علی دایی در مثلت شیشه ایی - ویدئو

علی دایی در مثلت شیشه ایی

shima87 - فرانسه - پاریس
دروغ گو تو همین یو توب فیلم اش هست ....قدرت با ادمها چها که نمیکنه ...
با این پول های چرب و چیلیه که با اخوندا دست به یکی شده یک تسبیح هم می اندازه تو دستش ...اسلام و 12 امامش هم این قدر دستمالی و دم دست شده که هر کی بخواد بخور بخور کنه از این کانال وارد میشه
متاسفم براش
جمعه 7 تیر 1387

dokhtareiran - انگلیس - لستر
من هیچ وقت ازش خوشم نیومده
شنبه 8 تیر 1387

jamsil - کره - سپول
فکر نمی کنم به کسی بی احترامی کرده باشه..
شنبه 8 تیر 1387

erfan-iran - ایران - ایران
shima87 - فرانسه - پاریس : میشه بگید چگونه و بر اساس چه معیاری به این نتیجه رسیدید؟! ... مطمئن باش دایی نیازی به تائید هیچ کس نداره ... در ضمن من بشخصه اگر بجای او بودم در آن شرایط هرگز این مسئولیت را نمی پذیرفتم .. همچنین تسبیح بدست گرفتن و یا یا باورهای مذهبی او نشانه وابستگی به جمهوری اسلامی نیست .. مطمئن باش دایی و امثال او دست آورد جمهوری اسلامی نیستند زیرا این رژیم چیزی جز ویرانی و تباهی نتیجه دیگری نداشته و میوه ایی جز طاعون ندارد ...
شنبه 8 تیر 1387

peacetrd - کره جنوبی - سپول
پول آخوندها خیلی بهش چسبیده
خائن کشور و ملت است.
شنبه 8 تیر 1387

khanande - ایران - ایران
ای دروغگوی وارد!خوب رشیدپوروپیچوندی حقه باز!
شنبه 8 تیر 1387

tooran - ایران - تهران
پدر سوخ...ه دزد.حق افشین قطبی را خورد حالا ادعا دست مزد برابر با مربی های کار کشته خارجی را دارد.
شنبه 8 تیر 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
کم مونده بود تو گوش مجری هم بزنه مرتیکه . بعدش میگه من بی احترامی نکردم . خودم یک ویدئو دیدم که خبرنگار را از سالن بیرون انداخت .مرتیکه آخوندپرست .
شنبه 8 تیر 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
چقدر دروغگو!!!!!!! خدای من!!!! دهنم از دروغش باز مونده!!!!! همیشه گفتن دیوار حاشا بلند!!! دروغگو فقط همین رو می تونم بگم. از کسیکه به جادو جنبل اعتقاد داره انتظار بیشتر از این هم نمی شه داشت.
شنبه 8 تیر 1387

ali asali - امارات - دبی
این اقا واقعا قدرت طلبه
شنبه 8 تیر 1387

seda - ایران - تبریز
حالا شما چرا دچار دل پیچه شدید؟ فعلا که بد عمل نکرده .عادت کردید همه چیز رو آخوند مالیش کنید!!
شنبه 8 تیر 1387

blahblahblah - فرانسه - استراسبورگ
نخبه کشی یکی از سیاستهای بلاتغییر این نظام اسلامیه و دستگاه رادیو تلویزیون که زیر نظر مستقیم خا...ی اداره می‌شه و رییس سازمان صدا و سیما هم که توسط شخص اون عزل و نصب می‌شه این سیاست رو بدون نقص اجرا می کنه. یادمون نره که علی دایی چه افتخاراتی برای تیم ایران کسب کرد. اون موقعی که گل‌های زیادی می‌زد و دل همه رو شاد می‌کرد فراموش نکنیم. حالا تسبیح به دست می‌گیره که بگیره، مطمئن باشید اگه کت و شلوار Dior بپوشه می‌گن فلان مارکی پوشیده. این جور حرفها همیشه تو حواشی آدمهای مشهور وجود داشته. ای کاش روی نقاط قوت تأکید کنیم و یاد بگیریم که داشته هامونو ببینیم و برای جبران کمبودها تلاش کنیم نه این‌که آتیش بیار معرکه بشیم و به جریانات منفی دامن بزنیم، کاری که این مجری محترم می‌کنه. توی اروپا یکی منفی‌ترین پرسش‌هایی که می‌شه از یکی پرسید اینه که چقدر حقوق می‌گیری؟ (البته پرسش خیلی منفی دیگه اینه که به کی رأی دادی؟) درسته که اروپا معیار ما نیست ولی بد نیست که مفهوم حریم شخصی برای ما هم جا بیفته. هیچ کس دوست نداره در مورد مسایل شخصیش که براش حساسیت ایجاد می‌کنن پاسخ بده. کمی وجدان به خرج بدیم و خودمونو بذاریم جای علی دایی. تازه مسایل پشت پرده که علی دایی هم گفت همیشه (حداقل در این نظام) وجود داشته و مزید بر علت می‌شه، یعنی قوز بالا قوز. یادمون بیاریم که رژیم چقدر از پیروزی تیم ملی توی رقابتها می‌ترسه فقط به این دلیل که مبادا مردم بریزن توی خیابونها و شلوغ بشه. این که دیگه برای همه روشنه و همه قبول داریم. با در نظر گرفتن این قبیل محدودیت‌های واقعاً ابلهانه، مربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران یک مسئولیت بسیار سنگینه. اگر قراره قضاوت کنیم بهتره همه جوانب رو بسنجیم نه این‌که بگیم فلانی تسبیح می‌گیره و از اینجور مزخرفات.
شنبه 8 تیر 1387

