تجاوز به ۱۴ کودک در بیغوله های ورامین توسط دو افغانی

تجاوز به 14 کودک در بیغوله های ورامین توسط دو افغانی
عاملان تعرض به 14 کودک در منطقه ورامین پس از تحقیقات فراوان از سوی پلیس دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما جنایات این دو مرد افغان یک هفته پیش و زمانی آشکار شد که خانواده کودکی 10 ساله به پلیس مراجعه کردند و مدعی شدند پسرشان از سوی دو مرد مورد تعرض قرار گرفته است. وضعیت این کودک آنقدر آشفته بود که بازپرس کشیک ورامین بلافاصله او را به پزشکی قانونی معرفی کرد. پسرک 10 ساله که به شدت وحشت کرده و شوک زده شده بود تا چند روز اول نتوانست آنچه برایش اتفاق افتاده بود را برای پلیس توضیح دهد. مراقبت چند روزه از کودک 10 ساله وی را تا حدودی به حالت عادی بازگرداند و بازگویی واقعه را برایش ممکن کرد. پسر 10 ساله گفت؛ من در خیابان بازی می کردم که مردی به سراغم آمد و گفت؛ اگر به او کمک کنم تا از بیابان لاستیک جمع آوری کند به من چندین هزار تومان پول می دهد، من هم قبول کردم. وقتی به بیابان رفتم، مردی که قرار بود به من پول بدهد به اتفاق مرد جوان دیگری مرا در جایی خلوت مورد آزار قرار دادند. این مردان به التماس هایم توجهی نکردند. من به شدت از آنها ترسیده بودم و نمی دانستم چطور باید از آن اتفاق هولناک نجات پیدا کنم. دو مرد که به نظر می رسید افغان هستند پس از اینکه مرا مورد تعرض قرار دادند، با دعوا و فحاشی من را از محل دور و تهدیدم کردند اگر به کسی چیزی بگویم، بلایی بدتر بر سرم می آورند.

از آنجایی که محل دقیق زندگی یا کار متهمان مشخص نبود پلیس تحقیقات خود را به صورت پراکنده آغاز کرد، اما این تنها شکایت نبود، که علیه دو مرد افغان مطرح شد مدتی بعد والدین پسربچه دیگری به پلیس مراجعه کردند و مدعی شدند فرزندشان از سوی دو مرد مورد آزار قرار گرفته است. این پسربچه به پلیس گفت؛ متجاوزان او را در حمام عمومی مورد آزار قرار داده اند.

وی گفت؛ آنها به من گفتند چون فکر می کنند من پسر خوبی هستم می خواهند برایم خوراکی های خوشمزه بخرند، من هم همراه شان رفتم. در راه به من گفتند قبل از خرید قصد دارند حمام کنند. اول قرار شد من بیرون حمام منتظر باشم و آنها زود برگردند، اما وقتی به حمام عمومی رسیدیم همه چیز عوض شد. پسرک ادامه داد؛ دو مرد افغان اجازه ندادند من صحبت کنم و به کسی که در حمام پول می گرفت گفتند من پسر یکی از آنها هستم، مرا با خود به داخل حمام بردند و بعد شیر آب را باز کردند و با به راه انداختن سر و صدا اجازه ندادند صدای من به بیرون برود و مرا مورد آزار قرار دادند، بعد هم خیلی سریع مرا از حمام خارج و در خیابان رهایم کردند.

هر چند این بار هم سرنخ مهمی از متجاوزان در دست نبود اما پلیس متوجه شد این متهمان همان هایی هستند که پیش از این کودک 10 ساله را مورد آزار قرار داده بودند. بنابراین پلیس به سراغ حمامی رفت که پسرک در آن مورد تعرض قرار گرفته بود. مرد صندوقدار به ماموران گفت؛ من چهره این پسر را به خوبی به یاد دارم. دو مردی که همراه وی بودند مدعی شدند از اقوام او هستند و پسرک هم چیزی نگفت و من هم متوجه رفتار مشکوکی نشدم. فقط فهمیدم دو مرد از ضایعات جمع کن های همین اطراف هستند چراکه مقدار زیادی ضایعات همراه شان بود و سر و وضعی بسیار کثیف داشتند.

با توجه به اینکه چند شکایت مشابه دیگر به پلیس ارائه شد، تحقیقات به صورت گسترده در مناطق بیابانی ورامین و اماکنی که ضایعات در آن ریخته می شد، توسط پلیس تحت کنترل درآمد و در حالی که پلیس به صورت نامحسوس منطقه را زیر نظر داشت یک شاکی دیگر که پسری 12 ساله است، هراسان به سمت ماموران رفت و گفت دقایقی پیش دو مرد افغان متجاوز را در همان محل حادثه دیده است. دقایقی بعد اکیپ ویژه ماموران به محل اعزام شدند و دو مردی را که مشغول جمع آوری ضایعات بودند، دستگیر کردند.

