تصاویر امروز برخورد با بدحجابی در تهران

تصاویر امروز برخورد با بدحجابی در تهران

Eteraaz - ایران - تهران
خوشبختانه برخوردهای پلیس با این افراد معدود ، خیلی منطقی تر و کارشناسی تر شده و خیلی کم شاهد برخوردهای سلیقه ای و بعضا تند هستیم . امیدوارم این افراد معدود هم از هنجارشکنی دست بردارن و بر اساس فرهنگ اصیل ملی و مذهبی خودمون رفتار کنن . البته اکثر قریب به اتفاقشون جوون هستند و عمدتا هم جوونهای خوب و محترمی هستند .
من چند وقت پیش یه خبری رو خوندم که تو یکی از ایالتهای آمریکا با مردانی که از پوشش بگ استفاده کنن برخورد میشه و یا خانومهایی که شلوار کوتاه بپوشن برخورد میشه و جریمه میشن . این خبر رو تو سایت عصر ایران خوندم . ببینید اونها هم به اهمیت نوع پوشش و اینکه میتونه مستقیما بر روی اجتماع تاثیر مخرب یزاره رسیدن .
دوشنبه 27 خرداد 1387

Amir24 - اتریش - اتریش
خلایق هرچه لایق
دوشنبه 27 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
امروز بازی اتریش و آلمان بود، رفته بودم Fanzone (میدان بزرگی که با چند تلویزیون بزرگ امکان تماشا برای همه در کنار هم را فراهم کرده) تماشا کنم
بین اتریشی ها و آلمانی ها دعوا شد که نزدیک بود من ایرانی هم اون وسط چند تا مشت و لگد نوش جان کنم و با اومدن پلیس مسئله حل شد.
فکرش را میکردم، وقتی به پلیس اتریش نگاه میکردم، حتی منی که اینجا یک خارجی هستم، برام معنی امنیت مطلق داره، یعنی وقتی پلیس به اونجا رسید احساس کردم دیگه هیچ خطری نمیتونه من را تهدید کنه.
اما ایران چی؟ پلیس ایران فقط و فقط میتونه احساس ناامنی داشته باشه!
براشون متأسفم که (اون هم نه همه) ایرانی بودن خودشون را از دست دادن و حتی بر روی کسانی که برای دفاع از تمامیت عرضی وطن بلند شدند (تظاهرات جلوی سفارت امارات) باتوم کشیدند
متأسفم براشون
دوشنبه 27 خرداد 1387

payamak - انگلستان - منچستر
فقط میشه گفت خدا ذلیل و زارتون کنه به امید اون روزی که این دشمنان ازادی صورتشونو از خجالت بپوشانند نه این جوانهای بیچاره.خفت بر شما و رییس جمهورتون
دوشنبه 27 خرداد 1387

mahkame - اتریش - وین
ali-vienna - اتریش - وین من هم مثل تو اینجا احساس امنیت میکنم. حتی اگر ساعت 3شب تنها تو خیابون باشم.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
یعنی یه روزی میشه این از خدا بی خبرها دنبال سوراخ موش بگردن واسه قایم شدن که اونم گیرشون نیاد؟ ننگ بر شما. این پول ارزش داره که شماها میبرین خونه؟
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

pm nadin - فرانسه - پاریس
خاک بر سرشون حال آدمو بهم میزنن
هنوز کسی مونده تو شهر نگرفته باشن این عقده ایا
بگیرین تا جامعه از فساد وفقر !!! نجات پیدا کنه !!!!!!
اخه همه ی مشکلات از حجابه ومارک لباسو مدل مو
اینا که اصلا شخصی نیست انتخاب شخصی ندریم ما
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

amirpersia - سوء‌د - استکهلم
قبلش عذر میخوام از همه. مردشور دین ومذهبی رو ببرن که بخواد با این مسائل به خطر بیفته. این ملایان احمق و مزدورانشون هیچی نیستن. ما هم نباید گندشون کنیم اینقدر. ما بیدی نیستیم که به این بادها بلرزیم. بیان سوئد رو ببینن تا بفهمن حکومت عدل علی یعنی چه. دموکراسی واقعی یعنی چه. اینجا همه به عنوان انسان به هم نگاه میکنند و هر کس متناسب با فرهنگ و دین واعتقادش ازاده. با حجاب و بی حجاب معنا نداره و هرکس هر جور که میپسنده لباس میپوشه. همه به هم احترام میگذارن و بدون هیچ مشکلی و در تعامل کامل در کنار هم زندگی میکنند. ننگ و نفرین بر نظام دیکتاتوری و تروریستی جمهوری اسلامی.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

