کیهان: سرمایه گذاری دشمن برای انحطاط اخلاقی یکی از معاونان دانشگاه زنجان

کیهان:

 سرمایه گذاری دشمن برای انحطاط اخلاقی یکی از معاونان دانشگاه زنجان

روزنامه کیهان در شماره امروز خود ، ماجرای دانشگاه زنجان را با تیتر " تله اخلاقی برای ایجاد آشوب در دانشگاه " این گونه روایت کرد:

سرمایه گذاری دشمن برای انحطاط اخلاقی یکی از معاونان دانشگاه زنجان، زمینه آشوب را در این دانشگاه ایجاد کرد.

بنابر گزارش منابع موثق پس از لغو مجوز فعالیت تشکل افراطیون وابسته به تحکیم در دانشگاه زنجان، اعضاء این تشکل در سناریویی از پیش طراحی شده و با اطلاع از نقاط ضعف اخلاقی معاون دانشجویی این دانشگاه، وی را در تله جنسی یکی از دختران دانشجو - که چند تخلف نیز در پرونده انضباطی اش ثبت شده است- گرفتارآورده و زمینه ایجاد آشوب سازماندهی شده در دانشگاه را فراهم آوردند.

ماجرا اینگونه آغاز شد که دانشجوی دختر مورد اشاره- با قرار قبلی و یا به طور سرزده- وارد اتاق معاون دانشگاه می شود و به فاصله یک یا دو دقیقه تعدادی از اعضای شاخه غیرقانونی تحکیم وحدت با دوربین فیلمبرداری و ضبط صوت وارد اتاق شده و آنگونه که خود ادعا می کنند معاون مربوطه را در حالتی نامناسب دیده و با او درگیر می شوند، تمامی این ماجرا بیش از چند دقیقه طول نمی کشد.

در پی این ماجرا، دانشجویان دانشگاه زنجان اقدام به برپایی تجمع اعتراض با هدف برکناری معاون مربوطه کردند که این درخواست با استقبال وزارت علوم روبرو شد و آخرین اخبار دریافتی حاکی است مسئول متخلف که گفته می شود از جایگاه مدیریتی خود در دانشگاه برای مقاصد نفسانی خود سوءاستفاده می کرد، از سوی مسئولین ارشد وزارت علوم تعلیق شده و پرونده وی برای بررسی به مراجع ذیصلاح ارجاع شده است، بلافاصله بعد از این رخداد، دانشجویان وابسته به شاخه افراطی تحکیم فیلم گرفته شده را برای یک سایت آمریکایی می فرستند و همزمان «ب-ه» با رادیو فردا- وابسته به سازمان «سیا»- تماس گرفته و به شرح ماجرا با قرائت مخصوص خود می پردازد.

و اما، بعداز اقدام شایسته و قاطع وزارت علوم که پاسخی ضروری و قانونی به درخواست دانشجویان معترض بود، جمع کثیری از دانشجویان به تجمع خود خاتمه دادند ولی تعدادی از اعضای شاخه غیرقانونی تحکیم وحدت در اقدامی مشکوک که از انگیزه های دیگر آنها حکایت می کرد همچنان به تشنج آفرینی ادامه داده و خواستار لغو حکم قانونی انحلال تشکل متبوع خود شدند!

 موضوعی که کمترین ارتباطی با اعتراض اصلی و به حق دانشجویان نداشت و حرکتی در پروژه افشاشده محافل غربی برای به تشنج کشیدن دانشگاهها، لغو امتحانات و نهایتاً ادامه تشنجات تا سالروز آشوب های 18 تیر تلقی می شود. از این روی تفکیک دو موضوع یاد شده در بررسی تشنج دانشگاه زنجان ضروری است، اول برخورد قاطع و بدون کمترین ملاحظه با اقدام غیراخلاقی معاون برکنار-یا تعلیق- شده که خواسته به حق دانشجویان معترض بوده است و دوم برخورد قانونی با معدود کسانی که قصد سوءاستفاده و موج سواری از حرکت به حق دانشجویان دارند.

ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
عجب رویی داره این شریعتمداری. پس حتما پرده ها رو هم امریکایی ها کشیده بودند یا قالیچه کف اتاق هم هدیه عوامل معلوم الحال بوده !!!!!!!
دوشنبه 27 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
پر بیراه نمیگه .
دوشنبه 27 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اقای شریعتمداری شما که استاد در غیب گویی هستید و در عرض یک شبانه روز تشخیص دادید که این یک سناریوی از پیش طراحی شده بوده. پس چرا در مورد سناریوی از پیش طراحی شده دانشجویان امیر کبیر این حس ششمتان به کمکتان نیامد و نتوانستید تنشخیص بدهید که همپالگیهایتان چون سعید مرتضوی و بدستور ارباب بزرگ حضرت اقا برای این سه دانشجو پاپوش دوخته اند؟ چطور این سناریوی از پیش طراحی شده است اما دانشگاه امیر کبیر نه؟
این دشمن دشمنی که 29 ساله ازش حرف میزنید کیه؟ یعنی مردمی که در مقام اعتراض بر بیایند دشمنن؟ یا خود مردم اینقدر جنم ندارند که حتما باید به قول شما به تحریک دشمن نیاز داشته باشن؟ تو هم با این مطالب چرندت تو کیهان دیگه نمیتونی مردم رو عین گذشته گول بزنی. مردم هشیار شدن.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

