مرگ زن جوان زیر ضربه‌های زنجیر و لگد شوهر

مرگ زن جوان زیر ضربه‌های زنجیر و لگد شوهر

این مرد پس از قتل، به سبزوار فرار کرده بود که از سوی کارآگاهان اداره ویژه قتل آگاهی پایتخت، به تهران منتقل شد. نوزدهم خردادماه سال‌جاری از بیمارستان شهدای یافت‌آباد به کلانتری 151 اطلاع داده شد که یک زن در حالی که بر اثر ضرب و شتم شدید جان باخته، به بیمارستان منتقل شده است. 

روی بدن زن 28 ساله به نام معصومه آثار کبودی‌های زیادی مشهود بود که نشان می‌داد او قبل از مرگ به‌شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. ماموران کلانتری پس از حضور در بیمارستان، به خانه مقتول رفتند و پی بردند که شوهر معصومه به نام محمد فرار کرده است. 

در این مرحله، با احتمال ارتکاب قتل از سوی محمد، پرونده به اداره ویژه قتل پلیس آگاهی پایتخت فرستاده شد. 

کارآگاهان پس از بررسی پرونده، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند و با توجه به اینکه زن و شوهر هر دو اهل روستایی در سبزوار بودند، احتمال دادند که محمد به سبزوار رفته باشد.
 
از این رو ماموران با نیابت قضایی به سبزوار رفتند و پس از چند روز جست‌وجو تنها متهم به قتل معصومه را بامداد سوم خردادماه بازداشت و به اداره دهم آگاهی تهران منتقل کردند. 

او در همان بازجویی‌های اولیه اتهام قتل را پذیرفت و به ماموران گفت: از چند سال قبل با همسرم اختلاف و درگیری خانوادگی داشتیم و من اجازه نمی‌دادم که خانواده معصومه به خانه‌مان بیایند چون در زندگی‌مان دخالت می‌کردند. شب حادثه دوباره با هم درگیر شدیم که من با زنجیر کلفتی که در خانه داشتم به سمتش حمله کردم و با مشت و لگد و زنجیر زدمش. 

او ادامه داد: نیمه‌شب بود که با هم درگیر شدیم و من صبح دختر و پسر خردسالم را به خانه برادرم بردم و رفتم سر کار. ظهر که به خانه آمدم جسد معصومه روی زمین بود و من برای اینکه خودم را بیگناه نشان دهم داد و فریاد کردم که همسرم سکته کرده است و بعد در حالی که او مرده بود، به بیمارستان منتقلش کردیم. 

مرد همسرکش افزود: وقتی معصومه را به بیمارستان منتقل کردیم به پدر و مادرش زنگ زدم و گفتم که سکته کرده است؛ بعد هم به سبزوار رفتم. 

با اعترافات صریح متهم به قتل، او برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

farshidkhan - ایران - بوشهر
از قوانین اسلامی هیچ بعید نیست که این جانی آزاد بشه راحت میتونه یه اتهام بهش ببنده و کار تمام - اینگونه افراد را نباید اعدام کنند و مانند دولت های کافر 400 تا 500 سال زندانی براش ببرن
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

nimadarbedar - سوئد - سوئد
وحشی
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

halind - کانادا - تورنتو
آشغال وحشی.حیوان انسان نما
جمعه 7 تیر 1387

melodi - انگلستان - نیوکاسل
اسلام کار این حیوون رو تایید می کنه. اسلام می گه زنی رو که اطاعت نمی کنه باید ادب کرد. بنابراین به زودی این مردک با پرداخت دیه ازاد می شه .دین اسلام برای توجیه این عمل حیوانی و گریز این مردک از مجازات هزار تا راه و چاه جلوش گذاشته. مثلا زنم خیانت می کرد . زنم بدون اذن من بیرون می رفت و...
بدبخت زن ایرانی حتی مقیم خارجشم بدبخته چه برسه به زنان های داخل ایران.
خدا لعنت کنه هر چی مرد زورگو و نفهمه.
مرد های ایرونی ٬زن یک انسان با فهم و شعوره و دارای اختیار و حق انتخابه مثل خود شما. خفه شدیم خسته شدیم از این همه امر و نهی از این همه خودخواهی از این همه زورگویی شما
اگه مرگ و نفس کشیدن ما زن ها دست شما مردها بود به خدا قسم ساعت و تاریخ مرگمونم شما بر حسب میل مبارکتون تعیین می کردید.
چقدر امر و نهی . این جا برو اونجا نرو ٬ اینو بپوش اونو نپوش این غذا رو بخور اون غذا رو نخور با این حرف بزن با اون حرف نزن الان نفس بکش حالا دیگه نفس نکش...........بسه دیگه.
زورگویی و سلطه کردن در وجود اغلب مردهای ایرونی هست.
مردهای ما اموزش ندیدن ٬ تربیت نشدن ٬ فرهنگ سازی نشده.
زن حرمت داره کمتر مردی قدر زنو می دونه زنو باید مثل برگ گل مثل مروارید داخل صدف مراقبت کرد کیه که بفهمه
جمعه 7 تیر 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
سکته؟ اون الاغی که دروغ می گه کسی کاریش نداره دکی احمدیه. سکته با علایم زنجیر؟ امیدوارم حبس ابد بخوری و هم سلول یک سری ادم الوات که روزی 3 بار بهت ... تا حالت جا بیاد
جمعه 7 تیر 1387

adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
melodi - انگلستان - نیوکاسل
اسلام هیچ گاه کار این آدم رو تایید نکرد, نمی کنه و نخواهد کرد. بارها درنظرات نوشتم هیچ گاه بخاطر اشتباه یه نفر یک دین رو زیر سوال نبرید. اون موقع که اعراب عربستان زنان را زنده به گور میکردند این اسلام بود که باحقانیت خود وبا استناد به آیات شریفه قرآن وکلام خداوند اعلام کرد که زنان ومردان باهم برابرند.اسلام مخالف استفاده ابزاری اززنان است وبرای آن ارزش قایل شد وبرای او حجاب را پیشنهاد کرد.
جمعه 7 تیر 1387

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
melodi - انگلستان - نیوکاسل
من خودم شخصا با اینجور موارد مخالفم و کسی که این کارها رو میکنه از نظر من یه وحشیه. ولی خوب توی دعوا معمولا دو طرف درگیر میشن و مردها که از نظر جسمانی قوی ترند بیشتر کتک میزنن که اصلا کل این مساله از نظر من درست نیست. ولی چندتا سوال دارم:
1ـ منظورت از مردهای ایرونی همه مردهاست؟
2-امر ونهی رو فقط مردها میکنن؟ و زنها فقط گوش میدن؟
3-البته اگه خدا هر چی زن نفهم و خر وزورگو رو هم لعنت کته! اشکال داره؟
4-خدا هر چی زن و مرد ناسالم و هرزه رو هم لعنت کنه!
5-زنهای ما آموزش دیدن؟ تربیت شدن؟ فرهنگ سازی براشون شده؟
6-منظورت از اینکه از زن باید مراقبت کرد مثل گل مثل مروارید داخل صدف، چیه؟ یعنی باید اونو تو یک فضای بسته مثل گلخونه نگهداری کرد تا کسی مزاحمش نشه و بهش توهین نکنه؟ یعنی باید همه چیزشو تامین کرد و فقط توی خونه بمونه تا در امان باشه؟
تو که تو انگلیس زندگی میکنی، مشکلت چیه؟ اونجا نمیتونی آزاد باشی؟ اگه متاهلی شوهرت برات محدودیت ایجاد میکنه؟ خوب میتونی ازش جدا بشی و آراد باشی! اگر هم که مجردی که دیگه مشکلی تیست! آزادی هر جور که میخوای زندگی کنی و هر شغلی که میخوای داشته باشی. چرا ناراحتیتو سر مردهای ایرونی خالی میکنی؟ و به همه توهیت میکنی؟ اگه کسی خریت کرد و عمل احمقانه ای رو انجام داد نمیشه اونو به همه تعمیم داد. از این جور آدما همه جا پیدا میشن. اون پدر اتریشی رو یادت میاد که دخترش رو حبس کرده بود و ازش چند تا بچه داشت؟ از این جور برخوردها خوشت میاد؟ اونم مسلمون بود؟ انسان موجودیه که یک سری نیاز داره و باید یک سری تربیتهایی براش صورت بگیره. فرقی نمیکنه چه زن و چه مرد. اگه تربیت نشد از حیوون هم پست تر میشه! باز هم فرقی نمیکنه، چه زن و چه مرد! پس شما اینقدر آتیشی نشو و خودت رو کنترل کن. میترسم یهویی عصبانی بشی بزنی مردت رو دربو داغون کنی، بعدش خر بیار و باقالی بارکن!!!
در آخر شما که در خارجه زندگی میکنی چرا از امر ونهی و زورگویی مردای ایرونی خفه شدی؟ همونطور که گفتم اونجا مشکلی نداری و میتونی خیلی راحت به حق و حقوقت برسی، اگه فکر میکنی بهت ظلم میشه!
جمعه 7 تیر 1387