بررسی های اولیه حکایت از آن داشت که دو مرد که نظیر احمد 36 ساله و محمد 34 ساله نام دارند، سال ها پیش و از زمان سلطه طالبان در افغانستان به ایران آمده و مشغول به کار شده اند، آنها از مدت ها قبل در بیغوله های ورامین ضایعاتی همچون کاغذ و پلاستیک جمع آوری می کردند و می فروختند. نظیر احمد و محمد وقتی در برابر اتهام تجاوز به عنف قرار گرفتند همه چیز را انکار کردند، اما رویارویی آنها با شاکیان پرونده حقایق را برملا کرد، این در حالی بود که پلیس برای جمع آوری مدارک بیشتر نظیراحمد و محمد را با صندوقداران چند حمام عمومی که در آن اماکن به کودکان تجاوز شده بود مواجهه حضوری داد و آنها هم تایید کردند دو متهم به حمام آمده اند. سرانجام پس از جمع آوری مدارک زیاد دو مرد افغان لب به اعتراف گشودند و گفتند جمعاً به 14 کودک تجاوز کرده اند که همگی آنها بین 10 تا 12 سال سن داشتند. نظیراحمد در اعترافات تکان دهنده اش گفت؛ خانواده من و محمد در افغانستان هستند و ما دو نفر با هم در ایران زندگی و سال ها است که در اطراف ورامین ضایعات جمع آوری می کنیم. این اطراف محیط بسیار باز است و کودکان زیادی مشغول بازی هستند که کسی هم از آنها مراقبت نمی کند.

وی افزود؛ با بهانه های مختلف این بچه ها را سمت خودمان می کشیدیم و در جایی خلوت که اطمینان داشتیم کسی ما را نمی بیند آنها را مورد آزار قرار می دادیم. گاهی هم اگر کودکی را می دیدیم که خوش مان می آمد به بهانه خرید خوراکی او را به حمام می کشاندیم و مورد تعرض قرار می دادیم.

گفته های نظیراحمد از سوی محمد نیز مورد تایید قرار گرفت و پرونده به صورت مستقیم برای رسیدگی به شعبه 77 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. تاکنون 6 پسربچه دو متهم افغان را شناسایی کرده اند و به دستور قاضی ساعی رئیس شعبه 77 پلیس بررسی های خود را برای شناسایی سایر قربانیان آغاز کرده است. این فرضیه که مردان متجاوز، کودکان بیشتری را قربانی کرده باشند برای قضات قوت گرفته است.
fati1378 - فرانسه - پاریس
کثفتها خدا لعنت کن همچن ادمها را دولت با ید انها ار از ایران برون کند ...
جمعه 31 خرداد 1387

Mahrad - ارمنستان - یروان
کثافت های نجس... از خون سگ کثیفترند.
جمعه 31 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
نامردهایه کثافت. این همه ایرای دور دنیا هست این چیزها رو نمیشنوی!
جمعه 31 خرداد 1387

fati1378 - فرانسه - پاریس
کثفتها خدا لعنت کن همچن ادمها را دولت با ید انها ار از ایران برون کند ...
جمعه 31 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
درست این ها را باید مجازات کرد اما این هم خبر از این دست با اعدام این کثافت ها کابوس این پسر ها تمام میشه ؟؟؟؟یا کمکی به حال این طفلک ها معصوم میشه
اگر تو مدرسه اموزش باشه حالا که پدر و مادر ها این هم بی مسولیت هستن حدالقل مدرسه این کار رابکنه این همه اتفاق نمی افته
تو مدرسه ابتدایی فیلم میزارن برای بچه ها فیلم اموزشی که مثلا دختر و پسر بچه ای تنها تو خیابانه یک زن یا یک مرد می یاد میخواد فریب اش بده ...
یا تو کلاس شنا مربی دست به بدن پسر میزنه که یادش بده
بعد معلم می یاد میگه بدن شما حریم شماست خیلی خصوصی هست نباید بزارید کسی به اون دست بزنه حتی این قدر بی پرده تو ضیح میدن که در ذهن فرزندان بره اما تو ایران تا الان که من اطلاع دارم کلاسهای تو دوره ابتدایی برای بچه ها نیست
این یک جنایت بزرگ برای کل جامعه است این پسر ها خصوصا در سنین بزرگ سالی هم این کابوس و تجربه را باخود به همراه میبرن حتی در بعضی مواقع مردنشان بهتر از زنده ماندن براشونه به هر حال این ها ادامه دهنده کار ی می شن که خودشان هم یک قربانی بودند قبلا !!!!!!
جمعه 31 خرداد 1387

