بازداشت مدعی امامت چهاردهم در قم

بازداشت مدعی امامت چهاردهم در قم

دادستان قم، شاخص امنیتی قم را بالا توصیف کرد و افزود: جرائم امنیتی در قم فوق العاده کم است و در زمینه مفاسد اقتصادی نیز پرونده‌ای در قم نداریم.

به گزارش ایسنا، مصطفی برزگر گنجی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، به پرونده‌های مختلف مطروحه در قم اشاره کرد و گفت: یکی از پرونده‌ها مربوط به فردی می‌شود که با جعل عنوان سردار و کارت شناسایی مجعول اقدام به آدم ربایی کرده است.

وی افزود: فرد مزبور مسلح و دارای وسایلی چون رایانه و بی سیم و... بوده است که در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد متهم در استان‌های دیگر نیز مرتکب جرائم مشابهی شده است.

وی با بیان این که فرد مزبور دارای سابقه اقدام علیه امنیت ملی و قاچاقچی عمده مواد مخدر بوده است، گفت: در ابلاغی از سوی رییس قوه قضاییه، دادستان قم مامور به پیگیری جرایم فرد مذکور در کلیه استان‌ها شد.

وی در خصوص پرونده فردی که ادعای امام چهاردهمی می‌کند، گفت: وی هم اکنون در زندان به سر می برد و هم چنان بر ادعای خود باقی است.

دادستان قم با بیان این‌که برخی از اسم قم سوء استفاده کرده و حتی رمالان و دعانویسان فعالیتشان در قم بیشتر شده است، گفت: هم اکنون 20 رمال در قم زندانی هستند و امید می‌رود تا قبل از نیمه شعبان بساط کلیه رمالان مستقر در قم برچیده و تخریب شود.

گنجی با اشاره به برخورد شدید با اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس مردم، گفت: در این راستا و طی 20 ماهه گذشته 150 نفر به مدت 5 تا 15 سال از قم تبعید و 29 نفر نیز اعدام یا قصاص شدند.

وی درباره پرونده زنی که شوهر خود را به قتل رسانده بود، گفت: این قتل 4 سال پیش صورت گرفته بود که به دلیل به نتیجه نرسیدن تحقیقات، پرونده از جریان باز ماند اما بعد از 4 سال شواهد زیادی به دست آمد که خانواده مقتول، وی را به قتل رساندند.

وی افزود: با اعتراف برادران متهمه و نیز خود وی، جایی که جسد سوزانده و خاک شده بود شناسایی شد ولی به جهت آنکه منطقه بازسازی و در واقع در طرح شهرداری قرار داشته بقایایی پیدا شد که برای پیگیری و شناسایی به آزمایشگاه داده شده است.

جعفری، معاون دادستان قم نیز در گفت‌وگو با ایسنا به پرونده روزنامه شاخه سبز اشاره کرد و گفت: این پرونده به دلیل عدم درج کامل جوابیه طبق ذیل تبصره 3 ماده 23 قانون مطبوعات به مدت 10 روز توقیف موقت شد که از روز گذشته انتشار خود را از سر گرفته است.

وی افزود: هم اکنون پرونده روزنامه مذکور به اتهام عدم چاپ جوابیه در بازپرسی تشکیل شده است که حسب مورد ماده 35 و 36 قانون مطبوعات و سایر مواد مرتبط در قانون مجازات اسلامی کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه کیفری استان ارجاع خواهد شد.

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
ما منتظر امام12 هستیم امام 14 از کجا پیدا شد؟؟؟
دوشنبه 3 تیر 1387

l34n0 - کانادا - تورنتو
باید میفرستادنش بیمارستان خل و چلا نه بازداشگاه.
مرتیکه پیش خودش چی فکر کرده ...
دوشنبه 3 تیر 1387

bahman_hw - ایران - مشهد
دادستان قم حق داشته این فرد را دستگیر کند. امام سیزدهم امام خمینی بود . امام چهاردهم هم که هم اکنون مشغول به کار هستند.
دوشنبه 3 تیر 1387

مبین.رشت - ایران - رشت
وقتی هرج و مرج و بی عدالتی و بی قانونی توی ایران حاکم باشه و آمار بیسوادی مردم از نظر فکری بالا باشه !وقتی مردم یک کشور ریس جمهورشون مثل قرون وسطایی فکر کنه! و بگوید که امام زمان به او امداد غیبی میرسونه !دیگر نباید بعید بنظر برسه که اشخاصی پیدا بشن که ادعای امامت کنند!اگر مردم ایران آگاه بودن و از نظر رشد فکری در درجه بالایی از شعور بودن دیگه آقای احمدی نژاد رییس جمهور یک ملت نمیشد!وقتی مسولین یک جامعه جاهل و نادان و خرافه پرست باشن دیگر از مردم آن کشور چه انتظاری میتوان داشت!
دوشنبه 3 تیر 1387

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
پس امام 13 کیه؟ نکنه حضرت سید آقا روح الله رهبر کبیر دنیا خمینی؟؟؟
دوشنبه 3 تیر 1387

jesus_christ - ایران - یزد
قم...شهرخون و قیام و جرم و جنایت و فحشا و رمالی و...
دوشنبه 3 تیر 1387

garadagh - سویدن - مالمو
کشوری سرشار از خزعبلات
دوشنبه 3 تیر 1387

ali_esf - ایران - اصفهان
طرف عجب ...
دوشنبه 3 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.