کنسرت انوشیروان روحانی و عهدیه در آمریکا

کنسرت انوشیروان روحانی و عهدیه در آمریکا

کنسرت انوشیروان روحانی به اتفاق عهدیه در رویس هال دانشگاه یو سی ال ای لس آنجلس روز شنبه ٢١ ژوئن برگزار شد. سالن رویس هال با ظرفیت نزدیک به دو هزار نفر مالامال از جمعیت مشتاق بود. شهره آغداشلو بازیگر سرشناس ایرانی با خیرمقدم به حاضران، برنامه را معرفی کرد. ملودی و جورجیو آرسیتو دو خواننده دیگر که سالها پیش روحانی را همراهی می کردند نیز در این برنامه حضور داشتند.

پس از آنکه پرده ها کنار رفت، انوشیروان روحانی در حالیکه پشت یک پیانو نشسته بود به اتفاق پسرش رضا روحانی و گروهی از نوازندگان با آهنگی بنام فریاد کار خود را آغاز کرد.

دقایقی پس از شروع آهنگ دوم بنام کیمیای محبت، عهدیه در حال خواندن، وارد صحنه شد.

هیجان مردم زمانی به اوج خود رسید که عهدیه آهنگ سلطان قلبها را خواند که همزمان صحنه هایی از این فیلم نیز به نمایش در آمد که با زمزمه مردم همراه شد.

دختر مهستی و پسر هایده: شش سال پیش انوشیروان روحانی به همراهی مهستی کنسرتی اجرا کرد و به یاد آن روز و به یاد مهستی و هایده آهنگهایی اجرا کرد که همزمان قسمتهایی از شوهای این دو خواننده همراه با نوازندگی روحانی اما بدون کلام به نمایش در آمد.

عهدیه در پایان برنامه همراه با ملودی و جورجیو آهنگ تولد ساخته انوشیروان روحانی را همخوانی کردند. عهدیه خواننده بسیاری از فیلم های قدیمی بود مانند سلطان قلبها و خاطرخواه که با پیانوی روحانی آنها را در طول برنامه باز خوانی کرد.

در پایان انوشیروان روحانی از حمایت موسسه مبارزه با سرطان ایرانیان مقیم آمریکا تشکر و قدر دانی کرد. این موسسه یک سال پیش توسط هوری سد لر آغاز به کار کرده و تلاشش حمایت از ایرانیان مبتلا به سرطان است.

اما مردم که همگی منتظر خواندن آهنگ گل سنگم بودند یک صدا درخواست این آهنگ را کردند که ابتدا عهدیه و سپس ملودی با یکدیگر گل سنگم را همخوانی کردند.

تشویق پایانی تماشاچیان

bidad - آمریکا - آتلانتا
وای که چقدر جالب بوده و شب بیادماندنی بوده.خوش به حال کسانیکه شرکت کرده بودند.
انوشیروان روحانی واقعا یک هنرمند است مخصوصا پسرانش.
چهار‌شنبه 5 تیر 1387

ali-vienna - اتریش - وین
هر وقت توی یک تولد سرود تولد، تولد، تولدت مبارک را میشنوم افتخار میکنم به این مرد بزرگ ایرانی که ایران را جز معدود کشورهایی کرد که سرود تولد جدا دارد.
کمتر کشوری پیدا میکنید که سرود تولد با ریتم خاص خودش را داشته باشه، حتی آلمان و اتریش هم با این همه هار و پورت و تاریخشون با همون ریتم انگلیسی میخونند. آهنگسازی ایشان هم برای آهنگ شاید من شاید تو (Maybe I Maybe you) گروه scorpions معرکه بود.
و همچنین پسر ایشون آقای شهرداد روحانی، که من ایشون را از رهبری ارکستر در کنسرت یانی میشناسم.
خداوند ایران زمین نگهدار این خانواده باشد.
چهار‌شنبه 5 تیر 1387

nadernejad ali - بلژیک - گنت
بنازم به صدای عهدیه...تنها کسی که قادر است شین چهار نقطه ادا کند؟!!!تعجب کردید؟بله اون زمان شین عهدیه را میگفتند شین4نقطه.
یادش بخیر.
چهار‌شنبه 5 تیر 1387

jamsil - کره - سپول
صدای خانم عهدیه دلنشینه.موفق باشند.
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

paradasboy - کانادا - ونکور
اشک تو چشم آدم جمع میشه وقتی این جمعیت ایرانیو تو خارج از ایران یه جا می بینه....کاش روزی بشه اینجور کنسرتا تو ایران اجرا بشه ... یاد قدیما بخیر با این آهنگها چه خاطره ها که زنده میشه ....نسل سوخته
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

jesus_christ - ایران - یزد
ali-vienna - اتریش - وین
مرسی...حال کردم. آلس گوته...
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
درود براین هنرمندان بزرگ.
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

ghol333 - ایران - تهران
کدام عهدیه بود؟ببخشید عهدیه کیه؟
شنبه 8 تیر 1387

+6
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.