تکریم و توسل مردم ایران به حیوانات و درختان و دیوار - ویدئو

 تکریم و توسل مردم ایران به حیوانات و درختان و دیوار

در استان کرمان واقع در شرق ایران،قوچی متولد گردیده که بطور ژنتیکی بر روی شاخ آن نقشی شبیه به ذوالفقار(شمشیر حضرت علی) وجود دارد که باعث شده تا مردم دسته دسته برای زیارت این حیوان به این محل بیایند.

منزلی در شهر قدس در استان مرکزی که بع علت خرابی ناودان و ریزش باران و پس از خشک شدن ایجاد یک شکل بر روی آن باعث تجمع ساده لوحان گردیده و از این دیوار و نقش روی آن مدد می جویند!!!

در استان خوزستان و در یکی از روستاهای شهرستان شوش دانیال،بقعهء امامزاده ای وجود دارد که نه شجره نامه ای دارد و نه در جایی نام آن ثبت گردیده شده که به غیب بن علی(ع) مشهور است!!!بنا به اطهارات پیرزن خادمهء این زیارتگاه، مرد روحانی که هر هفته از اهواز برای جمع آوری نذورات این محل می آید مدعی است که این سه درخت کنار(سدر) خواهران این امامزادهء شهبد هستند!!!

زنی که ادعا می کند که بر روی بدن گوساله اش نقشی شبیه به نام محمد وجود دارد و مدعی است که وعدهء این کرامت را در خواب دریافت داشته است.

ka28 - ایران - ابادان
به یزدان اگر ما خرد داشتم
کجا این سرانجام بد داشتم
شنبه 1 تیر 1387

shekamo - نورو - اوسلو
خوب اینا هیچ کدوم به پای عکس خمینی در ماه نمیرسه!!!!!!!!!!
شنبه 1 تیر 1387

عقاب _اسبیکو - ایران - خرم آباد
کاش زودتر از دست این جماعت خرفت خوابم می برد /دندی امارات امارات کجاپی به دادم برس!!!!!ضمنن آخرین تصاویر ویدپوپپی از یک نژاد هلندیست !!!!
شنبه 1 تیر 1387

l34n0 - کانادا - تورنتو
اوه خدای من به حق چیزای ندیده و نشنیده
خرافات هم حدی داره.اخه دیگه تا اینقدر واقعا متاسفم ..
شنبه 1 تیر 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خرافاتی که دامنگیر مغز و روان ایرانی هست باور کنید در هیچ کشور اسلامی نیست وجود 5000 امامزاده دلیل ان.... میپرسیم چگونه است ملای جنایتکار 30 سال است بر اریکه ی قدرت تکیه زده . همین خرافات شرم اور دلیل ان....چرا ملت ایران از مطالعه و کسب دانش بی زار و در عوض فکر وذکر اکثریت مردم پول و تجمل شاید بگوئید فقر حاصل از امدن ملاست ولی پیش از این شورش ننگین هم چنین بود کم و بیش وگرنه چطور ممکن بود ملتی بپذیرد خمینی در ماه و سینما رکس ابادان کار ساواک؟؟ اینجا بود که غرب بدنبال نفت و انقلابیون قلاده را به گردن ملت افکندند به طمع قدرت .. با توسل از امثال شریعتی و ال احمد این تحمیق را تکامل بخشیدند و ایران امروز به وجود امد که تاتر تعدادی دیدن رقص مرگ محکومی بالای دار و سنگسار زنی و شلاق بر پیکر جوانی باشد هیهات این ره که ملت میرود به نا کجا اباد است...اری ایران ما مورد تمسخر حتی اعراب عربستان شده... و داستان ادامه دارد.....
شنبه 1 تیر 1387

arian1 - ربس - ابر
مسلما در کشور گوسفندان خرحاکم است. اگر اینهمه احمق در کشور نداشتیم اخوندها نمیتوانستن که 30 سال بر این مردم حکومت کنند.
شنبه 1 تیر 1387

dandy - امارات - امارات
کیه که منو صدا میزنه؟؟....عجب درخت گوساله ودیوار.....بابا اینجور عقاید هم در زمان انبیاء هم نبود......
شنبه 1 تیر 1387

