پروانه انتشار تهران امروز لغو شد

پروانه انتشار تهران امروز لغو شد

تهران امروز
گفته می شود روزنامه تهران امروز به شهردار فعلی تهران گرایش دارد
در پی انتشار مطالب انتقادآمیز از عملکرد دولت محمود احمدی نژاد، پروانه انتشار روزنامه تهران امروز لغو شد.

این روزنامه در ویژه نامه سالگرد انتخاب محمود احمدی نژاد به ریاست جمهوری که روز اول تیر منتشر شده بود، ضمن انتقاد از کارنامه اقتصادی و مالی او، عملکرد مالی آقای احمدی نژاد را در دوران شهرداری تهران به زیر سوال برده بود.

به گزارش خبرگزاری های ایران، در پی احضار آقای قربانزاده، مدیر مسوول تهران امروز به دادگاه رسیدگی به تخلفات کارکنان دولت و رسانه ها، پروانه این روزنامه به علت افترا و فقدان شرایط انتشار لغو شد.

در این حال، روزنامه تهران امروز در یادداشتی در شماره روز یکشنبه خود که در وب سایت این روزنامه هم منتشر شده است، از انتشار مطالب انتقادی در ویژه نامه خود عذرخواهی کرد.

به نوشته تهران امروز، ویژه نامه این روزنامه "حاوی مطالبی خارج از فضای اعتدال و نقد عالمانه" بوده است و علت آن "شور و هیجان روزنامه نگاری در دوران جوانی" دست اندرکاران آن بوده است.

سایت های نزدیک به رئیس جمهور در واکنش به انتشار این ویژه نامه، از محمد باقر قالیباف، شهردار تهران، به علت انتساب روزنامه تهران امروز به او انتقاد کرده اند.

گفته می شود تعدادی از مسوولان روزنامه تهران امروز از نزدیکان سیاسی آقای قالیباف هستند.

این در حالی است که بعضی کارشناسان انتشار ویژه نامه روزنامه تهران امروز و توقیف این روزنامه را بیانگر آغاز زودهنگام رقابت های انتخاباتی محمود احمدی نژاد و محمد باقر قالیباف برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده دانسته اند.

علی اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور در واکنش به این خبر در مطلبی که در وبلاگ خود نوشته است، با انتقاد از این ویژه نامه ، از هواداران رئیس جمهور خواست ، از هر گونه واکنشی به این روزنامه خودداری کنند.

او همچنین از انتساب این مطالب به شهردار تهران ابراز تعجب کرده است.

آقای جوانفکر در وبلاگ خود نوشت: " برای بنده سخت است که باور کنم، آقای قالیباف به عنوان شهردار تهران در چنین امری دخالت دارد. مگر می شود کسی که خود را دین دار و اهل نماز و عبادت می داند، از رهبری تبعیت می کند، مدعی اخلاق و انصاف، جوانمردی، ارزشها و مدافع ارزشمدارانی چون چمرانهاست و مرگی مانند مردن شهید چمران را آرزو می کند، هدایت و مدیریت تبلیغات مسموم، توهین آمیز، تحقیر کننده و همراه با تمسخر و تخریب علیه دولت نهم را برعهده داشته باشد ! این دو با هم قابل جمع نیست. یا این دروغ است یا آن."

adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
(از هواداران رئیس جمهور خواست ، از هر گونه واکنشی به این روزنامه خودداری کنند.)
من فکر نمی کنم این رییس جمهور زیاد هوادار داشته باشه فقط آرزو می کنم که در انتخابات سال بعد آقای قالیباف پیروز بشه
یکشنبه 2 تیر 1387

naslesookhteh - ایران - تهران
تبلیغات مسموم، توهین آمیز، تحقیر کننده و همراه با تمسخر و تخریب علیه دولت نهم
گفتن واقعیات راجع به افتضاحات دولت مساوی است با کلمات بالا.
یکشنبه 2 تیر 1387

بنده خدا - ایران - تهران
باز چند روزه که سایت شما فیلتر شده و وقتی هم از طریق فیلتر شکن وارد می شیم فیلمها رو نمیشه دید. راه حل چیه ؟ چرا چندباره فیلتر و رفع فیلتر می شید ؟
یکشنبه 2 تیر 1387

Eteraaz - ایران - تهران
بنده خدا - ایران - تهران
دوست عزیز ، شما میتونی از نرم افزار GhostSurf یا freegate و یا Ultrasurf استفاده کنی . آموزش همشون هم تو اینترنت هست . سرچ کنی به راحتی هم خود نرم افزار ها رو پیدا میکنی و هم آموزششون رو . فیلتر شکن مال عهد دایناسورهاست !
یکشنبه 2 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.