bidad - آمریکا - آتلانتا
Eteraaz - ایران - تهران
والا این چیزی که شما میگی ما تا حالا ندیدیم و نشنیدیم
اتفاقا اینجا خانم هایی هستند که بجز عینکشون هیچ جای دیگشون معلوم نیست و کسی هم کاری بهشون نداره.
احتمال داره خبری که شما خوندی مثل خبرهای استادت (احمدی نژاد)باشه که سر و ته نداره.مثل گندی که تو ایتالیا زد و هیچ کس تحویلش نگرفت بعد خبر داده که من خودم تحویل نگرفتم.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

pedialex - فنلاند - هلسینکی
Eteraaz - ایران - تهران
از خوندن نظر های قبلی تو تا حدودی به تو اشنا شدم ولی حالا به ملیت تو مشکوکم .
از منظورت در مورد *فرهنگ اصیل ملی و مذهبی خودمون* این خودمون کیان؟
هنجارشکنی یعنی چی؟
در مورد اون ایالت امریکا هم اسمش رو بگو چون جایزه داره.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

ghol333 - ایران - تهران
درود بر نظام متعالی جمهوری اسلامی . ما مردم ایران از طرح مقابله با ناقضین امنیت اجتماعی استقبال و حمایت می کنیم. سلام بر پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

mush - ایران - مشهد
خیلی اشغالن
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

shiva_hr86 - ایران - اصفهان
خوب راست می گن دیگه!...اگه این پسرا روسری سرشون کرده بودن بهشون گیر نمی دادن!!!!!!!!!
---------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
با تشکر
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

negar2007 - انگلستان - لندن
بله کاملا مشخصه که اصلا سلیقه ای برخورد نمی کنند.
اینا که همه مانتو بلند تنشونه.حالا چون گل گلی پوشیده باید بگیرنشون؟
ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

omid1980 - امارات - دبی
طویلست به جای مملکت
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

masoumeh - ایران - تهران
جالبه به قول دوستمون از اتریش من که حجاب چادر دارم با دیدن پلیس می ترسم کاش پلیسهای ما هم امنیت به جامعه می بخشیدن.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
در جامعه امروزی که اساس قانون ان بر احترام و پایبندی به حقوق بشر است هیچ اقتدار مذهبی یا سیاسی در موقعیتی نیست که اخلاق واحدی را بر ملتی تحمیل کند. هر فردی در محدوده قانون می تواند جایگاه اخلاقی خود را اتخاذ کند. در چنین جامعه ای الگوی رفتاری واحدی وجود ندارد. پس ارزش گذاری بر اساس یک الگو ی واحد انجام نمی شود. مردم در انتخاب خود ازادند تا زمانی که حقوق دیگران نقض نشود. می بینید که اساس نظام اسلامی بر تحمیل یک الگوی واحد برای بیش از یک میلیارد انسان است! عقب ماندگی و بدبختی اینجاست چون حقوق یک میلیارد انسان نقض شده! بحث طولانی ست و من سخن کوتاه می کنم. به امید ازادی مسلمانان و غیر مسلمانان از این دین انسان ستیز اسلام!!!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

MATADOR - امارات - دبی
چرا تبعیض قائل میشی؟ تیم محبوبت قهرمان شد تا یه ماه عکساشو نمایش میدادی .یدونه از قهرمانی تاج نذاشتی.این قهرمانیو تبریک میگم.استقلال سرور لنگیاست.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

azad-andish - کره - بوسان
باید زنها و دخترهای تهرانی یک روز و یکساعت معین بدون روسری ومانتو بیان تو خیابون.در ضمن بد نیست مامورین گشت ارشادهم یک سفر اداری به کشورهای اروپایی و حتی اسیایی داشته باشند تا معنی امنیت رو واسه خانمها بفهمند.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