ali20077 - ایران - تبریز
گربه ازدیوار کج رد میشه کار اسلام یااحمدی.نژاده لطفا یه کم خجالت بکشید ا........ باسواد
جمعه 7 تیر 1387

souroosh - ایران - ساری
melodi - انگلستان - نیوکاسل
من احساس شما را درک می کنم ولی به خدا قسم جنایت اینها و اخوندها ربطی به اسلام نداره عزیز. همه ادیان برای زیباتر کردن زندگی بشر امدند. من به عنوان یک جوان می دونم چه ظلمی به زنان می شود هرگز جنایتی را که در حق دختر 16 ساله که در شهر نکا به اسم عاطفه رجبی انجام دادند و این طفل معصوم را اعدام کردند را فراموش نخواهیم کرد. به خدا قسم اسلام و اساس انسانیت خارج از ظلم و جنایت اخوندها و خر مذهبان می باشد. دلم برای حضرت محمد می سوزد که چنین انسانهای کثیفی به اسم دین این همه جنایت می کنند.
جمعه 7 تیر 1387

koorosh e kabir - انگلستان - ناتینگهام
این حیوون وحشی رو باید به زنجیر کشید برایاین عمل کثیفش. البته چند روز دیگه از اون سوراخ ئه جوری براساس احکا م اسلامی میاد بیرون و فقط اون خانم بیچاره عمرش تلف شده. این اعتراض خانم یا اقا کجاست که از این احکا حیوانی دفاع کنه.
جمعه 7 تیر 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
مطابق قوانین اسلامی کاری باهاش ندارن یک دیه میده راحت .
تازه می تونه از تبصره هایی که بسیار معمول هست که بیشتر مردهای ایرانی و مسلمان ازش سو استفاده میکنند که در کتاب مقدس هم امده !کاری باهش نخواهند داشت حتما خانواده دختر هم یا فقیر هستند یا فقر فرهنگی دارند والا این بار اولش نمی تونه باشه نفرین به اخوندای مفت خور وقوانین اسلامی زن ستیز خجالت اوره
جمعه 7 تیر 1387

koorosh e kabir - انگلستان - ناتینگهام
سروش عزیزم داره اقاجون خوب هم ربط داره. اسلام دینی هست که زن و فرزندان رو جزو دارایی های مرد میدونه عزیزم و مرد هم میتونه هر کاری باهاشون خواست بکنه. اصلا من نمیدونم چرا شما میخوا هید به اسلام رنگ و بویه روشنفکری بزنید. اقایون و خانم ها لطفا یکی به من بگه این اسلام توپی که شما ازش دم میزنید کجاست و تو کدوم کشور برگزار میشه که ما نمیدونیم یا نمی بینیم. والا حدود 30 تا 40 شاید هم بیشتر کشور اسلامی تویه این دنیا هستش و همه یا گرسنه هستن یا رشد نکردتد و اگر هم چیز دارن از صدقه نفت و گازه و مردمش هم یا بخاطر بیسوادی یا بخاطر تندرو بودن یه عده که مملکت رو میچرخونن دارن تو سری میخورن. بابا این خبرها نیست. تو رو بخدا سعی نکنید مثل کسایی چون شریعتی این اسلام رو چیزی که نیست علم کنید و تافته جدا بافته نشونش بدید که بخدا مشکل ما نه نفت و گازه و نه همه دشمنمون شدن یهو٫ بلکه اسلام و مذهب من دراوردیه مثل شیعه اس که لعنت خدا بر شاه عباس صفوی که از چاه دراوردمون و کردمون تو چاه. وگرنه این اهل بیتی که بعضیا خودشون رو جر میدن براش اصلا وجود خارجی نداشت. پس به خودمون بیایم و الکی هم جو نگیرتمون که خدای بزرگ اگه بعضی ها فراموش کردن یه مغزی بهمون داذه که نه پیغمبری احتیاج داره نه کتاب و دین و مذهبی. بلکه اگه زحمت بکشیم و ازش استفاده کنیم و نگذاریم خاک بخوره خودش جواب همه چیزو داره و برای رسیدن به خدا به اون خود خدا قسم احتیاج به چیزی نیست و این همه دعوا سر دین و مذهب هم وجود نداره.عزت زیاد.
جمعه 7 تیر 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
موافقم
همش از اسلام و این دین پر از تبعیضه
ملوذی و سروش عزیز باهاتون موافقم اسلام توی بند بند قوانین بدوی و اکثرا دور از انسانیتش حق خیلیها رو پایمال کرده و کماکان میکنه و انقدر طرفداران کوته فکری داره که نمیتونن تشخیص بدن که خیلی از این قوانین زمانی کاربرد داشته که عربها شتر سوار ،سوسمار خور و قاتل دختران
بخت برگشته شون بودند نه حالا که قدرت درک مغز انسانها صدها برابر بیشتر شده و دیگه نمیشه همچنان پایبند قوانین دهه اول هجرت بود
جمعه 7 تیر 1387