masoud_gsm - ایران - رشت
واقعآ بعضی وقتها این صحنه ها رو میبینم از ایرانی بودنم شرمنده میشم
بعد که میای و انتقاد میکنی چند تا جوجه میان و میگن به اعتقادات ما توهین میکنید
اگر اعتقاداتتون اینه که توهین به اینگونه از اعتقاد کاری بس خوب و تحسین بر انگیز است
ای کاش یک قسمت هم برای چاه اقا صاحب الزمان میزاشتن تا این مجموعه ی خرافات کامل شود
خداوند این همه پیامبر و امام فرستاد تا این گوسفندان گمراه نشوند اما انها در دینداری و اعتقادات افراطی باز گمراه میشوند
این مسلمانان با حجوم برای حاجت گرفتن از دیوار سرو دست میشکنند و خود را بهشتی میدانند
اما ان دانشمندان که با همان عقلی که خدا به هر دوی این 2 گروه به یکسان سهم کرده فضا پیمایی را به فضا میفرستند انهم برای کشف افریده های خدا در کرات دیگر جهنمی میشوند
بعد انها در نظر این مردمی که از دیوار حاجت میخواهند کافر و جهنمی اند
در تفاوت بسیار فاهش میان این مردم خرافاتی و بهشتی و ان مردم کافر و جهنمی شکی نیست ولی جای تاسف است که انها با سرعت بسیار زیادی به جلو پیش میروند و این مردم با همان سرعت به قعر تاریکی خودشان
خدایا ایا این جماعت دیوار باور بیشتر در جستجوی تو اند یا ان جماعت کافر دانشمند؟
شنبه 1 تیر 1387

mahyarta - ایران - تهران
---------خواهش می کنم این رو بخونید---------------------------------------------------

اولاً که اینا همشون قلابی هست.مثلاً چند وقت پیش یه فیلم ساخته بودن که روی ته دیگ عکس حضرت علی افتاده!
دوماً اینا همشون کار صهیونیست ها هست برای گمراه کردن مردم,چون معتقد هستن اگر کل جهان رو کفر و جهالت بگیره حضرت عیسی بر می گرده!
برای نمونه همین اسراییلی ها الآن 60 ساله که دارن به اسم خدا و پیغمبر فلستینی ها رو می کشن و می گن ما مردم منتخب خدا هستیم!
سوماً همه ی این کارها رو این آخوندای صهیونیست دارن می کنن تا دین رو تو ایران نابود کنن و آخر سر هم ما رو با بمب اتم به اسم خدا کاملاً نابود کنن.
همونطور که در قرآن نوشته شده قوم یهود با جادو گری هاش بین یک زن و شوهر اختلاف انداختن.از طرف دیگه طبق داستانه چوب حضرت موسی به این نتیجه می رسیم که جادو گر یعنی استفاده از حقه برای گمراه کردن مردم.
مثلاً همین الآن دارن به کمک شستشوی مغزی بین ترکها و فارسها اختلاف می اندازن.از طرف دیگه هم چون آخوندای صهیونیست تو ایران همه کارن با بی عدالتی تمام با اقوام مختلف(مثل کردها )و ادیان مختلف برخورد می کنن تا ایران رو تا 3 ماهه اینده تجزیه کنن و بعدش بین ارمنستان و آذر بایجان جنگ خونین راه بیاندازن!!
این فیلم ها هم جزو همین جادوگری (حقه,شستشوی مغزی,هیپنوتیزم و ...)هست.اگر توجه کنید آهنگ های این فیلم خیلی هارو احساساتی میکنه,ازطرف دیگه هم چون این کارها خیلی تو ایران سابقه داره اتوماتیک ما هم باورمون میشه که این اتفاق واقعاً افتاده و قلابی بودن آن برای خیلی ها غیر قابل تشخیص هست(مثل اینه که توی یه اتاق پر از آشغال باز هم آشغال بریزید.در این صورت کسی تشخیص نمیده که ما هم آشغال ریختیم)!
چهارماً این آخوندا به ما یاد دادن که بعد از نماز خوندن مهر نمازمون رو ببوسیم درصورتی که اصلاً نیازی به این کار نیست چون سجده ی ما رو به کعبه هست نه رو به مهر ی که از یه مشت خاک بی ارزش هست.حالا از یه چنین صحنه ای فیلم می گیرن و به سنی ها و وهابی ها نشون می دن و میگن شیعه ها کافرن و مهر پرستن مثل هندو ها! پس از این به بعد مهرتون رو نبوسید.

