احمدی نژاد برعزم ایران برای کمک به پیشرفت کشورهای آفریقایی تاکیدکرد

احمدی نژاد برعزم ایران برای کمک به پیشرفت کشورهای آفریقایی تاکیدکرد

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا): رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به امکانات و توانمندی های کشورهای آفریقایی تصریح کرد: ایران برای همکاری در زمینه برنامه ریزی به منظور تسریع و پیشرفت کشورهای آفریقایی از جمله کومور آمادگی دارد.

دکتر "محمود احمدی نژاد" ظهر امروز (دوشنبه) در مذاکرات مشترک هیات های عالی رتبه ایران و کومور ، پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران را در خدمت کشورهای دوست و مستضعف عنوان کرد و گفت: ایران در انتقال تجربیات و دستاوردهای خود به کومور محدودیتی ندارد.
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، احمدی نژاد خاطر نشان کرد: ایران برنامه ریزی های لازم را به منظور پیشرفت در بخش های اشتغال و کشاورزی در اختیار کومور قرار می دهد.
رییس جمهوری اتحادیه کومور نیز در این مذاکرات همکاری های ایران و کومور را در زمینه برنامه ریزی، الگویی برای سایر کشورهای آفریقایی ارزیابی و تصریح کرد: کومور خواستار استفاده از تجربیات و دستاوردهای ارزشمند جمهوری اسلامی ایران در زمینه های گوناگون است.
احمد عبدالله محمد سامبی گفت: با توجه به اراده مسوولان دو کشور زمینه های فراوانی برای توسعه همکاری و مناسبات دوجانبه وجود دارد.

Eteraaz - ایران - تهران
فکر میکنم ایران از سرمایه گذاری تو آفریقا ، به دلیل اینکه هنوز خیلی از کشورهای دیگه وارد اونجا نشدن ، سود خوبی ببره .
دوشنبه 27 خرداد 1387

payamak - ا - منچستر
اره مال پدرت که نیست دلت بسوزه بده تمام گشنه گداهای افریقا رو با پول مردم بدبخت ایران سیر کنن .....
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
عربها کم بود کشورهای افریقایی هم اضافه شد. من نمی دونم چرا خون بقیه از ایرانیا رنگین تر واسه اینها. ملتی که صداش در نمیاد بیشتر از این حقشه.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
کاملا درسته .احساس میکنی در افریقا زندگی میکنی نه ایران!!!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

پری دریائی - ایران - تهران
ای کاش همونقدر که به فکر کمک به بیگانگانی که هیچ سودی برای ما ملت بدبخت ندارن بودی یه اپسیلون هم به فکر جوونای خودمون بودی آخه تو رییس جمهور این خراب شده ای رپیس کل ملل ستمدیده مفت خور جهان!!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

aynaza - ایران - تبریز
خوب معلومه ... بالاخره باید یه جایی پول این مردم بدبخت رو آتیش بزنی دیگه..عرضه نداری که تو کشور خودت یه کاری بکنی..حداقل اون بیچاره ها یه سودی ببرن...هر چند فکر می کنم همه اینا فیلمه...این کثافتا فقط دنبال پر کردن حسابهای بانکی شون تو خارج هستند که اون حسابها هم خدا رو شکر ظاهرا پر شدن حالیشون نیس...
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
Eteraaz جان چرا اخه خودتو به اون راه میزنی این کمکه یعنی قرض الپس نده. اره افریقا اگه مالی بود کشورهایه غربی میزاشتن ایران توش سرمایه گذاری کنه؟!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
بجای اینکه در کشورهای بزرگ صنعتی سرمایه گذاری بکنند می روند در افریقا که خود در فقر بسر می برند سرمایه می گذارند.که هیچ سودی برای ایران ندارد.این حکومت یکی از احمق ترین حکومتهای جهان است.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خاک بر سرتان که با این فقر روز افزون در ایران به جای جاره اندیشی برای ملت زیر خط فقر هر روز فکر احمقانه ای به مغز پوکتان خطور می کند..مرگ بر شما زالوها.
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

hasti40 - ایران - تهران
اخه عوضی تو اول کشور خودت رو آباد کن بعد به فکر آفریقا باش.ما اینجا آخه چه چیز درست حسابی داریم که تو میخوای پول ملت بدبخت رو انجا خرج کنی –نکنه میخوای اگه اتفاقی افتاد وخواستی از ایران فرار کنی بتونی بری توی جنگلهای انجا پیش خانواده اصلیت.!
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.