تیم ملی فوتبال ایران کویت را شکست داد

تیم ملی فوتبال ایران کویت را شکست داد

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار از گروه پنجم رقابت های مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا، تیم ملی کویت را دو بر صفر شکست داد.

تیم ایران با ۱۲ امتیاز به عنوان تیم نخست در گروه پنجم به مرحله نهایی رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ در قاره آسیا راه می یابد.

دیدار دو تیم ایران و کویت یکشنبه (۲۲ ژوئن) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی ایران، در دقیقه ۱۷ گل نخست را به ثمر رساند. غلامرضا رضایی در دقیقه ۹۳ بار دیگر دروازه تیم کویت را گشود.

گزارش شده که آرایش تیم ایران در این بازی سیستم ۱-۳-۲-۴ بوده است.

تیم ایران در پی این پیروزی ۱۲ امتیاز کسب کرد و صدر نشین گروه پنجم شد.

دیدارهای دیگر

هم زمان، تیم های فوتبال سوریه و قطر هم در برابر تیم ‌های امارات و عراق پیروز شده اند.

تیم‌ سوریه یکشنبه شب سه بر یک امارات را شکست داد. اما سوریه با وجود این پیروزی، از راه یابی به مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی جام جهانی بازماند.

تیم قطر هم با نتیجه یک بر صفر در برابر عراق پیروز شد و به مرحله نهایی صعود کرد.

به این ترتیب تیم های ایران، استرالیا، قطر، ژاپن، بحرین، کره جنوبی، کره شمالی، ازبکستان، عربستان و امارات به مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ صعود کرده اند.

در مرحله بعد دور مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا تیم های اول و دوم ۵ گروه این مرحله، در دو گروه ۵ تیمی قرار می گیرند و به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه می دهند.

در نهایت دو تیم اول و دوم این گروه ها مستقیما به جام جهانی صعود می کنند و برنده مسابقه رفت و برگشت تیم های سوم دو گروه نیز برای کسب سهمیه حضور در جام جهانی ۲۰۱۰ باید تیمی از اقیانوسیه را شکست دهد.

ostajloo - ایران - نهرخلج

دائی دیگه بس است . بگذار از افغانستان فارسها مربی بیاورند.
دوشنبه 3 تیر 1387

ali_abdol2003 - سوئد - مالمو
درود بر علی دایی.
دوشنبه 3 تیر 1387

persia_64 - ایران - طهران
زنده باد / ایران اگر برزیل را هم فرض بر خیال شکست میداد اینقدر خوشحال نمیشدم که این عرب ها را شکست داده ( و البته این ذهنیت به خاطر بازی های نا جوانمردانه که عرب ها انجام داده اند در من ایجاد شده )
دوشنبه 3 تیر 1387

garadagh - سویدن - مالمو
افرین بر دائی که بدون اکتفابه نام ها تیم را به دور بعدی رساند.
دوشنبه 3 تیر 1387

bobox - کانادا - تورنتو
استاجلو ز.....زیادی میزنی از ک.... فارسا نخور ترک ع..ی
دوشنبه 3 تیر 1387

جیغاتی - ایران - تهران
بوبوکس ـ کانادا ـ تورنتو
ثابت کردی که افغانی هستی در ضمن آنقدر ش...نداری که حرف خودت را بذون توهین بیان کنی معلومه محیطی که توش بزرگ شدی پر از توهین بوده عقده ای شدی در ضمن از صخره نوردی بلدی که از ک... ......؟ نیفتی پات بشکنه . زنده باد شیر مرد ترک ، علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آسیا و بهترین گلزن جهان (بسه یا باز هم از افتخاراتش بگم ...)ما که به علی دای افتخار می کنیم. نمی دونم چرا .......
دوشنبه 3 تیر 1387

جیغاتی - ایران - تهران
بوبوکس ـ کانادا ـ تورنتو
ثابت کردی که افغانی هستی در ضمن آنقدر شعور نداری که حرف خودت را بدون توهین بیان کنی معلومه محیطی که توش بزرگ شدی پر از توهین بوده عقده ای شدی در ضمن صخره نوردی بلدی که از ک... ترکها بالا میری؟ نیفتی پات بشکنه . زنده باد شیر مرد ترک ، علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آسیا و بهترین گلزن جهان (بسه یا باز هم از افتخاراتش بگم ...)ما که به علی دایی افتخار می کنیم. نمی دونم چرا بعضی ها ک....شون می سوزه

با تشکر از مدیریت سایت که توهین بعضی ها رو کامل تو سایت نشون میدن ولی وقتی کسی جوابش را میده مدیر سایت سانسورش می کنه دست جمهوری اسلامی را از پشت بسته اید
باتشکر بسیار فراوان فراوان خیلی زیاد از مدیریت
واقعا چه سایت بی طرفی
دوشنبه 3 تیر 1387

persia_64 - ایران - طهران
جیغاتی - ایران - تهران
اینکه میبینی یک وقت هایی نظر مخالفان پخش میشه جنبه تبلیغاتی داره که بگن ما با آزادی بیان موافقیم
در مورد اینکه این سایت صحبت هایی رو منتشر نمیکنه و یا حذف میکنه حالا دیگه موافقم / قبلا مخالف بودم میگفتم این سایت دموکراسی داره ولی بعد از حذف شدن بیشتر نظراتم در سالن تبادل نظر ذهنیتم عوض شده
باز هم در اینجا از مدیر یا مدیران سایت علت حذف نظراتم را جویا میشوم
ایمیل هم زدم ولی جواب نگرفتم
پنج‌شنبه 6 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.