امام جمعه مشهد : عزت زن به اینست که مرد او را نبیند ولو یک نگاه

امام جمعه مشهد : عزت زن به اینست که مرد او را نبیند ولو یک نگاه

امام جمعه مشهد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: تفاوت بین زن و مرد، تفاوت ساختاری است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) _ منطقه خراسان، حجت‌الاسلام سید احمد علم‌الهدی با گرامیداشت مقام زن گفت: انقلاب اسلامی ما تلاش می‌کند تا یک الگوی کامل از زن را که همان حضرت زهرا (س) می‌باشد، به جهان عرضه کند و به همین دلیل است که سالروز تولد این بانوی گرامی را به عنوان روز زن انتخاب کرده است.

وی ادامه داد: اسلام و قرآن تابلویی را به عنوان الگوی زن در برابر دیدگان دنیا نصب کرده که همان وجود مقدس حضرت زهرا(س) است.

حجت‌الاسلام علم‌الهدی با بیان اینکه از دیدگاه اسلام تفاوت بین زن و مرد تفاوت ساختاری است، گفت: انسان‌ها از دو صنف تشکیل شده‌اند که هر کدام دارای کاربردهای گوناگون و استعداد و توانمندی‌های مخصوص به خود هستند.

وی ادامه داد: یکی از تفاوت‌های زن و مرد تفاوت جنسی است که از درجه اهمیت پایینی برخوردار است.

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه انسان خلیفه‌الله است، گفت: نقطه خلیفةاللهی در رسالت زندگی انسان، قدرت خلاقیت انسان است. هر بخش از سازندگی به یک صنف از انسان‌ها واگذار شده است که یک بخش آن سفت‌کاری و بخش دیگر آن ظریف‌کاری است.

وی ادامه داد: استعداد و قدرت سفت‌کاری جامعه و خانواده به عهده مرد است و ظرایف انسان‌سازی و ساخت جامعه به دست زن و مخصوص زن است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سخن حضرت زهرا(س) مبنی بر اینکه بهترین زن آن زنی است که ملازم خانه، زندگی و خانواده باشد و روی او را نبینند و او نیز مردی را نبیند، اظهار داشت: بهترین جایگاه و محل امن برای زن خانه است، چرا که زن موجودی آسیب‌پذیر است و برخلاف شخصیت و عظمت زن است که در رهگذر غرایز جنسی مردها قرار گیرد.

وی ادامه داد: عمده کار ظرافت‌کاری در خانه انجام می‌گیرد که همان انسان‌سازی است و به عهده زن است.

امام جمعه مشهد همچنین به نقش موثر زنان در اجتماع اشاره کرد و گفت: در عرصه اجتماعی کار زن جدای از کار مرد است، در برخی موقعیت‌ها و بحران‌های جامعه وضعیتی پیش می‌آید که تنها زنان باید در آن عرصه وارد شوند.

وی اظهار داشت: اینکه برخی می‌گویند زنان دوشادوش مردان و یا پشت سر مردان در جامعه حرکت کنند، توهین به زن است چرا که مواقعی پیش می‌آید که زن آنچنان در عرصه اجتماع نقش‌آفرینی می‌کند که مردان می‌نشینند و سکوت می‌کنند.

علم‌الهدی تاکید کرد: زنان و مردان هر کدام باید کار خود را در اجتماع انجام دهند و اگر هر کدام از آن‌ها کار دیگری را انجام دهد، خلاف شخصیت انسانی اوست.

امام جمعه مشهد به بی‌حجابی زنان اشاره کرد و گفت: بی حجابی زن، آزادی زن نیست بلکه آزادی مرد است، چرا که زن بی‌حجاب خود را در رهگذر غریزه مرد قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: عزت زن به این است که مرد او را نبیند و لو به یک نگاه، چرا که به همان اندازه که زن خود را در معرض دید مردان قرار دهد، به همان اندازه عظمت و شخصیت زن مورد تجاوز قرار گرفته و عزت و تکریم او پایمال شده است.

حجت‌الاسلام علم‌الهدی به برخی شعارها مبنی بر آپارتاید جنسی که توسط برخی زنان بی‌حجاب استفاده می‌شود، اشاره نمود و گفت: وقتی خانمی با وضع بد حجاب وارد دانشگاه می‌شود و مامور دانشگاه به خاطر وضعیت نامناسب او، جلوی وی را می‌گیرد، می‌بینیم که می‌گوید آپارتاید جنسی محکوم است. بله این حرف درست است اما اینجا آپارتاید جنسی، خود تو هستی که می‌خواهی بر اساس تبعیض جنسی امتیاز بگیری و توجه همه را به خود جلب کنی.

امام جمعه مشهد همچنین از مسوولان و متولیان فرهنگی خواست تا اقدام اساسی و جدی برای ارائه الگوی زن کامل که همان صدیقه زهرا (س) است را در همه ابعاد انجام دهند.