پنجماً خدا تو قرآن گفته که ما همونی هستیم که به شما نور رو نشون می دیم.نور هم بسته های انرژی هست.پس خدا یه چیزی هست که انرژی را به حرکت در میاره که خوب خیلی هم منطقی هست چون اگر یه کسی/چیزی این کار رو انجام میده 100% میتونه همون کسی باشه که هستی رو بوجود آورده!
از طرفدیگه خدا بهمون میگه که من از رگ گردن به شما نزدیک تر هستم و در جایی دیگه میگه که وقتی که قوم اسراییل از من خواستن که خودم رو بهشون نشون بدم به آنها یک رعد و برق نشون دادیم!!!!! در جایی دیگه میگه که اول آدم رو ساختیم و با دمیدن روح خود در آدم به او جان دادیم(مثل کسی که سکته ی قلبی کرده و به او یک شک الکتریکی بیدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!).پس خدا همه جا هست و اولین و آخرین برنده هست و باید از خشمش ترسید.

ششماً اگر تونستید حتماً برید و خطبه ی 1 نحج البلاقه رو بخونید که به هیجان بیاید.میدونستید میدان مغنا طیسی زمین همون فرشته ها هستن؟؟؟!!!!!!!
شنبه 1 تیر 1387

khoda - همه جا - همه جا

تا وقتی اسلام تو ایران هست وضع ما همینه به امید روزی که ایرانیان خودشان را پیدا کنند و دست از این کارهای خجالت آور و این همه جهالت بردارند.
یکشنبه 2 تیر 1387

shanul - المان - هامبورگ
این هم برکات دین اسلام برای ایرانیان مسلمان!
این دین اسلام با خرافات از طرف حضرت محمد (ص) شروع شد و نسل به نسل تا به امروز توسط مسلمانان عزیز ادامه پیدا کرده هست که نتایج اون را
هم در این ویدئوها ملاحظه می کنید! تازه این ویدئوها قطره ای از حقایق دنیای اسلام هست!!
همچین ملتی که قوچ و دیوار و درخت امام زاده بی نام و نشان را عبادت می
کند باید هم 98درصد هم به رژیم جمهوری اسلامی فاسد ایران رای بدهد چون این رژیم یکی از نمایندگان همین تفکرات مقدس اسلامی هست!
کسی که می گوید من مسلمان هستم ولی کارهای این ادمها را انجام نمی
دهم دروغ می گوید در ان شرایط قرار بگیرد ناخوداگاه هم صدای اون جماعت
خواهد شد چون زمینه قبلی ان را از خانواده یا حکومت دارد در ضمیر ناخوداگاه خودش و فقط احتیاج به یک جرقه دارد که اوتومات وار این گونه اعمال را انجام بدهد! شما ها فکر می کنید این ادمهای که می روند قوچ را
عبادت و دست می کشند روش همشون نماز خوان و مومن هستند باور کنید
اینطوری نیست اینها بر همون مبنای تحمیل خرافات از محیط اطراف زندگیشون
به این گونه کارها متوسل می شوند برای حل مشکلاتشان در زندگی!!
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
من با بیشتر نظرات شما موافقم.دلیل این کارهای ایرانیان هم این هست که
ایرانها نپذیرفتند این دین اسلام را اونطور که اعراب می خواستند بخاطر همین
اومدند شیعه گری را باب کردند برای خودشان چون ایرانیها بدشان می امد از
اسلام!! توی دنیای شیعه گری هم تا شما دلتان بخواهد می شود خرافات
درست کرد مثل اون چاه جمکران که می گویند امام زمان اون ته چاه هست
ملت می روند نامه میندازند توش!!! تازه مورد حمایت مسئولین رژیم هم هست!
از 52کشور اسلامی یکدونشون کشور پیشرفته ای نیست از بس این دین اسلام عقب افتاده هست!
یکشنبه 2 تیر 1387

