آیت الله جوادی آملی : حقوق بشر همانی است که دین می‌گوید

آیت الله جوادی آملی : حقوق بشر همانی است که دین می‌گوید

 و آن چه را که سازمان ملل طرح می‌کند مزاحم حقوق بشر است

آیت‌الله جوادی آملی گفت: شناسایی نیروهای نخبه و پرورش این نیروها از بهترین وظایف روحانیت و از مهمترین وظایف منتظران حضرت مهدی (عج) است.
به گزارش مرکز خبر حوزه، جوادی آملی در دیدار گروهی از طلاب و دانشجویان تصریح کرد: غربی‌ها و مدعیان حقوق بشر خیال می‌کنند که فطرت انسانی از معارف تهی است و لذا ترویج عقاید الهی میان نونهالان را مذموم می‌دانند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: باید به جوانان و نوجوانان، منابع، مبانی و راه پژوهش را معرفی کرد تا خودشان راه صحیح را برگزینند.
وی خاطرنشان کرد: حقوق بشر همانی است که دین می‌گوید و آن چه را که سازمان ملل طرح می‌کند مزاحم حقوق بشر است و اینها اصلا نوجوان را بشر نمی‌دانند.
جوادی آملی با اشاره به روایاتی مبنی بر حق نوجوان بر پدر و مادر درخصوص تربیت اسلامی گفت: حقوق بشر به معنای بی‌توجهی به فطرت انسانی نیست بلکه باید برای شکوفایی آن تلاش کنیم.
وی افزود: ما نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم و صبر کنیم تا نوجوان ما بالغ شود و دستگاه‌های تبلیغاتی، رسانه‌ها سریال‌ها، اینترنت و ماهواره هر طور خواستند اینها را تربیت کنند.
استاد حوزه علمیه قم در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد: به جوانان باید آموخت که هر کس با دین خدا بازی کند، آبرویش خواهد رفت و اگر جوانان این مفهوم را درک و باور کنند، سلامت آینده کشور تضمین خواهد شد زیرا کشور را مردان پاک می‌سازند.

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
حقوق بشر از نظر اینهایعنی زندان شکنجه سلول انفرادی و خلاصه پذیرایی مفصل در زندانهای مخوف رژیم اخوندی و در انتها اعدام.امیدوارم این پذیرایی روزی نصیب خود این اخوندها و عواملشون بشه.
دوشنبه 27 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
لعنت به اخوند بیسواد و احمق و نفهم! برای اخوند مغز خری سنگسار و اعدام نوجوانان و پدوفیلی و زوئوفیلی هم همان حقوق بشره !!! لعنت به اخوند و مزدور اخوند!! لعنت به خائن به ملت ایران!!
زنده باد لائیسیته ! زنده باد ولیعهد ایران!
دوشنبه 27 خرداد 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
درود بر ایشان و تمامی مراجع عظام و علمای اعلام.
خدا حفظشان کند.
یا علی
دوشنبه 27 خرداد 1387

mahkame - اتریش - وین
اخوند یعنی حرومزاده. اخوند=شیطان
دوشنبه 27 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : شما کثافتها ( آخوندها ) دیگر از حقوق بشر حرف نزنید .به قول خودتان( ما نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم و صبر کنیم تا نوجوانان بالغ شوند و بعد منتظر اعتراضات بین المللی شویم ما باید قبل از بالغ شدن اعدامشان کنیم تا بعد مورد حمله قرار نگیریم . آقای آملی گفتند. به جوانان باید آموخت که هر کس با ما آشغالها و جمهوری اسلامی کثافت بازی کند، آبرویش خواهد رفت و اگر جوانان این مفهوم را درک و باور کنند، سلامت آینده جمهوری اسلامی تضمین خواهد شد زیرا جمهوری اسلامی را آقایان کثافت میسازند آقای آملی چرا به خبر گزاریها نگفتی این زر هایی را که میزنم برای این چند روزه است که نمی گذارند ما این چند نوجوان را هم اعدام کنیم
دوشنبه 27 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
نمی شود همزمان ادم باهوش و شرافتمند و اسلامگرا باشد!!!!! اگر باهوش و اسلامگرا باشد شرافتمند نیست!!/ اگر شرافتمند واسلامگرا باشد باهوش نیست / پس اگر شرافتمند و باهوش باشد اسلامگرا نیست!!!!!!
دوشنبه 27 خرداد 1387

