احمدی نژاد: شما چه کاره اید که توطئه ترور من را تکذیب می کنید؟

احمدی نژاد: شما چه کاره اید که توطئه ترور من را تکذیب می کنید؟

محمود احمدی‌نژاد درپاسخی به پرسشی درباره داستان ناامنی‌های عراق و نقشه ربوده شدن وی، گفت: «اجازه دهید به وقتش داستان را عنوان می‌کنم، ولی باید به تبعات آن نگاه کنیم».

به گزارش آفتاب، به نقل از ایسنا، محمود احمدی‌نژاد در حاشیه مراسم افتتاح ایران کد، در جمع خبرنگاران افزود: «بالاخره بنده مطلبی را مطرح کردم که طرف اصلی که دولت آمریکا بود، نمی‌توانست هیچ پاسخی در این خصوص دهد؛ وارد چرای آن نمی‌شوم، چون چرای آن روشن است. آمریکا نمی‌توانست این مساله را تکذیب کند و تکذیب هم نکرد».

وی افزود: «از این به بعد هم اگر حرفی بزند معلوم است این حرف از کجا بوده است و این اتفاق برای اولین بار رخ می‌دهد که خبری راجع به عمل دولت آمریکا دادیم و برخی در عراق آن را تکذیب کردند که هیچ ارتباطی با آن‌ها نداشت. حرف ما هم به سمت آنها نبود به سمت بخشی از دولت آمریکا بود».

رییس‌جمهور افزود: «اما بسیار خنده‌دار است که برخی در داخل کشور شروع به تکذیب کردند برای من جالب بود این‌ها به نمایندگی از چه کسی تکذیب کردند و چه چیزی را تکذیب کردند و چرا این‌ها تکذیب کردند ارتباط این مساله با آن‌ها چیست»؟

وی گفت: «به نظر من خیلی ناشی‌گری کردند، این‌ها دلشان برای چه کسی می‌سوزد؟ در سفر نخست‌وزیر عراق به ایران نیز عنوان کردم و گفتم اگر ماجرا تکذیب شود با جزئیات آن را منتشر خواهم کرد که بعد از آن اتفاقات دیگری در دنیا می‌افتد و آن‌ها نتوانستند تکذیب کنند؛ اما در داخل گویی عده‌ای سخنگوی دولت آمریکا هستند و در این زمینه شروع به دادستان‌سرایی و مقاله‌نویسی کردند و شروع کردند به شواهد آوردن و آن را تکذیب کردن. واقعا این یک سوال جدی است که اگر پاسخ داده شود خیلی از مبهمات درگیری‌های سیاسی مصنوعی در داخل کشور روشن می‌شود».

وی خطاب به تکذیب‌کنندگان گفت: «شما چه کاره‌اید این وسط؟ مگر به شما آسیبی رسیده است که دفاع می‌کنید»؟

احمدی‌نژاد در ادامه گفت: «البته یک تحلیل سیاسی این است که وقتی خودشان نمی‌توانند و می‌دانند چه کرده‌اند،‌ افراد حاشیه‌ای خود را وارد صحنه می‌کنند و از زبان آن‌ها می‌خواهند موضوع را لوث کنند که البته لوث نمی‌شود خودشان هم می‌دانند موضوع چیست و آثارش را نیز خودشان می‌دانند چه هست».

وی در پایان گفت: «باعث تاسف هم هست که برخی مجانی این کارها را می‌کنند و اینگونه سراسیمه شدن جای سوال جدی است».

Afshin London - انگلستان - لندن
برو قرصاتو بخور مردک روانى
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

lion - ایران - تبریز
چقدر خودشو تحویل میگیره! بنده خدا از هر دری وارد شده گند زده و حالا عقده ای شده!! میخوان منو بکشن!!! ....الهی....دلم کباب شد!!!
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

Lion King - تانزانیا - اروشا
بابا چرا نشستین بیاین دست به دست هم بدیم
یه بادیگارد خوب واسه رییس جمهور پیدا کنیم
اخه حیف بدزدنش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اخی طفلی اکس زده فاز بد گرفته...........
احمقی اگه می خوای اکس بزنی نرو با ناشیا بیا پیش خودم نزارم فاز بد بگیری جیگر
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

koorosh e kabir - انگلستان - ناتینگهام
با با بگو ویدشو از کجا میگیری ما هم بگیریم و لول لول بشیم.
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

mah1 - ایران - تهران
خوب حق داره طفلک. اخی چرا اذیتش میکنین! اصلا قهر قهر تا روز قیامت! دیگه باهاتون هم بازی نمیشه ها!
الحق ما با این رئیس جمهور انتخاب کردنمون زدیم ...
مردیکه نیم وجبی خجالت نمیکشه میخوایی تحویلت بگیرن چرا داستان پردازی میکنی! صد رحمت به صمد.
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
دنیا به دفعات به وسیله ادمهایئ که دچار توهم خود بزرگ بینی بودند به جنگ و نابودی کشیده شده خدا رحم کنه.
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

