احمدی نژاد : امروز بهترین فرصت برای طرح اسلام ناب محمدی(ص) است

احمدی نژاد : امروز بهترین فرصت برای طرح اسلام ناب محمدی(ص) است

رئیس‌جمهور با بیان اینکه امروز بهترین فرصت برای طرح اندیشه اسلام ناب محمدی(ص) است، اظهار داشت: بشریت از شرایط کنونی خسته است و هیچ‌کدام از عَلَم‌ها و پرچم‌های مادی برای آنها رنگ و بویی ندارد.

 گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار علما و روحانیون استان گیلان، گفت:نقش علما و روحانیون در حاکمیت دینی حاشیه‌ای و فرعی نیست و هر چه جلوتر می‌رویم مسؤولیت‌ها سنگین‌تر و اثرگذاری‌ها بیشتر می‌شود.
وی با اشاره به اینکه جایگاه مسجد، حوزه‌های علمیه و عالمان دینی در هدایت و صیانت از کیان جامعه و حرکت دادن بشریت به سمت قله‌های کمال، ممتاز و بی‌بدیل است، اظهار داشت: حاکمیت دینی با سایر حکومت‌ها تفاوت مبنایی دارد؛ چرا که در حکومت‌ دینی فرد فرد انسان‌ها از درون مسئول هستند و باید در جهت صیانت از احکام الهی مجاهدت کنند.
رئیس‌جمهور با بیان اینکه حکومت دینی از ایمان‌ و قلوب انسان‌ها جدا نیست، تصریح کرد: وقتی چنین نگاهی وجود دارد، سازماندهی ارتباطات و هدایت اجتماعی لحظه‌ای و مستمر می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بشریت در آستانه ورود به دوران جدیدی است، خاطر نشان کرد: در این دوران مسئولیت و مأموریت ما مضاعف و سنگین‌تر است .در گذشته بشریت دو دوره را تجربه کرد؛ دوره اول زمانی بود که خودخواهی‌ها و سیتره‌طلبی‌ها به نام احکام الهی به بشریت تحمیل می‌شد و فضایی ایجاد کرده ‌بودند که در آن دوره به نام دین همه احکام الهی زیر پا گذاشته می‌شد. آن دوره به پایان خود رسید و در دوره بعد از آن نیز هر موضوعی را که رنگ آسمانی و الهی داشت، مورد هجوم قرار دادند و اصل دین و دینداری و پایبندی به ارزش‌ها منفی تلقی می‌شد.
احمدی‌نژاد اضافه کرد: در این دوره همه پدیده‌ها ابزار ثروت‌اندوزی و توسعه سلطه تلقی می‌شد و جان و عزت و حریم و عفاف انسان‌ها و نیز حوزه تفکر بشریت ذلیل و خوار شمرده شد؛ به نحوی که در یک قرن بیش از صد میلیون انسان با شعار آزادی و دموکراسی کشته شدند.
رئیس‌جمهور در ادامه با بیان اینکه دوران جدیدی که در پیش است، دوران نورانی گرایش ملت‌ها به ارزش‌های الهی است، تصریح کرد: تحقق این دوران، وعده الهی است و وعده الهی خدشه‌ناپذیر است.
وی افزود: تمام انبیاء الهی بشریت را برای آماده شدن به تجربه حیات موعود دعوت کرده‌اند و اگر چنین روزی اتفاق نیفتاد، در حقیقت اصل خلقت و رسالت پیامبران زیر سئوال می‌رود.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه امروز بهترین فرصت برای طرح اندیشه اسلام ناب محمدی(ص) است، اظهار داشت: بشریت از شرایط کنونی خسته است و هیچ‌کدام از عَلَم‌ها و پرچم‌های مادی برای آنها رنگ و بویی ندارد و در مقابل، گفتمانی که از سوی ملت ایران مطرح می‌‌شود، در معادلات جهانی اثرگذار است.
رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه انسان‌سازی و حرکت‌دادن انسان‌ها به سمت کمال جز در ارتباط با امام محال است، تصریح کرد: ریشه مسائل بشریت غفلت از وجود امام است و در طول تاریخ مأموریت اصلی شیاطین، قطع ارتباط انسان‌ها با امام بوده است و از این‌رو باید با فریاد بلند بشریت را به امام حق دعوت کنیم.
احمدی‌نژاد با اشاره به موضوع هسته‌ای کشورمان، تصریح کرد: قدرت‌های زورگو باور داشتند که اگر تهدیدات خود را به صورت جدی مطرح کنند ملت ایران عقب‌نشینی خواهد کرد، اما به فضل الهی و با ایستادگی مردم بساط آنها بهم ریخت و دیگر نمی‌توانند برای اقدام دیگری تصمیم‌گیری کنند و امروز منفعل شده و دیگر در موضع تهاجم نیستند و صرفاً تلاش می‌کنند از موجودیت خود در برابر ملت ایران دفاع کنند.
رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود طرح تحول بزرگ اقتصادی را مورد اشاره قرار داد و گفت: دولت مشکلات اساسی اقتصاد کشور را ریشه‌یابی و در قالب طرح تحول اقتصادی تدوین کرده و مصمم است با اجرایی کردن آن وضعیت اقتصادی کشور را اصلاح کند.
احمدی‌نژاد افزود: طرح تحول اقتصادی از جمله طرح‌هایی است که باید همگی دست به دست هم دهیم و آن را اجرایی کنیم و چنانچه انسجام شکل بگیرد، قطعاً تبعات منفی نخواهد داشت.

