جام ملت های اروپا زن و شوهری را با هم آشتی داد

جام ملت های اروپا زن و شوهری را با هم آشتی داد

زن و شوهری که از دو سال قبل برای طلاق اقدام کرده و در این مدت به رغم زندگی در یک خانه با هم قهر بودند به خاطر پخش مسابقات فوتبال جام ملت های اروپا با هم آشتی کردند.

به گزارش خبرنگار ما، این زن و شوهر که سمانه و مهدی نام دارند چند روز قبل با مراجعه به مجتمع قضایی خانواده از قاضی دادگاه خواستند پرونده طلاق شان را که از دو سال قبل در جریان است مختومه اعلام کند. سمانه در این باره به قاضی رسیدگی کننده به پرونده گفت؛ از دو سال قبل به خاطر دخالت های خانواده مهدی با هم دچار اختلاف شدیم. ماجرا از این قرار بود که مادرشوهرم انواع و اقسام طلسم ها را می خرید و در وسایل من پنهان می کرد. این موضوع سبب شد زندگی ام دچار اختلال شود به همین دلیل سعی کردم با مهدی در این باره گفت وگو کنم اما چون او تعصب خاصی نسبت به خانواده اش دارد از حرف های من ناراحت شد و همین موضوع بین ما درگیری به وجود آورد. این زن ادامه داد؛ از آن روز به بعد به رغم اینکه در یک خانه زندگی می کردیم اما دیگر با هم حرف نمی زدیم و هیچ نوع ارتباطی بین ما نبود. به طوری که هر کس کارهای شخصی خود را انجام می داد. این روال مدتی به طول انجامید اما پس از مدتی تصمیم گرفتیم از هم جدا شویم. به همین دلیل با حضور در دادگاه خانواده پرونده طلاق تشکیل دادیم. رسیدگی به پرونده مدتی به طول انجامید تا اینکه چند شب قبل به خاطر پخش مسابقه فوتبال از تلویزیون سکوت دو ساله مان را شکستیم و با هم صحبت کردیم. سمانه ادامه داد؛ مهدی قصد داشت مسابقه فوتبال بین دو تیم اروپایی را تماشا کند اما من به دیدن سریال علاقه داشتم. به همین علت مجبور شدیم برای در اختیار گرفتن دستگاه کنترل از راه دور تلویزیون با هم گفت وگو کنیم اما این بار چون با هم منطقی صحبت کردیم هم مهدی توانست بخشی از فوتبال را نگاه کند و هم من توانستم سریال را تماشا کنم. آن شب پس از دو سال در مورد ادامه زندگی مشترک مان نیز با هم صحبت کردیم و تصمیم گرفتیم با حل کردن مشکلات مان به زندگی مشترک خود ادامه دهیم. به همین دلیل خواستار مختومه اعلام شدن پرونده طلاق مان هستیم. پس از اظهارات سمانه، مهدی نیز گفته های همسرش را تایید کرد و گفت می خواهد زندگی جدیدی را با وی آغاز کند.بنابر این گزارش قاضی پرونده با شنیدن حرف های این زن و شوهر دستور داد پرونده شان مختومه شود.

persia_64 - ایران - طهران
( انواع و اقسام طلسم ها را می خرید و در وسایل ) باور های خرافی که به خورد مردم داده اند / مستقیم و غیر مستقیم / زندگی همه را فلج کرده
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
پس مثل همه طلاقها خوش بحال وکلاى‌ مربوطه
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

basafa - ژاپن - توکیو
امان از دست این قصه ی شیرین و نا پایان مادرشوهر و عروس به امید روزیکه این دو گروه باهم دیگه اشتی کنن امین
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

maryam97 - مالزی - پنانگ
چه طاقتی داشتند که دو سال با هم بودند و حرف نزدند ؟؟؟؟؟
خدارو شکر که بالاخره آشتی شدند و مادر شوهره هم هر چی پول به رمالها داده بود هیچی شد...
جمعه 7 تیر 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
به این تفاهم باید ت.... زد .تو رو خدا بااین پایه زناشوئیتون هوس بچه دار شدن نکنید بچه ننه ها
جمعه 7 تیر 1387

پری دریائی - ایران - تهران
ای بابا حالا تا اخر مسابقات صبر می کریدن شایددو باره به تفاهم نرسیناااااا!!!
شنبه 8 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.