Nazi76 - ایران - تهران
Eteraaz - ایران - تهران امثال تو هستن که این کشور رنگ شادی و آزادی رو نمیتونه ببینه .خدا بهتون عقل بده که بفهمید موضوع اینه که این نظام مقدس و کلا عربها برای سرکوب زن و تو سری زدن به اون این کارارو میکنن. این جزو تزهای خمینی بود که زن پست کلیدی داشته باشه که توی قانون اساسی ایران هم مصوبه .بابا اون بالا خونه که از آکبندی در بیاد اتفاقی نمیفته هاااااااا
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

reza1980 - ایتالیا - میلان
فکر کنم تو این طرح مسخره باید علاوه بر ظاهری هر چه شلخته تر و کر و کثیف تر دندانهاتون هم زرد و جرم گرفته باشه . رجوع شود به عکس ششم
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

omid.tehrani - آلمان - مونیخ
این مأموران نیروی انتطامی همه شان متعلق به سپاه سیاه دل , پلید و خبیث ضحاک ماردوش هستند. اینان نه چیزی از فرهنگ می فهمند نه وجدان دارند. و این حکومت مستکبر و ظالم آنقدر بی بنا است که تار موی دختری و ژل سر پسری ان را می لرزاند و آنان را می ترساند که مجبور می شوند خودشان را اینطور حقیر کنند.
زنده باد مردم ایران. مرگ بر ضحاک های ماردوش
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

جبرئیل - بحرین - ...
افرین به پلیس ایران ..
خدا حفظشون کنه ..
زنده باد احمدی .
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

emroz.1979 - سوئد - یوله
واقعا بعضیاشون هر جای دنیا که باشند وضعیتشان فاجعه است. واقعا ضایع هستند.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

barbud_daneshmand - بلژیک - گنت
باید بپا خیزیم برای رهایی این تنها راه است.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

bardia007 - آلمان - مونیخ
ایران- تهران -اعتراض
این خبر را حتما در کیهان شریعتمداری خواندی.
به چه زبونی باید تو کله پوک حاکمان ایران اینو فرو کرد که دیوانه ها مشکل ایران به خدا لباس و مدل موهای جوانان نیست .
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
بابا بیاین یکی یک (بورکه) چادر طالیبانی به زن ها و مرد ها بدین خلاص کنید
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

borkinafaso_22 - ایران - ساری
اینجا آخر دنیاست
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

nova7859 - ایران - تهران
حکومت اسلامی یه چارچوب تعیین کرده که همه باید یه شکل فکر کنن حرف بزنن رفتار کنن ..... حتی لباس بپوشن در غیر این صورت باید مجازات بشن ... خفقان کامل!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

saraee - ایران - اهواز
فرهنگ ما ایرانیه....اون زمان که اسلام اومد توی عربستان . عربها لباسی می پوشیدند که بدنشون معلوم بود چون خودشون عقلشون نمی رسید که لباسشون رو ضخیم تر کنن خدا دستورشو صادر کرد... ما چرا باید چوب نفهمی اونا رو هنوز که هنوزه بخوریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
فرهنگ اصیل و ملى‌ ما ایرانیها اینه که همه، چه مرد و چه زن در لباس پوشیدن آزادند. چیزى که فاشیستهاى مذهبى میگن اولن فرهنگ نیست و بى فرهنگى و دخالت در زندگى خصوصى مردمه و دومن جزیى از آداب و رسوم عربهاى مسلمونه نه ما ایرانیها.
مرگ بر جمهورى اسهالى و گوسفنداى طرفدارشون
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
تو ایینه اون ارایشگاه را دیدین یک سری عکاس باخودشون روانه کردن اخه میخوان با این عقب مانده بازی هاشون به کجابرسن خدا میدونه این ها روسری رنگی و گل دارن بی حجاب که نیستن خیلی پرو هستین سر همه یک لچک مثل کلفتها انداختین حالا حتما باید سیاه باشه تا اقایون دلشون نلرزه به هر چی مرده تو ایرانه رسما داره توهین میشه منتها کی هست که بفهمه بیشتر از این که به من و امثال زنان توهین و بی احترامی بشه
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

fanos - ژاپن - اوکی ناوا
از پائین هشتمین عکس را مشاهد کنین برادرمون چه انکارد ریش سه تیغی کرده
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

