بازیکن برزیلی تیم استقلال اهواز قصد خودکشی داشت

بازیکن برزیلی تیم استقلال اهواز قصد خودکشی داشت

فابریسیو کارلوس بازیکن برزیلی تیم فوتبال استقلال اهواز امروز سه شنبه در اقدامی غیرمنتظره قصد خودکشی درمحل این باشگاه را داشت که با هوشیاری کارکنان آن موفق نشد.

گفته می‌شود این بازیکن در ابتدای فصل گذشته لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران با قراردادی ‪ ۴۰۰‬میلیون ریالی به تیم استقلال اهواز ملحق شد اما ماه هاست که به علت در اختیار نداشتن گذرنامه‌اش قادر به بازگشت به کشورش نیست.

فابریسیو امروز با حضور در باشگاه استقلال اهواز در تهران قصد دریافت گذرنامه‌اش را داشت که پس از آنکه دست اندرکاران باشگاه از دادن آن امتناع کردند این بازیکن به دلیل شرایط نامناسب روحی قصد داشت تا از طبقه سوم باشگاه استقلال اهواز خود را به بیرون ساختمان پرتاب کند که با هوشیاری کارکنان این باشگاه این چنین نشد.

برخی از افراد مدعی هستند فابریسیو بیش از سه ماه است که بدون دریافت هیچ حقوقی در ایران بسر می‌برد . بیماری شدید پدرش نیز مزید بر علت شده تا وی درصدد بازگشت سریع به برزیل باشد اما مسئولان باشگاه استقلال اهواز حاضر به دادن گذرنامه این بازیکن نیستند.

از سوی دیگر به دلیل استعفای رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ؟ شکایت این بازیکن از باشگاه استقلال اهواز در فدراسیون فوتبال پیگیری نمی‌شود.

گفته می‌شود که سفیر برزیل در تهران قصد دارد تا از طریق وزارت امور خارجه این موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد و از این پس بازیکنان فوتبال این کشور با هماهنگی این سفارت به ایران سفر کنند تا دیگر دچار این گونه مشکلات نشوند.

فابریسیو هم اکنون در یکی از اقامتگاه‌های سفارت برزیل در تهران بسر می برد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.