خداداد عزیزی : تحمل شکست را ندارم

خداداد عزیزی : تحمل شکست را ندارم

خداداد عزیزی گفت: نمی خواهم «پیام» زنگ تفریح تیم های لیگ برتری باشد.مدیر فنی تیم فوتبال پیام خراسان رضوی در گفتگو با ایسنا، افزود: برنامه ای که برای قبول سرمربیگری پیام به مدیران تیم ارائه داده ام، برنامه مشکلی نیست اما اگر مدیران تیم می خواهند کس دیگری را برای تیم خود بیاورند این حق طبیعی آن هاست و ما مربیان همیشه ساک به دوش هستیم و از زمان آمدن به یک تیم شمارش معکوس برای رفتن از آن برای ما آغاز می شود.
وی ادامه داد: پس از صعود تیم به مدیران باشگاه برنامه دادم و در آن تأکید شده بود که برای ماندن در لیگ برتر تیم باید بین دو تا سه میلیارد تومان هزینه کنند که این مبلغ حداقل هزینه است، در حالی که تیم هایی مثل صنعت نفت و شیرین فراز که از لیگ برتر سقوط کرده اند تا ۵ میلیارد تومان هزینه کردند اما من اعلام کردم می توانم با استفاده از روابط و دوستی هایم، بازیکنان مد نظر را با قیمت های کمتر استخدام کرده و تیم را با دو میلیارد تومان ببندم.خداداد عزیزی خاطرنشان کرد: این مبلغ دو میلیارد تومان هم باید در طول سال و طی سه قسط پرداخت شود و نیازی نیست که اکنون تمام پول فراهم باشد، به مدیران باشگاه گفتم که اگر این حداقل پول فراهم نشود این تیم همان طور که به لیگ برتر آمده است، همان طور هم سقوط می کند.
وی افزود: ما نباید خود را گول بزنیم، همه بازیکنان کنونی پیام در حد لیگ برتر نیستند و این تیم نیاز به تقویت و اضافه شدن چند بازیکن با تجربه دارد. عزیزی ادامه داد: اگر مدیران باشگاه نتوانند این مقدار پول را فراهم کنند، من نمی توانم در تیم بمانم زیرا این تیم زنگ تفریح دیگران خواهد شد و من تحمل شکست را ندارم و نتیجه گیری برایم خیلی مهم است. وی تأکید کرد: نمی شود تیم را با ۷۰۰ میلیون تومان بست و اگر کسی چنین حرفی زده نه به فکر پیام است، نه به فکر هواداران و سهمیه آن، فقط می خواهد یک سال سرمربی یک تیم لیگ برتری باشد و از آن استفاده تبلیغاتی کند.خداداد در رابطه با پست مدیریت فنی باشگاه پیام گفت: چشم بسته نمی توانم کاری را قبول کنم،
شرایط را بررسی کرده و امکاناتی را از باشگاه خواسته ام که اگر آن ها برآورده نشود نمی توانم در تیم بمانم و شاهد این باشم سهمیه ای که با خون جگر به دست آمده است، دوباره از دست برود و تیم دوباره به دسته اول سقوط کند.وی تأکید کرد: می دانم که مدیران باشگاه پول ندارند اما این تیم و سهمیه لیگ برتر متعلق به مردم و جوانان خراسان است و از مسئولان استان می خواهم که به آن کمک کنند تا این تیم در لیگ برتر بماند. خداداد عزیزی درحالی سخنان بالا را بیان کرد که صلاحی (مدیرعامل پیام) نظرات دیگری دارد. بخوانید: مدیرعامل باشگاه پیام خراسان رضوی گفت: اگر خداداد عزیزی سرمربیگری پیام را نپذیرد، «حسین عبدی» سرمربی تیم خواهد شد.
علی صلاحی افزود: منتظر تصمیم گیری در خصوص پذیرفتن و یا نپذیرفتن سرمربیگری پیام توسط خداداد عزیزی هستیم و در صورت رد سرمربیگری توسط وی، با حسین عبدی سرمربی تیم «ویند» امارات مذاکره کرده ایم و وی سرمربی تیم خواهد شد. وی ادامه داد: نشست مفصلی با خداداد عزیزی و هادی برگی زر داشته ایم که حداکثر بودجه درخواستی آن ها ۳ و حداقل ۲ میلیارد تومان بود که پس از آن با بررسی راه های تأمین پول به این نتیجه رسیدیم که توانایی ما با این مبلغ درخواستی تفاوت دارد و به خاطر این که مایلیم با کادر فنی فصل قبل ادامه بدهیم، از عزیزی خواسته ایم دوباره شرایط را بررسی کرده و ببیند که آیا می تواند با بودجه ما کار کند یا خیر؟
وی افزود: خداداد عزیزی و هادی برگی زر در برنامه خود خواستار شش بازیکن لیگ برتری هستند اما حسین عبدی می خواهد با همین بازیکنان و استفاده از بازیکنان امید و جوانان باشگاه تیم را ببندد.مدیرعامل باشگاه پیام خراسان رضوی ادامه داد: اگر عزیزی نپذیرفت که با ما ادامه همکاری بدهد، گزینه بعدی حسین عبدی است که با وی مذاکره هم کرده ایم. وی خاطرنشان ساخت: برای این که زمان را از دست ندهیم طی فراخوانی در مطبوعات از تمام فوتبال دوستان و مربیان خواسته ایم بازیکنانی را که در کل استان وجود داشته و می توانند به پیام کمک کنند، به ما معرفی کنند تا مسئولان سازمان فوتبال پیام در غیاب سرمربی، آن ها را بررسی و بهترین ها را به سرمربی تیم معرفی کنند.صلاحی افزود: شاکله تیم پیام همان بازیکنان فصل قبل خواهد بود، تنها با ۴ یا ۵ تغییر در بعضی پست ها وارد مسابقات می شویم، اما سازمان فوتبال باشگاه برای این که زمان از دست نرود در حال بررسی و پیدا کردن بازیکنان مورد نیاز تیم است.
وی تأکید کرد: مسئولیت فنی تیم به خداداد عزیزی واگذار شده است و تعیین سرمربی بر عهده وی است، عزیزی یکی از مالکان باشگاه و مدیر فنی است و اگر سرمربی تیم هر کس دیگری هم شود باز هم تداخلی در کار به وجود نخواهد آمد و خداداد همچنان مدیر فنی می ماند.مدیرعامل باشگاه پیام خراسان رضوی در خصوص جشن قهرمانی تیم و بازی خداحافظی عزیزی از فوتبال گفت: جشن صعود باشگاه تا قبل از آغاز لیگ برتر برگزار خواهد شد که در آن از بازیکنان، کادر فنی و به خصوص خداداد تقدیر خواهد شد. صلاحی افزود: زمانی که گفتیم به دنبال برگزاری بازی خداحافظی برای عزیزی هستیم، یکی از سازمان های دولتی به ما اعلام کرد که قصد دارد به مناسبت سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک تیم بزرگ خارجی را به ایران دعوت کند که در مقابل آن ستاره های سابق ایران که تاکنون بازی خداحافظی برای آن ها گذاشته نشده است از جمله علی دایی، افشین پیروانی و خداداد عزیزی بازی خواهند کرد و این بازی به معنای بازی خداحافظی آن ها خواهد بود، بنابراین دیگر باشگاه پیام برنامه ای برای برگزاری بازی خداحافظی خداداد عزیزی ندارد.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.