golpesar1973 - کانادا - تورنتو
کسی نیست به این مرتیکه بگه یک سری به همین کشورهای غربی بزنه ببینه چطور به نوجوانانشون بها میدن.مشکل اینجاست که اینا فقط راه حوزه تا حرمسرا رو بلدن و پاشونو از ایران بیرون نذاشتن تا ببینن دنیا دست کیه.به امید ازادی مردم ایران از دست شیاطین بزرگ(اخوندها)
دوشنبه 27 خرداد 1387

hamid86 - ایران - شاهرود
من اگه جای حکومت بودم 70 درصد آدم پست کشور و دار می زدم و برای اون 30 درصد خوب زندگی آرمانی ایجاد می کردم.70 درصد مردم گرگ هستند در لباس انسان
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

majeed_banned - ایران - شیراز
و دین همانی است که شماها میگویید
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

Nazi76 - ایران - تهران
bandekhoda - برزیل - برازیلیاآخه مزدور .... مثل تو و اون بویی از انسانیت نبردن چه برسه به حقوق بشر.لعنت به همتون .
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
مرگ بر این شیاد و تمامى مراجع عظام و علماى اعلام.
خدا ساقطشان کند این کثافت ها را
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

derafsh - اتریش - وین
حقوق بشر یعنی:(من مطلب زیر را بارها نوشته ام. این مطلب کاملا ذات این شیادان را نشان می دهد!)
کتاب نکاح ایت الله خمینی مسئله 12: کسیکه زوجه ای کمتر از 9 سال دارد وطی او برای وی جایز نیست چه اینکه زوجه دائمی باشد؛ و چه منقطع؛ و اما سایر کام گیریها از قبیل لمس بشهوت و اغوش گرفتن و تفخیذ(با ران او شهوترانی کردن) اشکال ندارد هر چند شیر خواره باشد!!!!!!!!!!!!!!
حقوق بشر یعنی ازدواج با دختر 9 ساله. حقوق بشر یعنی سنگسار. حقوق بشر یعنی حمله به کفار! غارت اموال انان و تقسیم کردن زنان انان بین مسلمین! حقوق بشر یعنی گردن زدن مرتد! حقوق بشر یعنی بریدن دست و پا در خلاف جهت! حقوق بشر یعنی...
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
این بی ناموسها که همیشه رو منبرهاشون میگفتن اسلام دینی است که با زمان جلو میره ...قطع دست وپا و سنگسار و دیه گرفتن کجاش مال زمان حاله ..؟.اینا که قوانین اسلام متوحش در1400 سال گذشته ست .
اسلام ضد بشر کجاش یه دونه قانونش بنفع بشره آملی چلغوز ؟ دزدیهاپی که میکنین و از نون سفرهء‌ مردم میدزدین و تو زباله دون شکم خودتون و زن و بچه تون میریزین هم جزو قوانین بشریتونه پفیوزهای دزد هیچی ندار ...کاش یه ذره غیرت تو وجودتون بود که میشد فحشهاپی که حق مسلمتونه به خیکتون بست که سرتون ازخجالت بکنید به هرچه نه بد ترتان ..چه فایده حتی معنی غیرت رو هم تو لغتنامهء عقیدتیتون نه نوشته و نه جاپی خوندین ... تو اصلآ بشری که بدونی قانونش چیه ؟ اسلامی که بازورشمشیر مردمو مجبور به ادای شهادتین کرد کجاش قانون بشریه مارمولک چلغوز ؟ اسلامی که بجرم دگراندیشی و دگر عقیدتی مردم شریف این مملکتو به خاک و خون میکشه اصلآ براش بشر معنی داره ای از حرمله بدتر .؟ صفحات تاریخ مدون اسلام زرد که بود شماها اومدین و زردترش کردین ....حالا دریدگی و وقاحتو بجاپی رسوندین که قوانین آفتابه ای و بند انگشتیتونو میخواین جای قانون بشر به مردم قالب کنید ای گندابه های بد تر از فاضلاب تهران . این ملت یه روزی خشتک پاره پورهء شما بی ننه باباها رو سرتون میکشن و چپه سوار الاغتون میکنن و سرخاب سفیدابتون میکنن و تو شهر میگردونن تا عبرتی بشه که دفعهء دیگه با چهار متر چلوار که دور سربی مغزتون می پیچین هوس حکومت و عرض اندام بسرتون نزنه . اونزمان هم دیر نیست .
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
اینها که سواد ندارن فقط سواد مزخرفگوی دارن که توی قم خواندن..خر بدنیا اومد گاو از دنیا میره
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.