رییس دانشگاه زنجان: از دانشجویان عذرخواهی می‌کنم

رییس دانشگاه زنجان: از دانشجویان عذرخواهی می‌کنم

خبرنامه امیرکبیر: رییس دانشگاه زنجان با پذیرش فساد معاونش و قبول لغو امتحانات از دانشجویان بابت حوادث اخیر عذرخواهی کرد.

دکتر نداف رییس دانشگاه زنجان امروز در جمع دانشجویان معترض گفت: “از خدا و شما دانشجویان عذر می‌خواهم و امیدوار هستم که با حمایت شما و حمایت همه اقشار دانشگاه مانع از تکرار اینگونه اتفاقات شویم.”

وی افزود: “به خاطر تالمات وارده به دانشجویان، امتحانات دانشگاه در این هفته لغو می‌شود.”

وی همچنین تلاش کرد تا با همراه نشان دادن خود با دانشجویان، خود را از این ننگ مبرا کند و گفت: “من همیشه و در همه جمع‌های دانشجویی گفته‌ام که اگر دانشجویان به ما کمک نکنند و اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار ندهند به هیچ وجه نمی‌توانیم موفق شویم.”

نداف ضمن پذیرش فساد معاون دانشجویی دانشگاه گفت: “این حادثه‌ای که در اینجا اتفاق افتاده است را تایید می‌کنم اما در عین حال دانشجویان باید آگاه و هوشیار بوده و کشف فساد کنند. به خاطر لطمه‌ای که به ساحت مقدس دانشگاه وارد شده است باید همه متاسف باشیم.”

این در حالیست که روزنامه های کیهان، خبرگزاری فارس و رجانیوز از روز گذشته به طور هماهنگ اقدام به فرافکنی در مورد این رسوایی نمودند و سعی کردند با جنگ تبلیغاتی و سناریوسازی، دانشجویان را مقصر نشان دهند.

همچنین در خبری دیگر، سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت “یک خانم و آقا” در پی حوادث اخبر دانشگاه زنجان خبر داد. این در حالیست که مسئولین دانشگاه بازداشت معاون دانشجویی دانشگاه را تایید کرده بودند.

Afshin London - انگلستان - لندن
رییس دانشگاه زنجان؟! تو ایران؟! عذرخواهى کرده؟! اونم از دانشجوها؟!
تو ایران انقلاب شده و ما خبر نداریم؟!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

louisette - فرانسه - مارسی
حکومت اسلامی باید الگو در نزاهت ونزاکت در کشورش برای مردمش باشد.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
واقعا این مسول روزنامه کیهان می خواد چه طوری جون بده تا بمیره یک ادم مزخرف احمق بازجو زندان اوین شکنجه گر دانشجو خوب معلومه که با هر حرکت ازدای خواهی و اعتراض دانشجو مخالفه با فیلم نوار هم این ها ادم نمیشن باز نمی خوان به صدای دانشجو جواب بدن خدا لعنتتان کنه
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
خب دیگه فکر کنم دیگه مشکلى پیش نیاد و دانشکاه پاک پاک شد. !!!!!!!!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
اینهافقط میخواهند دانشجویان را ارام کنند و متفرق بعدهم نیروهای امنیتی با خیال راحت شروع به بگیر وببند دانشجوها کنند.جناب معاون هم به زودی از اتهامات مبرا میشن.اینها رودست روباه مکار اب ریختن و بقول معروف مار خوردن افعی شدن.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

sama128 - ایران - شیراز
البته باید گفت روزنامه کیهان در طول این 30 سال فقط شعار داده و حقایق را آنطور که باید باشد به اطلاع مردم نرسانده آقای شریعتمداری با موضع گیری خشک و بی مغز همواره سعی در توجیه دزدی های کرده و ونتوانسته جایگاه کیهان قبل از انقلاب را در بین مردم دوباره بوجود آورد
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

raminnikpor - امریکا - لس انجلس
خدایا شکرت ...تا ببینیم گند کار همین مرتیکه رپیس دانشگاه کی در میاد /
اما حسین بازجو :اقای شریعتمداری تو رو میگم با تو هستم
برو روزی هزار دفعه دعا کن استخاره و نماز و از این جور چیزها که اگه روزی خبری تو ایران شد تو زنده نباشی به درک واصل شده باشی چون اگه زنده باشی من خودم با تو خیلی کارها دارم تمام اون کارهاپی رو که کردی و اونهاپی روکه هنوز نتونستی انجام بدی با یک سری ازمایشات تازه برای تو و امثال تو با اون اسلام ناب تون نگه داشتم
به این دکی ...هاله به سر هم پیغام رو برسون

چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.