وی تاکید کرد: مدیریت‌ها نباید با این دسته خرافات که آپارتاید جنسی محکوم است، توجیه شوند و باید از منابع عظیم ارزشی و فرهنگی ایران اسلامی در جهت ارائه الگوی کامل استفاده کنند.

امام جمعه مشهد در بخش دیگری از خطبه‌های این هفته نماز جمعه به موفقیت جوانان و متخصصان ایرانی در تعمیر هواپیما 747 آمریکایی اشاره کرد و گفت: خدا را شکر می‌کنیم که جوانان انقلابی و متدین در شرایطی که در تحریم اقتصادی قرار داریم، این هواپیما را که جز در آمریکا در جای دیگری امکان تعمیر آن وجود نداشت، تعمیر کردند و به شکرانه این موفقیت، امروز با این هواپیما خانواده معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان را از تهران به مشهد آوردند.

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
عزت مرد هم به این است که آخوند نباشد...حتی یک لحظه .
جمعه 31 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
ممنون که هر هفته اخبار نماز جمعه مشهد رو به اطلاع ما میرسونید !
جمعه 31 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
این مردک به زنها بهیچ عنوان نگاه نمی کند.زنباره تر از اخوند و کثیف تر از اخوند وجود ندارد.
شنبه 1 تیر 1387

miky - اتگلیس - لندن
اخه تا به کی ما باید جهالت اینها را تحمل کنیم. مردم را به جای دعوت به پشیرفت در علم تکنولوژئوی / مردم را بهجهالت فرامیخوانند. خورافت و دروغ و زورگی تا به کی.
شنبه 1 تیر 1387

masoud_gsm - ایران - رشت
گویی امام جمعه ها همگی دچار نوع خاصی از مالیخولیای حاد شده اند
خدای متعال در دنیا زیبایی افریده تا همگان این زیبایی را دیده و لذت ببرند
اگر قرار بود مردی وجود نداشت زیبایی لطافت تمییزی خوش بو بودن حساس بودن و ... برای زن هم معنا نداشت و بلعکس
خدا به هر زن و دختری زیبایی خاصی داده که هر کدام از انها به شیوه ی خودشان از ان استفاده میکنند
یک کلام ختم کلام:
زن زیباست و مرد به دنبال زیبایی
شنبه 1 تیر 1387

l34n0 - کانادا - تورنتو
این خوک پشمالو چی می خواد دیگه!!
این اخوندا و عربهای سوسمار خور کثیفترین حیونهای روی زمین هستند.
شنبه 1 تیر 1387

shanul - المان - هامبورگ
عزت زن از نظر مسلمانان و اخوندها همان خوابیدن زن در روی تختخواب هست و توی خانه کلفتی مردهای مسلمان مذهبی را کردند!!!!
شنبه 1 تیر 1387

sheyvar - ایران - تبریز
در ممالک خارجی برنامه های جوک آزاد است و برنامه های مخصوص دارند مخصوصا آخر هفته - ما هم این آخوندها را داریم.
خنده همیشه به لبانشان باشد هفته ای یه بار هم که شده ملت را می خنداند.
شنبه 1 تیر 1387

medina - ایران - شیراز
حالا اگر آن نگاه به منظور خیر وبرای پیشرفت اسلام باشد چه؟ آیا خدای نکرده باز هم زن بی عزت میشود؟ پس تکلیف حدیث یه نظر حلاله چی میشه؟
شنبه 1 تیر 1387

king_irooni - ایران - سربندر
این آقا داره منطق و دید واقعی اسلام رو درباره زنها بیان میکنه و نمی دونم که دوستان چرا از این حرفها ناراحت میشن در حالی که خودشون مسلمونن ؟؟!! اگه کسی اسلام رو انتخاب میکنه باید به تمام قوانینش عمل کنه خواه خلاف تمدن بشریت باشه و یا نه . برخورد اسلام با زنها اینجوریه دیگه اگه کسی میگه این آقا دروغ میگه بره و قران رو بخونه ببینه که درباره زنها چی گفته .
شنبه 1 تیر 1387

jimbo - ایران - ناکجااباد
از خوندن این اراجیف حالم بد شد به همه چیز با دید شهوانی خودش نگاه کرده حروم زاده
شنبه 1 تیر 1387

hasti40 - ایران - تهران
این اشغالعا با این کارهاشون دارند زنهای ایرانی رو به قعر جهالت میبرند این حرفها مال عربهای زبون نفهم در 1500 سال قبل بود نه ما که تمدین 2500 ساله پشت سر داریم.کی این آخوندهای اشغال میخواند این چیرها رو بفهمند خدا فقط به ما رحم کنه
شنبه 1 تیر 1387

persia_64 - ایران - طهران
حجت‌الاسلام علم‌الهدی :اما اینجا آپارتاید جنسی، خود تو هستی که می‌خواهی بر اساس تبعیض جنسی امتیاز بگیری و توجه همه را به خود جلب کنی.
----------------------------
این دیگه شاه کاره / بانوان بدهکار هم شدند /
کی دوست داره تو گرمای تابستان و آفتاب داغ چادر مشکی و مقنعه تنش کنه / خاک تو سر خودش و طرفداراش
شنبه 1 تیر 1387

