دختر دانشجو قربانی تعرض دو پسر جوان شد

دختر دانشجو قربانی تعرض دو پسر جوان شد

کنکاش درباره علت خودکشی یک دختر دانشجو راز تعرض به وی را برملا کرد.

به گزارش خبرنگار ما یک ماه پیش پرونده مرگ دختر دانشجویی به نام «مونا» به پلیس آگاهی تهران ارجاع شد و کارآگاهان پس از تحقیق درباره مرگ این دختر تاکید کردند وی خودکشی کرده است.با قطعی شدن این موضوع در حالی که پرونده مراحل پایانی خود را می گذراند و در آستانه مختومه شدن بود خانواده مونا با مراجعه نزد کارآگاهان از دو پسر شکایت و آنها را مقصر مرگ فرزندشان معرفی کردند. والدین دختر دانشجو گفتند این دو پسر مونا را مورد تعرض قرار داده و از وی فیلم تهیه کرده بودند.پس از طرح این شکایت کارآگاهان بررسی های خود را درباره صحت و سقم موضوع آغاز کردند و شواهدی به دست آوردند که گفته های والدین مونا را تایید می کرد. در ادامه دو پسر متجاوز به نام های علیرضا و مهدی شناسایی شدند و ماموران این دو را در خانه هایشان واقع در شهرک ولیعصر و خیابان استاد معین بازداشت کردند. هر دو متهم در بازجویی ها جرم شان را پذیرفتند. علیرضا در اعترافاتش گفت؛ من چندی قبل با مونا آشنا شدم و با چرب زبانی و ابراز علاقه توانستم رابطه دوستانه ام را با وی آغاز کنم. پس از گذشت چند روز موضوع را به مهدی اطلاع دادم و نقشه کشیدیم این دختر را به خانه مان بکشانیم و مورد تعرض قرار دهیم. بعد از اینکه توانستم مونا را به بهانه گفت وگو درباره مسائل مختلف زندگی فریب بدهم و به خانه ام بکشانم به همراه مهدی وی را مورد آزار قرار دادیم. او به شدت در برابر ما مقاومت می کرد و قصد داشت از خانه فرار کند اما موفق به این کار نشد. از سویی ما که احتمال می دادیم وی از ما شکایت کند از مونا فیلم گرفتیم.در ادامه تحقیقات مهدی گفت؛ با تهیه فیلم مونا را تهدید کردیم اگر درباره تعرض با کسی صحبت کند فیلم وی را پخش خواهیم کرد. بعد از چند روز نقشه تازه یی به ذهن مان خطور کرد و تصمیم گرفتیم با فیلمی که در اختیار داشتیم از این دختر اخاذی کنیم، به همین خاطر مرتب با وی تماس می گرفتیم و تهدید می کردیم اگر هر چه سریع تر مبلغ درخواستی مان را فراهم نکند فیلم را تکثیر می کنیم. به رغم تمام این تهدیدها در مرگ مونا هیچ نقشی نداشتیم.پس از اعترافات این دو متهم و مشخص شدن این موضوع که تهدیدهای دو پسر جوان سبب خودکشی دختر دانشجو شده است، متهمان به دستور بازپرس پرونده تا زمان تصمیم گیری نهایی روانه زندان شدند.

afsaneh-925 - ایران - شیراز
مرده شور این جامعه را که معلوم نیست چه بر سر پسرهاش اومده ببره .در همه جای دنیا دخترها از احساساتی که پسرها به اونا ابراز می کنند لذت میبرند و جذب اونا می شن.و پسرها از تماس بدنی و جنسی که از دخترها می برن .این طبیعت انسانهاست. ولی معلوم نیست چرا پسرها از طبیعت خودشون پا را فراتر گذاشتن واون را به مرحله وحشیانه و غیر انسانی و حتی غیر حیوانی در آوردن.
خب شما که از تن و بدن اون بیچاره استفاده کردید دیگه فیلم گرفتن چیه؟دیگه اخاذی برای چی؟
کاش یکی همین بلا را سر خودشون می آورد تا مزه اش را بچشند.
کاش دختر نبودم.
شنبه 8 تیر 1387

sahar321 - کانادا - ونکوور
واقعا که باعث مرگ دختر بیگناه شدن خاک بر سرشون
شنبه 8 تیر 1387

