کتاب بخونید اطلاعات کسب کنید که حد اقل بفهمید واسه چی با این چیزها مخالفید.لزوما اکثرییت به معنای حقانیت نیست.همون طوری که به زعمی اقای احمدی نژاد با رای مستقیم اکثریت انتخاب شد ولی ایا صلاحیت داره؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
daniall - فرانسه - نانت
mah1 - ایران - تهران
عزیزان اشخاص اینجا مستقل فکر می کنند و نظر می دهند اینجا باند بازی نیست و پولی اینجا نمی گیرند که طوطی وار نظر موافق بدهند!!!!ولی ماهیت
واقعی این اخوندها برای مردم ایران تو این 30سال بعد از انقلاب روشن شده
حالا تر و خوبشان هم با هم می سوزند! ولی واقعی بودن این ویدئو را شما نمی توانید انکار کنید چهره این اخوند مشخص هست این ادم یک ادمی هست که شناخته شده هست تو ایران! بر فرض اینکه خودشان این فیلم را از خودشان گرفتند بحث اصلی این هست که چهره ریا کار یک مسئول رژیم و
یک روحانی مسلمان که باد دین اسلام در شکمش بوده برای مردم اشکار شده هست.
خیلی از مردم ایران می دانند که اخوند رفتارش طبق قوانین اسلامی هست
مقصر اصلی دین اسلام هست ولی چون اخوند خودش را نماینده اسلام میداند و خودش را انسان درستکار و پاکی جلو مردم جلوه می دهد و این جوری مشتش برای مردم باز می شود سزاوار برخورد کردن باهاش هست این ربطی به ازاد اندیشی و ازادی خواهی مردم ندارد! مردم از یک شخص روحانی انتظار چنین رفتاری را ندارند!! ببخشید یک زن شوهر دار را گول زدن و
با هاش سکس کردن و با ابروش بازی کردند اون هم توسط یک اخوند مسلمان ملاک بد بودنش تو اون مقطع زمانی نیست؟؟ اتفاقان این ویدئو خیلی ارزش دارد چون ماهیت واقعی یک روحانی را نشان داد به مردمی که فکر می کردند اخوند اسلامی دنبال خانم بازی نیست! اتفاقان باید جلوی نظرات کسانی که حمایت می کنند از اخوندهای جنایتکار و سعی می کنند این گونه مدارک و شواهد محرز را دروغین و جعلی جلوه بدهند ایستاد و بایکوتشان کرد! این مسئله ربطی به دمکرات بودند ادمها ندارد!
botparast - ایتالیا - میلان
ما کاری نداریم که از خیلی وقت با هم تریپ داشتن اینها! مسئله این هست
این اخوند کثیف نماینده اسلام مشتش برای مردم باز شده و ما خو شحال هستیم.
جمعه 3 آبان 1387

basafa - ژاپن - توکیو
این فیلم کاملا واقعی هست
daniall - فرانسه - نانت
شما هم یه چیزی میگی ها. ببین اسلام در نظر مرم بد شده فقط بخاطر اخوند هست من الان برای شما توضیح میدم.ببین ایا قبول داری عمل هر کس با خودش هست و اون دنیا باید خودش جواب بده؟حالا به اخوند جماعت چه ربطی داره که کی چجوری میاد بیرون یا اینکه رو سری سر بکنه کجای اسلام گفته زوری مسلمون شو؟ایا تو قران زور کرده مسلمون بودن؟ از عفاف صحبت کرده اما دیگه نگفته که اقا زوری این کار بکن.ببین تو قران نوشته به نام خداوند بخشنده مهربان حالا از خدا (استغفرالله)یه جلادی ساختن که انگار میخواد یه راست بکند تو اتیش.حالا این اقایون که متعهد به نوامیس مردم هستن دیگه این کارا چیه؟اگر این اقایون عابد و زاهد هستن دیگه این کارا از اینا بعیده.اگر هم نیستن مردم ول کنن خودشون میدونن خداشون البته اگر به خدا اعتقاد داشته باشن و اونی مقید هست خودش رعایت یکنه و دیگه کاری با حرف دیگران نداره
جمعه 3 آبان 1387

goleyas - ایران - ایران
اینم از خانم چادری . اونوقت ما رو به خاطر چادر سر نکردن از کار بیرون می کنند. حالا کی بیرون می کنه همین ریشوهای شکم گنده.
جمعه 3 آبان 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
mah1 - ایران - تهران