پری دریائی - ایران - تهران
این مرتیکه فسیل خدائیش فکر کنم سلطان مزخرف و جفنگ بشه یه روزی عصر حجری بوگندو تو رو خدا انقدر راجع به این شپشو مطلب ننویسین ادم حالش به هم می خوره !!تو رو خدا قیافشو نگاه کنین ادم اوقش می گیره ایکبریه عنتر!
شنبه 1 تیر 1387

3drace - مالزی - کوالالامپور
kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
خیییییییییییییلییییییییییییییییییییییی خدا بود تا نیم ساعت داشتم میخندیدم =))
شنبه 1 تیر 1387

mehrnoosh - ایران - اهواز
نه فقط شما ببینین ودر رهگذر شما قرار بگیرن خوبه! واسه بقیه اخه!من نمیدونم این وسط کی به نظر وعقیده خود زن اهمیت میده!؟
شنبه 1 تیر 1387

adamkoki - ایران - ایران
من از مسولین سایت دو سوال داشتم
1- هدف شما از انتشار اخبار نمازجمعه مشهد هر هفته چیست؟
2- مگه در قوانین سایت شما نیومده که نظرات موهن و توهین کننده به افراد در سایت درج نمیشه چطور دوستان خارج کشور (l34n0 - کانادا - تورنتو) هرچی دلشون میخواد مینوسند؟

شنبه 1 تیر 1387

derafsh - اتریش - وین
اخوند=کارخانه خر سازی.
شنبه 1 تیر 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
خفه شو روباهای مکار...مرگ بر اخوندهای انگلسی زاده
شنبه 1 تیر 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
ممنون از این که هر هفته از این احمق برامون مطلب میزارید
تمام امام جمعه های هر شهری نوبرن اون از حسنی که دلقکه این هم از این یارو که هم پلاکی بن لادن است این اقایون اسلامشون هم اسلام امریکایی است اسلامی که حتی پیامبرش بیاد ببینه از تعجب!!! نمیدونم از کجاشون این حرفها را در مییارن این احمقهای بی کله
شنبه 1 تیر 1387

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
اینکه از قیافه اش پیداست 600 زن زیر 15 سال دیده فقط...! آقای مددی چرا حرفهای این یارو رو گوش نداد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 1 تیر 1387

Mahrad - ارمنستان - یروان
اینا میان از ارمنستان بچه 12 ساله میخرن و میبرن! واسه مردم ...شعر تلاوت میکنن اونوقت؟!!!!!!!!
شنبه 1 تیر 1387

عبدالعلی خان - هند - آگرا
king_irooni - ایران - سربندر
اسلام اجباراً و با شمشیر به ما تحمیل شده و حالا هم اجباراً و با گلوله داره اجرا میشه. ایرانی و انسان واقعی هیچوقت از ته دل مسلمون نشده. خود تو هم یا داری دروغ میگی یا انسان نیستی و مسلمونی. ما ایرانی و انسانیم نه حیوان مسلمون.
adamkoki - ایران - ایران
آخه آدم کوکی ... - اینجاهم می خوایی مثل ایران اختناق و سانسور راه بیندازی؟ چرا انقدر شما خفاش های کور دل از نور حقیقت گریزانید و تا واقعیت به گوشتون می خوره عربده کشی می کنید؟ خب کاری نکنید که بهتون توهین بشه. وقتی ....... لعین خودشون توهین به بشریت هستن و توهم خودت رو طرفدارشون معرفی می کنی یعنی به همه میگی بهت توهین کنن. پس خودت مرض داری و دلت می خواد. جوابت خاموشی است ....
شنبه 1 تیر 1387

rahnema-95 - ایران - اصفهان
البته اگر نکاه یک عالم مثل علم الهدی باشد اشکالی ندارد
شنبه 1 تیر 1387

adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
عبدالعلی خان - هند - آگرا
ای عبدالمالک... در سرزمین کفر و گاو پرستی بهتره بری گاو بپرستی!! تو چجوری میتونی در مورد اسلام صحبت کنی؟!!! منظور من حمایت از این آقا نبود. من هیچ وقت به کسی توهین نکردم و از کسانی که به افراد توهین می کنند متنفرم ولی اگر تو آدم بودی به نظر دیگران احترام میذاشتی

شنبه 1 تیر 1387

shanul - المان - هامبورگ
adamkoki - ایران - ایران
این حرفهای بعضی از کاربران که در مورد اخوندها و رژیم فاسد ایران در این
سایت خوب در قسمت نظرات گفته می شود که به مذاق شما اخوندها تهین
امیز امده حرف دل مردم ایران هست و حقیقت همیشه برای امثال شما
تلخ هست.
البته از دوستان هم فکر شما در این سایت هم هستند که از مواضع عقیدتی
و مذهبی و سیاسی رژیم فاسد ایران دفاع می کنند با همون لحنی که مورد
اعتراض شما هست !!
دمکراسی در قسمت نظرات وجود دارد.
من تشکر می کنم از مسئولین این سایت که اجازه می دهند مردم حرف
دلشان را ازادانه نسبت به مذهب و رژیم ایران در قسمت نظرات بنویسند.