jgreene75 - انگلستان - لستر
---------خواهش می کنم این رو هم بخونید----------------------------------------------
mahyarta - ایران - تهران: نوشته های شما را هم باید ویدیو کنیم بچسبونیم به کلیپهای بالا!! برو بابا خودتو مسخره کن. ما دیگه 30 ساله خر شدیم، خداییش بسه!!! حالم دیگه از هر چی استدلال مذهبیه بهم می خوره!! یعنی چی آخوندای صهیونیست؟؟؟ همه آخوندا سر و ته یه کرباسن!!!!
اسراییل یا ببرهای تامیل یا هر کوفت و زهر مار دیگه تو شونصد جای دنیا هر غلطی می کنند به من و تو چه مربوط وقتی که خود چیزی نداریم!!!؟؟؟؟؟؟؟ به قول معروف ما ته پیازیم یا سر آن؟؟؟ ول کنید بابا این چرندیات رو... جایی که می شنوم همسایه قدیمون در ایران درد دل می کنه که خودش و بچه هاش به خاطر گرانی شدید یک ماهه گوشت نخورده اند و شرمنده اهل و عیال شده، گ..ه زیادی می خوره هر کسی که میگه: "وقتی غزه در محاصره است و مدتهاست آب و برق ندارد، چه اشکالی دارد که روزی چهار ساعت ما هم برق نداشته باشیم؟ " جمع کنید بابا کاسه کوزه ها تونو!!!! دیگه این چرندیات و خرافات شما خریدار نداره!!!
به امید آزادی وطنمون از دست ج.ا.! بخونید"جمع مافیای اسهالی"!!!!!!!
یکشنبه 2 تیر 1387

vatan-vatan - ایران - تهران
جناب mahyarta - ایران - تهران حتما این را بخوانید!!
اولا که شما وقتی از صهیونیست و یهودیت صحبت میکنید متوجه باشید که ربطی به عیسی ندارد.
دوما مگر شما مسلمانان موسی را بعنوان فرستاده خدایی که محمد را برای مردم به اصطلاح گمراه فرستاده بود قبول ندارید؟
سوما اعتقاد شما به قران به عنوان یک معجزه دست کمی از کسانی که دیوار را پرستش میکنند ندارد.
پس لطفا دست از ریاکاری 1400 ساله بردارید و بگذارید ایران و ایرانی آزاده بیاندیشد.
یکشنبه 2 تیر 1387

mahtab999 - کانادا - تورنتو
mahyarta اولانظریه شما اینقدر بی اساس بود که من فقط سه خطشو خوندم. اولا سهیونیسم جه ربطی به حضرت عیسی داره . ثانیا شما نمیدونین که در زبان فارسی کلماتی مثل سوما .جهارما. پنجما و ششما وجود نداره.......بهتر نیست که یک کم زبان مادری خودتونو یاد بگیرین
یکشنبه 2 تیر 1387

persia_64 - ایران - طهران
تا روزی که همه مردم متوجه نشن که ما از کدام سوراخ گزیده میشیم ایران آباد نمیشه / آهای خرافاتی ها پس کی میخواهید متوجه بشید که ما از ناحیه دین بزرگترین آسیب ها را دیده ایم---- من هرچی فکر میکنم موردی پیدا نمیکنم که دین باعث پیشرفت ما شده باشه
یکشنبه 2 تیر 1387

shekamo - نورو/ - اوسلو
ماه یرتا اخه ... بی سواد یهودی چه به عیسی؟
2 خط از نوشته هاتو خوندم خیلی ... بود حالا میفهم اخوندا چطور 30 سال دوام اوردن با ادم های مثل تو اخوندا 50 سال دیگه هم ایران میمونن
انشاله برق خانه تو را به جا 4 ساعت 10 ساعت خاموش کن مثل مخت که خاموشه
یکشنبه 2 تیر 1387

