دختر دانشجوی زنجانی دستگیر شد

دختر دانشجوی زنجانی دستگیر شد

پس از تلاش حامیان دولت برای انتقامجویی از دانشجویانی که رسوایی اخلاقی یکی از مدیران انتصابی دولت را افشا کردند، دادستان زنجان نیز افشای فساد اخلاقی معاون دانشگاه را گناه بزرگ دانشجویان دانسته و در همنوایی با حامیان دولت گفت: “افشای گناه از خود گناه مهم‌تر است و ما به هر دو جرم رسیدگی خواهیم کرد.”

دادستان زنجان همچنین از در بازداشت بودن دختر دانشجو که حاضر نشده بود به خواسته های شوم معاون دانشگاه تن دهد، خبر داد. دختر دانشجویی که یکی از قربانیان رئیس کمیته انضباطی دانشگاه است که حاضر نشده بود تسلیم نیات شوم وی شود. این در حالیست که مسئولین دانشگاه و استان که خواستار اتمام تحصن دانشجویان دانشگاه زنجان شده بودند، به دانشجویان قول داده بودند که برای دختر دانشجو قربانی این ماجرا مشکلی ایجاد نخواهد شد.

به گزارش خبرنامه امیرکبیر، با وجود اینکه فشارهای این معاون انتصابی بر دختر قربانی باعث شد تا این دختر دانشجو با کمک دیگر دانشجویان، سوءاستفاده این معاون دانشگاه از سمتش را آشکار سازند، دادستان زنجان نیز همانند حامیان دولت با قلب ماهیت مفاهیم گفت: “هیچ جامعه‌ای نمی‌تواند عاری از بزه و خطا باشد و باید التهاب و تشویش روانی را در جامعه کنترل و نباید اجازه این گونه تشنج‌ها را به جامعه داد. اگر بنا باشد این شیوه و روش در جامعه گسترش یابد و هرکس با مطلع شدن از خطای کسی بخواهد آن را به این شیوه افشا و برملا کند در جامعه هیچ امنیتی وجود نخواهد داشت.”

در حالیکه انتصابی بودن مسئولین مختلف دانشگاه باعث شده است که نهادهای مختلف دانشگاه در قبضه حامیان دولت قرار بگیرد و آنان از طرق مختلف مثل کمیته های انضباطی و انواع تهدیدها به دانشجویان فشار وارد سازند. و در حالیکه مشابه حادثه دانشگاه زنجان پیش از این در دانشگاه های رازی کرمانشاه و سهند تبریز نیز اتفاق افتاده است و هیچ گاه مسئولین قوه قضائیه یا دادستانی در مقابل این ظلم ها به دانشجویان اقدامی نکردند، دادستان زنجان خواستار عدم اعتراض دانشجویان و ارجاع مسائل به مراجع ذی‌صلاح شد. گل‌محمدی گفت: “ما از همه انتظار داریم در صورت اطلاع از هر نوع بزه یا خطایی آن را به مراجع قانونی اطلاع دهند تا از بروز چنین مسائلی جلوگیری شود.”

همچننی دادستان زنجان اشاره ای به این مساله نکرد که در حالیکه صدها نفر از دانشجویان به دلایل واهی توسط کمیته های انضباطی از تحصیل محروم شده اند و ده ها دانشجوی بیگناه دیگر روانه زندان شده و در آن جا به شدت شکنجه شده اند، چرا هیچ گاه هیچ واکنشی از سوی این مسئولین برای احقاق حقوق دانشجویان انجام نشده است.

گل‌محمدی همچنی با تلاش برای منحرف کردن اصل موضوع که فساد اخلاقی یکی از مدیران انتصابی دولت می باشد، اعتراضات دانشجویان را باعث “ضرر به شهر و استان زنجان” دانست و گفت: “چنین برنامه‌هایی موجب ناامنی اقتصادی و اجتماعی می‌شود که ضرر آن به شهر، استان و در نتیجه به کشور است.”

لازم به ذکر است رئیس دانشگاه زنجان با حضور در جمع دانشجویان ضمن پذیرش صحت رسوایی اخلاقی معاونش از دانشجویان به سبب انتصاب افراد فاسد در دانشگاه رسما عذرخواهی کرده بود.

