فال روزانه پنجشنبه ۲۶ ژوئن -۶ تیرماه

فال روزانه پنجشنبه 26 ژوئن -6 تیرماه

فروردین

همیشه بین خود وهمسر باید تفاهم به وجود آورد. نگرانی ها را از خود دور کن تا تفاهم ها بیشتر شود. زندگی با عشق و محبت، آرامش و اطمینان خاطر را به همراه خواهد داشت.

اردیبهشت

مشکلاتی وجود دارد که از آنها گریزی نیست. تو این مشکلات را به وجود نیاورده ای که بتوانی به تنهایی آنها را بر طرف کنی. باید صبر و حوصله به خرج داد و با تلاش مضاعف مشکلات را برطرف کرد.

خرداد

پیام فرح بخشی می رسد که موجب شادی تو خواهد شد. در این پیغام حقایق تازه ای کشف می شود که داشتن آنها آرزوی دیرین تو بود. خدا را باید به خاطر نعمت هایی که در اختیار تو گذاشته است سپاسگزار بود.

تیر

بر اساس اطلاعات نادرست یا حرف های نسنجیده نمی توان در مورد دیگران قضاوت کرد بخصوص دوست نزدیک تو که شان دیگری دارد. در این باره باید بیشتر تحقیق کرد تا بتوان به نتیجه رسید.

مرداد

باید در هر شرایطی مراقب سلامتی بود. کم توجهی به شیوه تغذیه و یا بی احتیاطی در بعضی امور زیان آور خواهد بود. هیچ کاری اهمیت آن را ندارد که به خاطرش سلامتی خود را در خطر قرار دهی.

شهریور

با دوستان بر سر موضوعی بحث می کنید که هر دو طرف برایشان حیاتی است. اگر استدلال قوی و اندیشه ای روشن نداشته باشی قادر به قانع کردن آنها نخواهی بود.

مهر

قدرت ابتکار و خلاقیت تو تحسین بر انگیز است. داشتن فکرهای تازه و نو، ابتکارهای جدید و پیشقدم بودن در همه کارها رمز موفقیت توست. پس از این مرحله، دوران آسایش و خوشبختی فرا می رسد.

آبان

احساسات و عواطف خود را نسبت به همسر باید ابراز داشت. وقتی او بفهمد که تا چه حد دوستش داری و حاضری برایش فداکاری کنی، خود را برای هر گونه فداکاری نسبت به تو آماده خواهد کرد.

آذر

روحیه آرام و امیدوار کننده تو برای دیگران هم سودمند خواهد بود. با این روحیه می توان بسیاری را جذب کرد و درکنار خود قرار داد. از کسانی دوری کن که با آیه های یاس خود این روحیه را تخریب می کنند.

دی

مسئولیت خطاهای خود را برگردن دیگران انداختن ساده ترین کار است. باید با هنرمندی و غیرت نشان داد که اگر اشتباهی رخ داد، عمدی نبوده و حاضر هستی دو برابر آن را جبران کنی.

بهمن

باید دوستان صادق را از دیگران جدا کرد. هر کسی که ادعای دوستی می کند نمی تواند دوست باشد. دوستان مشفق در سختی ها شناخته می شوند.

اسفند

طبق عادت گذشته دوست داری خودت تصمیم گرفته و آن را به اجرا بگذاری. یکی از ابتدایی ترین اصول یک زندگی مشترک، تصمیم گیری مشترک و با هم است. باید توقعات همسر را نیز در زندگی مشترک برآورده کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.