shanul - المان - هامبورگ
Eteraaz - ایران - تهران
این افرادی که توسط پلیس فاسد رژیم بازداشت می شوند معدود نیستند تعدادشون هم خیلی زیاده ولی چون پلیس قدرت کنترل همه افراد اجتماع راندارد به چشم امثال شما بچه اخوندا تعدادشون معدود می اید!!
اگر تعداد این افراد به قول تو بی حجاب معدود بود این طرح مبارزه با بد حجابی رو نمی گذاشتند چون به چشم نمی امدند این افراد در جامعه!!
این جوانان اصیل ایرانی به هیچ وجه هنجار شکنی نمی کنند بلکه چهره یک ایرانی را به تصویر می کشند به صورت نرمال هم لباس می پوشند و با اینگونه لباس پوشیدنشان اعتراض می کنند به رژیم اسلامی ایران و فرهنگ اشغالگر اسلامی عربی!!
فرهنگ اصیل ایرانی بر اساس دمکراسی و احترام به عقاید مردم بوده بدون
خشونت و زور و توهین به انها { رجوع شود به تاریخ باستان ایران و دوران هخامنشیان}شما تاریخ گذشته ملی و مذهبی ایرانیان را نمی توانی وارونه جلوه بدهی!
همه ایرانیان ریشه زرتشتی دارند زرتشت نقطه مقابل تعالیم اسلام هست!
تو همون قران شما ایه برای حجاب دارد ولی نگفته اگر کسی حجاب را رعایت
نکرد باید با او چه کار کرد !!
دین باید از سیاست جدا باشد. تو مسلمانی درود بر تو ولی عقیده اسلامیت
را نمی توانی با زور و خشونت بر مردم دیکته کنی و همه افراد جامعه نمی توانند با یک ایدئولژی فکر کنند و زندگی کنند در این صورت اون حکومت تبدیل می شود به دیکتاتوری مثل همین حکومت جمهوری اسلامی دیکتاتور ایران!!
ننگ بر افسران نیروی انتظامی که این گونه با هموطنانش بر خورد می کنند!
مرگ بر رژیم جمهوری اسلامی ایران.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

anahita_k1985 - ایران - لرستان
Eteraaz - ایران - تهران
ببیند اینجا برای ایرانیان است اگر سواد ندارید که میدانم که دارید ولی .... ندارید که بینید,,,, توی این دنیا صفحهایی است که برای ترکها و عربها و افغانیهاست که شما هرگز یک ایرانی را آنجا نمیبینید که در باره کشوره انها نظر بدهد پس خواهشا دقت کنید و دیگر اینجا سوهان روح بچهای ایرانی نشوید پانترک هستید یا عرب و یا مغول اینجا جایی برای شما نیست ,,فرهنگ ایران هرگز اسلامی نبوده و نخواهد بود,,, چند گاهی هم دنیا بکام کاسه لیسان و جنایت کاران بیگانه خواهد بود ولی ایران همیشه تاریخ باقی خواهد ماند به کوری چشم شما و اربابانتان
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

pesare_iruni - ایران - تبریز
با با بعضی از اینا هم شورشو در آوردن حقشونه که بهشون گیر بدن.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
ولی از اون تاسف برانگیز تر دخترانی هستند که صورت خود را پوشانده اند انگار خودشان هم باور دارند که جرمی مرتکب شده اند.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

ahangebiseda - سو ئد - نورشو پینگ
Eteraaz - ایران - تهران : افرین
ali-vienna - اتریش - وین : اخر بدبختی تو خودت نمیدونی چی میگی و چی میخوایی
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

piki82 - ایران - تهران
من الان تو این سایت عضو شدم ...فقط به این دلیل که بگم آقای Eteraaz - ایران - تهران .... خداییش خیلی شوتی....امیدوارم نسلت منقرض بشه
عزیزم...همیشه هم باید نظر بده این...سوهان اعصاب همه ای بخدا...
بهت خیلی فشار میاد ساکت کار کنی ؟؟؟ ( نمینویسم خفه که ناراحت
نشی )
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

ahriman46 - انگلستان - لندن
لعنت به پلیس ایران..
خدا حفظشون نکنه..
احمدی هم که انقدر کوچیکه که زنده و مرده اش فرقی نداره
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