من متوجه نمی شم برای من این کامنت را گذاشتی یا یکی دیگه ؟؟؟
من نظرم را گفتم کاری به نظرات شما ها ندارم هر کی می تونه نظر ش را بده ؟

اگر اخوند بد است کی بداش کرده ما همیشه علت را فراموش میکنیم تما م مذهب ما همینه که از همه خدا بسازیم برای همینه که با سنی ها فرق داریم اون ها حداقل مثل مانیستند فقط یک پیامبر را قبول دارن به نظر من منطقی تر است عوض اش این همه ملا ندارن اگر هم داشته باشند این هم این ها را گنده نمی کنند حالا دلیل نمی شه که یکی سید شد بگه من از کیش و قوم امامان یا پیامبرم و هر غلطی خواست بکنه
مذهب ما یک پریشان احوالی ذهنی داره که تا درمان اش نکنیم همینه من خوشحالم که مردم دارند اگاه میشند اما اخه این روش اش نیست و خیلی مبتدی است ر
باید تو کارهای اساسی مچ این ها را گرفت وقتی اسلام را دست کاری میکنند و هی به نفع خودشون بهره برداری میکنند و قتی یک اقای اخوند از قدرت اش سو استفاده میکنه و وام های کلان از پانک می گیره یا مثل اون اقای حسنی تو ارومیه او ن همه ...به نظر من این کارها خیلی بی ارزشه
اسم اش را می خواهین چی بزارین از خانم بازی یک اخوند فیلم داریم خوب این چه بدبختی ها یی را حل میکنه
نه این کارها اتفاقا ماهیت این اخوندا را بد نمیکنه .والا این قضایا خیلی عادی است از پدر و مادر هاتون از پدر بزرگ و مادر بزرگ ها تون بپرسید تاریخ را ببینید این ها همیشه این کارها را می کردن البته اون موقع دوربین و تکنو لوژی هم نبوده
اون قانونی که این اخوندا با دست کاری مذهب به دست اشان می یارن که این کارها را بکنند باید زیر سوال بره .و الا این اقا یک ادمه مثل همه ما اخرش هم می گه انسان جایزه خطاست این قدر برای تبرئه خودش دلیل می یاره که شما تازه کارش را درست حساب میکنید باید خونه تکانی ایدولوژی بشیم
جمعه 3 آبان 1387

daniall - فرانسه - نانت
basafa - ژاپن - توکیو
کاملا با حرفهات موافقم.ولی خوب یک نکته ای هم هست الان 30 سال هست که اخوندها مردم رو از خودشون منزجر کردن نه 1400 سال.من منظورم این هست که دین اسلام اگه بده ربطی به اخوند نداره اینها دارن کار خودشون رو میکنند.در واقع اسلام رو پیاده میکنند.به قول سعید امامی اسلام احتیاج به حکومت داره وگر نه تا حکومت نباشه نمیشه اسلام رو اجرا کرد.خوب این مصداق رفتار اخوندهاست.بهتر نیست بگی اسلام اخوندها رو به این شکل در اورده؟
اگر شما اسلام رو مطالعه بکنید و قران بخونید مخصوصا قران مدینه رو بدون توجه به اخوندها متوجه میشید که اینها نیستند که اسلام رو خراب کردند.
در ضمن اگر ملاک خوب یا بد بودن اسلام اخونده پس حتما اسلامی که توی ترکیه تونس و مالزی هست باید بهتر باشه.چون اخوند نداره.
جمعه 3 آبان 1387

shahin 12 - انگلیس - چشر
yeknafaronim - آلمان - کلن
اولا برو جواب اون کسانی که در مورد حریم خصوصی از سوال کردن بده
دوما سعی نکن بحث و عوض کنی .... بوش همه جارو گرفت باید خودت جمع کنی
سوما تو که تو خوابت هم المانو ندیدی چرا مینویسی از المان چون اگه دیده بودی می فهمیدی اینجا دهاتاش مثل ایران نیست اینجا همه امکاناتی که یه شهر بزرگ داره مانند اتش نشانی دکتر بیمارستان اداره پلیس انواع مغازها فروشگاها رستوران بار وغیره روستاها هم دارن تو روستاها خانواده ها و خیلی از پولدارا زندگی میکنند و همه خونها هم مثل خونهای شمال ولی با اصول و نقشه ساختند حالا برو ماستتو بخور...
جمعه 3 آبان 1387

