بازجویی ۱۱ ساعته از نماینده زن مجلس هشتم

بازجویی 11 ساعته از نماینده زن مجلس هشتم

نماینده کرج در مجلس هشتم به مدت 11ساعت در محل دادستانی تهران تحت بازجویی ومحاکمه قرار گرفت .

یک منبع مطلع در دادستانی تهران با اعلام این مطلب به خبرنگار عصرایران گفت:‌پس از دستگیری و بازداشت عباس پالیز دار و 13 نفر از اعضای این باند و کشف اسناد ومدارک محرمانه و سری مراجع امنیتی ، نظامی ، لشکری و کشوری و اقرار اعضای این باند و کشف شبکه آنها، فاطمه آجر لو به عنوان متهم احضارو در روز چهارشنبه به مدت 5 ساعت تحت بازجویی ومحاکمه قرار گرفت.

درروز پنجشنبه نیز علیرغم تعطیلی دادسرای تهران ، فاطمه آجرلو به مدت بیش از 6 ساعت، تحت بازجویی ومحاکمه قرار گرفت .
در جلسه محاکمه روز پنجشنبه آجر لو، همسر وی که یکی از قضات دادگستری است وی را همراهی می کرد.

همچنین درروز پنجشنبه باز جویی و محاکمه مدیر کل حوزه ریاست سازمان بازرسی کل کشور نیز انجام شد که مدیر کل مذکور پس از محاکمه وباز جویی در دادسرای کارکنان دولت بازداشت وروانه زندان اوین گردید.

ظاهرا این مدیر کل در ارتباط با فاطمه آجر لو و سایر متهمین شبکه پالیز دار متهم به همکاری و مشارکت با آنان می باشد .
یکی از همراهان آجر لو نماینده کرج که در دادسرای کارکنان دولت حضور داشت ، گفت : به غیر از روز یکشنبه که مجلس جلسه علنی دارد، این نماینده مجلس، برای تمام ایام هفته آینده جهت محاکمه و بازجویی احضار شده است .

هر چند سخنگوی قوه قضاییه هنوز از نوع جرائم و حجم اتهامات و ویژگی این باند اطلاعاتی منتشر ننموده است ولی یک مقام قضایی به خبرنگار ما گفت که از نحوه بر خورد این نماینده مجلس و ترکیب اعضای باند پالیز دار، وجود شبکه ای سازمان یافته که تعدادی از نمایندگان مجلس نیز در آن دخیل و متهم به ارتکاب جرائمی نیز هستند ، مورد توجه مقامات قضایی واقع شده است که پس از قطعیت منتشر خواهد شد.

shazdeh57 - المان - دوسلدورف
کاش همه در ایران اینطور بازجویی ومحکوم میشدند.خانم به واسطه شوهرش نرفته بود بازجویی رفته بود پیک نیک.بعدش هم یا برمیگرده سر کارش یا یک شغل حساس تر بهش میدن.معنی محاکمه اسلامی را هم فهمیدیم..بابا شماها کثافت زدید به سیستم.
از قیافه اش معلوم است که خیلی بهش خوش گذشته.
شنبه 1 تیر 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
عوض اینکه برن خلاف کار رو بگیرن دنبال این هستند که کسی این خلافها رو رو کردن بگیرن. واقعا معنی مملکت امام زمان رو هم فهمیدیم
شنبه 1 تیر 1387

naslesookhteh - ایران - تهران
چرا دستپاچه شدین؟ شما که پاک و خدمتگزار بودید!!!!!!!!
شنبه 1 تیر 1387

micka001 - ایران - تهران
ل ووووووو ل احتمالا نتیجش 8 یا 9 ماه دیگه معلوم میشههههه
شنبه 1 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.