کمک پزشکان ایرانی به تاجیکستان

کمک پزشکان ایرانی به تاجیکستان

به گفته کارشناسان، در تاجیکستان همه ساله تا چهار هزار نفر از بیماران به عمل قلب خود نیاز دارند
یک گروه پزشکان قلب از ایران به مداوای رایگان بیماران در تاجیکستان آغاز کرده اند. تصمیم شده است که در مدت یک ماه آنها در شهر دوشنبه مشغول باز کردن رگهای قلب شده، همچنین به مرکز امراض قلب در تاجیکستان تجهیزات ویژه اعطا کنند.

این در حالیست که به گفته کارشناسان در تاجیکستان همه ساله تا چهار هزار نفر از بیماران در تاجیکستان به عمل قلب خود نیاز دارند، ولی به دلیل گرام بودن هزینه این کار تنها تعداد محدودی از این افراد امکان انجام چنین عمل را دارند.

سه پزشک قلب از ایران تصمیم گرفته اند، به مبتلایان امراض قلب در تاجیکستان به طور رایگان خدمات پزشکی ارائه کنند.

این پروژه با سرمایه گذاری خصوصی این گروه پزشکان ایرانی صورت گرفته است. پرفسور حسین صادقی، یکی از این پژشکان که حدود 30 سال در بیمارستانهای مختلف سوئیس عمل قلب انجام داده است، می گوید، تصمیم کمک رایگان به مردم تاجیکستان به دلیل علاقمندیش به زبان و فرهنگ مشترک تاجیکان با ایرانیان بوده است.

nimaaa - امریکا - اوهایو
یکی از همین جناب متخصصین برای عمل مادر بزرگ من درخواست 4 میلیون تومن پول کرده که البته برای یه پیرزن مبلغ زیادی هست.میخواستم بگم ایا خون تاجیکها از خون مردم ما رنگین تره.
جمعه 7 تیر 1387

iroony - ایران - تهران
nimaaa - امریکا - اوهایو ....موضوع کمک رایگان نیست اونجا هر گندی هم بزنند کسی نیست خفتشونو بگیره و بیشتر برای تجربه اندوزی اونجا میروند بعد هم من یکی از همین پزشکان و میشناسم....اینها مادرشونم مفتی عمل نمیکنند دولت ایران پول عملهاشونو میده...وقتی دولت ایران به هندی های مسلمان پول میده بیایند از مشهد و قم به خرج مردم ایران بازدید کنند فکر می کنی به اینها پول نمیده؟؟...پول اران ماله همه مردم دنیاست الا خودمون..
شنبه 8 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.