آزادی سردار زارعی فرمانده سابق نیروی انتظامی با قرار وثیقه ۵۰ میلیون تومانی

آزادی سردار زارعی فرمانده سابق نیروی انتظامی

با قرار وثیقه 50 میلیون تومانی

 رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به تبدیل قرار فرمانده سابق نیروی انتظامی استان تهران از آزادی وی با قرار وثیقه 50 میلیون تومانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سیدعلیرضا آوایی صبح امروز در جمع خبرنگاران افزود: عمده اتهامات فرمانده سابق نیروی انتظامی استان تهران مربوط به اتهام های کیفری و اخلاقی بود که با ارائه مدارک و مستنداتی از سوی وی دلایل موجود برای محکومیت کفایت نکرد .
وی افزود: این فرد چند ماهی است تحت قرار بازداشت بود ولی در روزهای اخیر با تبدیل قرار وی و سپردن وثیقه 50 میلیون تومانی آزاد شده است.
آوایی گفت: رسیدگی به این پرونده کماکان ادامه دارد.
رئیس کل دادگستری استان کل تهران همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه اراذل و اوباشی که در طرح اخیر نیروی انتظامی بازداشت شده‌اند، آیا حکم اعدام صادر شده است یا خیر؟ گفت: سه مورد از این افراد که تجاوز به عنف داشتند دادگاه حکم اعدام صادر کرده است و برای بعضی از پرونده‌ها نیز که بنای به عنف اثبات نشده بود دادگاه کیفری استان موضوع را به دادگاه جزایی ارسال کرده است.

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
ازادی سردار برای این است که طرح امنیت اجتماعی و برخورد با پدیده بدحجابی دوباره شروع شده و حضور این کثافت در اذییت و ازار جوانها الزامی است.مطمئنا هیچ وثیقه ای هم در کار نیست چون همه این جانی ها سرشون تو یه اخوره.
دوشنبه 27 خرداد 1387

mahkame - اتریش - وین
همشون یک مشت کثافت هستن
دوشنبه 27 خرداد 1387

fdsa60 - ایران - تهران
همون جوری که عاملین کوی دانشگاه تهران محکوم شدند ایشان هم محکوم میشوند.
البته باید بگوییم که اینها از الطاف اسلام ناب محمدی است
دوشنبه 27 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.