ADSI - چین - شانگهای
افرادی مثل این دو حیوان در مملکت ما کم نیستند و متاسفانه روز به روز هم به تعدادشون افزوده میشه .
علت اصلی این حرکات حیوانی را هم همه میدانند .باید برخورد های جدی از طرف قوه قضائیه با این افراد بشه تا عبرتی بشه برای بقیه ح...زاده های مثل اینها.
شنبه 8 تیر 1387

persia_64 - ایران - طهران
زود تر بگم که دوستان این تا لجن رو به هیچ حیوانی نسبت ندید
حیوانات به هیچ موجودی تعرض نمیکنند
شنبه 8 تیر 1387

fardad - انگلستان - لندن
هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد.ارزو به دل موندم یه روز یه خبر وحشتناک از اون مملکت بیرون نیاد. سقوط یه جامعه تا چه اندازه؟ جوونایی که شاه تربیت کرد اومدند انقلاب کردند با دست خالی 8 سال جلوی دنیا وایسادند. اماجوونایی که جمهوری اسلامی با اسم امام زمان تربیت کرد رو نگاه کنید. اقایی و مردونگی و معرفت و شرافت ماشالله از وجود همشون میباره. یکی از کثیفترین و حیوونترین جامعه های دنیارو به لطف امام زمان پیدا کردیم. بی وجدانی و بی غیرتی تا کجا. چی بر سر جوونای ما اوردند. همون اندازه که پسرای ما بی غیرت ترین موجودات شدند دخترامون دارند غیرتشونو با خودکشیشون به ما مردای بی غیرتو بی عار نشون میدند. چندمین دختره داره تو این چند ماه خودکشی میکنه؟ اخه حیوونا کارتونو کردید فیلمتونو گرفتید بس نبود. اخاذیتون دیگه برای چی بود؟ بابا حکومتمون کثافته خودمون چی؟ بیچاره پدر و مادر دختره. خون دل بخور یه دنیا سختی بکش بچتو بزرگ کن تا جوونیشو ببینی اونوقت اینجوری با ناجوانمردانه ترین شیوه دختر جوونتو بگیرند. لعنت به تو خا.. ای. لعنت به جمهوری ننگین اسلامی. لعنت به همه اونایی که پشت این اشغالا نماز میخونند. لعنت به همه مردمی که هنوزم چشماشونو به این ظلمها بستند و وفادار این رژیم شیطانیند. ای کاش ایرانی نبودم.
شنبه 8 تیر 1387

aashkan - ایران - تهران
شما دو تا رو باید پدرتونو دراورد .دختران بیچاره ایران
شنبه 8 تیر 1387

farzin.66 - ایران - تهران
اشغالای عوضی...
شنبه 8 تیر 1387

vera-alman - المان - هامبورگ
کجان ان ایرانیانی که در ایران یا خارج مدام دم از ایرانیت وشرافت مرد ایرانی میزنند اگر از این اخباردر مطبوات خارجی مخواندند دم از چه چرندیاتی نمیزدند .باید بگم این نامردان نه افغان نه عرب نه از جای دیگه هستند بیشترین جنایات جنسی قتلهای ناموسی نسبت به جمعیت در خاور میانه مال ایرانیان هست !!هر ملتی بنا بر لیاقت خود سرنوشت کشورش را میسازد. همچون افغانها که لایقه نجیب ال... نبودند طالبان را لایق شدند و ایرانیان که ثابت کردند در 1400 سال جز استبداد وچماق هیچ حکومتی شایسته شان نیست .هر ملتی سرنوشتش را خود میسازد.
شنبه 8 تیر 1387

