فریب هزاران دانشجوی لهستانی توسط مجاهدین خلق

فریب هزاران دانشجوی لهستانی توسط مجاهدین خلق

خبر باور کردنی نیست اما واقعی است: سازمان مجاهدین خلق که در صدد برپایی تظاهراتی در کنار فرودگاه شارل دوگل پاریس در روز شنبه آینده است به دانشجویان لهستانی اعلام کرده است که با پرداخت تنها ۶ یورو (!) آنها را در روزهای جمعه تا یک شنبه به پاریس می بردو برمی گرداند و هزینه غذا و مسکن آنها را نیز می پردازد! در عکس العمل به این دعوت هزاران دانشجوی لهستانی از شهرهای مختلف اکنون عازم پاریس هستند. شرط پوشش هزینه ها هم حضور در تظاهرات روز شنبه است و در آنجا حضور و غیاب انجام خواهد شد. سازمان دهنده این طرح انجمن ایرانی برلین (!؟) است. تنها از یک شهر لهستان بنام پوزنان ۲۵ اتوبوس امروز عازم پاریس شدند! (با تشکر از دوست لهستانی ام ماگدا بخاطر ترجمه)

برای دیدن لینک انگلیسی

اینجا را کلیک کنید

برای دیدن لینک لهستانی

اینجا را کلیک کنید

shad - فرانسه - نیس
مجاهد ین خلق و اخوند شپشوی کثیف هر دو به یک اندازه منفورند. همیشه کاسه گدایی در دست به دنبال طعمه می گردند. نابود باد اسلام اخوند و رجوی زنبارگان دریوزه گر. مرگ بر اسلام مکتب دروغ و خیانت! باید به دروغ توهین کرد حتی اگر همه جهان انرا مقدس بدانند!
شنبه 8 تیر 1387

Eteraaz - ایران - تهران
نکته عجیب ، عدم برخورد دولت فرانسه و اروپائی ها با این تروریستها هست ، دولتهایی که همیشه ایران رو به نقض حقوق بشر و حمایت از تروریست متهم میکنن . با این حساب باید گفت غربی ها تروریست رو به تروریست خوب و تروریست بد تقسیم کردند . واقعا هم جالبه و هم صداقت غربی ها رو در ادعاهای مختلفشون نشون میده .
شنبه 8 تیر 1387

amirpersia - سوءد - استکهلم
خودشون هم خوب میدونند که هیچ پایگاه مردمی ندارند و فقط عده ی محدودی هوادار دارن که خدا میدونه با چی دارن نگهشون میدارن. درضمن بگم که من هیچ وابستگی گروهی و فرقه ای به هیچکجا یا هیچکس ندارم و فقط حقیقتی رو میگم که در جامعه ی ایران و خارج شاهدش بوه و هستم. مردم هرگز خیانتها ترور های اونها رو از یاد نمیبرند. یکی از بانیان اصلی همین انقلاب نکبتبار امثال همین رجوی ها و هوادارانش بودن. جالب ینجاست که از الان هم واسه خودشون پست انتخاب کردن. امثال اینها اینقدر عقده ای هستن که اگر خدای ناکرده سر کار بیان یه قتل عام سراسری راه میندازن. کافیه فقط شبکه هاشون و طرز حرف زدن و حالتاشون رو ببینید تا باور کنید. در زمان جنگ متحد صدام شده بودن و منتظر بودن که دشمن خونی ایرانیان/ بعد از اشغال ایران و بنام زدن سند شهرهای جنوبی کشورمون به اونها لطف کنه و ایران رو از سر کرمش دو دستی تحویل اینها بده. مگه میشه ادم اینقدر پست باشه که بره با دشمن قسم خورده ی کشورش متحد بشه و هموطنای خودشو بکشه؟ هرچقدرم حکومت بد باشه/ باز دلیل نمیشه ادم به مردمش خیانت کنه. اینا یه عذر بد تر از گناهم میارن و میگن که هدف وسیله رو توجیه میکنه...اخه کدوم هدف؟ هدفهای خودتون یا مردم؟ این نشون میده که اینها فقط فکر خودشون و رویای حکومت بر ایران هستند و هیچی براشون این وسط مهم نیست.
شنبه 8 تیر 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
خاک بر سرت رجوی به چه خنسی افتادی. واقعا شاد شدم :-) اگر بشود یک تظاهرات هم در اینجا راه بیندازی تا شخصا چند گوجه و تخم مرغ برایت به هدیه بیاورم.
شنبه 8 تیر 1387

ali-vienna - اتریش - وین
این بار اولشون نیست توی اتریش هم به چچنی ها یا ترک ها پول میدادند جلوی سازمان ملل جمع شوند (و میدهند!!!)
شنبه 8 تیر 1387

alijj2009 - سوئد - استکهلم
این گروها از هر کسی بتوانند استفاده می کنند حتی از کسانی منظر اقامت گرفتن هستند
شنبه 8 تیر 1387

