انتشار عکس های مبتذل همکار سابق در اینترنت

انتشار عکس های مبتذل همکار سابق در اینترنت

نواندیش: مردی که عکس های مستهجنی از همکار سابقش در اینترنت قرار داده بود با شکایت این زن شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ چندی قبل زنی به نام سحر به پلیس مراجعه و اعلام کرد سه قطعه عکس غیراخلاقی و مستهجن از او که همگی ساختگی و جعلی هستند به همراه شماره تلفن منزل و موبایلش در وبلاگی در یاهو 360 به تصویر کشیده شده است. وی با اعلام شکایت، از ماموران پلیس خواستار شناسایی و دستگیری عامل انتشار این عکس ها شد. در پی شکایت این زن موضوع از طریق پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پیگیری شد و با همکاری عوامل فنی دفتر اینترنت در دادسرای ارشاد شرکت سرویس دهنده فردی که وبلاگ را راه اندازی کرده بود، شناسایی شد و در نهایت با اطلاعاتی که این شرکت در اختیار ماموران قرار داد شماره تلفن متهم به دست آمد و در نهایت وی که فرشاد نام دارد در عملیاتی غافلگیرکننده توسط ماموران دستگیر شد. در تحقیقات مقدماتی فرشاد به جرم خود اعتراف کرد و در ادامه مشخص شد وی از همکاران سابق سحر است.

emroz.1979 - سوئد - یوله
یک بار بچه های کلاسمون با معلم دینی این کارو کردن . البته نه با اینترنت بلکه پخش کردن تو شهر. نامرد دست کمی از اون مرتیکه نداشت.
دوشنبه 27 خرداد 1387

rastad - ایران - تهران
با سلام
واقعاْ که خیلی مسخره است . ما در چه شرایط و اوضاع احوالیم اونوقت یه عده ادم مزخرف یا مزاحم تلفنی میشن و یا اینطوری عکس همکارشون در اینترنت میندازن
بابا بخدا خجالت بکشین مگه تعصب ندارین . مگه غیرت ندارین
واقعاْ که مالیاقتمون همین احمقی نژاد هست تف به شما که با آبروی مردم و با آبروی هموطن خودتون بازی میکنین
لعنت به شما . لعنت . کثافتا
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

kamran1955 - ایران - تهران
افسوس که جوانان ما از فشار روانی و جسمی و بار فکری عظیمی که بر دوششان گذارده شده کج رفته و در چنین سراشیب هایی افتاده اند. خداوند این سرزمین را از کژی و پلشتی پاک سازاد. ایدون باد.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
واقا ادم باید افسوس بخوره براى این کارا.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.