A_Y_Deutschland_Bremen - المان - برمن
اهای شماهای که تا میگیم جاوید شاه خودتونو جـــــــــــــــــــــر میدینو شاخ میشین.کجاین؟؟؟؟دردو بلای این خانواده پهلوی بخوره تو کاسه سر اون رهبر و رئیس جمهورو .....و در اخر شما دستمال به دستهای این رژیم کثیف اسلامی که دهنم نجس شد با کلمه رژیم اسلامی.ازادی اینه نه؟؟؟؟ جــــــــــــــــــــــــــــــــــــاوید شـــــــــــــاه همیشه بوسه باد بر پرچم مقدس و پاک شیرو خورشید.زنده باد فرح دیبا پهلوی.ممنون
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
چرا این زینب کوماندوها نمیرن پایین آمدن شلوار آیت اله سردار زارعی امام جماعت و پیشنماز مسجد عفاف و 6 زن برهنه که دوتاشون هم شوهردار بودن را کنترل کنن و مرداشون هم نمیرن سری به دانشگاه زنجان و باسوادهای اسلام که درحال تحریک شدن و قربون صدقه رفتن و تجاوز به دختر مردم بود بزنن و یک گروهشون هم نرفتن سری به قاصی فلاح و دوتاش بزنن که خر یک پسر بچه13 ساله رو گرفته بود وهمونکاری رو میکرد که در بچگیش باهاش میکردن بگیرن که از ترس و شرم و رسوایی واجبی نخوره و خودشو بکشه .؟
چرابند کردن به چهارلاخ موی دختر و پسر که دوست دارن بتقاضای سنشون بگردن .؟
اگه این جماعت کثیف حکومت مدار که با دیدن یه تیکه مو تظاهر به تحریک شدن میکنن اولآ مریض جنسی اند دو مآ وظایف زناشوپی خودشونو بکمک یه مشت قرص ویاگرا انجام میدن و بعضی وقتام واسه حفظ خانواده .. کمکی میگیرن . این جمبولکبازیهام که در میارن رو عقده های باقیمانده از بلاهایی است که تو بچگی سرشون آوردن وحسادتی است که به نسل جوون دارن .
سومآ اینها از جایی که بی ناموسن و معنی ناموس نداشته شونم نمیدونن بلد نیستن با ناموس مردم چه جوری رفتار کنن و همه را بچشم دخترها و زن و بچه های خودشون می بینن .
نیروی انتظامی هم اگه خیلی غیرت سرش میشه بره سرمرزهای کشور که بی صاحاب مونده و کامیون کامیون و تریلی تریلی توسط سران رژیم وسایل عشرتکده و مواد مخدر وارد میکنن بگیرن .
اگه دیدن دو لاخ مو و چکمه و یه شلوار جین باعث تحریک میشه که تو این اروپا و جهان غرب مردها صبح تا شب باید درحال غسل و احتلام باشن و مثل آخوندا بخورن و بخوابن همش دستشون تو جیبشون باشه و فوتبال دستی بازی کنن و بیخیال علم و شعور و دانش باشن .....ببین تو قرن بیست و یکم گیر چه قاطر ها و عتیقه هایی افتادیم هااااااااا
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

paniz2689 - کانادا - تورنتو
amirpersia - سوء‌د - استکهلم
موافقم
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
Eteraaz - ایران - تهران
با حرفات موافقم به امید روزی که ایران عزیزمون از همه بی قانونیها پاک بشه
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

marduk - ایران - تهران
همش صحنه سازیه
تمام این افراد که مثلا بازداشت شدن از طرف دولت اجیر شدن
مردم اگاه باشید تمام این کارها برای اینه که ترس در جامعه حکمفرما بشه و کسی جرات شورش و اعتراض به بی عدالتی های دولت رو نداشته باشه
عکسهای با کیفیت صدا و سیما به خوبی از صحنه سازی های نیروی انتظامی پرده برداشته
ایرانیان ترسی به دل راه ندید که تمام اینها فریبی بیش نیست
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