شیراز+دوحه+لندن - انگلستان - لندن
اقا اینا اینجا توی های استریت کنزینگتون واسادن....بیاین ببینین و بخندین...من 1 روز بیکار بودم نزدیک به 2 ساعت باهاشون بحث کردم...خیلی باحالن...از اینا اسکل تر خودشونن....بحث ها رو عوض میکردن...میپیچوندن...دیوونن حسابی...من رو هم دعوت کردن....ادم دیوونس با اینا پاشه بره...تروریست ترین ادمای دنیا اینان
شنبه 8 تیر 1387

nezam islami - ایران - تبریز
با تشکر از اعلام انزجار اکثر دوستان از این عمل.با این کارا نمی شه به مطلبشون برسن نظام اسلامی ریشه دار تر از این حرفهاست و در عمق جان اکثر مردم ریشه دارد در طول تاریخ مردم برخوردشونو با نظامهایی که دوستشون نداشتن نشون دادن.برخورد متین مردم با نظام اسلامی رو هم شاهدیم تا این مردم با اسلامند هیچ کس هیچ کاری نمی تواند بکند shad - فرانسه - نیس شما هم به اعصابت مسلط باش.مشکلات قابل حل است تند نرو هیچوقت
شنبه 8 تیر 1387

leilajoon - رومانی - بخارست
به نظر من مجاهدین صدها برابر کثیف تراز اخوندها هستند کثیفترین انسانهایی که خدا خلق کرده مرگ بر رجوی و همه مجاهدین باد
شنبه 8 تیر 1387

souroosh - ایران - ساری
سلام. روی صحبتم بامسولین محترم این سایت است لطف بفرمایید و پاسخ دهید. من 4سال داشتم که انقلاب جاهلییت و..... انجام گرفت.و عضو هیچ گروهی نیستم. تعجب میکنم که چرا شما علیرغم اینکه میفرمایید بی طرف هستید ولی این موضوع را در رابطه با سازمان مجاهدین احساس میکنم انجام نمیدهید. زمانی که شما از واژه های مانند ( منافقین )هم استفاده میکنید. ایا این امر نشانگر ضدییت شما نمی باشد؟با سپاس از شما. از زحمات شما نیز بسیار سپاسگذارم. منتظر پاسخ شما بزرگواران می باشم. ارادتمند شما سروش از شمال ( ساری)
شنبه 8 تیر 1387

nordreza - سویس - طو
سلام بر جمهوری اسلامی وسلام به تمام طرفدارنشان در تمام اروپاکه خودشان را همیشه در خط مقدم بری جمهوری اسلامی فدا میکنند.ینها همه جریاناتی است خواهد گذشت و تاریخ نشان خواهد داد که چه کسی خائناست وچه کسی خائن نیست.البته انهایی که حافظه تاریج رادارند.
شنبه 8 تیر 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
شرم کنید.ای ننگهای بشریت.ای منافقین خلق.اگر حنیف قهرمان می دونست پایه گذار چنین حزب زالو صفت خائن میشه.....
شنبه 8 تیر 1387

shad - فرانسه - نیس
nezam islami - ایران - تبریز
نظام اسلامی شاید در عمق جان شما مدافعان رژیم ریشه عمیقی داشته باشد که مشکل خودتان است.حساب مردم ایران از شما جداست. تو هم به اعصابت مسلط باش و در سرکوب مخالفان نظام عرض اندام نکن نظام اسلامی!!!
شنبه 8 تیر 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
کثیف ترین سازمان دنیا هستند.انها فکر میکنند مردم ایران با اخوندها بدن انها را قبول دارن ولی کور خواندن .ننگ بر رجوی و همکارانش.....
شنبه 8 تیر 1387