طوفان - نروژ - اسلو
محمود باز چاخان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

aria_jp - ژابن - توکیو
واقعا احمقی و عقب افتاده مر گ بر تو و ان اسلام ناب محمدی تو دیوانه
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

shir o khorshid - ایران - اصفهان
جواب دو دوستی که از دانمارک برای من در بخش زنان افغان در زمان طالبان کامنت گذاشته بودند گذاشته شده برید بخونید
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

arian1 - ایران - تس
30 سال حکومت کثیف ملاها بر مردم ایران کاملا نشان داد که اسلام ناب محمدی که این مرد بی شعور واحمق از ان حرف می زندجه بلاهایی می تواند بر سر مردم ویک کشور در بیاورد. پس گفتن این چرندیات فقط برای حفظ ظاهر ودل خوشی خود اخوندهای جنایتکار تاثیر دارد نه مردم بدبخت ایران.
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

aria_jp - ژابن - توکیو
واقعا احمقی و عقب افتاده مر گ بر تو و ان اسلام ناب محمدی تو دیوانه
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
واى دوباره میخوان یه سرى دیگه رو بکشند. هر موقع صحبت از اسلام ناب محمدى میشه خون یه عده قراره ریخته بشه.
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

ezatdf - ایران - تهران
پیشنهاد می کنم برای عبرت مردم کشورهایی که هنوز فکر می کنند اسلام می تواند مردم را نجات دهد یک ایرانی را در چهار گوشه کشور به میخ آویزان کنند.
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

minaalio - المان - فرانکفورت
این هم گفته ی روباهائ اسلام ناب محمدی!!!!!!!!!!
اخر تا کی دروغ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به برکت اسلام ناب محمدی و جمهوری فاشیستئ اسلامئ شاهد تاراج دختران ایرانئ به عربهای حاشبه خلیج همیشه فارس هستیم
کدام طرح تحول بزرگ اقتصادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایا تورم 40٪ نداریم!
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

rezanl - هلند - امستردام
بشریت از شرایط کنونی خسته است و هیچ‌کدام از عَلَم‌ها و پرچم‌های مادی برای آنها رنگ و بویی ندارد. هه هه هه
گروه گروه از مملکت اسلامیمون فرار می کنند میان اینجا و به بهانه ترک اسلام دنبال زندگی بهتر میگردند .اینا از رو نمیرند که. همین هفته پیش اینجا تو هلند یه ایرانی واسه اینکه به کشور اسلامی ایران برگردونده نشه رفته بود بالای یه پل و میخواست خودشو بندازه پائین. من فکرکنم اینها واسه 100 ساله ایندشون هم برنامه دارن واین کشورهای اسلامی هستند که دارند از هم میپاشند.
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

shanul - المان - هامبورگ
احمدی نژاد راست میگه که امروز بهترین فرصت برای طرح اندیشه اسلام ناب محمدی(ص) است چونکه دنیا را یاران تروریست مسلمانشان و خودشان
به هراس انداختند و داره تبلیغ می کند که بیشتر همت کنید برای خرابکاری و
جنایت در دنیا به این مقدار دل خوش نباشید تا تنور کارهای القائده و بن لادن
داغ هست شما هم بچسبانید نون تعلیمات اسلام ناب محمدی جنایتکارتان را!!!
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

zeinabe - ایران - قم
احمدی نژاد انسانیه که همیشه جهانی فکر کرده .وقتی می ره نیویورک و حرف می زنه وقتی می ره ترکیه می ره اندونزی و جاهای دیگه ظاهرش یه سفر معمولیه ولی واقعیت اینه که اون تو فکر یه بیداری جهانیه.به مسلمونا می گه آمده باشید و به بقیه مردم می گه آماده ی یه تحول بزرگ و نورانی باشید.
ما اندیشه نجات مردم دنیا را در سر داریم.
آزادی همه ی نژاد انسان را.
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