شنبه 1 تیر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
adamkoki - ایران - ایران .اگر به تو بر میخورد.می توانی وارد سایت نشوئ.اجباری در این کار نیست.نابود باد جمهوری اسلامی ایران.
شنبه 1 تیر 1387

l34n0 - کانادا - تورنتو
adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
خوب دقت کن... اقای عبدالعلی خان - هند - آگرا هر چی باشه اخوند پرست نیست مثله شما دوست عزیز
شنبه 1 تیر 1387

adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
shanul - المان - هامبورگ
دوست عزیز اگر کمی دقت کرده باشی میفهمی که بیشتر کسانی که همه مسولین رژیم رو فاسد می دونند عزیزان خارج کشور هستند که هیچ اطلاعی از شرایط واوضاع سیاسی واداری ایران ندارند وتنها در آنور دنیا نشستند ومیگن لنگش کن. من نه بسیجی هستم ونه آخوند ونه هر اسمی که شما می ذارید من فقط یه شهروند ساده ایرانی هستم که کشورم رو دوست دارم ویه چیزو میدونم که حقیقت این چیزی نیست که شما میگید و مردم ایران نیز همین معدود کسانی نیستند که نظر میدن وشما حق ندارید از جانب یک ملت بنویسید... به امید هرچه بهتر شدن اوضاع ایران
شنبه 1 تیر 1387

عقاب _اسبیکو - ایران - خرم آباد
adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
تو که می گی من به کسی توهین نکردم /پس این چه کسی بود به دوست عزیز و خرد گرا جناب عبدالعلی خان - هند - آگرا توهین کرد لطفن یک بار دیگه کامنت خودت را مرور کن و از خجالت بمیر /کسی که می گوید من به هیچ کسی توهین نمی کنم در همه ی زمانها و مکان ها و در تمام شرایط نباید توهین کند /نکند این هم از حق مسلمانان است که در شرایطی خاص می توانند آدم بکشند و غارت کنند و مثل تو به دیگران توهین کنند آیا این توهینی که تو به دوست عزیزمان کردی از همان شرایط خاص بود؟؟؟در آخر من از مدیران سایت خواهشمندم این جور مزخرفات را انتشار ندهند/ممنون هستم از لطف بی دریغتان!!!
شنبه 1 تیر 1387

masoud_gsm - ایران - رشت
adamkoki
تو اگه میخواستی به عبدالعلی خان توهین کنی چه میگفتی؟
خوب شد نگقتی برادر
اجرت با احمقی جون
عزیز جان من از ایرانم مشکلت حل شد؟
اره عزیز اینایی که میان به رژیم بد و بیراه میکن همه از خارج کشورن
از داخل نیستن
میدونی چرا؟
چون همه مثل تو نمیرن دنبال فیلتر شکن تا بتونن بیان تو این سایت ها از حقوق خودشون دفاع کنن
تو میگی مسولین فاسد نیستن؟من چند تا حراستی از دانشگام اسم ببرم که به دخترا تجاوز کردن تا اخراجشون نکنن؟فقط بگو چند تا؟با اسم و مدرک هم میگم
هر چند شماها نشون دادید اگه قرار باشه قانون رو دور بزنید فیلم برداری هم بشه شما زیرش میزنید؟
الحق که ادیت درسته(البته قسمت دومش فقط)
تو از طرف مسولین کوک میشی را ه میری حقوق میگیری
شنبه 1 تیر 1387

adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
عقاب _اسبیکو - ایران - خرم آباد
masoud_gsm - ایران - رشت
دوستان عزیز اولا: در مورد آقای عبدالعلی خان اگر یکبار دیگه کامنت منو مرور کنی حتما میبینی من درآخر ذکر کردم که این آقا اگر آدم بود به نظر دیگران احترام میذاشت کاش نظر ایشون رو هم مرور می کردید ثانیا: دوست عزیز این سایت از نظر من غیراسلامی نیست وفیلتر هم نشده!!!
شنبه 1 تیر 1387

عقاب _اسبیکو - ایران - خرم آباد
adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار

