التماس های متهم به قتل برای جلب رضایت اولیای دم

التماس های متهم به قتل برای جلب رضایت اولیای دم

اشک ها و التماس های جوان متهم به قتل برای گرفتن رضایت از اولیای دم مقتول در جلسه دادگاه بی نتیجه ماند.

به گزارش خبرنگار ما در جلسه محاکمه این پسر جوان که دیروز در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، ابتدا محمدرضا حیدری نماینده دادستان گفت؛ نادر که هم اکنون 22ساله است در سال 83 دوست خود علیرضا 25ساله را با وارد آوردن ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده است. این قتل که مطابق مدارک موجود در پرونده در ترمینال جنوب تهران اتفاق افتاده با توجه به اعترافات متهم به خاطر شوخی نابجا رخ داده و من به عنوان نماینده دادستان با توجه به تقاضای اولیای دم درخواست مجازات متهم را دارم. در ادامه پدر و مادر علیرضا برای نادر تقاضای صدور حکم قصاص کردند. وقتی متهم در جایگاه قرار گرفت، گفت؛ من و علیرضا با هم دوست بودیم و رفاقت داشتیم. هرچند من 17ساله بودم و سنم از علیرضا کمتر بود اما او را خیلی دوست داشتم. روز حادثه هم داشتیم با هم شوخی و به همدیگر چک و لگد می زدیم. نادر ادامه داد؛ یکدفعه علیرضا از لگدی که من به او زدم عصبانی شد و خیلی جدی به طرفم حمله کرد و مرا کتک زد. من هم عصبی شدم و چاقو را از جیبم بیرون آوردم. قصد نداشتم چاقو را به گردنش بزنم. فقط می خواستم ضربه یی به بازویش وارد کنم اما علیرضا در حرکت بود و طوری بدنش را چرخاند که چاقو به گردنش برخورد کرد. پسر جوان افزود؛ در زندان شرایط سختی را می گذرانم. من در این دنیا فقط مادرم را دارم و او هم با به زندان افتادن من به شدت تنها شده است. نادر سپس به دست و پای پدر و مادر علیرضا افتاد و اشک ریزان از آنها تقاضای بخشش کرد و گفت؛ من پسر نوجوانی بودم که از سر خامی چنین خطایی کردم و مرگ علیرضا به دست من فقط یک حادثه بود. بنابر این گزارش التماس های نادر در جلسه دادگاه کارساز نبود و با توجه به تقاضای قصاص اولیای دم هیات قضات برای صدور رای وارد شور شدند.

omidezendegy - ایران - مشهد
خیلی دردناکه>>>>>
چگونه میشه تصمیم گرفت؟
حق با کیه؟ اصلا حقی هست؟
گذاشتن کوه روی کوه کار سختی نیست،کندن یک نفره یک تونل توی دل کوه البرز کار سختی نیست،،،،، اما قضاوت سخت ترین کار دنیاست
دوشنبه 3 تیر 1387

Braveheart - امارات - دبی
حتى اگه از روی قصد هم نباشه چاقو دراوردن و حمله به انسان اگه منجر به قتل آن شود .. متهم قاتل و مجازات میشود .. گفته فقط میخواستم ضربه به بازوش بزنم .. چقدر حرفه ای بوده که چاقو ..اون هم توی دعوا دراورده و فقط میخواسته به بازوش بزنه .. فقط به خاطر سنش در زمان حادثه ..گمون کنم فقط زندانی داره ..بیست و خوردی سال ..
دوشنبه 3 تیر 1387

mattin - کستا ریکا - سن پدرو
خارج از مسئله قتل حکم در اوردن چاقو از زدن چاقو بیشتر است.اخه شوخی شوخی ادم میکشند؟
دوشنبه 3 تیر 1387

alaindelone - امریکا - لس انجلس
کسی که دلش میاد چاقو رو تو جیبش میذاره و در میاره و فرو میکنه تو گوشت یه جاندار اونم از جنس خودش اونم چند بار؟؟؟؟اونم دوستش؟؟؟؟دیگه مسلمه حق با کیه مشدی امید به کوه و دره چه ربطی داره؟شاید تو هم چاقو جیبت ؟
دوشنبه 3 تیر 1387

maryam97 - مالزی - پنانگ
بد جوری آدم کشته چاقو زده اونوقت میگه اون گردنشو چرخونده؟
بازم خدا به جوونیش رحم کنه.
دوشنبه 3 تیر 1387

persian - امریکا - ریچمند
چرا یه ادم باید چاقو تو جیبش داشته باشه؟جز این که اهل دعوا باشه
سه‌شنبه 4 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.