kouroshk - مالزی - اسکودای
بت پرستی شاخ و دم نداره! اقای mahyarta - ایران - تهران که شما هم هر پدیده بدی رو کار اسرائیل می دونید حتما شاهکار دایی جان ناپلئون رو ببینید یا بخونید متاسفانه ما ایرانیها تا یک کار یا عمل بی خردانه ای می بینیم به جای ریشه یابیش علت رو در خارج از خودمون جستجو میکنیم و به گردن اسرائیل امریکا یا انگلیس می اندازیم! تا وقتی این 72 یا73 هزار امام زاده در ایران هستن و مردم براشون میمیرن اوضاع همینه ...
یکشنبه 2 تیر 1387

kouroshpsx - ایران-تهران - قلعه حسن خان
شهر قدس در استان مرکزی که بع علت خرابی ناودان و ریزش
اسمه دیگش قلعه حسن خان در استان تهران .از توابع شهریار.نزدیک به 400.000 نفر جمعیت داره. وتا دلتون بخواد ادم روشنفکر و نابفه داره که دارن کنار اینا می پوسند.اگه نمیدونید کجا کجا قرار داره نویسید.اون ماجرا هم با دخالت پلیس برای مهار این مردم احمق به پایان رسید.
یکشنبه 2 تیر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
mahyarta - ایران - تهران .شما را باید به عنوان یکی دیگر از دیوانگان این حکومت معرفی کنم.عقیده هات را بزار در کوزه ابش را بخور.تا امثال شماها هستند ایران همین خواهد بود.همان بهتر دو دستی به اسلام خرافاتی بچسبی.
یکشنبه 2 تیر 1387

sofi - بروکسل - بروم
خیلی باهال بود وخیلی کمدی خدا سلامت نگه داره تمام پدرهای دنیا را از جمله پدر خودم را که همیشه میگه تااحمق در جهان است مفلس در نمی ماند
یکشنبه 2 تیر 1387

iranian_x - ایران - وطنم
آقایان و خانمهای محترم ...دقت بفرمایید که خرافه پرستی یعنی چه...اگر حال و روزمان چنین است که میبینید لازم است بدانید با وجود چنین موجوداتی که توهم گرا و خرافه پرست هستند هنوز وضعمان خیلی بد نیست...به نظر من به خاطر وجود چنین افرادی است که ماتریالیستها میگویند دین افیون توده هاست...دین افیون توده ها نیست بلکه جهالت افیون توده هاست....واقعا از دیدن این تصاویر آدمی یاد شتر عایشه و مدفوع متبرک آن در ماجرای جمل می افتد...واقعا از خریت اینچنین افراد حال انسان دگرگون میشود.
یکشنبه 2 تیر 1387

tnt20 - لهستان - ورشو
مشکل از حماقت خود این مردمه.
بابا زمان شاه بود یه جور گند زدند شاه رو که دیگه صهیونیست و آمریکا بیرون نکردخودتون بودید اونموقع امان امان اون بد بود
حالا آخوند ها بدند مشکل ایران بخاطر اسلامه.آخه یکی بگه کجای اسلام گفته شده برید قوچ و گاو و دیوار رو بپرستید اصلا اسلام بر علیه این حرفها اومد. صد سال دیگه هم کار بشه رو مخ این مردم اگه بجای آخوندها همه سیاستمدارهای غربی هم بیان این مردم ژنتیکشون مشکل داره.
یکشنبه 2 تیر 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
خوب این رژیم اخوندی همین را میخواد یعنی خرافه پرستی را تا به حکومت کثیفش ادامه بده.
یکشنبه 2 تیر 1387