aryamard - هلند - هاردرویک
علی دائی بهترین دستمالچی اخوندهاست.چنان برق میندازه که که بیا و بین.حالم ازش به هم میخوره.
شنبه 8 تیر 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
بازیکن بزرگی بود ولی این دلیلی برای اینجور صحبت کردن نیست.اگه مبلغ قرارداد مربی قبلی را نمیداند پس چرا میگه مبلغ قراردادم ازش کمتراست.درتمام دنیا هم مبلغ قرارداد مربی اعلام میشه مثل قرارداد اسکولاری با چلسی.ایشون باید احترام گذاشتن به ملت و افکار عمومی را یاد بگیره.
شنبه 8 تیر 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
بابا اینغدر دریوری ننویسید درست نیست.ولا خیلی برا فوتبال زحمت کشید پا رو حق نزاریم خواهشن توهین نشه چونکه تو فرهنگ ایرانی توهین وجود نداره
شنبه 8 تیر 1387

shahrzadeGheseGo - انگلستان - لندن
به نظر من علی دائئ از سر این مملکت حسود و ضعیف نواز ما خیلی زیاده براش ارزوی موفقیت میکنم به اخودا چرا وصشش کردین؟
شنبه 8 تیر 1387

alaindelone - امریکا - لس انجلس
اوایل طرفدارش بودم.الان ازش متنفرم.گنگی که زبون در بیاره همون قدر خطر ناکه که گدا معتبر شود.
شنبه 8 تیر 1387

Yashar_yaniz - ترکیه - ازمیر
با سلام خدمت همه دوستان عزیز،
من به شخصه به وجود علی دائی احترام خاصی قائلم، آقایانی که از ایشون متنفرن و میگن با آخوندا دست به یکیست آیا اینو میدونن که آقای دائی تا حالا دسته چند نفرو گرفته؟ خودم تو شهر ازمیر دیدم که به یه ایرانی مادر مرده که از فرط بدبختی تو ایران به این شهر پناه آورده بود و اینجا بعد از دزدی از کاروانهای ایرانی که جهت سیاحت به اینجا اومده بودن وداشت گدائی میکرد چقدر کمک مالی کرد(شاید اندازه یکسال حقوق من و کل خانوادم تو اینجا)
سعی کنیم همیشه یطرفه به قاضی نریم.مائی که ادا میکنیم آزادی میخواهیم باید اولش معنیشو بدونیم مثلا" آقای دائی مختار است تسبیح دستش بگیرد یا برای قرعه کشی جام جهانی کراوات بزند!!!
یکشنبه 9 تیر 1387

marie_flower - ایران - ایران
esfahan_20 - ایران - اصفهان
آره خیلی زحمت کشید.
یادم نیست کدوم بازی بود اما اینو خوب یادمه که علی دایی زحمت کشید و با کله نامبارک خویش جلوی دید میرزاپور رو گرفت و گل خوردن(تو بازیهای آسیایی/وقتی که هنوز تو تیم ملی بود).
تا الان هم شانس آورده چون در مقابل تیم قدر و درست و حسابی ای بازی نکرده.
یکشنبه 9 تیر 1387

blahblahblah - فرانسه - استراسبورگ
من فکر می‌کنم امپراطوری ایران آخرش به دست یه مشت آدمهای قدر ناشناس و تنگ‌نظر نابود شد که متأسفانه هنوز هم هر جارو نگاه می‌کنی می‌بینیشون.
یکشنبه 9 تیر 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
اونایى که فوتبال شناسند میدونند که دایى هم بازیکن موفقى بود و یکى دوتا رکورد داره و هم مربى قابلى بودبراى سایپا و توى تیم ملى هم جوونگرایى کرد. همه ما وقتى که بازى تیم ملى‌ شروع میشه آرزو میکنیم که دایى موفق بشه، پس بخاطر عقیده اش یا لکنت زبونش کارشو ضایع ندونیم.
حرف( esfahan_20 - ایران - اصفهان) هم خوب گوش کنیم که فحش و ناسزا از فرهنگ اعراب بما تزریق شد. انتقاد خیلى خوب و کارسازه ولى توهین فقط کارو خرابتر میکنه.
دوشنبه 10 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.