باتمان قلیچ - ایران - تهران
درود بر رئیس جمهور بی باک ایران که همچنان بر فک امریکا میکوبد.
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
احمقی نژ اد بهتر بروی به جهنم.با این اسلامت .احمق.
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

Hamid from Israel - اسرائیل - تل اویو
مرده شور هرچه دینه ببره ان هم از نوع اسلامش . دینی که با یه باد معده ستونش فرو می ریزه .محمد اگه خوب بود به من و تو نمی رسید .
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

basafa - ژاپن - توکیو
ای خدا کی میشه این یک سال بگذره از دست این ابله راحت شیم اخه دیوانه ببین چه افتضاحی مملکت از گرونی بعد بیا حرف بیخود بزن
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

babamiya - ایران - تهران
30 ساله که با این حرفها ملت بزرگ ایران را فریب میدهند و دولتمردان ایران هرگاه از حل مشکلات مردم عاجز بوده اند از این مباحث استفاده کرده و با سواستفاده از کلمات اینچنینی و جملات عامی پسند مسیر اذهان عمومی را ناجوانمردانه تغییر داده و از احساسات مردم استفاده میکنند. به امید روزی که ملت راه درست را پیدا کرده و نسلهای اینده ایران بزرگ نجات یابند.
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

soofara - ایران - شیراز
سوره جدید قران -----------------------سوره المحمود----------------------------- به نام انکه محمود را این ریختی افرید(1) که در ان نشانه های فراوان است برای اهل رای(2)نه ان خاتمی سوسول(3)و ما به شما چشم ندادیم مگر برای دیدن محمود(4)و دولت نهم(5)زمانی که بنی اسراییل محو می شود(6)پ چ گ ژ (7)همانا این واژه ها عربی نمی باشد(8)ولی ما انها را می اوریم چون از اعجاز ماست(9)ای کسانی که ایمان اوردید ما به شما مسکن دادیم تا محمود مشکلش را حل کند(10)و نعمتهای فراوان دادیم تا برایتان جیره بندی کند(11)تا در این دنیا عذاب بکشید تا در ان دنیا بار گناهانتان کمتر شود(12)پس به او ایمان بیاورید که نشانه های بسیار دارد(13)همچون برنج(14)تاید(15)نان(16)بنزین(17)ایا نمی بینید که خزر مال روسیه شد و مال روسیه مال مردم ایران(18)خ(19)این حرف سرکاری بود(20)همان طور که محمود(21)دوباره پ گ چ ژ(22)
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

Fereshteh Nejat - امارات - دبی
باید میگفتن : امروز بهترین فرصت برای طرح نابودی احمقی نزاد است - نه طرح اندیشه ها - ابله ها
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

cool215 - بلژیک - گنت
اسلام ناب محمدی: بمب وموشک وراکت وکمربند انفجاری!
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

armanbm - امریکا - بوستون
سوفرا از شیراز اقا دمت گرم مردیم از خنده خیلی با حال بود نوشتت...
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

بابک - ایران - سبزوار
غلط کردی ولگرد دروغ گو تریاکی
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

sarab22 - المان - دوسلدورف
اسلام ناب محمدی عبارتند از:
کبریت 2 ریال ناب محمدی 1000 ریال
گوشت 30 ریال ناب محمدی 100000 ریال
بلیط اتوبوس 2 ریال ناب محمدی 1000 ریال
ووووووووووووو ناب محمدی . زیره باره ستم نمیکنم زندگی مرگ بر شاه.
دکی حالت خوب نیست برو پیشه علی کدا یه بست تریاک سناتور بزن تا روشن شی هاله نور هم دیگه یادت رفته قبلانا حرفی حدیثی ازش میگفتی .
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

ali-vienna - اتریش - وین
soofara - ایران - شیراز
:-)))))))))))
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