jgreene75 - انگلستان - لستر
شریعتمداری کثیف ترین، رذل ترین، پس فطرت ترین، ریاکارترین و بی شرف ترین مزدوری است که تاریخ ایران به خود دیده و خواهد دید! نمونه اش همین خبر بالا که اصل خبر را به گونه ای تحریف کرده که انگار رییسان و معاونان گمارده احمقی نژاد همه معصومند و تقصیر آمریکاست که مددی راست کرده بوده!
به امید روزی که همه آخوندها و مزدورانشون یکی یکی بی آبرو بشوند!!!!!!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

pm nadin - فرانسه - پاریس
دختره بدبخت بدهکارم شد !!
سردار زارعی جون چی ؟
اونم اغفال شد طفلی؟
آخی نگو به مظلومیت این نظام و سردمدارای فاسدش میسوزه دلمون
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

maryam97 - مالزی - پنانگ
آخه تا کی میخایید مثل کبک سرتونو زیر برف کنید اسلامی هم فکر کنیم غلط میکنه با یه دختر تنها میره تو اتاق و در رو قفل میکنه اینها همه رو از اسلام گریزون کردندبه اسم اسلام هر کثافت کاری میکنند .
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

mmreza - ایران - شیراز
حسین بازجو مدیر مسوول کیهان نوکر سید علی آقا
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
مشکل شل بودن کمربند مسئولین دانشگاهها هم دیگه عالمی داره!!!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

mehraeen - ایران - تهران
بابا سایت یوتیوب را گذاشتند برای اینکه هرکی بخواد فایل آنجا برای دانلود بگذارد . حالا این بچه پررو میگه فیلم را به سایت امریکایی فرستادند . سایت یوتیوب سایتی است که هر کسی می تواند برای آن فیلم و ... بفرستد تا همه مردم دنیا بتوانند آنرا دانلود کنند . سایتی سیاسی نیست .
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

atoosa_asadi - ایران - تهران
اشتباه نمیگه!من همون دیروز که این خبر رو خوندم به نظرم مشکوک اومد.البته کارش اشتباه بوده.اما به هر حال تله بوده.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
شریعتمداری مثل بقیه اشون حیا رو بوسیده گذاشته تو طاقچه
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

صادق-رامهرمز - ایران - رامهرمز
شریعتمداری از ترس اینکه خودش هم در چنین دامی بیفتد پروژه ای راشروع کرده است که پایان خوشی ندارد.و سعی کرده با عبور گذرا از موضوع اصلی و خلق مساله جدید اذهان را به سمت و سوی دیگری ببرد.وداغ این رسوایی را سر تحکیم درآورد.اولا انجمن اسلامی وتحکیم غیر قانونی نیستند وشاخه شاخه هم نیست.واگر اختلافاتی دارند درون تشکیلاتی است.و به کیهان و کیهانیان ربطی ندارد.ثانیا انجمن تنها نهاد دانشجویی مستقل منتقدی است که از عقبه دانشجویی وحمایت افکار دانشگاهی برخوردار است.و حرف انجمنی ها با حرف دانشجویان فرقی ندارد.ثالثا تغییر وزیر میتواند کوچکترین و بهترین خواسته ای باشد که دانشجویان نباید از آن کوتاه بیایند.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

tictak - ایران - اصفهان
تیتر بااهداف سیاسی است ولی متن منطقی تر است
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
مرگ بر جمهوری نجس اسلامی. رو سیاه شدین در عرض کمتر از 30 سال حکومت...اینه مدیریت امام زمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
این شررو ورای اینا منو کشته انگار بوش دل پیچه بگیره بندازه گردن احمدی نژاد! اخه چرند گفتن هم حد داره.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
Eteraaz - ایران - تهران
نشریات و مطبوعات احمقانه خواننده های جاهل و عقب مانده هم دارد!! تا کی مزدوری؟!!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

iranbanoo - ایران - تهران
به نظر من شریعتمدای حق داره چون تا بوده و بوده این کلک مال خودشان بوده که تا تاریخ مصرف هر یک از دوستانشون تمام میشه یا مواد مخدر تو
خونه اش کیلو کیلو ٌٍْکشف میشه یا طرف صد تا رابطه نا مشروع داشته .
حالااز اینکه ببینند کسی ازکلک خودشان استفاده کرده جا خورده اینا حتی همین کاررا با رفیق خودشان خاتمی هم کردند گفتند در ایتالیا با یک خانم مصافحه کرده عکس هم داشتند .{دست داده}این که دیگه آقا مددی خودمون .
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

