نجات زن ایتالیایى از شکنجه گاه ۲۰ ساله

نجات زن ایتالیایى از شکنجه گاه ۲۰ ساله

زن ایتالیایى که ۲۰ سال در خانه پدرش زندانى بود، از سوى مأموران پلیس آزاد شد.ماریا موناکو سال ۱۹۹۰ میلادى وقتى ۲۷ساله بود به طور نامشروع باردار شد.خانواده او که نمى توانستند این ننگ را تحمل کنند، ماریا را پس از زایمان، در یک اتاق زندانى کرده و نوزاد را به پدرش سپردند.
زن ایتالیایى ۲۰ سال از عمرش را در اتاقى کثیف گذراند تا این که یکى از همسایگان با پلیس ناپل تماس گرفت و از بوى مشمئز کننده خانه مورد نظر شکایت کرد.بدین ترتیب مأموران به اسارتگاه خانوادگى رفته و زن نابخشوده را در وضعى اسفبار کنار یک تخت آلوده و ظرف هاى حلبى دیدند.ماریا که حالا ۴۷ ساله است و به خاطر شکنجه طولانى، خلق و خوى حیوانى پیدا کرده به بیمارستان روانى فرستاده شد و برادر ۴۴ ساله اش بریسکو، خواهر۵۴ ساله اش میکلینا به همراه مادر ۸۰ ساله اش انا روزاگولینو نیز بازداشت شدند.

پسر رانده شده این زن از زنده بودن مادر خود خبر ندارد و تصور مى کند او مرده است.هم اکنون کارآگاهان تلاش مى کنند با یافتن پدر این پسر، به بهبود وضعیت روانى مادرش کمک کنند.
این ماجرا خاطره تلخ دختر اتریشى را که افزون بر دو دهه از عمرش در زندان زیرزمینى پدر اسیر بود را زنده کرده و اخبار مربوط در صدر خبرهاى رسانه هاى ایتالیایى و بین المللى قرار گرفته است.

bidad - آمریکا - آتلانتا
احتمال داره اینها جز طرفداران احمدی نژاد باشند.آخه خودش گفته بود من تو ایتالیا خیلی طرفدار دارم!!
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

omid_dk - دانمارک - اسلس
خدا را شکر که این حیون مسلمان نبوده وگرنه عده ای فرصت طلب شروح میکردند به حرفهای مزخرف درباره اسلام و پیغمبر خدا.خداوند همه ما را ببخشه اینشاالله.
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
قابل توجه غرب زده های ایرانی!
این هم دنیای متمدن غرب........
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

8735 - ایران - شیراز
صعود ایتالیا رو به دور بعد رقابتهای ملت های اروپا به تمامی دوست داران این تیم تبریک می گویم . همین طور به ماریا موناکو
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

king_irooni - ایران - سربندر
این یه سوژه جالبه واسه آقای ... از برزیل( اسمش یادم رفت )، که همیشه رو اعصاب بقیه می خواد راه بره و راهش رو هم خوب بلده.
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
اخه خیلی ننگ بود؟؟؟مخالفین اسلام تشریف بیاورید و خودتان را توجیح کنید....نکنه پدره در عصر جاهلیت اعراب است ؟؟؟ ای وای خدای من این چه کاریست واااااااااااااااای(مسخره انهایی که همه چیز رو به اسلام ربطش میدن..) ...الحمدلله و شکر
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

mihanparast - ایران - اصفهان
omid_dk - دانمارک - اسلس
محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
باهاتون موافقم
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

I was born to be free - کانادا - تورنتو
در سال 90 این خانم 27 ساله بوده .الان 2008 هست و این خانم باید 45 ساله باشد.مسئول محترم این سایت لازمه پیش پسر دائیم که کلاس 5 ابتدایی هست یک دوره فشرده ریاضی کلاس 3 را بگذرونید. هزینشو هم بریزید به حساب من. (برای شوخی بود)
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.