kooroshebozorg - ایران - رشت
دلقک ما ایرانی ها مثل اینکه تازه فهمیده چه.... خورده؛ داره عذر بدتر از گناه میاره
آخه یکی نیست به این عروسک خیمه شب بازی بگه تو که خودت مترسک و عنتر و منتر و بازیچه دست این و آن هستی چه طور می تونی به خودت این اجازه رو بدی که به دیگران بگی شما چه کاره هستید؟ آدم یاد بچه های خردسال میفته که به هم از این حرفهای کودکانه میزنن
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

bidad - آمریکا - آتلانتا
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
دقیقا حرف درستی زدی و از قدیم گفتند که اگر یه دیوانه یه سنگ تو چاه بندازه ؛ هزارتا عاقل نمیتونند آنرا در بیارند.

پنج‌شنبه 6 تیر 1387

alaindelone - امریکا - los angeles
یعنی امریکا به اون عظمت با اون همه سلاح پیشرفته تو کشوری که خودش ادارش میکنه- یه میمونو نمیتونه بگیره؟
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
بابا آبروی ما را در دنیا برده ای ، تازه می پرسی مگر ما چه کاره ایم؟
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

fv007 - آلمان - دوسلدورف
احمد کله بابا جان کسی نه تورو ترورت میکنه و نه میدوزده اگر هم میبینی این همه محافظ دورت گذاشتن برای این که خود کشئ نکنی.اره بابا جان اخه کی میاد خودشه تو حچل بندازه بخاطر تو........
جمعه 7 تیر 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
جماعتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت فحاش :اصلا متن رو خوندید.یا از محل تربیت و مدرسه تون فقط فحش دادن رو یاد گرفتید.حرفهای «آقای دکتر»رو با دقت بخونید.بعد اقدام به اظهار نظرهای بچه گانه و فحاشی کنید.ای «آبرو دارهای»استکهلمی -آلن دلون های مد هوش عظمت کشور تا خرخره فرو رفته در عراق و قندهار با زخم ابدی ویتنام و ننگ ابدی هیروشیما-خسته و بیداد والا گهران روانشناس تشخیص دهنده انواع و اقسام دیوانگی ها و خود بزرگ بینیهاــــــــ و دیگر دوستان شکر کلام ! آب خنک تو خیار شور خوابیده ماه وشیر سلطان وشیر معمولی و ناتینگهامی و افشین (که اسمش یاد خائن بابک ستیز مزدور متجاوز رو زنده میکنه).
جمعه 7 تیر 1387

shekamo - نورو - اوسلو
همین کار ها را میکنی که دزد ها پشیمون میشن از دزدیدنت!!!!!
جمعه 7 تیر 1387

mah1 - ایران - تهران
iranppp بعضی وقتها بدجور جوگیر میشی هیچ متوجه شدی ؟! یه خودتو چکاپ کن.
جمعه 7 تیر 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ای بابا هر چه بیشتر در گنداب فرو می رود، بیشتر هم دست و پا می زند. کجای دنیا شنیده اید که رییس جمهور یک کشور بزرگ چنین ادعای عظیمی کند و هر کس هم خواست ماجرا را به تحلیل و نقد بنشاند، به گوید «شما چه کاره اید؟» آخر ابر مرد تاریخ تو مگر رییس جمهور نیستی؟ مگر دفتر و دستک و نهاد نداری؟ خوب خبر مرگ آن رییس دفترت یک اطلاعیه رسمی منتشر کن و شرح ماوقع را با جزییات و اسناد در اختیار همگان قرار بگذار. مردم همه عقل دارند و درست را از نادرست تشخیص می دهند. اگر یک روانشاس بتواند این آدم را تحلیل کند و روشن کند که چرا هر بار این عزیز پشت میکروفون قرار می گیرد، اینگونه عنان از کف می دهد مشکل بزرگی را حل نموده است.!!! آخر این چه دردی است که در این خاک لعنت شده هر شاه و رییس جمهور و خان و حاکمی خود را از مردم برای تشخیص حقیقت ذی صلاح تر می بیند!!!
شنبه 8 تیر 1387

alaindelone - امریکا - لس انجلس
ایران پی پی !دوسلدروف.ما میدونیم هیچ خری یه میمون و نمیدزده.تو هم خیلی سنگ اون میمون و به سینت میزنی که رفتی پیش مرکلی که سایه احمقئ نژادو با تیر میزنه ؟؟؟هر کی میگه امریکا تو عراق گیر کرده ور میزنه.نکنه ک.ر بودی ندیدی صدام ملعونو از تو سوراخ موش کشیدن بیرون ؟؟؟ نکنه اونم کار بدی بود؟؟تو تا اخر عمرت مدیون بوش هستی.چون قاتل 6 میلیون هموطنتو برد بالای دار که گردنش تحمل وزن کثیفشو نکنه.خا.. بر سر.. که خائنی.گیرت بیارم ....
شنبه 8 تیر 1387