پری دریائی - ایران - تهران
Eteraaz - ایران - تهران هر وقت با حکومت تروریستی و ضد بشری جنابعالی مقابله کردن با اونا هم مقابله می کنن!
شنبه 8 تیر 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
از اخوندا حر...اده تر همین ها هستند اصلا این ها نیمه ای از حکومت فاشیستی اخوندی هستند که هر کاری کنند مردم با این ها نخواهند بود مردم اگر حکومت اسلامی می خواستند یکی اش را داریم مملو از شرارت و ترور اندیشمندان و دیکتاتوری مذهبی و .....
شنبه 8 تیر 1387

ehsan_14 - اتریش - وین
کثیف ترین سازمان دنیا هستند.ما ایرانیها حاضریم این اخوندها باشن اما این کثافتها نباشن...مرگ بر رجوی و طرفدارانش انگلهای دنیا
شنبه 8 تیر 1387

aashkan - ایران - تهران
گروه مجاهدین خلق و در راس ان مسعود و مریم رجوی باید در یک دادگاه مردمی محاکمه شوند به خاطر خیاتت به ملت و کشور وهمکاری با ارتش عراق در تصرف خاک ایران و به خاک و خون کشیدن سربازان ایرانی.که البته بعد از ازادی ایران از چنگ اخوندها این محاکمه انجام خواهد شد.
شنبه 8 تیر 1387

alaindelone - امریکا - لس انجلس
اوخ اوخ.این لهستانیها عجب گدا گودولایین دیگه !!
شنبه 8 تیر 1387

m_r - المان - مینز
واقعان که ائنها منافق وخائنتر از اخوندها خدارا شکر که همه مردوممان جه در ائران چه در خارج از ائران ائن جنئاتکاران به سرگدگئ رجوئ ومریم خائن را شناخته اند
شنبه 8 تیر 1387

bahar az zanjan - ایران - زنجان
اه اه اه ....از آخوندها رذل تر و پست تر همین منافقین خلق هستند برید واسه همیشه گورتونو گم کنید کثافتهای حروم زاده ....... خاک تو سر رجویهای خائن بی همه چیز و طرفداران فریب خوردهء خل و چل برادر کش وطن فروشهای دربه درشون
شنبه 8 تیر 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
یک گروه بدبخت که همه چیزش را از دست رفته میبینه. تاحالاجوانهای ایرانی را گول میزد حالا هم دنبال سیاهی لشگر میگردن.عجب حرف خوبی زد قالیباف که سیاست خیلی نجست.رهبر این گروه با رهبر جمهوری اسلامی را باید به یک گاری بست.
شنبه 8 تیر 1387

pranses - ایران - تبریز
جنایت این گروه خود فروخته بر هیچ کس پوشیده نیست.زنده باد ایران وایرانی سرافراز.مرده باد مجاهدین خلق..
شنبه 8 تیر 1387

democracy_azadi - نروژ - اسلو
برخی ازکاندیداهای مجلس شورای اسلامی هم برای جمع کردن رای بیشتر با دادن یک پرس چلوکباب همشهریهاشون را با اتوبوس به شهرستانها میبردند و شب برشون میگردوندند.با این موقعیت هرکی کس و کارش را بدون پرداخت کرایه قطار و اتوبوس میدید و یه پرس غذای مفتی هم میخورد. فکر میکنید واسه یه لهستانی که جزو یکی از فقیرترین کشورهای اروپاست مهمه که اصلا مجاهدین کین و مرامشون چیه؟
شنبه 8 تیر 1387

nordreza - سویس - ددد
سلام بر تمام جاده صافکنان جمهوری اسلامی. تا انجایی که توانستن تیر خلاص زدید ویاانکه طناب دار به گردن نوجوانان ایرانانداخته اید.و امروز از ان ناراحتید که که چرا فلان گروه یا سازمانی گرده همایی میکند . مرد حرف نباش .این گوی واین میدان.اگر یار نیستی بار نباش.
شنبه 8 تیر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
کسانی که میکویند اخوند بهتر از مجاهدین هستند بدانند که اسلام.اسلام است .می خواهد مال مجاهدین باشد یا مال جمهوری اسلامی ایران.بهر حال نابود باد هر دو اسلام.
شنبه 8 تیر 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خدایا این مریم لچکی رو به راه راست هدایت بفرما امین.
یکشنبه 9 تیر 1387

kotlet - ایران - تهران
souroosh - ایران - ساری
ببینم از این سگ صفتا دفاع می کنی؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 10 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.