شراره - المان - فرانکفورت
soofara - ایران - شیراز
خیلی باحالی.کلی خندیدم.استعداد خوبی برای طنز نویسی داری. موفق باشی.
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

soofara - ایران - شیراز
ای نامسلمان های سایت چقدر گفتم سربه سر رها99 نذارید قهر کرده دیگه پیداش نیست /حالا ما با با کی بحث کنیم /البته عمه زینب از قم هست
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

zpirooz - آلمان - آخن
اینها با این افتضاحی که به بار آوردن همه رو از دین و بخصوص از نوع اسلامش زده کرده اند بعد تازه از ناب محمدیش هم حرف میزنند آخه من نمیدونم چرا تا پیش از خمینی کسی دم از اسلام ناب محمدی نمیزد و تازه اون قدیمی ها واقعا هم مسلمون بودند نه مثل اینها این آدم واقعا در اثر یک جهش ژنتیکی بوجود اومده من نمی دونم مادرش موقع بارداری چه زهر ماری مصرف میکرده
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
دکی و ملاها که فهم ندارن.بابا ملت از کشور فراری شدن و میلیونها نفر ایرانی در سراسر جهان از این حکومت اسهالی فرار کردن و خیلیها اصلن دینشونو هم تقییر دادن!!!این 30 سال بس نبود!!!احمقها شما فکر میکنید که ملت هنوز نمیفهمن!!! یک مشت مزدور دور برتون جم کردین و براتون بع بع میکنن و نمایش میدید که اینها ملت ایرانند!!تا کی عوام فریبی و دروغ و جنایت و دزدی و...بنام اسلام!!!بخداوندی خدای واحد آینده بدی در انتظار شماست!!!! کثا...های....
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

Afshin London - UK - London
soofara - ایران - شیراز
دمت گرم, خیلی با حال بود
پنج‌شنبه 25 مهر 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ال محمود....ال احمدی.....ال حمار
خاک بر سرت و هوادااران خل و چلت که ایران عزیز ما را مسلخ اندیشه و شادی کرده اید.
جمعه 26 مهر 1387

zeinabe - ایران - قم
soofara - ایران - شیراز
اولا من احتمالا جای دخترتم نه عمت.دوما شما من رو یاد سازنده بمب اتم می اندازی .دانشمند بود اما علمش رو صرف کار ابلهانه کرد.آخه پدر من با همه چی بازی با قرآنم...خوب برو این ذوقت رو جای دیگه ای خرج کن.البته نمی دونم شایدم چندان ذوقی هم نداری و با کمک شیطان رجیم این مهملات رو سر هم کردی.اگه واقعا ذوق داری یکی دیگه البته با رعایت اصول دینی بنویس.بوش خوب سوژه ایه ها.یا ایده اسراپیل بزرگ.اوباما هم جالبه چند تا راجع بهش خوندم خیلی خنده دار بود.
و در مورد عده ای از خارج نشینان عزیز:بابا چرا اینقدر ناراحتید خوب حالا بیاین بگید دیگه کارای بد نمی کنید می ذاریم برگردید ایران.غصه نداره دیگه.اینقدر جوش می زنید خوب فردا می افتید می میرید همین دنیا هم از دستتون می ره.مگه یه آدم چند بار فرصت زندگی تو دنیا رو داره آخه.
جمعه 26 مهر 1387

soofara - ایران - شیراز
از همه دوستان سپاسگزارم (در بند ان نیستم که دشنام یا دعاست-------یادش به خیر هر که ز ما یاد می کند)
جمعه 26 مهر 1387

010 - ایران - شیراز
امروز به برکت حکومت دینی و اسلام ناب حمدی جوانهای همین حکومت و همین تفکر دارن دسته دسته به طرف فرقه هایی مثل شیطان پرستی و بی خدایی و غیره هجوم می برن
به برکت همین حکومت ما امروز تو ایران نزدیک به 3 یا 4 میلیون معتاد داریم که ریشه اعتیاد اونها رو نباید توی بیکاری جستجو کرد بلکه ریشه اون چیزی جز بی هویتی و تقلیدهای کورکورانه برای فرار از دین نیست
جمعه 26 مهر 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
zeinabe - ایران - قم
باتمان قلیچ - ایران - تهران
من میگم شما دکتر تونو عوض کنید، این قرصایى که میخورید کمکتون نکرده
توهم تون خیلى بالاست
جمعه 26 مهر 1387

marie_flower - ایران - ایران
سوفارا
خیلیییییییییی باحال گفتی.
دمت گگگگگرم(داغ غ غ غ غ غ غ غ)
جمعه 26 مهر 1387

pari_darya - المان - برلین
soofara - ایران - شیراز
فکر میکنی خیلی بامزه ای ؟
به ادمهایی مثل تو میگن بزله گو و ...
جمعه 26 مهر 1387

