مشاور احمدی نژاد : احمدی نژاد قرار بود در رم هم ترور شود

مشاور احمدی نژاد : احمدی نژاد قرار بود در رم هم ترور شود

مشاور رئیس جمهور در امور نیروی انسانی گفت: اقدامات آقای احمدی‌نژاد طی سه سال گذشته موجب شد که منافع نامشروع بسیاری از قدرت‌های خارجی و حتی محافل داخلی به خطر افتاده و آسیب جدی ببیند. از این رو برخی به فکر برکناری یا ترور رئیس‌جمهور افتادند که افشای توطئه ربودن رئیس‌جمهور در سفر به عراق و توطئه ترور ایشان در اجلاس فائو از آن جمله است که هر دو نیز به خواست خداوند در نطفه خفه شد.

به گزارش تریبون به نقل از فارس، علی ذبیحی شب گذشته در مسجد علی ابن ابیطالب تبریز ضمن انتقاد از برخی نزدیکان و دوستان دولت افزود: به عملکرد برخی از خودی‌ها که دم از اسلام و انقلاب و رهبری می‌زنند، اما در مقابل رئیس‌جمهور قرار گرفته‌اند، معترض بوده و از این امر بسیار متأسف هستیم؛ چرا که توقع دیگری از این خودی‌ها داشتیم.

مشاور رئیس‌جمهور در ادامه فضای کنونی کشور را با حوادث اوایل انقلاب مقایسه کرد و افزود: امروز نیز مانند اوایل انقلاب عده‌ای در داخل و خارج از کشور قصد دارند فضای جامعه را علیه آقای احمدی‌نژاد مسموم کرده و زمینه را برای انجام برخی اقدامات ناخوشایند آماده کنند که این امر در راستای دستور صریح بوش نسبت به ترور مقامات ایرانی صورت می گیرد.

وی با اشاره به اوایل انقلاب و مقایسه آن با شرایط کنونی گفت:در زمان حیات شهید مظلوم، آیت الله بهشتی نیز فضایی ایجاد شد که بسیاری از خودی‌ها در مقابل ایشان ایستادند و با تهمت و افترا این سرمایه انقلاب را زمین‌گیر کرده سپس توطئه ترور وی را عملی ساختند.

l34n0 - کانادا - تورنتو
میمونهر چقدر زشتره اداش بیشتره
این میمون احساس میکنه خیلی مهمه هر دفه یه ادا در میاره..
سه‌شنبه 4 تیر 1387

leilajoon - رومانی - بخارست
اره خیلی شخصیت مهمیه هر جا میره میخوان ترورش کنند خیلی پررو هستند
سه‌شنبه 4 تیر 1387

persia_64 - ایران - طهران
1 جوک را وقتی یک بار شنیده باشی برای بار دوم خیلی بی مزه میشه
سه‌شنبه 4 تیر 1387

homan joon - ایران - تهران
جک سال بوووود. کلی خندیدیم
سه‌شنبه 4 تیر 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
دولت یه فکری بکن این محمو منگول را به یه بیمارستان روانت بستری کنه . بیچاره خیلی وضعش خرابه. اینجوری هم خودش اسوده میشه .هم مردم .وهم جهانیان . و هم یک درصد ی که از ابروی ایرانیان باقیمانده حفظ میشه . هم اونجا اقا ازتو چاه میادبه عیادتش .. شاید هم باخودش بردش ته چاه هزار و چهارصد سال بعد که دنیا کنف یکون شده بود درش بیاره تا این ننه مرده هم ارزوی امام مان شدن بدلش نمونه که اینجوری مجنون بشه .
سه‌شنبه 4 تیر 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
بابا مزخرف نگین.دارین گندش میکنید اخه مگه چییه هم میدونن که احمق ..حیف تیر یست که به او بزنند
سه‌شنبه 4 تیر 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
خوب میشد این سیاسیون هم مثل پینوکیو بودند.تصورش را بکنید قیافه این مردک ابله و رئیس ابله تر از خودش چی میشد؟
سه‌شنبه 4 تیر 1387

ocean bird - ایران - ایران
می دونید این حرفها کاملا روحیه بسیار بیمار و پریشان رییس جمهور را در موقعیت فعلی نشون میده. چون میدونه دیگه هیچ جایگاهی در بین عوام و خواص نداره، با این داستان ها و خیالبافی های ربوده شدن و ترور شدن میخواد کمی خودشو محبوب کنه ( واکنش هایی کاملا کودکانه داره از خودش نشون میده) . خب خودش که عذرش پذیرفته است چون از اولش نشون داده که از عقل سلیم برخوردار نیست، اما احمق تر از او کسانی هستند که حرفاش رو جدی میگیرند و ادامه میدند و میخواهند ثابت کنند که چنین نبوده. این حرفهای بیمارگونه و بهانه های کودکانه را نباید در عالم سیاست جدی گرفت و کش داد چون اوضاع را بدتر میکنه.
سه‌شنبه 4 تیر 1387

iranian_x - ایران - وطنم
بیان چنین مطالبی اعم از ربودن و یا ترور شخصی که با عنوان رییس جمهور به ملت ایران آویزان است در شروع هزاره سوم میلادی بسیار زشت است.منظور من از زشت این است که موجوداتی که این مطالب را بیان میکنند اولا جنون و حماقت خود را ثابت میکنند و ثانیا به دوستداران و پیروان خودشان توهین میکنند چرا که این اخبار چنان هالو مابانه است که باید مخاطب خود را بسیار احمق تصور کنند که چنین مزخرفاتی را تحویلشان دهد. لازم است به آقای احمدی نژاد بگویم ملت شریف ایران چند نفری نیستند که دور و برتان هستند و برای شما سر تایید تکان میدهند ملت ایران بر حماقت شما در دل میگرید و اینکه شماها باعث تحقیر این ملت نزد سایر ملتها میشوید را فراموش نمیکند.در ایرانی که شما پای بر خاک پاک آن میگذارید شیرانی بودند که رفتند شما نیز عوعو کنان و زوزه کشان خواهید رفت.
سه‌شنبه 4 تیر 1387

mah1 - ایران - تهران
اینهمه بلا میخواسته سر احمدی بیاد! پس چرا یکیش نشده؟! اخه ادم دردشو به کی بگه . چقدر بی عرضه زیاده.
سه‌شنبه 4 تیر 1387

amirpersia - سوء‌‌د - استکهلم
اینا همشون مالیخولیا دارن طفلکیا. اون از هاله ی نور دیدنش/ اینم از توهم ترورش. کافر همه را به کیش خود پندارد!!!!
سه‌شنبه 4 تیر 1387

negar2007 - انگلستان - لندن
احمقی جون هر چیزی یه بارش خنده داره!
سه‌شنبه 4 تیر 1387

markez - لبنان - بیروت
اتفاقا این یه مسئله خیلى جدى هستش. میدونید چرا؟ واسه اینکه ما به یک گروه از دکترهاى خیلى ماهر در رشته روان درمانى داریم تا این رئیس جمهور و اطارفیانش رو شفا بدند. دیگه داره شورش در میاد.
سه‌شنبه 4 تیر 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
بابا اینکه واسه شما کاری نداره. مسافرت بعدی دخلشو بیارین بندازین گردن امریکا
چهار‌شنبه 5 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.