drparvin - سوئد - استکهلم
هر دم ازین باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد
ار برای پیر کنعان درد یوسف بود و بس ما غم یعقوب و یوسف بهر خود می پروریم
آقاجان : سیاسی حرف بزنی میری زندان ؛ راجع به دین حرف بزنی و مساپل دینیو زیر سوال ببری هم میری زندان هم ممکنه اعدام بشی
راجع به مشکلات اقتصادی حرف بزنی میری زندان با دوست دخترت یا دوست پسرت حرف بزنی میری زندان تازه اگر سکس کنی ممکنه شلاقم بخوری مشروب بخوری میری زندان جریمه و شلاقم باید بدی و بخوری در مساپل فلسفی نظر بدی میری زندان تازه اگر پیرو نظریه تکاملی داروین باشی باز کافر و مرتدی باید اعدام بشی اگه به یه قوزبیت مخبر اطلاعاتی بگی تو ؟ دهنت سرویس حالا احمدی نژاد ....... میکنن اگه از رییس دفتر آقا خوشت نیاد که حکمش زندشان اما از خود آقا اگر خوشت نیاد از ..آویزونت میکنن اگه بری خارج اومدنت به ایران طول بکشه همون فرودگاه بازپرسی میشی اگرم اعتراض کنی باید بری زندان اگه نسبت به بیت المالی که توجیب سید حسن نصرا.. وبشار اسد و حامد کرزای و اونعباس چیچی و فلسطینی ریخته میشه اعتراض کنی باید بری زندان اگر از رنگ پرچم آمریکا خوشت بیاد باید بری زندان اگر پول نداری و صدات در بیاد باید بری زندان اگرم پول داری و سهم آقایونو ندی بازم باید بری زندان اگه کاسبی شب میخوای 12 به بعدحتی اغذیه و سوپری بفروشی حق نداری اگه اعتراض کنی باید بری زندان اگه یه شب ساعت 12 به بعد هوس کباب و پیتزا بکنی حق نداری یعنی جایی نیس که بری اگه اعتراض کنی باید بری زندان اگر صدات خوبه آواز میخونی برا خوندن هر چیزی حق نداری اگه اعتراض داری باید بری زندان اگه یه هنر پیشه بی عیبی میخوای تو کارت پیشرفت کنی حق نداری اگرم بری هالیوود بخوای برگردی وطنت باید بری زندان اونجا که همه دنیا برات دست میزنن و یه آدم مطرحی شدی به حضرات که رسیدی باید کرنش کنی و اجابت اگر نکنی باید بری زندان. اما اگه ختم روزگاری اگه مال مردم خوری اگه دزد و کلاشی اگه قاتلی اگه زنازاده ای اگه مدرک دکترای جعلیه آکسفورد داری اگه سالانه میلیون ها دلار از ثروت ایران زمین و غارت میکنی اگه برای نگاه کردن به نامحرم چشم در میاری و برا یه آستین کوتاه پوشیدن شلاق میزنی و اینورم خودت به زن رسمیه مردم رحم نمیکنی اگرصدها نفر وبیگناه میتونی اعدام کنی اگه پشت میز قضاوت واسه مردم حکم شلاق و سنگشار و اعدام میزنی و کمترین خلاف خودت تریاک و زنای محصنس اگر که به جوونا 500 تومن وام نمیدی که بودجه داریم و خودت 12 ملیارد اختلاس میکنی اگه آدم میکشی که زمین هاشو بالا بکشی اگه جلو 70 ملیون نفر وایمیستی و به راحتی و مثل آب خوردن دروغ میگی اگه همه رو به عبادت خدا دعوت میکنی و خودت قبولش نداری اگه به اسم دین چوب تو .... مردم میکنی واگه بویی از آدمیت نبردی و اسمت رو ادم گذاشتی اگه یه روزی تیر خلاص میزدی که یه روزی پرزیدنت بشی و اگه تا 6 نسل قبلت نوکر و رعیت بودند و الان خودت اربابی میکنی اگه دیپلمتو به زور گرفتی و الان تو دانشگاه واسه فوق لیسانس و دکتری درس میدی اگه اونایی که کشتی خونشون سنگین تر از سازمان مللی ه که میری توش صحبت میکنی و هزار اگر دیگه همه و همه اینا فقط در سایه ولایت فقیهه که کاراش همش قبیحه. تا کی تا کی تا کی ؟
حالا 4 تا اسگل بی دست و پای بسیار جزپ گیر میفتن اون بالاییا که بالاترن تازه این ننه مرده 1 سال غیبش میزنه بعد با نام حضرت حجت الاسلام سید محمد باقر موسوی کرمانی میشه امام جمعه کرمان!!!!!!!!!!
صحبت از پژمردن یک برگ نیست وای جنگل را بیابان کرده اند!
جمعه 3 آبان 1387

