درگیری خونین در اداره آگاهی

درگیری خونین در اداره آگاهی

صبح امروز در یک حادثه تلخ، درگیری لفظی دو مامور آگاهی تلفات جانی داد.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، در این درگیری که بین یکی از کارکنان یک پایگاه آگاهی ناجا و معاون آن روی داد، یک سرهنگ کشته و دو تن از کارکنان دیگر مرکز به شدت مجروح شدند.

بنا بر این گزارش، استفاده از اسلحه پس از آن اتفاق افتاد که درگیری لفظی بین یک ستوان و سرهنگ بالا گرفت.

گفتنی است، بررسی‌ها برای کشف علل حادثه ادامه داشته و مجروحان به بیمارستان منتقل شده‌اند. حال یکی از مجروحان نیز وخیم گزارش شده است.
 
توضیحات ناجا درباره شلیک امروز در آگاهی

 
سرهنگ مهدی احمدی افزود: مقارن حدود ساعت 10 صبح روز جاری، در پایگاه هشتم پلیس تهران به هنگام تحویل و تحول سلاح، بر اثر سهل‌انگاری چند گلوله‌‌ از اسلحه یکی از مأموران شلیک شد.
وی ادامه داد: این گلوله‌ها به دو تن از مأموران اصابت کرد که یکی از افسران ارشد به نام سرهنگ دوم میرجلالی در دم شهید و یکی از درجه‌داران نیز به دلیل شدت جراحات به بیمارستان منتقل شد.
 
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی با بیان این‌که قتل غیر عمدی است، گفت: مأمور ضارب بلافاصله توسط مأموران دیگر مسقر در پایگاه دستگیر شد و هم‌اکنون بازجویی از وی ادامه دارد.
وی اضافه کرد: پرونده یادشده در حال بررسی است و اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی گفت: شلیک تصادفی از اسلحه یکی از مأموران نیروی انتظامی، موجب شهادت یکی از افسران ارشد نیروی انتظامی و مجروح شدن یک درجه‌دار شد.
persian - امریکا - ریچمند
برادران اسلام باز هم رکورد دئگری زدند.
شنبه 1 تیر 1387

دختر پارسی - ایران - تهران
به درک!همون بهتر که خودشون بیوفتن به جون خودشون همدیگرو مثل سگ تیکه پاره کنن!!!
یکشنبه 2 تیر 1387

پری دریائی - ایران - تهران
جالبه که این جماعت همواره مردم همیشه در صحنه رو احمق و هالو فرض نموده و به جا ی بیان واقعی جریان و تلاش برای جلوگیر ی از چنین مسائلی سعی در غیر عمدی جلوه دادن این مسائل می کنن در حالیکه همه عالم و آدم با شنیدن این خبر فهمیدن چه خبر بوده . هالو شما هستین که مردم هوشیار رو هالو فرض میکنین از اونجائی که ما تو ی این 30 سال جز دروغ و نیرنگ و ریا و کثافتکاری از شما چیز دیگه ای ندیدیم هر چی بگید دقیقا ما برعکسشو در نظر می گیریم. مثلا اگه می گفتین عمد ی بوده ما می فهمیدیم غیر عمدی بوده!!
یکشنبه 2 تیر 1387

rastad - ایران - تهران
خوب کاری کرد که کشت یکی از این آشغالا کم چه بهتر
یکشنبه 2 تیر 1387

mahkame - اتریش - وین
حالا مهر شهیده هم بهش زدن
دوشنبه 3 تیر 1387

kitaro - ایران - تهران
شهادت تصادفی نشنیده بودیم که شنیدیم!!!
دوشنبه 3 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.