ربایش بی عکس العمل رئیس جمهور

ربایش بی عکس العمل رئیس جمهور

آقای احمدی نژاد، دیشب در مصاحبه ای تلویزیونی دوباره اصرار کرد که خبر ربایش ایشان در عراق، توسط آمریکائی ها صحت داشته و به کسانی که این خبر را باور نکرده بودند و اعلام این خبر را نقد کرده بودند حمله برد که مگر شما سخنگویان آمریکا هستید. در دنیا رسم است که بعد از حوادث سوء قصدهای نافرجام سیل تلگراف های شکرگذاری از سوی رهبران دنیا و مسئولان داخلی آن کشور شکل می گیرد و سوءقصدکنندگان نافرجام بیشتر از کسانی که عملیات موفق کنند مورد مواخذه قرار می گیرند ولی بعد از این حادثه ی بزرگ سوءقصد نافرجام ربایش، حتی سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا به وزارتخارجه احضار نشد که یک تذکر کوتاه بگیرد. کمیسیون سیاست خارجه ی مجلس اظهار بی اطلاعی و دبیر شورای امنیت، سکوت وزارت خارجه و کشور و اطلاعات عکس العملی نشان نداده اند. آیا آن ها هم که ازمنصوبین رئیس جمهور هستند سخنگویان آمریکا هستند؟ یا آنها اینقدر نسبت به سرنوشت رئیس جمهور بی تفاوتند؟ شاید هم تقصیر مسئولان دفتر رئیس جمهور است که به هیچ کس حتی وزارتخانه های مسئول گزارشی از این عملیات مهم نداده اند.  به نفع حیثیت ملی کشور است که رئیس جمهور بی خیال این نوع خبرها شود و یا لااقل دستگاه های دولتی به ربایش رئیسشان یک نخود عکس العمل نشان دهند.

shazdeh57 - المان - دوسلدورف
روزگار عجیبیست
جمعه 7 تیر 1387

bidad - آمریکا - آتلانتا
و چطور آمریکایها نه تایید کردن نه تکذیب؟؟؟
این میخواد بگه من هم مثلا کسی هستم ولی خبر نداره که تره هم براش خورد نمیکنند.
دندی امارات و یا بنده خدا برزیل و یا .... شماها بهش بگید بابا یادت رفته اومدی دانشگاه کلمبیا کردن تو سطل زباله باز هم از رو نرفتی
مثل این زنان روسپی که آبرو ندارن و فقط فحش میدن
جمعه 7 تیر 1387

ocean bird - ایران - ایران
من دیروز به این مساله فکر میکردم که مطرح کردن این حکایت خنده دار از طرف رییس الوزرا زمانی انجام شد که آگاهان از ماجرای مددی و پالیزدار خونشان بجوش آمده بود. قضیه خنده دار شکست ربودن احمدی نژاد در عراق ( که بسیار باعث خنده بود) ماجرای مددی ( که بسیار تاسف بار و غیر قابل تحمل بود) را تحت الشعاع خود قرار داد. آیا شما اینطور فکر نمی کنید؟؟!!! اگر حدسی که من زدم درست باشه اونوقت باید کمی اندیشه کنیم که کی ساده تر است ؟!! ما یا رییس الوزرا؟!!! و باز هم اندیشه کنیم که او خودش به این نتیجه رسیده که چنین جوکی را درباره خودش پخش کنه یا بهش دیکته شده؟؟!!
جمعه 7 تیر 1387

SAMAN DAR BE DAR - انگلیس - manchester
ادم قعطی بوده تو حیوان نا اهل رو بروبایند......................

جمعه 7 تیر 1387

maryam97 - مالزی - پنانگ
آخه این تحفه به درد کی میخوره؟
جمعه 7 تیر 1387

kooroshebozorg - ایران - رشت
عجب حرفی می زنید شما هم... خوب ماجرای نافرجام دزدیدن یک میمون که دیگه شکرگذاری و پیام تبریک نمی خواد... حالا باز اگه آدم بود یه چیزی اما از قیافه این دلقک معلومه نه تنها خودش بلکه نیاکانش هم میمون بودند
جمعه 7 تیر 1387

kooroshebozorg - ایران - رشت
جون هر کی دوس دارید بیشتر از این آقا میمونه بنویسید
حرفاش شده سرگرمی روزانه مردم
واقعا همونجور که میمون مردم را با ادا اطواراش میخندونه این رییس جمهور دلقک هم مردم را با حرفای احمقانه اش میخندونه
حالا طرفداراش بگن که این میمون نیست اما چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
جمعه 7 تیر 1387