IRIB 87 - ایران - ایران
همش کشکه
باز هم یک مشت آدم دل مرده نظر بی خود دادند
مگر چقدر کار داره تا چنین کلیپ هایی را ساخت
ماشاالله افراد خود فرخته زیادند فقط لازمه پولشان بدید تا چنین صحنه هایی را بازی کنند
مشکل همه شماها میدانید چیست ؟
اگه بی بندواری جنسی را برای شما آزاد بگذارند دیگه اعتراض به هیچ چیز ندارید
جمعه 3 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
IRIB 87 - ایران - ایران
تو که برات بی بندوباری جنسی را توی بهشت گذاشتند با 70تا حوری باکره تو نباید از بی بندوباری جنسی این دنیا ناراحت باشی تمرکز کن توی شهر نو اون دنیا!!!
شنبه 4 آبان 1387

p_dariush - منچستر - انگلستان
ان اشخاصی که این را هم دروغ وجعلی میدانند مثال کبک سر خود را زیربرف کرده وفکر میکنند کسی انها را نمی بیند. ایا یکبار هم شده واقعگرا باشید وازصدها رسوایی یکی دوتا را قبول داشته باشید؟ البته دو حالت دارد 1 این که خودتان به مراتب درجه استادی انها را دارید 2 این که منافع بسیاری از رژیم دریافت میکنید. که در هر صورت خاین به سرزمین ایران هستید.
فرشاد عزیز مبارزات فرهنگی تو و امثال تو را تحسین میکنم ولی این خونخواران کودن و غیرایرانی و بی درایت و بیسواد را به غیرااز جنگ مسلحانه نمیتوان مجبور به خلع قدرت کرد. من سالهاست که راهی جز این ندیده ام و مبارزه فرهنگی را جز اتلاف وقت نمیدانم. به همین دلیل در گوشه ای ازدنیا به اتتظار موجودیت تشکل مسلحانه نبرد با نظام تلاش میکنم. کسانی که با من هم عقیده اند میتوانند عقاید خود را ارسال کنند. با تشکر
شنبه 4 آبان 1387

tamara .s - انگلیس - لندن
یکنفرو نیم - در جوابتون که پرسیده بودید چس شایر کجاست باید بگم از بهترین وپاش- استیت انگلیس من خیلی سال پیش مکسفیلد که جزو چسشایر بود زندگی میکردم زمان مجردی
شنبه 4 آبان 1387

basafa - ژاپن - توکیو
اقایdaniall - فرانسه - نانت
درسته در تاریخ 1400 ساله ما مردم اسایش نداشتن حالا شاید تو دوره صفوی بهتر شده اما دوره های بعد و قبلش همش یکسان بوده.دوست عزیز شما یه اشتباهی میکنی حالا اگر اجازه بدی من بهت بگم.ببین برداشت اخوند جماعت از اسلام غلطه چون اسلام دم از نیکی به هم دیگه یا رعایت حقوق حرف میزنه اما حالا نمیدونم ایران رفتی یا نه اما من رفتم خیلی از نظرام عوض شد.نه نیکی به مردم میشه نه حقوقشون رعایت میشه.پس تا یه حدود حرف شما کمرنگ میشه من حرف شما رو رد نمیکنم و به نظر احترام میذارم اما حقیقاتا حرف شما با این یه مورد تضاد هم هستن.یادت گفتم از خدا (استغفرالله)یه جلادی ساختن که انگار میخواد یه راست بکند تو اتیش حالا اینا هم برداشتشون همینجوری هست.
شنبه 4 آبان 1387

pejmanfrance - فرانسه - پاریس
بچه ها کسی می دونه این فیلم چطوری گرفته شده ؟به منم بگین لطفا
شنبه 4 آبان 1387