منبع : خبر نامه امیر کبیر

ocean bird - ایران - ایران
کاملا قابل پیش بینی بود. با دختر خاطی و پسران بی ادبی که مانع عیش آقا شدند کاری میکنند که از این پس با اولین نگاه دختران خودشونو عرضه بنمایند و پسران هم در این کار مشوق ایشان باشند.
کالا درست میگن. اگه قرار باشه که هرکس با دیدن کوچکترین یا بزرگترین خطای هر کس خودش در این مورد اقدام کنه که پته همه حضرات و کثافت کاریهاشون روی اب ریخته می شه. در این صورت همه قوانین جنگل زیر پا گذاشته میشه.
ایران دیگه از قرون وسطا هم بدتر شده. مردم دیگه نباید از شنیدن چنین خبرهایی شگفت زده بشن بلکه باید از شنیدن خبرهای عکس آن احساس کنند که مغزشون تکون خورده و احتمال زیاد در رویا بسر می برند!!!
اما همه اینها به نفع ملته. ملتی که یکی از دلایلش برای اعتراض بر علیه خاندان پهلوی فساد اخلاقی بود ، ایا تحمل خواهد کرد که روحانیون مذهبی ای چنین فاسد بر آنها حکومت کنند؟؟؟!!! حاکمان ایران باید در اینباره خوب اندیشه کنند.
جمعه 31 خرداد 1387

n1002 - کانادا - تورنتو
عدلت درون یک کشور چقدر میتونه مسخره باشه آخه اون دختر بکجا باید پنها ببره پس............. واقعا به کجا ؟؟؟؟
روی صحبتم با مسولان نظام هست آخه با قوانین هزار چهارصد سال پیش که نمیشه زندگی کرد اگه اینطوره پس مثلا چرا شما سوار ماشین میشن برید سوار اسب و الاق بشید
جمعه 31 خرداد 1387

behnam-behnam - ایران - تهران
چطور به خاطر انرژی هسته ای که میگیم حقمونه اشکال نداره اقتصاد کشور نابودشه و تا پای جنگ با تمام دنیا میریم هر چند به قیمت جون کلی آدم بی گناه. ولی اینجا اقتصاد مهم شد؟!!! مگه رئیس بزرگتون نگفت اقتصاد مال خره. این طوری دنباله روی رئیستونین!!! وای وای وای.
جمعه 31 خرداد 1387