ba87 - ایران - گرگان
جان هر کی دوست دارید دست از این مسخره بازیتون در آرید.مگه بت پرستی شاخ و دم داره.آآآآآآآآآآ دیدم هم شاخ داره هم دم.ای ملت دین نما دیگه اینقدر اسلامو خراب نکنید.
یکشنبه 2 تیر 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
خیلی دوست دارم اینو بعضی از ایرانیهاییکه اینجا هستن و به خاطر اینجور چیزا خودشون رو بالاتر از هندیها می دونن و میگن هندیها در شان ما نیستن بینن. البته حتما می دونین پیرو چه دینی همیشه خودش رو بالاتر از همه می دونه.
تعجب نمی کنم که کشور به این روز بیافته. با ادمهای اینچنین باید چنین حکومتی هم باشه.
یکشنبه 2 تیر 1387

joshua - انگلیس - نیوکاسل
حقشونه برنج بخرند کیلویی 5000 تومان.
یکشنبه 2 تیر 1387

pouyan_402 - مالزی - کوالا لامپور
حالم از این خراافات بهم میخوره!!!!!. جایی واسه حرف نداره واقعا واسشون متعسفم.
یکشنبه 2 تیر 1387

aryamard - هلند - هاردرویک
خلایق هرچه لایق.
یکشنبه 2 تیر 1387

rkh - انگلستان - لندن
غجب جماعت احمقی!!!!
یکشنبه 2 تیر 1387

Mr.Persian - هندوستان - بنگلور
1- اگر یکی از این شکلها یه جای خاصی از اون حیوون قرار داشتن چی ؟ بازم دستمالیش میکردن ؟!!! یا تبرکش رو میدادن به آقا که جونش حال بیاد !!!؟؟
2- اگه یکی از اون شکلها یه جای خاصی از یک آدم قرار داشتن تکلیف چی بود ؟!؟!؟
3- ما درست رفتیم به قرون وسطی در اروپا - الان ظاهری بد و زننده داره اما وقتی این دوره رد بشه که البته به آیندگان ما دست میده و البته امیدوارم که بده - اون وقت دیگه تعدیل میشیم و این مسخره بازیهایی مثل مرده پرستی - خرافات و امامزاده بازی چیزی جز موضوع خنده و جوک نخاهند بود...
از ماست که بر ماست
یکشنبه 2 تیر 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
mahyarta - ایران - تهران
فکر رو بدن تو هم یک چیزایی نوشته؟؟؟؟ ک... خل؟
دوشنبه 3 تیر 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
با این مردم خرافات پرست ایران دیگه ایران نمیشه....خندهدار است واقعا....
دوشنبه 3 تیر 1387

black darkness - مالزی - نت
مبارک ملت سنگ پرست شدن
دوشنبه 3 تیر 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
بابا عجب خرابات و آشفته بازاریه . اون عکس که روی دیوار بود دقت کنید همه دست میکشن زیر نافش خیلی خوششون اومده . آثار پیامبران فقط در حیوانات پیدا میشود کم کم دارم شک میکنم که مسلمونا آدم باشن . تا که احمق در جهان است مفلس در نمیماند . حالا خوبه این آثار روی شاخ اون قوچ بود و نه یه جای دیگش . اگر رویه بیضه هایش بود باحال بود عحب بمال بمالی میشد .ههههه هههههههه ننگ بر جهالت
دوشنبه 3 تیر 1387

iranian_boy - اکراین - کیف
چند ساله دیگه اگه این گوسفند رو بکشند به احترام شاخش دو سه روز کشور تعطیله....... ....خوب هر چی باشه احترام داره دیگه........
دوشنبه 3 تیر 1387

mattin - کستا ریکا - سن پدرو
ننگ بر ان خ... و پ... که من داشتم و تو داری و این جماعت ابله دارند.ننگ بر ملت خر وخرافه پرست ایران.من شرم دارم از ایرانی بودنم با دیدن همچین تصاویری.
دوشنبه 3 تیر 1387

amirpersia - سوءد - استکهلم
اسم اسرائیلیها بد در رفته بود که 3000 سال پیش گوساله پرست شده بودند. حالا گیریم اونموقع مردم جاهل و بی علم. ولی حالا و در این زمان که همه چیز علمی شده دیگه چرا ینقدر خر داریم؟ تازه اینا که مسلمونن/روی بنی اسرائیل 3000 سال قبل رو هم سفید کردند. اینم عاقبت مسخره کردن دیگران!
سه‌شنبه 4 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.