EELIA - بحرین - منامه
شما دیگه چقد احمقید یه نفر پیدا نشد به عقل فندقیش فشار بیاره بگه بابا تو خونه خالی کی زیر میز داره فیلم میگیره دساشم تکون میخره زومم میکنه. جالب تر اینکه اصلا قیافه حسن گلستانی و نشون نمیده
اینا هم تو خونه به این بزرگی یه راست اومدن روبه رو دوربین کارشونو کنن چقدر شما کوته نظرید متاسفم براتون
شنبه 4 آبان 1387

pari_darya - المان - برلین
IRIB 87 - ایران - ایران
ایول بابا !
زدی تو خال
الحق که حرف درستی زدی
شنبه 4 آبان 1387

dani_85_85 - سویئس - لوتزرن
ا..لام یعنئ همین. زنا-دزدی-دروغ-تضاهر(کثافت).ننگ بر ...
شنبه 4 آبان 1387

alifm5156 - ابران - تهران
سلام
آقای ابراهیمی
من هم یک بسیجی بودم وهستم.نه تا به حال کسی رو آزار دادم نه به کسی ظلمی کردم.این مردم هم ظلم هایی که بهشون میشه زود فراموش می کنند.نمونه اش همین ده نمکی،چقدر کتک زد و جنایت کرد(با خود شما در کوی دانشگاه چه ها که نکردید) ولی فیلمِ هجو می سازه و مردم میلیارد میلیار می ریزن تو جیبش.شما خیلی اجحاف در حق این مملکت کردی،اینو که قبول داری؟ چطور می خوای جبران کنی و بار اونهمه گناه رو به دوش بکشی؟ من از شما چند سال بزرگترم-دقیقاً سه سال- من هم در متن جنگ،جبهه و حزب الله بودم.ولی نه با احساس این شد که کسانی مثل الله کرم و ده نمکی و حدادیان و منصور ارضی چشم دیدنم و نداشتند. حالا شما به گذشتت پشت کردی،بازم داری اشتباه می کنی.به هر حال مثل کردان(متهم به ازالة بکارت)،زارعی ،مددی و این گلستانی در این مملکت زیادنند. خدا عاقبت ما رو به خیر کنه،(فکر خودتان باشید)گور بابای اونا بمنه و کرمه.
شنبه 4 آبان 1387

rad - انگلیس - لیدز
EELIA - بحرین - منامه
ای عرب زده اسلامزده سرطان این دین چنان به جانت افتاده که به خاطر منافعت حاضری به این راحتی به همه توهین.خوب من این اشکال را از تو نمیدانم این دین تو هستش که تو وامثال تورا اینچنین ... وبی پروا و بی.... پرورش دادهاست.نمی توانی قبول کنئ که پیشوایان دینت چنیند.
به هر جهت میتوانستی کمی به خودت زحمت و تکست lisa - امریکا - کالیفرنیا رابخوانی تا برات مطلب روشن بشد. یادت باشد که دوربینهای جا سوسی معمولا لنز اتومات ونسل جدیدشان هم با کنترل از راه دور کار مکنند.
یکشنبه 5 آبان 1387

Goodgrl - کانادا - مونترال
چه قدر چندش اور !!! خاک بر سر زنه که حاظر شده با این حیووون بخوابه!
یکشنبه 5 آبان 1387