....اگر آدم بود!!!!یعنی چه ؟من متوجه می شوم که تو می گوپی آدم نبود(با عرض پوزش از دوست خرد گرا جناب عبدالعلی خان - هند - آگرا )فقط به نوشته ها و گفته های خودت بیشتر توجه کن .می بوسمت!
شنبه 1 تیر 1387

derafsh - اتریش - وین
چه الگویی اسلام می تواند از زن ارائه دهد؟ لطفا بیشتر توضیح دهید اقای علم الهدی!! از مرور قران و احادیث موارد جالب زیر مشاهده می شود. زنانتان را کتک بزنید! سوره نسا ایه 34- خطبه حجه الوداع محمد- خطبه نکوهش نهج البلاغه!! می توانید 4 زن بگیرید! سوره نسا. زنان نصف مردان ارث می برند! سوره نسا. با دختر 9 ساله می توانید ازدواج کنیدو... عجب الگویی واقعا. اقای علم الهدی یا شیادی یا بی سواد. چون در اسلام ارزش زن از بیضه چپ مرد کمتر است!!(احکام اسلامی را ببینید). چه الگویی می توانید بدهید!!!!!!!! هیچ جز دروغ.
شنبه 1 تیر 1387

shanul - المان - هامبورگ
adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
عزیز من یک ایرانی هستم و در تهران بدنیا اومدم و 23سال هم در ایران
زندگی کردم و دانشجو دانشگاه تهران هم بودم الان هم چند ماه یکبار به ایران سفر می کنم بنده با اوضاع کشورم کامل از نزدیک اشنا هستم و اخبار
ایران را هر روز مطالعه می کنم این عزیزان مخالف رژیم هم که اینجا نظر می دهند انسانهای اگاهی هستند که قلبشان برای ایران و ایرانی اصیل می تپد.
شما عزیز با این نظرت نشان دادی یا تو باغ نیستی یا اینکه حزب الهی هستی!!
عزیز اربابان تو اینقدر دیکتاتوری و خفقان در کشور ایجاد کردند که هر کس هم
که انتقادی از رژیم بکند سرشو می کنند زیر اب!!
نکنه نظر شما این هست که مسئولین کشور همه معصوم هستند؟یا اینکه مردم هر روز گل می یارند در تک تک خونه اینها میزارند؟
شما مثل اینکه چشاتون و گوشاتون و مشاعرتون بسته هست و مشکلات مردم را نمی بینید فقر.فساد.گرانی.ایدز. فرار مغزها به خارج از کشور و...
خوب خودت هر روز کثافت کاریهای این رژیم رو با فیلم و عکس نگاه می کنی
و تازه می گوی مسئولین رژیم فاسد نیستند امثال سردار زارعی.فلاحیان.
امامی کاشانی.یزدی.ناطق نوری و... عزیز با یک مشت بچه که صحبت اینجا
نمی کنی!!!!!
شما شهروند ساده ایرانی نیستی مرد باش بگو زیر پرچم ولایت فقیه سینه
می زنم اینطوری سنگینتری!!!
همه ایرانها کشورشان را دوست دارند مسئله اینجاست که کشور ما توسط
اسلام و طرفدارانش اشغال شده! و دیکتاتوری دینی بوجود اومده ما مبارزه
می کنیم برای برقراری ازادی و دمکراسی!
نکنه تو نماینده ملت ایران هستی! اگر امثال تو نماینده ملت ایران هستند باشه من دشمن ملت ایران هستم!!!!!!!
شنبه 1 تیر 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
adamkoki - ایران - ایران
تفلک اسلام 1400 ساله از امثال شما //ادم//کوکی// ساخته خودتان هم بی خبرید به کسی گفتی گاو پرست چون با کشتن حیوان هم مخالفه شما چه که در یک لحظه 3000 نفر را در نیویورک و در هر جنایت تروریستی جای پای اسلام را می بینی اه تا کی بی خبری در ضمن درست مثل فحشا بازار عرضه و تقاضا هست تا مرد خریدار سکس نباشد روسپی هم نیست و اگر حماقت نباشد ملا هم نیست.... گم شوید از ایران ما
شنبه 1 تیر 1387

عقاب _اسبیکو - ایران - خرم آباد
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو

واقعن ازت تشکر می کنم !!!از دفاعت در مورد دوست عزیزمان عبدالعلی خان - هند - آگرا /می بوسمت
شنبه 1 تیر 1387

derafsh - اتریش - وین
شما 1400 سال بعلاوه این سی سال اخیر نفهمیدید که اسلام چیزی جز نکبت و بدبختی به ارمغان نمی اورد! یک کشور مسلمان را نام ببرید که در فلاکت غوطه ور نباشد. خرافات؛ ریا؛ و زور حاصل حکومتهای دینی هستند. فقر و فساد و فحشا حاصل 30 ساله حکومت اسلامـــــــــــــــــــــــــــــــــــی ایران است! و هر چه بیشتر این لاشه متعفن حکومت اسلامی عمر کند ملت ایران بیشتر در منجلاب نکبت غوطه ور خواهد شد. اقای علم الهدی شما که با یک نگاه به یک زن حالت خراب می شود حتما خود را به بک روانشناس زبر دست معرفی کن!! تو حتما دیوانه هستی و جایت در اسایشگاه روانی است! این همه پیشرفتهای غرب مدیون همکاری شانه به شانه زن و مرد در غرب است! بدون اینکه نسبت به هم نظری داشته باشند! شما از قماش سردار زارعیها و دکتر! مددیها هستید! بروید گورتان را گم کنید. بوی گند شما واقعا دیگر قابل تحمل نیست. از شما انتظاری جز این نیست چون خمینی در کتاب نکاح مسئله 12 کاملا اجازه داده اند که با رانهای دختر شیر خواره (تفخیظ) شهوترانی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زنده باد ایران.
شنبه 1 تیر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار .ای عبدالمالک... در سرزمین کفر و گاو پرستی بهتره بری گاو بپرستی!! تو چجوری میتونی در مورد اسلام صحبت کنی؟از سخنان با ارزش و استاد سیاسی و منطق....
شنبه 1 تیر 1387

