چرا محمود را ندزدیدند این آمریکایی‌های بی‌عرضه؟

چرا محمود را ندزدیدند این آمریکایی‌های بی‌عرضه؟

توهم توطئه شنیده بودیم، بلاهت توطئه نشندیده بودیم!

آقا! بابا اگر مجلس درست و حسابی داشتیم، تا الان ده بار به رئیس جمهور را مجبور به کنار رفتن به خاطر مشکلات روحی و روانی می‌کردند.


ولی چون نه مجلس‌مان مجلس است، نه قوه‌قضاییه‌مان قوه قضاییه و دولت‌مان دولت، همه امور هم از زمان بازدید آقای رئیس جمهوری از سازمان ملل دست امام زمان بوده و امام زمان هم در دانشگاه کلمبیا آمد و زد حال جماعت را گرفت، به نحوی که جرات نکردند رئیس دانشگاه را به ایران دعوت کنند.

احتمالا روانشناسان ایرانی سال‌ها بعد که آزاد خواهند بود تحقیقات خودشان در مورد احمدی‌نژاد را منتشر کنند، خواهند گفت که چقدر قایم کردن این نتیجه‌ها و نخندیدن در ملا عام به محمود سخت بوده است!

اینکه آمریکا بخواهد رئیس جمهوری یک کشور دیگر عضو سازمان ملل را به این صورت از بین ببرد، بدون اینکه مصوبه‌ای برایش جور شده باشد، خیلی جای حرف دارد!

وای به روزگاری ملتی که امور بزرگش دست آدم‌های کوچک باشد و کارهای کوچکش دست آدم‌های بزرگ!
منبع : وبلاگ یادداشت های نیک آهنگ
ocean bird - ایران - ایران
آمریکایی ها محمود را کجا ببرند؟ آمریکایی ها ( و انگلیسی ها ) مردانی را از این مرز و بوم دزدیدند که واقعا مرد بودند و شجاع و دلسوز و دشمن آنها. مردانی مثل رضا شاه کبیر، مصدق بزرگ و محمد رضا شاه . آمریکایی ها میخواند که تو بمونی چون که باعث نابودی ایران هستی. آمریکایی ها اگه آبادانی ایران رو می خواستند که از زمان کندی نقشه سقوط پهلوی را نمی کشیدند.
راحت باش محمود! به خیالبافی هات ادامه بده !!
جمعه 31 خرداد 1387

n1002 - کانادا - تورنتو
خودشو زده به خریت وگرنه خیلی حالیشه
پول بهش میدن که خودشو بزنه به خرید و مردمو بزار سرکار بیزینس بهتر از این کجا گیر میاد ؟
جمعه 31 خرداد 1387

bidad - آمریکا - آتلانتا
بعید نیست که بدزدنش چون شاید بخوان با شبیه سازی چند تا دیگه احمدی نژاد بسازن و در آینده اگر خواستن به کشور دیگری حمله کنند یک نمونه احمدی نژاد بفرستن و تا در عرض یک سال چنان گندی بزنه که سالهای سال هم نشه درستش کرد. هر چی باشه از هزینه جنگ که بیشتر نیست و امکان موفقیتش هم زیاده.
جمعه 31 خرداد 1387

mahdi_60 - انگلستان - london
اره راست میگه چون میخواستن باهاش شبیه سازی میمون انجام بدن
شنبه 1 تیر 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
ocean bird - ایران - ایران
باهات موافقم اونایی را هم که لازم داشتند الان تو ناسا هستند
شنبه 1 تیر 1387

عبدالعلی خان - هند - آگرا
دوستان عزیز. آمریکایی ها عنتری نژاد را واقعاً می خواهند بدزدند!!! خنده نداره!!! خوب هر وقت فسیل یک موجود عجیب و غریب و ناشناخته کشف میشه همه ی دانشمندها به خصوص آمریکایی ها می برنش که روش تحقیق کنن. حالا یه عنتری نژاد پیدا شده که نه آدمه(!) نه عنتر(!) و آمریکایی ها می خوان مشخص کنن که آیا این یکی از همون حلقه های مفقوده ی فرضیه ی داروین هست که موجوداتی بین میمون و انسان بودن و کم کم از بین رفتن و تا حالا فقط فسیل هاشون پیدا شده. حالا زنده اش در حال .......معلق زنی هست.
شنبه 1 تیر 1387

shekamo - نورو - اوسلو
بیداد از امریکا خیلی با حال گفتی کلی خندیدم
یکشنبه 2 تیر 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.