واکنش‌ها به احتمال حمله اسرائیل به ایران - ویدئو

واکنش‌ها به احتمال حمله اسرائیل به ایران

مانور نظامی گسترده اسرائیل که هشداری به ایران درباره برنامه هسته‌ای‌اش تلقی شده، واکنش‌هایی را برانگیخته است.

برای تماشای ویدئوی " واکنش‌ها به احتمال حمله اسرائیل به ایران"

اینجا را کلیک کنید

l34n0 - کانادا - تورنتو
به قول معروف یورس تو دیسکاور
اسراییل هم خودشو کشور حساب کرد تموم جمعیتش فکر نکنم 3 میلیون نفر باشه اونوقت واسه ایران شاخ بازی در میاره باید شاخشو شکوند تا دیگه از این گ...خوریا نکنه....
یکشنبه 2 تیر 1387

مبین.رشت - ایران - رشت
اینها همش یک مشت حرفه که همش زده میشده!باز هم حرفم را خطاب به سران امریکا و اسراییل تکرار میکنم!آقایان موقعیت ایران در عرصه جهانی روز به روز در حال بیشتر شدن و قوی شدن میباشد!در چند سال اخیر مشاهده نمودید که دولت ایران چه هزینه ای بابت احداث شبکه های ماهواره ای جهت رسانیدن سخن خویش به گوش دنیا و تبلیغات منفی علیه امریکا و اسراییل انجام داد.شاه ایران همین سهل انگاری ها را انجام داد که یک آدم بدون سلاح یک ملت را بر علیه او شورانید!یک همچین موردی هم دوباره در حال تکرار شدن در سطح جهانی علیه دولت امریکا و اسراییل میباشد!با اطمینان کامل میگویم اگر ایران نابود نشود فروپاشی اسراییل و امریکا حتمی است!لطفآ این حرف مرا بخاطر داشه باشید که دولت ایران همچون یک ویروس مخرب در حال دگرگون ساختن افکار مردم ایالات متحده میباشد تا دولت امریکا را از طریق مردم ان کشور برهم بزند.و در سیاست خویش با سایر کشور ها سعی بر خراب نمودن چهره اسراییل و امریکا وجلب افکار بسمت حکومت ایران را دارد!اگر شاه ایران امام خمینی را دست کم نمیگرفت و درآن روزهای اول قبل از آنکه مردم را تا آن حد بسمت خود بکشاند حذف مینمود.امروز دیگر شاهد فروپاشی رژیم گذشته نمیبودیم!اکنون ایران با تجربه قبلی خویش سعی در انجانم چنین کاری در عرصه بین المللی دارد.!هشدار!هشدار!هشدار!
یکشنبه 2 تیر 1387

sofi - بروکسل - بروم
اقای عزیز از رشت .
یکشنبه 2 تیر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
فرو پاشی دنیا نزدیک است.از زمان امدن انقلاب در ایران .این دولت مردان احمق ایرانی نظم تمامی دنیا و ایران را بهم زدن.امید وارم نابودی این حکومت اسلامی نزدیک باشد.
یکشنبه 2 تیر 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
مبین عزیز رشت.سیاستمدارهای جهانی احمقی نژاد و امامش و رهبرش را برای ملتهایی مثل ما پرورش دادن.اینها عروسکهای کوکی خود اینها هستند. مطمئن باش.بهر حال هر اتفاقی که بیفتاد اوضاع بنفع ایران و ملت ایران نیست.امیدوارم هرچه زوتر در فرهنگ ملتی تحولی رخ دهد تا بتوانیم خود را از دست این مرتجعان دیکتاتور جنایتکار دزد و بیناموس نجات دهیم.این سیاست جهان است که هر وقت ملتی خواستار هر چیزی باشد چه خیر و چه شر از آن حمایت کنند !!!! و کاری به زشتی و زیبایی ندارن!!! آینده و مسئولیت هر کشوری را ملت آن کشور با فرهنگ خودشان میسازند.خمینی هم با دروغ و وعدها آمدو سالهاست ملت ایران آگاهند اما ملاحظه میکنی که با اسلحه و چماق به حکومت ننگین خود ادامه میدهند و... بهر حال فرهنگ ملتهای اروپایی و آمریکایی قرنهاست که این مقاطع را پشت سر گذاشته است بهتر است بفکر نجات کشور خویش باشیم. موفق باشید عزیز جان.
یکشنبه 2 تیر 1387

iranian_boy - اکراین - کیف
هیچکس از جنگ و کشتار استقبال نمی کند جز نظام اخوندی که سعی دارند با بیان موفقیت خود در فضای سیاست خارجی فضای درون ایران را به سمت خود سیر دهند و برای ماندگاری بیشتر در فکر تکرار شدن هشت سال دفاع مقدس هستند اما این بار با کشور مجهز اسرائیل
یکشنبه 2 تیر 1387

payaam - ایران - تهران
امروز منافع ملی ما در اینه که در کنار مردم خونگرم و مهربان اسرائیل باشیم. ننگ بر بی خردی که حرف از نابودی این همپیمان باستانی ما از روی نقشه میزنه.
در برابر تهدیدهای آقایان خامنه ای و احمدی نژاد بر علیه مردم اسرائیل، این واکنش کاملا طبیعیه.
من به شما قول میدم که روزی اسرائیل، ایرانو از دست اعرابی که قصد نابودی ما رو دارن نجات خواهد داد.
یکشنبه 2 تیر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
payaam - ایران - تهران.نوکرم عزیز.امیدوارم همه متوچه شوند که اکثریت مردم اسرالیل . ایران را دوست دارند مشکل بر سر این حکومت تازی است که از ایرانی میزند و شکم عرب را سیر می کند.ما احتیاجی به جنک نداریم.این حکومت ایران است که بدنبال جنک است.
یکشنبه 2 تیر 1387

emam_zaman - بلژیک - گنت
اگر تهدید بد است پس چرا احمدی نژاد تهدید می کند مرگخوب است اما برای همسایه.
دوشنبه 3 تیر 1387

black darkness - مل - ی
مبین.رشت - ایران - رشت

بیدار شو بابا. ملکتت از تو داره میگنده. با این حرف های متعصبانه به هیچجا نمیرسید.
دوشنبه 3 تیر 1387

amirpersia - سوءد - استکهلم
مردم ما تاوان کدامین اشتباه را پس میدهند؟!
امیدوارم مردمم در پناه ایزد یکتا از خطر در امان باشند و خود تیشه به ریشه ی این ملایان مرتجع بزنند.
سه‌شنبه 4 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.