dandy - امارات - امارات
عبدالعلی خان - هند - آگرا حیوان امثال تو هستند که بلد نیست احترام خودشو نگهداره....شماهایی که ......... میپرستید...شماهایی که گاو و گوساله ماه و خورشید تازه تو بیخود کردی که ایرانی هستی...همون هندی بهتر بهت میاد خوبه در تمام دنیا هندیها رو بعنوان هیچ میدانند هیییییییییچ....هندوی .....
شنبه 1 تیر 1387

adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
عقاب _اسبیکو - ایران - خرم آباد
میشه درمورد شخصیت این آقا عبدالعلی خان - هند - آگرا بیشتر توضیح بدی یابگی چراازش حمایت میکنی؟!! این آقا در نظراتشون چه درمورد من یا دوستان دیگه رسم ادب رو رعایت نکردندومن هم همانطور که شایسته اش بود نوشتم
shanul - المان - هامبورگ
دوستان اگر میخوان نظر کسی رو رد کنن خواهشن اون رو کامل بخونند. من کجا نوشتم که همه چیز درایران عالیه وهمه از مسولین راضی هستند من فقط اینو میدونم که اوضاع ایران اینقدر که شما فکر میکنی وخیم نیست.من یک دانش آموز دبیرستانی هستم که درقلب تهرون زندگی میکنم واین خفقانی که شما ازش نام میبرید رو قبول ندارم. روزنامه ها به راحتی از دولت انتقاد میکنن ودانشجوهابه راحتی عکس رییس جمهور رو آتیش میزنندو در محافل دانشجویی علنا دولت رو زیرسوال میبرند
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
درمورد شما دوست عزیز فقط متاسفم کاش یه مقدار ادبیاتت رو تغییر میدادی!!!
شنبه 1 تیر 1387

tolarpis - کانادا - مونتریال
قیافشو، مثل گوریل انگوری میمونه!!!!!!!!!
یکشنبه 2 تیر 1387

tolarpis - کانادا - مونتریال
جدا از نظر قبلیم، یک چیزه جالب تو حرفیه این مرتیکه دیدم، که میگه:
یکی از تفاوت‌های زن و مرد تفاوت جنسی است که از درجه اهمیت پایینی برخوردار است.
این که برای اینا از همه مهم تره بابا!!!
یکشنبه 2 تیر 1387

king_irooni - ایران - سربندر
ببینید دوستان ... هر کسی تخصصی داره مثلا وقتی ماشین خراب میشه میبرنش مکانیکی و یا کسی مریض میشه میره پیش پزشک و .... خوب تخصص آخوندها هم اسلامه و من یقین دارم که این آقا اطلاعاتش در مورد اسلام از هممون بیشتره پس باز هم با اطمینان میگم که این آقا نظر اسلام رو درباره زنها گفته چه مورد پسند ما باشه و یا نباشه.
یکشنبه 2 تیر 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
من از هیچ حزب اللهی کثیفی پوزش نمی خواهم و اگر ادب اجازه میداد می توانستم از دشنام زشت تری استفاده کنم اما در مورد شما. که نمی دانستم در این برهه سنی هستی... از طرفی درکت میکنم در ان کشور که شب وروز بمباران تبلیغات اسلامی هست. و حتی کتاب معتدلی چون 23 سال دشتی در اختیارت نیست تا بدانی چه یر سر ایران ما امده.
1 گفتی ازادیهای نسبی در ایران امروز ایا میدانی میلیاردها دلار از ثروت ایران به جیب عربها فلسطینیها حتی کشور های کمونیستی می رود تا بقای ملایان خون اشام تضمین شود؟؟؟
2 ایا می دانی من به عنوان یک زن ایرانی میتوانم به ارتمیس.. دریاسالار زن خشایار شاه افتخار کنم نه به فاطمه و عایشه کودکانی که در 9 سالگی طعمه ی ...مردانی در کسوت پدر بزرگان خود شدند.
3 ایا می دانی چه جنایات وحشتناکی در اوین و دیگر زندانهای ایران انجام شده و فقط 400 ایرانی در خارج از کشور ترور شده اند؟؟
4. ایا میدانی ایران اولین کشور جهان بود که به وسیله ی کورش اولین فانون حقوق بشر را به وجود اورد؟
5. ایا می دانی هنگام حمله به ایران در 1400 سال قبل طبق دستور قران زمین را از خون ایرانی رنگین و باز با اجازه ی همان کتاب پس از کشتن مردان ایران زنان و دخترانشان را یا همان شب مورد تجاوز جنسی قرار دادند و یا در بازارهای برده فروشی جزیره العرب فروختند.
6..از خود پرسیده ای به چه دلیل 202 جوان را در یک دیسکو در ..بالی به خاکستر تبدیل کردند و در لندن مادرید و دهها کشور دیگر با دستور صریح کتاب دینیشان به عنوان کافر واجب القتل این همه جنایت افریدند.
7... تراژدی... ظلم ظالمان نیست....سکوت.. نیکوکاران است....همین.
یکشنبه 2 تیر 1387