Artosh - ایران - تهران
اینارو باید آتیش زد. زنده زنده باید بسوزونن این کثافت ها رو کا به زندگی یه دختر جوون بازی کردند.
شنبه 8 تیر 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
وقتی مرحوم طالقانی میگفت هر خانه یک توالت احتیاج داره همه این ملاهای کثافت حرف خودشون را زدن و گفتن جامعه اسلامی به این چیزها احتیاج نداره حالا هرروز خبرهای وحشتناک مربوط به این موضوع را که منجربه مرگ چندنفر میشه میخونیم.علاوه بر این دختر دانشجو حتما ان دو جوان هم قصاص خواهندشد.متاسفانه این کثافتها همه چیز را برای خودشون میخواهند چون باصیغه و هزار دوز و کلک کثافت کاریهاشون را میکنند و به جوانها میگن برید ازدواج کنید با این همه مشکلات بیکاری گرانی مسکن و تورم سرسام اور.
شنبه 8 تیر 1387

FarTaj - کانادا - مونترال
من هیچ وقت از اعدام شدن آقایون ناراحت نشدم و نخواهم شد.
کاش اینها رو هم اعدام کنند.
شنبه 8 تیر 1387

jomhooriye eslami - ایران - قم
این دخترهای کثیف بایدم خودشون را بکشند خداوند سایه ای نظام را بر سر ما نگه دارد .درود خدا بر جمهوری اسلامی باد.
شنبه 8 تیر 1387

persian - امریکا - ریچمند
پسرها که باید مجازات بشن چرا که مقصرهای اصلی هستن ولی خودمونیم خود دخترها همبی تقصیر نیستن رفتن تو یه خونه با پسر احتمال چه چیزهایی رو تو ذهن میاره اگه حرف زدنه که الان نمکی نون خشکی ها هم موبایل دارن.تو ماشین وپارک وهزار جای دیگه برای حرف زدن که خودشون بلد هستن پس خونه رفتن یعنی چی؟اخرش اینجاست دیگه بازم چه دختر خوبی بوده چون تو ایران این مسئله وچیکی نیست.در اینده هم براش 1000جور مشکل پیش می اوم کاش قبل از این کار به عواقبش هم فکر می کرد.چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانئ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ارزش دخترها به همین پاکی ها و نجابتهاست وگرنه که اینقدر لی لی به لا لای دخترها نمیگذاشتن مهریه-خریدسرویس طلا-جهاز-هدیه های جورواجور همه اش بابت تشکر از دخترهایی هست که خودونو پاک و دست نخورده برای همسانشوننگه داشتن امیدوارم این دسته از دخترها پسرهای خوبی مثل خودشون نصیبشون بشه الهی برای هم ارزوی خوشبختی دارم.
شنبه 8 تیر 1387

marie_flower - ایران - ایران
jomhooriye eslami - ایران - قم
تو نظر ندی می گن لالییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 8 تیر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
afsaneh-925 - ایران - شیراز
دوست عزیز باید به دختر بودنت افتخار کنی.
jomhooriye eslami - ایران - قم.
اش...ل کله مردشور خودت و ان حکومت کذائی اسلامی... ببرند.اگر کسی با ناموس خودت این کار را می کرد باز همین ز.. ز.. را میکردی اخوند.
شنبه 8 تیر 1387

markez - لبنان - بیروت
همین کارى که اینا کردن رو با خودشون باید انجام داد.
شنبه 8 تیر 1387

ali_esf - ایران - اصفهان
jomhooriye eslami - ایران - قم
تو ......این موضوع چه ربطی به جمهوری اسلامی داره
این 2 تا پسر رو باید تیکه تیکه کنن اشغالای عوضی رو که باعث مرگ یه دختر بی گناه شدن
یکشنبه 9 تیر 1387

niazkh - اسپانیا - بارسلون
جالبه همشون دستگیر می شن ولی از محاکمشون خبری نمیشه
یکشنبه 9 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.