fati1378 - فرانسه - پاریس
کثفتها خدا لعنت کن همچن ادمها را دولت با ید انها ار از ایران برون کند ...
جمعه 31 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
واااااای واااااااااای مادر پس خانوادهاشون کجا هستند..تف بهتون بیاد بی ناموسها تففففففففف
جمعه 31 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
دلسوزی بی جا برای یه مشت دهاتی و اجازه دادن به اونها برای ورود بی در و پیکر به ایران ، به اسم کمک به ملت مظلوم افغانستان ، نهایتش این میشه .
جمعه 31 خرداد 1387

javad_uk - انگلیس - لندن
بعدش میگن چرا افغانیارو بیرون میکنید. در افغانستان سکس با پسر بچه عرفه.خودشون میگن اینو.
جمعه 31 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
یادم میاد یک افغانی در مواردی مشابه به نظریات دوستان اعتراض کرده بود.اولا از دوستان خواهشمندم که به تمام ملت افغانستان بی احترامی نکنند و دوم اینکه هر چه نسبت به افرادی مثل این دو حیوان بگوییم واقعا کم است.خدا لعنت کند این کثافتهای وحشی حیوان صفت را.خود آبرو ندارند و برای ملتشان هم ننگ هستند.
جمعه 31 خرداد 1387

armin19808 - ایران - شیراز
برادران مسلمان ما هستند دیگه واسه یه لقمه نون اومدن ایران بیچاره ها نکنه ناراحتشون کنیم یه وقت این برادران را . مملکتی که بی درو پیکره همینه دیگه هر چی بدبختیه از همیناست هرچی مواد مخدر دنیاست همینا تامین می کنن . روزی 100 موردشو داریم ولی کو اقدام اساسی
جمعه 31 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
به قول هادی خرسندی:
ایرانی ها همیشه ضد نژادپرستی و خوردن حقوق خارجی ها هستند، تا..... وقتی که یک افغان ببینند!!!
من در دوران مدرسه ام یادمه به معلم کلاس بغلی به بیشتر از نصف کلاس تجاوز کرده بود و هیچ کس، حتی مدیر صداش در نمیومد. والدین به نیروی انتظامی شکایت کردند، اما گفتند بدون مدرک کاری نمیشه کرد!!!
یا یک مثال واضحتر دیگه: خفاش شب که اول گفتند افغان بوده. یکی از هم هم کلاس های من تعریف کرد که چه بر سرشون رفت در ایران و چطور سر هر کوچه به سر اون ها آب ریختند، از توی پنجره به آنها تف کردند و آشغال بر سرشون ریختند، آخر هم که معلوم شد که ایرانی بود.
قصد من دفاع از این دو نیست، اما چرا کسی اون موقع که معلوم شد ایرانی بوده رگ غیرتش باد نکرد و اشغال بر سر بقیه ایرانی ها نریخت؟؟؟ چرا کسی نگفت ایرانی ها را بیرون کنید؟
چند وقت پیش در یک تیم افغان فوتبال بازی میکردم، بهترین امکانات، گرفته از خوراکی، نوشیدنی، لباس را در اختیار من گذشتند و بالاترین احترام را به من گذاشتند، نه به این خاطر که من ایرانی بودم و اون ها ایرانی را تافته ای جدا بافته بدونند، بلکه به خاطر اینکه مهمون بودم!!!
خاک بر سر هر کس که اینطور نژاد پرستانه فکر کنه و چند نفر را نماینده یک ملت بدونه. البته بهشون حق میدم، یه تصویر جالبی دیدم چند روز پیش، دو تا مغز کشیده بود، یکی شکل مغز انسان بود دومی همون شکل، اما اندازه یه فندق. بالای اولی نوشته بود: مغز انسان، بالای دومی نوشته بود: مغز
نژاد پرست ها! انتظاری هم از این دوستان که اینطور کامنت دادند نیست، چرا که ارگانی برای فکر کردن ندارند.
جمعه 31 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
یکی میگفت بین افغانیا رسمه وقتی با هم زندگی میکنند هر هفته یکی میشه زن و بقیه ترتیبش رو میدند حتی ارایش هم میکنه ( البته نوبتی !!)
..........تو عربا و افغانیا همجنس بازی و خصوصا سکس با بچه ها گویا خیلی تو بورسه ......ولی من اینو میخوام بگم که صادراتمون اصلا با وارداتمون نمیخونه !! ...هر چی ادم تحصیلکرده و دانشمنده کم کم دارند از ایران میرند به سایر کشورها ....اونوقت هر چی کارگر ساده و بیسواد و بی فرهنگه از جا هایی مثل افغانستان جذب ایران میشند ! کاش حداقل تحصیلکرده های افغانی جذب ایران میشدند متاسفانه اونا جذب کانادا و استرالیا و میشند اینا به ما میرسه!
جمعه 31 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
بابا بریزید بیرون این افغانیهارو . اه اه اه . من نمیدونم هرچی افغانی کثیف و ژولیده پولیده . حشری . هست جمع شدن تو ایران . خوشتیپاشون تو کشورهای غربب هستند والله
جمعه 31 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
shima87 - فرانسه - پاری
کاملا درسته. اما کو دولت اساسى که این کارا رو بکنه؟؟؟؟؟
جمعه 31 خرداد 1387

