فال روزانه؛ چهارشنبه ۲۵ ژوئن ۵ تیر

فال روزانه؛ چهارشنبه 25 ژوئن 5 تیر

فروردین

بعضی مواقع یک مسافرت دور و راز برای بازیابی انرژی ورفع خستگی لازم است. مقدمات آن را باید فراهم کرد تا از یک سفر خوب و دلپذیر بهره مند شد.
 
اردیبهشت

در قضاوت کردن نباید عجله به خرج داد. اگر انتقادها درست و بجا مطرح شود همیشه باعث پیشرفت خواهد بود. باید اطلاعات درست و مناسبی داشت تا به نتایج بهتری رسید.
 
خرداد

فراموش نکن که اصلی ترین هدف تو رسیدن به قله است. پس به جای پرداختن به مسایل حاشیه ای و درجه دوم باید به اصل موضوع پرداخت و موفقیت خود را تضمین کرد.

تیر

باید آنچه را در دل داری بر زبان آوری تا دوستان بتوانند تو را یاری دهند. تا تو لب نگشایی و از گرفتاری های خود سخنی به میان نیاوری کسی نمی داند و نمی تواند تو را یاری دهد.
 
مرداد

دلیل به تعویق افتادن این موضوع استفاده از روش ناکار آمد است. با این روش نمی توان کاری صورت داد. باید روشی را در پیش گرفت که سرعت و دقت بیشتری داشته باشد تا به نتیجه برسی.
 
شهریور

وضعیت آشفته و در هم بر هم همه را آزرده می سازد. واقعیت این است که آنها نمی دانند چه کاری باید بکنند تا این وضعیت تغییر کند. همکاری و حمایت تو برای آنها بسیار مهم خواهد بود.
 
مهر

باید صبر و استقامت بیشتری داشته باشی. برای رسیدن به هدف باید از خود مایه گذاشت و سختی ها را به جان خرید. هنوز تا رسیدن به هدف راه درازی در پیش است و خسته شدن معنا ندارد.
 
آبان

در محیط کاری مشکلات و نابسامانی ها معمولا وجود دارد. آرزوی تو این است که این حوادث نتایج خوبی در برداشته باشد. باید به نحوی تصمیم گیری کرد که بهترین نتیجه را داشته باشد.
 
آذر

باید در این باره با یکی از دوستان مشورت کرد. کمک و راهنمایی او می تواند مفید باشد و به بسیاری از پرسش های تو پاسخ دهد. استفاده از شناخت و تجربه دیگران نشانه عقلانیت و خردمندی است.
 
دی

این یک فکر عالی و استثنایی است. استقبال دیگران از این فکر موجب دلگرمی و قوت قلب تو می شود. یک فکر خوب اگر به شیوه و روشی خوب تر اجرا شود، قطعا نتایج درخشانی خواهد داشت.
 
بهمن

افرد خانواده به یک مناسبت مهم دعوت می شوند. کسی تو را از شرکت در این جمع محروم نمی کند بنابراین تو خودت را محروم نساز! دید و بازدیدهای خانوادگی پیوند ها را محکم تر می کند.
 
اسفند

همسر تو چیزی می خواهد که انجام آن مهم خواهد بود. باید با کسانی تماس بگیری که دستی در این کار داشته باشند. هر طور هست باید از این آزمایش سربلند خارج شد.

mah1 - ایران - تهران
چه باحال فال هم گذاشتین مرسی. ******
چهار‌شنبه 5 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.