pari_darya - المان - برلین
zeinabe - ایران - قم
ایول باهات موافقم
گل گفتی
جمعه 26 مهر 1387

soofara - ایران - شیراز
عمه زینب از قم -------من هنوز زن ندارم که دختری داشته باشم/اگر داشته باشم با روش زرتشتی بزرگش می کنم/تو واژه عمه را نگرفتی که منظورم چی بود/پیش از این ابوالعلا معری کتابی همانند قران نوشت که بسیار موفق بود وهیچ کس فرق ان و قران را نمی فهمید حتما سرگذشت ابوالعلا را بخوان/ضمنا مگه ما چند تا دنیا داریم برای این مورد هم اشعار خیام را سفارش می کنم بخونی/راستی شیطان هم چیز بدی نیست چونکه اسم اصلیش عزازیل بوده یعنی عزیز خدا /
جمعه 26 مهر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
soofara - ایران - شیراز
دوست عزیز دمت گرم دلت شاد.زدی انجائی که باید می زدی.
جمعه 26 مهر 1387

soofara - ایران - شیراز
پری دریا--المان--برلین---------چرا به ایات خدا توهین میکنی/این ایات را چند شب پیش خود جبرییل در کنار چاه جمکران به من داد / ایات دیگری هم بود که در سوره جداگانه ای خواهد امد/----------(خوی تو بسی نازک وما را ادبی نیست......ور زانکه بگیرد دلت از ما عجبی نیست)
جمعه 26 مهر 1387

persian - امریکا - ریچمند
مرده شور خودتو اسلام اب محمدی نه ناب.که از اول تا اخر این تازی نامه به همونجا ختم میشه.
جمعه 26 مهر 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
درد نا اگاهی مردم و حماقت حاکمان...
شنبه 27 مهر 1387

hadirm - ایران - خوزستان
سلام
در جوامعی که هر روز نسبت به روز قبل از معنویت دور میشوند بشر بیشتر پی به نیاز به دین و مذهب میبرد متاسفانه مشاهده میشود در کشورهایی که دم از تجدد میزنند و خودرا متمدن مینامند اعمالی سر میزند که حتی نمیتوان انرا در حیوانات هم دید همجنس بازی و بی بندو باری ان هم بصورت بسیار علنی در معابر و اماکن عمومی خود دلیلی بر ناکار امد بودن بعضی از ادیان و تکالیفشان برای بشر زیاده خواه کنونی میباشد در این برهه تنها دینی که میتواند بدون افراط گری و تحجر تامین کننده نیاز انسان تشنه معنویت و سلامتی جامعه باشد بی گمان دین اسلام میباشد البته در این راستا نمی توان از سایر ادیان الهی دیگر چشم پوشی کرد لیکن بدون تردید دین اسلام تکمیل کننده سایر قوانینی میباشد که قبل از ان توسط رسولان الهی در جهت هدایت مردم با اراپه ان در کتب الهی خود و در اراپه دین خود اراپه نمودند
یکشنبه 28 مهر 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
hariam-ایران-خوستان
لابد اگر نخواستن مسلمان بشن باید بکشیمشون دیگه!!بابا عجب بدبختیه ما که مسلمان هستیم چه تاجی سر خودمون زدیم که سر ملل جهان بزنیم!!اصلن به تجاوزات ملاها که دارن این دین مبین اسلام ناب محمدی را تبلیغ میکنن توجه کردی؟!!!کجایی عمو جان!!دنیا در حال صلح طلبی و آرامش برای ملت خود و پیشرفت بشریت در حال رشد است و اصلن کسی بفکر سکس و این چرندیات نیست و قرنهاست که سکس و کمر به پائین دیکه مشکل جهان نیست شما کجا بودید با این ملاها!!برید دنبال اون امام جمعه ها و نیروی انتظامی که براشون زن شوهردار و غیره فرقی نمیکنه تبلیغ کن که آبرویی برای ما مسلمانان در جهان نگذاشتن!!!فقط جنایت و تجاوز و دزدی و ب.و وطن فروشی و...تو این 30 سال ملت از دولت اسهالی دیده و بس.کدامشون آدم هستن؟!!!!برو عمو دنبال کارت!!!!!!خمینی بزرگترین درغگوی قرن شناخته شده که توانست ملت ایران که 50000000 نفر بودند را با دروغهاش خام کنه هنوز هم معجزه های انقلاب را داریم میبینیم.توسرکان اخبار روز است برو ببین و خجالت بکش!!!چون من مسلمان خداگواه است خجل شدم حال شما را نمیدانم !!!!!!!!
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

+0
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