sina farzaneh - ایران - تهران
بابا این اخره توهمه اونم از نوع فانتزیش
شنبه 8 تیر 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
آلن دلون لس آنجلس
با احترام، پیشنهاد می کنم به نحوی پست بزنید که نحوه گفتار شما به چگونگی گفتار طرفداران احمدی نژاد نزدیک نشود. با سپاس از درک شما.
شنبه 8 تیر 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
قتل صدام یکی از بهترین روزهای زندگیم بود.اما اگه امریکا و غرب لشکر کشی و دادگاهی دیکتاتور و اعدام خودش و همقطاراش فقط وفقط به خاطر دفاع از مردم عراق وایران وحلبچه و....و نه به خاطر منافعشون بود-من یکی دستشون رو می بوسیدم وبنده وعبیدشون میشدم.اما واقعیت اینه که زمانی که صدام مشغول حمله به کشورم بود وکشتار هموطنهام(البته اون رقم 6 میلیون کذائی مربوط به هیتلر و یهودیهاست-کشته شده های جنگ ایران وعراق -از هر دو طرف-حدود یک میلیونه)بود امریکا و غرب حامیانش بودن و ما رو تحریم اقتصادی و سیاسی میکردن؟چرا این آزادیبخشان دژخیم ستیز حامی مظلوم(!؟)امریکائی برای نجات مردم بیگناه دافور و موزامبیک و رواندا و... کاری نمی کنن؟می دونی چرا؟چون اونجا نه منطقه استراتژیکه نه چاههای نفت وجود داره.توو دنیا فقط همین یه دونه دیکتاتور قاتل وجود داشت؟چرا توو دادگاه بچه گول زدن صدام یک کلام از قتل و حمله به ایران و ایرانی حرفی نزدن؟؟؟معلومه کی جو گرفته اش....ضمنا توئی که من رو به خاطر نظراتم اینجور تهدید می کنی اگه قدرتی داشته باشی چی کار می کنی؟ای دموکرات دموکرات دوست دیکتاتور ستیز!!!!!اما خیالت راحت اگه خواستی پیدام کنی(اگه اینقدر علافی)اومدی ایستگاه مرکزی قطار دوسلدورف سعی کن راننده های تاکسی ایرانی رو پیدا کنی و ازشون بخواه راننده تاکسی رو که دانشگاه شبونه دویسبورگ الکتروتکنیک میخونه و قبلا توو کتابفروشی نیما کار می کرده بهت نشونیش رو بدن.اینجا زیاد شهر بزرگی نیست.اونوقت میبینی «گیرم بیاری»ت....رو هم نمی تونی ب...ری.آلن دولون جووون!!!
شنبه 8 تیر 1387

alaindelone - امریکا - لس انجلس
پی پی!!! گفتی کجا حمالی احمقی نژاد و کردی؟
شنبه 8 تیر 1387

alaindelone - امریکا - لس انجلس
پی پی!!! گفتی کجا حمالی احمقی نژاد و کردی؟راستی چرا نمیای پیش رئیس جمهور محبوبت و از نزدیک دسما ل بکشی؟اونجا کلاب استریپ تیز داره اخه؟؟
شنبه 8 تیر 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
عقل و استدلال و نوع جواب دادنت عینهو بچه دبستانیهاست!!!!!خوشا به سعادت کشوری که آزادیخواه و دموکراتش تو باشی و روشنفکرش این 32 ساله مقیم نوشاتل با 6 سال سابقه(زکی)تدریس در دانشگاه!!!!
یکشنبه 9 تیر 1387

alaindelone - امریکا - لس انجلس
تا تو باشی به میمون نگی اقای دکتر!!
یکشنبه 9 تیر 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
دوستان عزیز امیدوارم بتوانید خود را از وارد شدن در بازی های شخصی با طرفداران جمهوری اسلامی حفظ کنید.
یکشنبه 9 تیر 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
علیرضا خان تو که رسالتت رو مقابله با من در موقع مناسب اعلام کرده بودی.جنگ قلم و عقیده اس.تیغ و درفش دستم نیست.کم نیار دائی جون.امثال این آلن دلون زیاد اومدن ورفتن و ....... از خود به جا گذاشتن.من به گ....ا.....و گ......ن......د چ.....ا.....ل.....ه د....ه.....ا.....ن....ا....ن...ی از این قبیل عادت کردم.اما به تو و معلوماتت با همه نواقص و تضادهای گفتاری وشخصیتی که داری احترام میذارم.همون احترامی که به درایت تئوریسین اسلام محمد«سلمان فارسی»خائن میذارم!!!!!
یکشنبه 9 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.