Delhoreh - ایران - مشهد
این حسین شریعتمداری کثافت هم شورش رو در آورده. بگو حروم زاده مددی باید حتماْ‌خواهر و مادرت رو هم باید بیاد ... کنه. تا مجبور بشی حقیقت رو تحریف نکنی!!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

azad-andish - کره - بوسان
فکر کنم فقط تو کشور ماست که ترس شاکی بیشتر از متشکیه.اگه اون دختر بیچاره رو بجرم ارتباط با صهیونیزم اعدام نکنند خوبه.ومعلومه که اون معاونه هم پارتی کلفته که همه دارن انگ سیاسی به این مساله میزنند.الاسف
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
کیهان بخوبى آگاهست براى چه گوسفندایى مینویسه که هر مزخرفى را باور میکنند. اینها (که چنداشون هم توى همین سایت نظر میدن) چنان مغزاشون را شتسشو دادند که اگه کیهان بنویسه که جرج بوش براى‌ معاون دانشگاه کاندوم میفرستاده، باورشون میشه.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

brad pitt - ایران - کرج
رو که نیست! سنگ پاس...
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

مرد شنگول - ایران - مشهد
Eteraaz - ایران - تهران
... تو هم مثل همون شریعتمداری ... هستی وقتی با خواهرت توی دانشگاه همین کارو کردند دوست دارم قیافتو ببینم
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

tooran - ایران - تهران
واقعا این شریعتمداری روباه کثیفی است اما مردم را خر فرض کرده.بابا این ملاها چون خودشون در عصر حجر زندگی می کنند فکر میکنند هر دروغی را می توانند به خورد مردم بدهند.ای کاش این شریعتمداری جون بداند ما بیش از صد هزار وبلاگ داریم که اگر هرکدام فقط صد خواننده داشته باشد بالغ بر ده میلیون ایرانی از واقعیات ایران باخبرند وهرکدام ازاینها اگر اخبار را برای سه نفر دیگر بگوید به اسانی نیمی از مردم ایران از همه چیز با خبرند.پس به قول جناب ابراهیم نبوی شریعتمداری خفه شو.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

ahangebiseda - سو ئد - نورشو پینگ
مگه تو امریکا و ... دانشجویان به خاطر پول و خرج تحصیل تن فروشی نمیکنند؟ همه جای دنیا فساد هست ایران هم هست
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
وای این مرتیکه احمق خود شیطانه هر روز هم کریه تر میشه اخه مردک هر کثافت کاری به امریکا چه ربطی داره بمب میزارن امریکا ترور میکنند امریکا به دختر هنک حرمت میکنند امریکا تورمه امریکا
خجالت هم خوب چیزیه بازجو و شکنجه گر دانشجو از این بهتر نمیشه
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

paniz2689 - کانادا - تورنتو
آقا کار کار اسراییل ببینین من کی گفتم !
زلزله بم و سونامی و انحطاط اخلاقی استاد دانشگاه همه و همه زیر سر اسراییل و آمریکاست !
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

رامین تک - آلمان - دورتموند

ahangebiseda - سو ئد - نورشو پینگ
بابا تو دیگه کی هستی ! خبر از مسئله دیگه داره میگه . یک کم صدای آهنگتو ببر بالا شاید بشنوی خبر چی بوده. بحث تن فروشی اینجا نبوده بلکه طمع شخصی بوده که استاد قرآن بوده. البته قرآن هم آموزه ای بهتر از این نداره. دوستانی که اعتقاد دارن من با این کامنت به کتاب آسمانیشون بی احترامی کردم لطفا برن متون ترجمه شده را به فارسی از توی اون کتاب بخونن .
به امید به کارگیری خرد
زنده باد ایران و ایرانی آزاداندیش
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

n1002 - کانادا - تورنتو
اینم نمونه ای از مسلمانان واقعی
همش دروغ
متاسفم
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

sama128 - ایران - شیراز
فقط یک کلام می گویم آنهم ختم کلام آقای حسین شریعتمداری سر دبیر روزنامه کیهان واقع در تهران خیابان فردوسی کوچه شهید شاهچراغی ... زیادی نخور . خوبه سیر شدی یا بازهم می خوای اگه می خوای برو زنجان 1000 دانشجو منتظر دادن غذا به تو هستند
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

hramezani - ایران - مشهد
این الاغ ها هرچی پیش می یاد را به پای دشمن یا امام زمان و... می نویسند معلوم نیست خود احمقشان چکار می کنند
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.