twelve - آریانا - شیراز
چقدر فحش ؟! مثلا چی میخواین به اینا بگین ؟! زشت ترین و کثیف ترین فحش ها و هر چیزی که توی این دنیا به کثیفی و پستی معروفه رو به اینا نسبت بدین ! چی عوض میشه ؟! چی تغییر میکنه؟! یعنی فکر میکنین این کثافتای بی ناموس واسشون حتی بدترین فحش ناموسی هم مهمه ؟! این دشمنان خدا ، این بر هم زنندگان نظم طبیعت اسن چیزا حالیشونه ؟! اینا میخوان فرهنگ عرب ملخ خور رو باب کنن ، زورشون رو فقط به مردم نشون میدن! از انزوای جهانی عقده ای شدن اینطوری خالیش میکنن !! فحش چه اثری داره آخه !! باید اتحاد باشه با عمل!! ندیدین تا یه تحصن میشه تا یه تجمع میشه ، چه جوری به خودشون میلرزن ؟!
راه نجات اتحاد و رشادته ! راه نجات از ظلم جنگیدن و نترسیدن از کتک خوردن و حتی مرگه !! اینا شاه رو چطور بیرون کردن ؟! با کتک خوردن ، با مظلومیت ، با خون دادن !! واسه سرکوب هر ظلمی باید خون داد ! هر کی مردشه ! یا علی!
من میام ، اما اگر میترسین ، سکوت کنین ، با فحش های ما و شما ، این کثافتا وحشی تر میشن !!
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

takmosafereshab - ایران - اصفهان
omid1980 - امارات - دبی
مساپل خانوادگی تو ربطی به دیگران نداره
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

hani_gooli - المان - بن
خدا رو شکر میکنم تو ایران نیستم اگر فقط یک سال بیشتر میموندم تا الان رکورد زده بودم از بس می گرفتنم چون اینجوری که این عکس ها نشون میده فردا پس فردا مامان بزرگمون هم باید براش سندگذاشت از کلانتری یا وزرا درش اورد.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

sajed - ایران - یزد
خدا لعنت کنه هر چی آدم نامرد
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

rainyboy77 - ایران - تهران
من فقط باید بگم واقعا حیف ما که داریم تو مملکتی زندگی میکنیم که امثال (اعتراض) و این آدمای ابله و جیره خور دارند راست راست میگردند و ما کاری نمیکنیم.اینا باعث سر افکندگی ما در کل دنیا هستند. اون فرهنگی که نه اصیل و نه اصلا فرهنگ مال خودت که لایقشی .ایران جزو معدود کشورهایی است که فقط سکوت در آن آزاد است .
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

payaam - ایران - تهران
من بارها به مقام معظم رهبری حضورا عرض کردم که مملکت اسلامی به زن احتیاج نداره. همشون رو باید اعدام کرد. چون اگه جلوی زنها رو نگیریم خدای نکرده , بیت رهبری رو بر سر خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ویران میکنند.
نصر من ا...
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
دوستانی که میگن من اون خبر مربوط به آمریکا رو از خودم در آوردم ، بفرمائید . اینم اصل خبر :
پوشیدن شلوار بگی در آمریکا ممنوع شد
شهر الکساندریا واقع در ایالت‌ لوئیزیانا در جنوب‌ امریکا همچون‌ بسیاری‌ از شهرهای‌ جنوبی‌ امریکا پوشیدن‌ شلوارهای‌ فاق‌ کوتاه‌ معروف‌ به‌ شلوار ‌بگی‌ ‌ را ممنوع‌ کرد‌.
به‌ گزارش‌ خبرگزاری‌ فرانسه‌ از واشنگتن‌‌ لوئیس‌ مارشال‌ مشاور شهرداری‌ الکساندریا اعلام‌ کرد‌ ما به‌ اتفاق‌ ارا این‌ قانون‌ را تصویب‌ کردیم‌ چون‌ شهروندان‌ زیادی‌ شکایت‌ کرده‌ بودند و نمی‌ خواستند جوانانی‌ را ببینند که‌ شلوارشان‌ پائین‌ بود و بدنشان‌ دیده‌ می‌ شد‌.
این‌ قانون‌ هم‌ درباره‌ زنان‌ و هم‌ درباره‌ مردان‌ صادق‌ خواهد بود هر چند که‌ شلوارهای‌ ‌ بگی‌ ‌ عموما مورد علاقه‌ پسران‌ است‌‌ .
دوستان لزومی نداره من برای تایید حرفهام به دروغ متوسل بشم .
نمایندگان‌ شهر اتلانتای‌ ایالت‌ جورجیا نیز برای‌ به‌ تصویب‌ رساندن‌ این‌ قانون‌ تلاش‌ می‌ کنند‌.
جوانان‌ در صورت‌ تخطی‌ از این‌ قانون‌ با خطر جریمه‌ پانصد دلاری‌ و شش‌ ماه‌ زندان‌ روبرو هستند‌.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

