برنامه نازنین مشیری - مبارزه با قاچاق مواد مخدر در شرق ایران

قسمت از برنامه نازنین مشیری از شبکه الجزیره

 در مورد مبارزه با قاچاق مواد مخدر در شرق ایران

  به زبان انگلیسی

barbud_daneshmand - بلژیک - گنت
اگر جلوی تریاک رو بگیرن اخوندا چه بکنن ؟از خماری جون میدن .راستی ایا نمیتونن فتوا بدن تریاک حرامه؟؟؟!!!!میدونید یه زمانی فتوا دادن قند نجسه بعد که حق وحساب رسید فتوا دادن اگر قند را تو چایی بزنید وبخورید پاک میشه ..یا تحریم تنباکو ؟؟؟؟؟؟؟؟خوبه که تاریخ گواهه...و..
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

babak_khoramdin_irani - المان - کلن
اگر در جامهء ما قبح مواد مخدر ازبین نمیرفت امروز به این بلا دچار نبودیم راءفت ومهربانی در برخورد با بیمار سبب جلو گیری وازدیادمعتاد میباشد.
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

alijj2009 - سوئد - استکهلم
مسولیت پذیری چیز خوبی هست هر کسی معتاد میشه تخسیر خودش هست و باید مسولیت به پذیره
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

Eteraaz - ایران - تهران
barbud_daneshmand - بلژیک - گنت
بهت پیشنهاد میکنم همین الان بری سایت عصر ایران و تحلیلی که راجع به تهدید اروپا به قطع کمکهای سازمان ملل به ایران برای مبارزه با مواد مخدر هست رو بخونی تا جوابتو بگیری .
در ضمن طبق فتوای تمام علما ، هر چیزی که به بدن آسیب برسونه حرام هست و این شامل مواد مخدر هم میشه .
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

jamsil - کره - سپول
هرچه ازاین بلای خانمان سوز بگن کم گفته اند چرا که زندگی ها را از هم پاشیده به امید روزی که بشر بتواند راه منطقی برای قربانی نشدن انسا نها در این مورد پیدا کند انشاالله ..
جمعه 7 تیر 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
پسر ..که احمد خان تریاکی بود اسم رضا شاه بد در رفته اقای ره..شان هم ...اره جون خودشون این اخوندا حکم میدن که معتاد بیمار مسلمانه مجرم نیست و گرنه زندان هاشون پر میشد از مداح های اهل بیت که برای گرم کردن روضه ها باید چند بس تریاک بکشند .
جمعه 7 تیر 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
Eteraaz - ایران - تهران اگر هم پیاله هایت فتوا بدهند که تریاک حرام است اون موقع کی حال داره خمار روی منبر بره و اراجیف ببافه . همه شان قبل از برنامه ها شان لول میشن از چشمها و طرز وراجی کردنشان پیداست . اگر ویدئوهای بعضی نوحه خوان ها را ببینی به این امر پی میبری . حتی در تلویزیون جام جام ایران که بر روی هات برد است هم آخوندها بی شرمانه نشئه برنامه اجرا میکنن . ننگ بر این دولت کثیف و طرفدارانش
شنبه 8 تیر 1387

ghol333 - ایران - تهران
من اگر جای مسئولین جمهوری اسلامی بودم به جای اینکه این همه هزینه برای مبارزه با مواد مخدر بکنم (خصوصا شهدایی که در این راه تقدیم می شود) مواد مخدر را از شرق ایران به شمال غربی و در نهایت اروپا ترانزیت می کردم تا مواد مخدر دهن جوانان اروپایی را سرویس کند.ضمنا با قاچاقچیان بین المللی به توافق می رسیدم که مواد در ایران توزیع نشود.لق دنیا هم کرده.
شنبه 8 تیر 1387

ali-vienna - اتریش - وین
در زرین شهر اصفهان محلی هست به نام میدون که همه لات و لوت ها اونجا جمع میشن. یه ملا آورده بودند که اینا را نصیحت کنه که دست از این کار ها بردارند، شب اول که از اونجا رد شدم داشت داد میزد: سیدی یا ابن الحسن
و بقیه تکرار میکردند.
بعد از یکی دو ماه داشتم رد میشدم دیدم آخونده داره داد میزنه:
شیدی یا ابن الحشن
Eteraaz جون هر کس دوست داری نظر نده، ما نمیگیم لالی یا مردی
آخه دیگه بر کی پوشیده است که خام... ای، شداد ظالم و تمام این ولایت وقیه اگه یه روز بهشون نرسه میمیرند.
یکشنبه 9 تیر 1387

sarbaz59 - سوعد - گوتنبرگ
سلام بر دوستانی که ایرانی هستند کمی انصاف خوبه .دوسال قبل بعد از حدود شونزده سال به ایران رفتم یکی از مهمترین چیزهایی که خیلی روم تاثیر گذاشت نظر مردم نسبت به مواد مخدر بود مصرف موادمخدر یا حتی اسمش به صورت ننگ وعیب مطرح می شد .هفده هجده سال پیش اینجور نبود یادمون نره زمان اعلیحضرت همایون شاهنشاه اریامهر تریاک رو دارو خانه ها می فروختن البته بقول عدهای اون موقع ازادی بود .با نظر قول 333 کاملا موافقم فکر خوبیه رد کنن ولی تو ایران تقسیم نکن.البته یک سوال پیش میاد که این قاچاقچی ها کیان.کمی فکر کنیم چطور نیروهای نظامی خارجی در افغانستان یک پوکه 4 سانتئه فشنک ژ3 رو پیدا میکنن ولی زمین های زراعتی چند هزار هکتارئ که 8هزار تن پارسال محصول تریاک داشت نمیتونن پیدا کنن.
یکشنبه 9 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.