پری دریائی - ایران - تهران
adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار نظراتت رو ببر توی سایت اون زنیکه .... رجا نیوز اینجا نیا ظرفیت ندار ی عزیزم
یکشنبه 2 تیر 1387

raynold - ایران - تهران
اینقدر عصبانی میشم از خوندن حرفای این دایناسور که دیگه نمیتونم هیچی بگم
یکشنبه 2 تیر 1387

haman - امریکا - نیوجرسی
خانم یا آقای دندی تو ایران خودت گاو وبز درخت . دیوار خرما و کلاف چاه و 2 متر پارچه و گوسفند و سنگ و ... . رو می پرستند و متوسل می شن باز صد رحمت به هندها که به گاو پرستی معروفند شما فکر می کنی ایرونی جماعت تو دنیا به چی می نازه
یکشنبه 2 تیر 1387

naslesookhteh - ایران - تهران
هی خواستم چیزی نگم.
adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
(این خفقانی که شما ازش نام میبرید رو قبول ندارم)
تو همین سایت عکسهای بگیر و ببند های ناجا هست. ندیدیشون؟ این یه نمونه بارز خفقان نیست؟ شاید از نظر شما اینها دارن باهم گرگم بهوا بازی میکن.
(روزنامه ها به راحتی از دولت انتقاد میکنن)
خبر لغو پروانه انتشار روزنامه تهران امروز به دلیل انتقاد از دولت رو بخون.
(ودانشجوهابه راحتی عکس رییس جمهور رو آتیش میزنندو در محافل دانشجویی علنا دولت رو زیرسوال میبرند)
این دانشجوها الان کجان؟ نکنه فکر میکنی تو خونشون زیر کولر لم دادن هندونه خنک میزنن تورگ؟ عزیز کوچولوی دبیرستانی من اونا الان بجای هندونه دارن اب خنک نوش جان میکنند.
یکشنبه 2 تیر 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
عبدالعلی خان - هند - آگرا

ناراحت نباشین برای یک مشت احمق و ابله حرف حق تلخه

اعراب وحشی مفت خور سکس پرست که به سگ خر الا غ هم رحم نمیکنید تو رساله هاتون هم غسل مربوط به حیوانات هم نوشتین
از دختر 6 ساله تا پسر بچه خاک بر سر تون که مایه ننگ بشریت هستین
یکشنبه 2 تیر 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
اینا اندازه مغزشون به اندازه ئ پایین تنست.(اونجای زن و مرد ! )
یکشنبه 2 تیر 1387

dandy - امارات - امارات
haman - امریکا - نیوجرسی
گاو پرستی بهتره ؟؟؟باری کلاالله تقبل الله..تو برو به کازینوت برس......shima87 - فرانسه - پاریس عزیزم تو برو مسواک و دیش گ.... لالاتو بکن اوکی افرین کوچو لو...همجنسگرا ست غیر از این هم انتظاری نیست
یکشنبه 2 تیر 1387

masoud_gsm - ایران - رشت
dandy - امارات - امارات
بی سواد باز یه ملت رو هیچ بدونن بهتر از اینه که کل اعراب رو به چشم تروریست میبینن
تازه بی سواد همت بزرگ ملت هند و مبارزه ی اونها با استسمار انگلیس و بیرون کردنشون در کل تاریخ بی همتاست
باز دم اونا گرم که کشورشون رو خودشون ساختن نه مثل امارات که با پول ونفت و حراج دخترای ایرانی و عرب دارن کشورشون رو میدن بیگانه ها تا بسازن
برو کتاب گاندی رو بخون تا یه کم علمت در مورد مردم هند و تاریخش زیاد شه
بعد بیا شعر تلاوت کن
برو یه کم تحقیق کن ببین در کامپیوتر و تعمیرات موبایل هندی ها در رده ی چندم جهان هستن بعد بیا شعر تلاوت کن
یکشنبه 2 تیر 1387