salem - هند - پونا
بازم بگید طالبان ظالم بودند بابا بخدا این افغانها تا زمانیکه زور بالای سرشون نباشه ادم نمیشن
جمعه 31 خرداد 1387

مبین.رشت - ایران - رشت
دیدید گفتم ما تو ایران زیاد از اینجور مسایل ها و تجاوز زورکی به بچه ها رو داریم!مگه فیلم مستند کرگدن رو ندیدید؟!این تازه یک نمونشه!تو هر شهری از این تجاوز به بچه ها هست!من که تو شهر خودم زیاد دیدم!برای ایران متآسفم که این نژاد های پست افغان رو تو ایران راه میدن!اینم نتیجه اش!
جمعه 31 خرداد 1387

sparda - ایران - مشهد
این کثافتا رو باید مثل سگ از کشورمون بندازیم بیرون
کشور خودشونو به گند کشیدن بس نبود می خوان کشور ما رو هم بدبخت کنن.به نظر من که نباید برای اینا دل سوزوند
شنبه 1 تیر 1387

ali-vienna - اتریش - وین
دوستان، برای همگی نژاد پرستان متأسفم با این طرز فکرشون. خاک بر سر همتون. خلایق هر چه لایق. دوست عزیز از هند، مردم ایران که با جمهوری اسلامی هم آدم نشدند! پس ما که از خر هم خرتر حساب میشیم. واقعاً براتون متأسفم. پرویز جان از انگلیس، سپاسگزارم از فهم و درک بالای شما.
iranking - المان - مونیخ
شاید آلمان باشی بدونی که کیس خیلی از بچه های ایرانی چی بوده؟! شنیدم شنیدم شرط نیست! مثل اینکه همه دارن از همنجنس بازی و بدتر از اون تجاوز با زور به کودکان در ایران شکایت میکنند، رکورد ایران هم که قم داره در این زمینه! اول قصه کشور خودت را بخور، بعد بشین برای عربستان و افغانستان از این چرندیات سر هم کن.
دوستان هموطن (که شرمم میاد با این طرز فکر بگم شما هموطن من هستید) واقعاً براتون متأسفم. ما روی فاشیست و نازی ها را سفید کردیم. تبریک میگم این پیروزی بزرگ را.
جالب اینکه از فرانسه و انگلیس و دیگر کشور ها این نظر را دارند، حال آنکه خود خارجی اند!!! کسی توی انگلیس یا فرانسه اینطور به شما نگاه کرده؟ دست کم از اون ها یاد بگیرید یک کم (اگر چیزی برای یاد گرفتن دارید!)
شنبه 1 تیر 1387

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
این اش...... چرا زناشون که اینجا تن فروشی میکنن رو مورد تعرض قرار نمیدن ؟بابا اینها با گدایی واشغال جمع کردن چهره شهرهای ایران رو زشت کردن . یکی از دوستانم که توی کار ساختمانه تعریف میکرد که کارگرهای افغانی که قبلا پیشش کار میکردن هرشب برنامه ای در خوابگاهشون داشتن وهرشب یکی از انها عروس می شد وبقیه حال می بردن . این کثافتها جوری شده بود که دیگه به خودشون هم رحم نمیکردن . تااینکه همه رو اخراج کرد.واقعا نسل ... هستن این ......
شنبه 1 تیر 1387

