محاکمه بین المللی برادر هوسران امیر امارات

محاکمه بین المللی برادر هوسران امیر امارات

دادگاهی در سوئیس آماده رسیدگی به پرونده شکایات مطرح علیه برادر شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان، امیر امارات متحده عربی است.
به گزارش  پایگاه شبکه خبری بی بی سی با اعلام این خبر نوشت: "شیخ فلاح بن زاید آل نهیان به اتهام ضرب و جرح یک شهروند آمریکایی در هتلی در ژنو سوئیس محاکمه می شود."


شیخ فلاح متهم است در بار یک هتل پیشنهاد همجنس بازی را به یک شهروند آمریکایی ارائه داده اما در پی رد این درخواست به شدت وی را مورد ضرب و جرح قرار داده است.

این اتهامات به سال 2003 برمی گردد و سیلوانا اورسی، شاکی پرونده می گوید: پنج سال زمان برای بردن این پرونده به دادگاه صرف کرده است.

اورسی 39 ساله مدعی است: در زمان حادثه وی در هتل «لا ریورس» ژنو مشغول صرف نوشیدنی با دوست سعودی خود بوده و در همان زمان شیخ فلاح نیز در حال سفارش نوشیدنی بر روی میز دیگری بوده است.

به گفته این فرد آمریکایی، شیخ فلاح چند دقیقه بعد به طرف میز آنها آمده و وی را دعوت به عمل جنسی کرده و زمانی که پیشنهادش از سوی اورسی رد شده، با کمربند خود او را مورد ضرب و جرح قرار داده است.

این در حالی است که برادر امیر امارات اتهام ضرب و جرح را تکذیب کرده و می گوید: "وی مطمئن است که عدالت اجرا خواهد شد."

به گفته اورسی وی پس از این حادثه دچار ناراحتی کمر، آسیب و اختلالات عصبی شده است.

در جلسه استعماع پیش از محاکمه در سال 2007، شیخ فلاح 37 ساله گفت: "پس از آنکه در بار هتل وی متهم به همجنس بازی شد درگیری مختصری با این فرد آمریکایی پیدا کرد."

براساس این گزارش دادگاه رسیدگی به این پرونده روز پنج شنبه هفته جاری آغاز می شود و ممکن است در صورت گناهکار شناخته شدن برادر امیر امارات، حداکثر دو سال زندان در انتظار وی باشد.

شیخ فلاح بن زاید آل نهیان پسر شیخ زاید فقید است که در سال 2004 فوت کرد و پس از مرگ پدر، شیخ خلیفه، برادر بزرگترش بر مسند قدرت نشست.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.