fariborzkhan - ایران - اصفهان
"هیچ جامعه‌ای نمی‌تواند عاری از بزه و خطا باشد و باید التهاب و تشویش روانی را در جامعه کنترل و نباید اجازه این گونه تشنج‌ها را به جامعه داد." وقتی این جمله را با اون جمله از آقای وزیر محترم که گفته بود "امر بمعروف و نهی از منکر را فراموش نکنید" کنار هم می گذارم بی اختیار به یاد این بخش از شعر مهدی اخوان ثالث می افتم که میگه "غم این خفته چند خواب در چشم ترم می شکند" ولی این شعر حال زار منو توصیف نمی کنه. واقعیت اینه که مردن برام خیلی راحت تر از تحمل این پرت و پلاهاس.
جمعه 31 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
بعد از سی سال فساد و قتل و دزدی وجنایت ...یکبار دستشون روشده..ببینید چطور مفسدین اسلام ودزدان فاسد کک به تنبونشون افتاده و از در و دیوار برای بیگناهان پرونده میسازن ؟ ...کدوم قانون و مذهب سگ مسبی به بی شرفی و بی مقداری و بی ناموسی این فرقه ء فاسدی است که شما دارید ؟ والا قوانین قبیلهء آدمخورها از قوانین شما آبرومند تر و قانونمند تره . بابا یکی از شما کاربرهاکه وارده این نظراتی که در این سایت در مورد این .......نوشته میشه براشون پست کنه که بدونن مردم دیگه مردم عصر حجر نیستن .... قاضیشون فاسد...آیت الله شون فاسد ...امام جمعه شون فاسد...اساتیدشون فاسد...دادگستریشون فاسد ...سپاهشون فاسد ...بسیجشون فاسد...نیروی انتظامیشون فاسد....حریمشون فاسد...حرمشون فاسد...نونشون فاسد...زاد و ولدشون فاسد...والا تو نجاستهای مسجد شاه هم یه همچین میکربهاپی پیدا نمیکنید . اینها حتی یک مورد غیر فاسد دردستگاه خلافتشون نیست ... من موندم چطور هنوز عده ای خودشونو به خریت میزنن و فکر میکنن اسلام دین عدل و مروت و انسانیت و خداپی است و اینهایند که برخلاف اسلام رفتار میکنن . اگه شماها راست میگید چرایک آیت الله شهامت نداره جلوی این سگهای هار بایسته و بگه کارتون ضد شرعیاته؟ از مرگ میترسن ؟ شهادت خوبه واسه بچه های مردم ؟‌پس مسپله چیز دیگری است ... واضحه که اینکار رو نمیکنن....واسه اینکه اصل دین و مذهب خصوصآ تشیع همینه و مردم هنوز خیال میکنن این مفسدها نمایندهء خدا هستند و اگه اعتراض کنن اون دنیای خیالی که آخوند براشون درست کرده نیمسوز تو ماتحتشون روشن میکنن . . این حیوونهای دستار بسر خیال کردن که میتونن با پولهاپی که دزدیدن از جون خودشون و زن و بچه شون حفاظت کنند . از صدام که قوی تر نیستند این.. ...دیدید که چه بر سر خودش و فرزندانش و اعوان و اثار و جیره خورهاش اومد ؟ از تاریخ عبرت بگیرید .
شنبه 1 تیر 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
از قدیم میگفتند طرف سرش رو مثل کبک زیر برف میکنه و خیال میکنه دیگران نمی ببیننش.
اما این آخوندا و دستگاه حکومتیشون این ضرب المثل رو طوری دیگه معنی میکنن . یعنی به جای اینکه به خودشون زحمت بدن و سرشون رو زیر برف کنن . سر ملت رو زیر برف میکنن.
یکی نیست به این آقا بگه وقتی دون درشتی مثل سردار زارعی با شش زن به دام میافته و بعد از مدتی آزاد میشه دیگه کی به شما اعتماد میکنه که بدون مدرک پیش شما صحبت کنه. مطمپنم اگر فیلمی از این خبر در سایتها پخش نمیشد اگر اون دختر مظلوم و دوستانش داشتند نی رو جایی میانداختند که عرب هم نتوونست بندازه.
حالم به هم خوره از این همه دو رویی این آخوندای نجس
شنبه 1 تیر 1387

mehraeen - ایران - تهران
این بهترین راه برای اینکه مردم کثافتکاریهای مسوولان را رو نکنند. ممکن است این اتفاق برای خودشان پیش بیاید
شنبه 1 تیر 1387

عبدالعلی خان - هند - آگرا
اگر افشای گناه از خود گناه بدتره چرا یه دختر طفل معصوم که هیچ گناهی نداره بجز این که مانتوش یه خورده کوتاهه اینجور افشاگری میشه و تو خیابون بهش هتک حرمت میشه؟ گناه سردمداران گناه نیست ولی کوچکترین حرکت آدم های بی پارتی و معمولی جرم و گناهه؟ خاک بر سر حکومت فاسد و پوسیده ی آخوندی.
شنبه 1 تیر 1387

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
دانشجویان دیگری هم حتما قربانی هستند. باید شکایت کنند.
شنبه 1 تیر 1387

pm nadin - فرانسه - پاریس

آقایون خودشونو تو خطر دیدن حسابی ! دیگه چرا بیخود میپیچونید
راحت بگین هرکس دید ما چه غلطی میکنیم صداش در نیاد شما که بحد کافی وقیح هستین که
شنبه 1 تیر 1387

arash_1932 - ایران - مشهد
به امام زمان خبر بدید بیاد اگه از اخوندا نترسه.
دوشنبه 3 تیر 1387

Lion King - تانزانیا - اروشا
مرده خواران تکیه بر تخت شهنشاهی زدند
این سزای نابجا الله اکبر گفتن است
دوشنبه 3 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.