ali-vienna - اتریش - وین
mah1 - ایران - تهران
دوست عزیز، شما روزنامه های اروپا را هم خوندی؟ به زودی توی وبلاگ خودم عکس چند تا از روزنامه های اروپا که گنده کاری ایرانی ها را گرفته از تجاوز، تجاوز گروهی!!!، فروش مواد مخدر، ضرب و شتم، قتل، دزدی، سرقت مسلحانه و و و زده منتشر میکنم.
امیدوارم توی این سایت هم بتونم منتشر کنم تا به خودمون یک کم ببالیم!!!
در ضمن، با این حال کسی به من نگفته ایرانی کثیف یا این حرف ها که دوستان زدند. ما حالا مونده تا خیلی هامون آدم بشیم.
شنبه 1 تیر 1387

persian - امریکا - ریجمند
وقتی محمود سرش به اخور جای دیگه بند باشه همین نتیجه اش میشه.
شنبه 1 تیر 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
در قضاوت عجله نکنید اری کار اینها کثیف ولی میدانید در همین سوئد در ضمن اینکه تعداد زیادی پزشک و تحصیل کرده ی ایرانی هست همزمان بزرگترین شبکه قاچاق تریاک ایرانی/// بزرگترین اتش سوزی تاریخ این کشور که جان 62 نوجوان را گرفت به وسیله ی 4 جوان ایرانی انجام شد چون نمی خواستد ورودیه ی دیسکو را بدهند // بزرگترین شبکه ی گانگستری گروه باندیدوس رئیس و اعضای بالا همه ایرانی//باز نشستگی های دروغین تعدادی ایرانی ولی//////// چون ملتی متمدن هستند حساب بزهکاران را از مردم عادی ایرانی جدا می بینند.. در قضاوت عجله نکنید.همین
شنبه 1 تیر 1387

ali-vienna - اتریش - وین
حالا نیایید دوباره گیر بدید بگید غصه را اشتباه نوشت و سواد نداشت! منظورم غصه خوردن بود، نه قصه!
شنبه 1 تیر 1387

farid tanha - دانمارک - کپنهاگ
متاسفانه یه اشتباه دیگه از افغانیها صورت گرفت ولی به هیچ عنوان نباید این نظریات را میدادید من قصد توجیح این کار را ندارم هنوز میگم که باید پوستشون را کند چون با این کار هم ابروی افغانیها را بردند وهم از این طرف یه مشت از این ایرانیها فرصت طلب به جون افغانیها در اون منطقه می افتند و ولی بهتر قضیه پاکدشت را یادتون بیاورید در اون قضیه تعداد خیلی بیشتر بچه که اکثرا افغانی بودند قربانی شدند خیلی بدتر اون وقت کجا بودید فقط بلدید که وصله هم جنس بازی را به افغانیها بدید در حالی که شما ایرانیها در این مورد از همه بدترید کسانی که مدرسه میروند خوب میدونند حداقل 90درصد بچه ها در راهنمایی و دبیرستان تجربه این کار را دارند حالا خودتون به برید به خری بزنید شما ایرانیها از همه بدترید در هر مورد از همجنس بازی گرفته تا نژادپرستی در ضمن خاک بر سر خودتون که هیچ جای دنیا شما را ادم حساب نمیکنند سرتون را از تو اخور بیارید بیرون بدبختا یادم رفت اخرش بگم علی از وین باهاتم دمت گرم
یکشنبه 2 تیر 1387

farid tanha - دانمارک - کپنهاگ
متاسفانه یه اشتباه دیگه از افغانیها صورت گرفت ولی به هیچ عنوان نباید این نظریات را میدادید من قصد توجیح این کار را ندارم هنوز میگم که باید پوستشون را کند چون با این کار هم ابروی افغانیها را بردند وهم از این طرف یه مشت از این ایرانیها فرصت طلب به جون افغانیها در اون منطقه می افتند و ولی بهتر قضیه پاکدشت را یادتون بیاورید در اون قضیه تعداد خیلی بیشتر بچه که اکثرا افغانی بودند قربانی شدند خیلی بدتر اون وقت کجا بودید فقط بلدید که وصله هم جنس بازی را به افغانیها بدید در حالی که شما ایرانیها در این مورد از همه بدترید کسانی که مدرسه میروند خوب میدونند حداقل 90درصد بچه ها در راهنمایی و دبیرستان تجربه این کار را دارند حالا خودتون به برید به خری بزنید شما ایرانیها از همه بدترید در هر مورد از همجنس بازی گرفته تا نژادپرستی در ضمن خاک بر سر خودتون که هیچ جای دنیا شما را ادم حساب نمیکنند سرتون را از تو اخور بیارید بیرون بدبختا
یکشنبه 2 تیر 1387

+6
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.