aghakian - تهران - ایران
greatman - انگلستان - برایتون
کاملا دقیق گفتی باهات موافقم
من فیلم کاملو از یو تیوب دیدم اولا که پشت دوربین معلومه یک نفر نشسته
دوما حرف زدن آخوند کاملا مصنوعیه و مانند کسانی که می خوان نقشبازی کنند حرف میزنه
سوما زنه مرتب نگاه به دوربین میکنه
چهارما نویسنده متن کم تجربگیشو درمورد تصویر برداری اشکار گفته وحرفاش ضد ونقیضه
ششمایکنفر از خودتویسرکان اینجانظرداده که بازم حرفاش ضد و نقیضه
از همه مهمتر چهره آخوند دقیقا مشخص نمیشه
پس به نظر من آدم نظر نده بهتره فکر اون دنیاشم بکنید دوستان....متاسفم واسه شبکه رنگارنگ و بعضی از اونور آبیها که بویی از آدمیت نبردند و تازه میخوان بر ما حکومت کنند یک تار موی آخوند را با این کثافتها عوض نمیکنیم...شبکه رنگارنگو ببینید تا ببینید دشمنان نظام چه کسانی هستند مطمپنم با دیدنش طرفداریتون به نظام بیشتر میشه
آخوند هم یک انسانه شماها بزرگشون کردید وگرنه بیشتر آخوندها انسانهای پاک و بی آلایشی هستند
یکشنبه 5 آبان 1387

basafa - ژاپن - توکیو
EELIA - بحرین - منامه
خانمی که انقدر گستاخ شدی که به خودت اجازه میدی به بچه های سایت توهین کنی.هیچ میدونی خودش فیلم تایید کرده.حرف چ... نزن دیگه. بجای اینکه حرف نامربوط بزنی گاز تو اشپزخانه هست غذات هم رو گاز بپا جزقاله نشه.
یکشنبه 5 آبان 1387

wiliam - ایران - تهران
با سلام
باید خدمت همه ی دوستان عرض کنم که از روی صفحه تلویزیون مجددا فیلم برداری شده
یکشنبه 5 آبان 1387

jomalilu - ایران - تهران
سلام به همه دوستان
من خودم اهل تویسرکان هستم و یادمه که حدود شش هفت ماه پیش ( یا شاید هم بیشتر) که رفته بودم به پدر و مادرم سر بزنم توی شهر پر شده بود که گلستانی رو با یه زن شوهر دار گرفتنش، چون اونجا یه شهر کوچیکه و همه چیز زود پخش میشه، الان از یه بچه پنج ساله هم بپرسی می دونه که گلستانی یه کاری کرده ، البته من خودم فیلم رو نتونستم ببینم که بدونم خودشه یا نه، ولی من خودم خیلی قبل از این ماجرا از یکی که باهاش ارتباط نزدیک داره شنیدم که می گفت گلستانی بچه باحاله، با هم میرن باغ فلانی نمی دونم تریاک می کشن یا مشروب می خورن !!!! البته به نظر من انجام هیچ کدوم از این کارها مشکلی نداره ، البته نه برای کسی که دیگران رو منع می کنه از انجامشون.موفق باشید
یکشنبه 5 آبان 1387

$persian$ - ایران - تهران
من کاملش رو تو گوشیم داشتم که البته تحمل نکردم و سریع پاکش کردم حیفه گوشیم که همچین ویدیوی کثیفی توش باشه
یکشنبه 5 آبان 1387

ماسمالی خیار - استرالیا - کانبرا
EELIA بحرین - منامه افرین خوب گفتی خوشم اومد.
یکشنبه 5 آبان 1387

saharrr - امریکا - فلوریدا
EELIA - بحرین - منامه
ببین عرب اگه داستان کاملو تو اخبارای دیگه میخوندی قضیه رو میفهمیدی چی بوده
یکشنبه 5 آبان 1387

jam20 - ایران - تهران
سلام اگر کس درباره چگونگی فیلم برداری چیزی میدونه به همه بگن
چگونه لو رفته ؟ شوهر زنه چیکار کرده ؟ خود زنه چی گلستانی چی ؟
با تشکر
jamal
دوشنبه 6 آبان 1387

jaackov - ایران - تهران
نخاله متأسفانه تو همه صنفی پیدا میشه. اگه حالا کاری میکنه که اونقدر وقیحه که باید سنگسار بشه دلیل نمیشه تمام حرفها و حکمهایی که قبلا داده هم نادرست بوده باشه. ببین حکم چیه نه حاکم کیه. متأسفانه کار خیلی سخت شده و تشیص درست از نادرست مشکل. اینکه کل نظام رو بخاطر اعمال چند نفر حتی اگه این چند نفر خیلی زیاد باشند که البته در اینش هم بحثه زیر سؤال ببریم آخر بی‌انصافی و بی‌عقلیه و متعصبانه نظر دادنه. حتی اگر کارهای درست کسی رو هم به خاطر کار بدش بد بدونیم. سعی کنیم از مدار عدالت و عقلانیت خارج نشیم.
دوشنبه 6 آبان 1387