emroz.1979 - سوئد - یوله
میخواستند بدزدنش اما از شیوع میکرب وبا و طاعون تو کشورشون ترسیدند.
جمعه 7 تیر 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
میگویند درخت هرچه بارش بیشتر است سربه زیر تر است. یا مثلا میمون هرچه زشتر اداش بیشتر.
این اقای احمدی نژاد از اول دوست داشت چهره خبر ساز باشد حالا به چه طریق و به چه راهی مهم نیست فقط همواره سر زبانها باشد. کافیست نگاهی به عملکردهایش از ابتدا بیاندازید از دوست بوسی خامنه ای گرفته که امری نامتعارف در امر تحلیف اعتبارنامه ریاست جمهوری بود گرفته تا داستانهای رابطه با امام زمان و دعوت از خبرنگاران از عکاسی از دمپایی دکتر در منزلش در عید نوروز و مارکوپولوبازی در خاک یانکی ها این هم از داستان زورو و گروهبان گارسیایی که راه انداخته و انهم از عملیات متهورانه پرش از سکوی اهدای جایزه که ان دوزار ابروی باقی مانده را هم لگدمال کرد
اقای احمدی نژاد اگر به فکر ابروی خود نیستی به فکر ابروی ایرانیان باش که با این کارها دیگر سر نمیتوانیم بلند کنیم . به قول پدر من بابا ادم باید سنگین رنگین باشه چه برسه به رییس جمهور. مگه فکر میکنی تو هالیوودی که داری فیلم ژانر بازی میکنی بابا یه ذره از رهبران سنگین رنگین دنیا مثل اقای استفان هارپر و دیگران یاد بگیر که سرشان را انداخته اند پایین و دارند بی حب و بغز و ادعا خدمت میکنند به مردمانشان اونوقت شما خدمت به خلق رو ول کردید به هنرپیشه بازی روی اوردید. خدا رحم کنه.
جمعه 7 تیر 1387

mavric - ایران - تهران
به ...... اسب حضرت عباس هم حساب نکردن...
جمعه 7 تیر 1387

shiva_hr86 - ایران - اصفهان
محمود یعنی می خوای بگی "هیچ کس" بخاطر اینکه جون سالم به در بردی خدا رو شکر نکرد؟؟؟ حتی ما...!!!!؟؟...لااله الا الله!!!!!
جمعه 7 تیر 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
بابا میخواد خودشو مهم کنه نه کسی تحویلش نمیگیره داره جو سازی میکنه مثل حاله نور.جدا باید ببرنش دیوانخانه.
جمعه 7 تیر 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
یکی از سایتهاخبر جالبی از ربایش چند ساعته احمدی نژاد در سفر استانیش به قزوین خبر داده بود. معلوم نیست چرا دکی از ان جریان هیچوقت حرف نمیزنه؟
جمعه 7 تیر 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
چه خودش رو جدی گرفته طفلی
جمعه 7 تیر 1387

farshadd35 - دبی - دبی
فکر نمیکنم چنین شده باشد
جمعه 7 تیر 1387

ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
این احمدی نژاد شباهت عجیبی به پاریس هیلتون و بریتنی اسپیرز داره . باور کنید جدی میگم. از این جهت که هر وقت تو خبرها سروکله شان پیدا میشود یک دردسر جدید درست میکنند که باعث حیرت همگان میشوند .
جمعه 7 تیر 1387

rabinson - اسراییل - تل اویو
اخه میخوان چکارت کنن
لابد میخوان ازش انرژی هسته ای بگیرن
نه غلام
جمعه 7 تیر 1387

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
یارب مباد آنکه گدا معتبر شود...
خب وقتی ریاست مملکت رو دو دستی تحویل یه آهنگرزاده یه لاقبا میدین، نتیجه ش این میشه که بیچاره دچار اوهام میشه و هذیون میگه...
شنبه 8 تیر 1387

hamed2008 - ایران - قم
خدا به فرزانه رحم کرد و تو رانجات داد.
شنبه 8 تیر 1387

hasti40 - ایران - تهران
دوباره این دیونه زنجیری رو آزاد کردید بابا بریدیش دوباره دیونه خونه این داره آبروی هر چه ایران و ایرانی رو میبره
شنبه 8 تیر 1387

king_irooni - ایران - سربندر
ظاهرا\" احمدی نژاد یه کم ملایم تر از قبل شده ، این قضیه بازهم باورش آسونتر از هاله نوره.
شنبه 8 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.