jomhooriye eslami - ایران - قم
به نظر من کار درستی کرده زنی که از اطاعت شوهر سر باز زند باید کشته شود این را اسلام هم تا ئید میکند.
جمعه 7 تیر 1387

adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
jomhooriye eslami - ایران - قم
به جز تاسف برای شما که باساختن این آیدی درتالار پرنیان سعی درتحریک کاربران دیگه دارید هیچ کار دیگه نمیتونم بکنم. از اینکه اسم جمهوری اسلامی وشهر قم رو انتخاب کردی چه هدفی داشتی؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 7 تیر 1387

basafa - ژاپن - توکیو
melodi - انگلستان - نیوکاسل
تمام این مواردی که گفتی فقط ویژگی یک نفره که ازش دل خوشی نداری
راست و حسینیش ما هیچکدوم از این کارها رو تایید نمیکنیم کدوم کامنت اقایی دیدی به غیر jomhooriye eslami - ایران - قم که جز ادم حسابش نمیکنیم این کارها رو تایید کنه.
بی انصافی اگر تجدید نظر نکنی
jomhooriye eslami - ایران - قم اون دهنت ببنندی راحتریم همین امثال شما هستن که با این تفکر وارد جامعه میشن و چیزی جز نکبت و بدبختی برای جامعه ندارن واقعا برات متاسفم
جمعه 7 تیر 1387

persia_64 - ایران - طهران
طبق آیات شریفه
سوره نسا (4) آیه 33 تا 34 : و زنانی که از مخالفت آنها بیمناکید باید نخست آنها را موعظه کنید اگر مطیع نشدند از خوابگاه آنان دوری گزینید باز مطیع نشدند آنها را به زدن تنبیه کنید چنانچه اطاعت کردند دیگر بر آنها حق ستم ندارید
----------------------------------
سوره مبارک بقره آیه شریفه 177 : ای اهل ایمان ( مسلمانان ) برای شما حکم قصاص کشتگان چنین معین گشت که مرد آزاد در مقابل مرد آزاد و بنده را به جای بنده و زن را به جای زن قصاص کنید ....
-------------------------------------------------------------------------------
نهج الفصاحه کلمات قصار رسول اکرم
حدیث شماره 339 : خطرناکترین دشمن تو همسر تو است که با همخوابه است و مملوک تو است
-------------------------------------------------
من در قبال این مدارک هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم ( از خودم ننوشتم که )
شنبه 8 تیر 1387

persia_64 - ایران - طهران
از مسئولین خواهشمندم نظری را که پیش از این ارسال کردم برای بقیه هم بگذارند که بخوانند
من حرف بدی نزدم که بخواد حذف بشه / من 1 آیه از قرآن نوشتم و 1 حدیث
اگر برای دیگران نگذارید توهین کردید به اسلام و مسلمانان / مگر آیه قرآن چه اشکالی دارد که آن را حذف کردید ؟

دوباره مینویسم
سوره نسا(4) آیه شریفه 33 : مردان را بر زنان تسلط و حق نگهبانی است به واسطه آن برتری که خدا بعضی را بر بعضی مقرر داشته و هم به واسطه آنکه مردان از مال خود باید به آنها نفقه دهند پس زنان مطیع آنهایند .........و زنانی که از مخالفت آنان بیمناکید باید آنها را موعظه کنید اگر مطیع نشدند از خوابگاه آنان دوری گزینید باز مطیع نشدند آنها را به زدن تنبیه کنید چنانچه اطاعت کردند دیگر حق ستم به آنان ندارید

توضیح : ( چه توضیحی میتونم بدم ؟ آیه قرآن که توضیح نداره / )

نهج الفصاحه کلمات قصار رسول اکرم :
حدیث شماره 339 : خطرناک ترین دشمن تو همسر تو است که با تو همخوابه است و مملوک تو است
از آنجایی که میدونم اکثریت قریب به اتفاق مسلمانان آیه ها را نخوانده اند خواستم که یاد آوری شود که چه تکالیفی دارند و چگونه باید عمل کنند
یکشنبه 9 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.