arezoymobham - ایران - تهران
با سلام
من فقط یه سوال داشتم اونم اینکه یه آدم هر چقدرم ساده و احمق باشه بازم وقتی می خواد یه همچین کاری بکنه سعی می کنه سند و مدرکی از خودش بجا نذاره ُ حالا چجوری از این آقا ـاونم به طور کامل فیلم می گیرن ـ و بعدم فیلم و پخش می کنن و اون متوجه نمی شه؟!!! اصلا کی سربزنگاه این فیلم رو با جزپیات گرفته و اونم نفهمیده ؟!!!
من نمی خوام از این فرد دفاع کنم که اگر این کارو کرده باشه ننگش صد برابر بدتر از یه آدم معمولی چرا که در این لباس این عمل روانجام داده ولی فقط این سوال رو جواب بدین و اگر به این سوال جوابی ندارین که بدین کمی فکر کنین بعد باور کنین و شروع به فحاشی به اصول کنین.
سه‌شنبه 7 آبان 1387

Parandehe Mohajer - سوبد - مالمو
دکترپروین ویابهتربگویم اقای ه.ف.ج
توکه خودت ........ والان هم برا اخوندا ادم فروشی .میکنی.وشهامت هم نداری با یه هویت اصلی حرفتو بزنی.چرابدون اطلاع یک شخص .ازاسم اوسواستفاده کرده وکامنت میدی-؟
چهار‌شنبه 8 آبان 1387

Parandehe Mohajer - سوبد - مالموب خورد قضایی با متهم پدیده بلوتوثیِ روزهای اخیر
این روحانی‌نما هیچ سمت و مسئولیت خاصی نداشته و در دوران تحصیل خود از حوزه علمیه اخراج شده بود. وی علاوه بر مجازات‌های صنفی به تحمل ‏100‏ ضربه شلاق و نیز تبعید محکوم شده است‏.‏
کد خبر: ۲۳۳۴۵ تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۰۸ آبان ۱۳۸۷ تعداد بازدید: ۲۵۵۴۳

در روزهای گذشته، خبر انتشار فیلمی مبتذل در اینترنت که ادعا شده بود متعلق به یک مقام محلی و مذهبی در همدان است، موجب شد تا هجمه‌های بسیاری علیه روحانیت و نهادهای مذهبی کشور صورت گریرد و دستاویزی برای اپوزیسیون خارج از کشور پدید آید.

با انتشار چنین اخباری، خبرنگار «تابناک»، پیگیری‌های بسیاری را انجام داده و به جزییات بیشتری درباره این موضوع جنجالی دست پیدا کرده است.

بنا بر این گزارش، این فرد ‏39‏ ساله، علاوه بر مجازات‌های صنفی به تحمل 100 ‏ضربه شلاق و نیز تبعید از استان همدان به یکی از مناطق بد آب و هوای کشور که نام آن عنوان نشده، محکوم شده است‏.‏
به گفته یک مقام آگاه در استان همدان‏،‏ این فرد مرتکب جرم شده و دستگاه قضایی نیز با وی برخورد قانونی کرده است.

وی افزود‏:‏ این فرد که چند سالی نیز طلبه بوده، شایستگی طلبگی نداشته و با حکم قضایی از این پوشش، خلع شده است.

وی همچنین گفت‏:‏ برخلاف آنچه شایعه شده، این روحانی‌نما هیچ سمت و مسئولیت خاصی نداشته و از تحصیلات دینی منظمی نیز برخوردار نیست؛‏ به گونه‌ای که در دوران تحصیل خود از حوزه علمیه یکی از شهرهای همدان اخراج شده بود..

این در حالی است که تنها مسئولیت اداری این فرد، کار پاره وقت در بهزیستی شهرستان تویسرکان بوده است. ‏
چهار‌شنبه 8 آبان 1387

+598
رأی دهید
-195

نظر شما چیست؟