فریب زن جوان به بهانه پس دادن عینک آفتابی

فریب زن جوان به بهانه پس دادن عینک آفتابی

زنی که همسایه سابقش را به دام دو مرد متجاوز کشانده بود به همراه همدستانش از سوی پلیس بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار ما عصر روز پنجم اردیبهشت ماه زنی جوان در حالی که پریشان و آشفته بود و به سختی صحبت می کرد با حضور در کلانتری باغ فیض ادعا کرد دو مرد او را مورد تعرض قرار داده اند. این زن که طاهره نام دارد در توضیح ماجرا گفت؛ من سال ها با زنی به نام بتول همسایه بودم و رابطه دوستانه یی با وی داشتم. به همین دلیل یک روز وقتی عینک آفتابی ام را از من قرض خواست به او دادم اما وی دیگر عینک را که 100 هزار تومان خریده بودم به من پس نداد و چندی بعد خانه اش را عوض کرد. بعد از اثاث کشی من و بتول همچنان هر از گاهی به صورت تلفنی با هم در ارتباط بودیم و من همیشه از او می خواستم یا عینک آفتابی ام را پس بدهد یا اینکه پولش را بپردازد. سرانجام بتول امروز به من تلفن کرد و خواست برای پس گرفتن عینکم به خانه وی در خیابان گلستان بروم. من نیز همراه پسر 6ساله ام راهی آنجا شدم.شاکی افزود؛ در آنجا شوهر صیغه یی بتول و یک مرد دیگر نیز حضور داشتند. دو مرد بلافاصله پس از حضورم در خانه مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند و به اتاق خواب کشاندند و به من تعرض کردند.پس از طرح این شکایت پرونده در اختیار حسین اصغرزاده بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت. در تحقیقات مقدماتی بتول بازداشت شد اما ماموران فهمیدند شوهر صیغه یی او به نام یعقوب و متهم 20ساله دیگر به نام محمد فراری شده اند. در همان شرایط که پلیس در جست وجوی ردی از مردان فراری بود همسایه های بتول تحت بازجویی قرار گرفتند. آنان با اظهار بی اطلاعی از موضوع آزار طاهره گفتند روز حادثه صدای داد و فریاد را از آپارتمان طبقه سوم شنیدند و مشاهده کردند دو مرد پسر شش ساله یی را به زور از خانه به بیرون راندند.در حالی که اظهارات ساکنان این ساختمان می توانست گواهی به صحت ادعای شاکی باشد، تحقیقات برای یافتن محمد و یعقوب ادامه یافت تا اینکه چند روز قبل جوان 20ساله دستگیر شد. وی در بازجویی ها اتهام تجاوز را انکار کرد اما زمانی که در برابر شهادت همسایه ها قرار گرفت جرم خودش را پذیرفت. با ادامه یافتن کنکاش ها برای ردیابی شوهر صیغه یی بتول مشخص شد این مرد به کرمانشاه گریخته است. به همین دلیل تیمی از ماموران با اخذ نیابت قضایی به این شهر رفتند و توانستند بعدازظهر روز جمعه متهم را بازداشت و به تهران منتقل کنند.یعقوب، محمد و بتول اکنون در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

8735 - ایران - شیراز
هر سه اعدام . نظرتون چیه ؟
یکشنبه 2 تیر 1387

fdsa60 - ایران - تهران
اینها رو باید مثل سگ کشت . ایران شده جزیره وحشیان
یکشنبه 2 تیر 1387

apadana48 - انگلیس - لینکلن
عزیزان لطفا به حیوانات توهین نکنید این قبیل افراد را بایستی سرب داغ کرد از طرف انتهای خارجی(ک...). کثافتهای وحشی.
یکشنبه 2 تیر 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
واقعا ادم شوک می شه؟ یک زن برای زنی دیگر دام پهن می کنه تا شوهرش به اون تجاوز کنه؟ دکی توهمی خاک بر سرت بجای شاخو شونه کشیدن واسه دنیا مملکتو درست کن این پایتخت و ام القرای اسلامیته!!!!
دوشنبه 3 تیر 1387

secret - ایران - تهران
چرا اینقد تجاوز زیاد شده و روزنامه ها صفحه حوادثشون پر از اینجور اتفاق ها است. یک شماره از روزنامه جام جم رو یادمه (فقط یک روز) که توی صفحه حوادثش خبر دستگیری 3 باند رو نوشته بود که جمعاً به بیش از 30 نفر تجاوز کرده بودن. فکر نمیکنید این اتفاق ها باید ریشه یابی بشن. فکر نمیکنید چرا قبلاً اینجوری نبود یا فکر نمیکنید مردم از بدبختی، بیچارگی اینجوری وحشی شدن. واقعاً تهران ترس آور شده.
دوشنبه 3 تیر 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
جمهوری اسلامی همه را به گنداب خواهد برد
دوشنبه 3 تیر 1387

persia_64 - ایران - طهران
من نفهمیدم این جماعت چه پدر کشتگی با حیوانات بیچاره دارند که هر آشغالی را به حیوانات معصوم نسبت میدهند
دوشنبه 3 تیر 1387

Artosh - ایران - تهران
خیلی کثیف بودن. نمیدونم اینا فکر بعدش رو میکنن یا نه؟ انسانیت که سرشون نمیشه از خودشون خجالت بکشن. لا اقل به بعدش فکر کنن.
دوشنبه 3 تیر 1387

chokemino171 - ایران - خلیج فارس
خیلی آشغالین نامردای پست بی ناموس .
دوشنبه 3 تیر 1387

persian - امریکا - ریچمند
دینی که دورهوزمونش تموم شده مثل داروی تاریخ گذشته است دیگه اینها هم اسناد ومدرکش .
سه‌شنبه 4 تیر 1387

tnt20 - لهستان - ورشو
آخه اون زن دیگه میخواد چطور زندگی کنه و بدتر از اون اون پسر بچه با چه عقده ای از این جامعه بزرگ می شه
چهار‌شنبه 5 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.