عقاب _اسبیکو - ایران - خرم آباد
دوستان عزیز این دندی امارات امارات یک دختر لر ایذه ایی دیوانه است زیاد حرفهای اون جدی نگیرید بگزارید راحت باشه البته از قدیم گفتن فحش بچه سلواته!!!!
یکشنبه 2 تیر 1387

shekamo - نورو - اوسلو
دندی از اعمارت همون م..... اون عرب ها بمون
یکشنبه 2 تیر 1387

marie_flower - ایران - ایران
king_irooni - ایران - سربندر
آیا تو وقتی از شکم مامانت دراومدی ازت پرسیدن عزیزم تو چه دینی می خوایی؟
وقتی میگن خودم دینو انتخاب کردم که با علم و آگاهی باشه نه اینکه به زور تو پاچه هامون کرده باشن؟
این آقا در مورد عزت زن حرف میزنه.اگه تو اسلام زن عزت و احترام داشت.یه مرد نمی تونست 4 تا زن عقدی و 40 تا صیغه ای داشته باشه.
تو اسلام ارزش زن به قول دوستمون کلفتی و رو تخت خوابیدنه و بس!
دوشنبه 3 تیر 1387

dandy - امارات - امارات
masoud_gsm - ایران - رشت اوووو اقا جان غیرتت منو کشته....ساکت باش بابا حال تو یکی رو جداااااااا ندارم برو همون رشت بخواب...میگم اعراب رو به چشم تروریستم بدونند یا ندونند به من چه و تورا سننه اعراب میخواهند بت بپرستند یا الاغ به من چه...نکنه فکر کردی بهم برمیخوره ..ولی یک چیزی رو میدونم که اسلام تاج سر...تو و امثال تو به گاو چرونیتون و گاو پرستیتون برسید..گاندی هههههههههههههههه خیلی شخصیته مهمی بود واقعا تاریخی تاریخی....هههههههه
دوشنبه 3 تیر 1387

masoud_gsm - ایران - رشت
dandy
تو خیالت از بابت غیرت من جم باشه
کسی که حسابش پاکه از معامله چه باکه!!!!
اون زمان هم که امثال شماها بخواین به ملت بگین کی ساکت باشن کی حرف بزنن هم گذشته
حناتون دیگه پیش این ملت رنگی نداره!!!!
اعراب رو تروریست میدونند به خاطر اسلامشون نه به خاطر عرب بودنشون
چون در هر قسمت از قران صحبت از جهاد و کشتن و عذاب و ... شده
چند تا فیلم سر بریدن ادمای بیگناه بهت نشون بدم که تو عراق فیلم بردای شده و روش هم صدای قران گذاشتن و کنارش نوشته ی ایات قران که مسلمانان رو به جهاد علیهه دشمن دعوت میکنه؟
فقط بگو چند تا؟
اره در نظر ادم بیسوادی مثل تو که گاندی رو نمیشناسه طبیعی هم هست که اون رو مهم ندونه
لابد خمینی شخصیتی هم مهم هم تاریخیست!!!!
با یک مثال ساده میشه فهمید که گاندی معروف تر و محبوب تر هست و یا خمینی و یا هر شخص دیگری و اون هم اینه که تو گوگل و یاهو یک سرش ساده بزنی تا ببینی راجع به کدوم شخصیت بیشتر مطلب نوشته شده
من که راجع به گاندی الان یه سرچ ساده زدم حدودآ 12 میلیون موضوع راجع به گاندی پیدا کرده
که البته کسی که بخواد خودش رو به خواب بزنه یاهو و گوگل که هیچی کل اینترنت هم بیدارش نمیکنن
برو اول راجع به یک کشور و ملت اگاهیت رو زیاد کن بعد بیا برو بالای منبر
اینجا مسجد نیست هر کی رفت بالای منبرو هر شعری تلاوت کرد بقیه سر تکون بدنو تایید کنن
دوشنبه 3 تیر 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
dandy - امارات - امارات
من نمیدونم این مسولین سایت وقتی کامنت میزایم نمیزاره اما این حیون وقتی کامنت میزاره میزاره !!!!
بعد هم تو که به من یک جای دیگه صراحتن گفتی من ... هستم !!! حالا هم جنسگرا هم شدم !!!!!
اما بدون از محمدپیامبری که تو مریدشی خیلی بهترم که بادختر 9 ساله می خوابه یک بچه بازه حالا وقتی پیامبر شما اون بوده دیگه مریدا ش که تو باشی واویلا تو این قدر کثیف و لجن هستی درست مثل همون عربهای وحشی! از چند سالگی فروخ.. به عربهای که باه... بخو...؟؟؟
راستی ب......دورگه هستند اره خجالت میکشی می گی از عربها می گن
این مرتیکه اخوند مسلومون از پسر بچه و دختر بچه نمی گذره تمام اخوندا و اون هاییکه اسلام را ترویج می کنند زنهاشون مثل دن... یک صیغه ای از نوع ... اسلامی و مرداشون مریض جنسی ذهنشان از تو شورتشون بیشتر بهشون کمک نمکنه
سه‌شنبه 4 تیر 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
لج.... دندی از امارت وقتی کامنت میزاری کمی فکر کنی بد نیست هر چند زن از نوع عربش و لج.. باید پرهیز کرد واقعا برات متاسفم که این همه فا.....
سه‌شنبه 4 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.