اورول - ایران - مشهد
احمدی نژاد گفت کشور ما کشوری آزاده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میخواستم تعریف پریزیدنت و نسبت به کشور دیکتاتوری یا کشوری که مردم در آن آزادی ندارند بدونم ؟
البته با وجود اطلاعات خوب آقای اعتراض شاید جوابمو ایشون بدن !
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
جملم وسط خبر افتاد . اشتباه شد .
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

ali-vienna - اتزیش - وین
ahangebiseda - سو ئد - نورشو پینگ
یادم میاد این را یه زمانی نه فقط من، بلکه کل سایت به جنابعالی میگفتند!!!!
به نظرات قبلی مراجعه شود!
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

shahrzadeGheseGo - انگلستان - لندن
اگرهم راست بگی به ما چه؟ مهم اینکه این کار ضد ازادی بشره حالا هر جای دنیا باشه
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

payamak - انگلستان - منچستر
اعتراض بابا بخواب که حال نداری حرف نزن دبگه میترسی بگن بچه اخوند لاله ؟
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
با دوستمون در اتریش در مورد ایجاد امنیت برای افراد جامعه اعم از خارجی و غیر خارجی توسط پلیس موافقم در آلمان هم به همین گونه است ولی جالب اینجاست که هیچ کدام از این عکسها بد حجاب نبودند این پدر سوخته ها فقط می خواهند در جامعه رعب و وحشت ایجاد کنند و این اسلام ضد آدمیت را به آدمها تحمیل کنند وگرنه باور کنید کشورهای مدرن عربی که اسلام را برای ملتشون مدرنیزه کردن تره هم برای دولت ایران خرد نمی کنند . ننگ بر این رژیم و نادانی زنده باد روشنفکری وتبار آریایی
Eteraaz - ایران - تهران تو میگویی در ایران مردم آزادند برایمان از قول رییس جمهورت بگو که خفقان و ظلم و ستم به ملت و سلب آزادی یعنی چی ؟
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

mehrankamali - ایران - بابلسر
Eteraaz - ایران - تهران
جون ننت جون ابجی کوچیکت جون سعید امامی جون احمدی نژاد جون خامنه ای زیاد نظر نده باشه ؟
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
Eteraaz - ایران - تهران
مطمئن باش این قانون لغو می شه چون مخالف دموکراسیه!! معلوم نیست واقعیت داشته باشه!! شهرالکساندریا معلوم نیست چندنفر جمعیت داره!!! این همه جنایت رژیم علیه جوانان ایرانی ازادیخواه رو ندیدی چسبیدی به همین قانون نیم بند توی یک شهر امریکا!!!
با این حرفهاسعی نکن چهره رژیم رژیم رو مثبت نشون بدی!! همه اسلامگراها از رو رفتند یا ارشاد شدند!!! تو دیگه کی هستی؟!!!!
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

با هوش - ایران - گرمسار
اعتراض - تهران - ایران
اول اینکه منابع خبر تو خبرگزاریهای‌جمهوری‌ولایت فقیه ست که اونا هم هر چی‌میگن باید برعکسش کرد . دوم اینکه منظورشلوار هاییه که از.. پسرا موقع راه رفتن یا دویدن می افته این نوع شلوار ها رو بیشتر بجه های‌ گنگ ها و یا سیاه ها می‌پوشن و اسمش بگی‌نیست . سوم اینکه برید شلوار خودتون رو سفت بچسبید که با دیدن دو تا موی‌خانوما از پاتون نیفته !!!گرفتی !!!!
کاش تو هم دنیا رو یه کم دیده بودی.
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.