خیابانی به نام ۱۸ تیر در ایتالیا نامگذاری می‌شود

خیابانی به نام 18 تیر در ایتالیا نامگذاری می‌شود

شهردار ایتالیا در اقدامی تحریک آمیز قصد دارد یکی از خیابان‌های نزدیک به سفارت ایران در رم را به نام 18 تیر نام گذاری کند.

به گزارش باشگاه جوانی برنا "جانی آلمانو" در بیانیه‌ای مغرضانه که شورای اطلاع رسانی شهرداری رم آن را منتشر کرد، اعلام داشت که شخصا از نامگذاری خیابانی به نام 18 تیر حمایت کرده زیرا به نظرش ایده بسیار جالبی به نظر می رسد.

وی مدعی شده است: 9 ژوئیه (18 تیر) خاستگاه آزادی‌خواهی و جنبش دموکراتیک دانشجویان ایرانی است که ما به شدت از آن دفاع می‌کنیم.

آلمانو یاد آور شد: طرح نامگذاری خیابانی در رم و در نزدیکی سفارت ایران با عنوان 18 تیر را به شورای شهر خواهد فرستاد تا در صورت تصویب سریعا به مرحله اجرا در آید. شهردار رم گفته سعی خواهد کرد مراسم نامگذاری را در روز 9 ژوئیه برگزار کند.

منابع آگاه گفته‌اند انجمن جوانان یهودی شهر رم در القاء این تصمیم به شهردار م بسیار فعال بوده و از طریق رسانه‌های تحت نفوذ خود و با بهره گیری از رایزنی با برخی عناصر تحکیم وحدت از مدتها پیش به این امر دامن زده اند.

دخالت عناصر فوق به حدی بوده که حتی قبل از این تصمیم قرار بوده خیابان مذکور به اسم یکی از عناصر تحکیم وحدت نامگذاری شود. یاد آور می‌شود که اینگونه اقدامات تحریک آمیز از سوی برخی دولتهای غربی بر ضد ایران سابقه داشته و بعضا نقش پر رنگ صهیونیست‌ها در آن به وضوح قابل مشاهده است.

شایان ذکر است 18 تیر 1378 به عنوان یکی از تلخ‌ترین روزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از دوران دفاع مقدس و به عنوان یکی از نقاط بحرانی تاریخ معاصر کشور که عده‌ای آشوبگر و فرصت‌طلب از مطالبات جمع کوچکی دانشجو سوء استفاده کردهه و برای چند روز پایتخت را ملتهب کردند، محسوب می‌شود که با درایت رهبری نظام و حضور به موقع نیروهای مردمی بسیج به سندی ماندگار از پایبندی مردم به آرمان‌ها و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل شد. اگرچه همواره از آن به عنوان یکی از نقاط ضعف در مدیریت بحران کشور در آن دوره یاد می‌شود.

منبع : خبرگزاری برنا

Eteraaz - ایران - تهران
پس پیشنهاد میکنم ایران هم خیابانی که سفارت ایتالیا توش هست رو به نام "ادواردو آنیلی" بزاره که پسر رئیس باشگاه یوونتوس و شرکت فیات ایتالیا بود که چند سال پیش بخاط گرویدن به اسلام توسط صهیونیستها و با همکاری دولت ایتالیا کشته شد چون میترسیدند که ثروت پدرش به ادواردو برسه .
یکشنبه 26 خرداد 1387

rezsor - ایران - تهران
یادش بخیر من بودم اونجا
یکشنبه 26 خرداد 1387

alaindelone - امریکا - لس انجلس
9 ژولای. نه نهم ژوییه.این روز سالروز تولد منه.دقت کنید.
یکشنبه 26 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
ژویه قبول نیست باید فارسشو بگن اگر هم براشون سخته بگن ایتالیایشو بگن 18 تیری نو ای اخینو ماستو خیارینو
یکشنبه 26 خرداد 1387

SAMAN DAR BE DAR - انگلیس - منچستر
18 تیر نقطه عطفی برای جنبش ازادی ایرانیان که یک حرکت دانشجویی با حمایت مردم بود به طوری که مقام معظم رهبری از ترس گریه کردن .من خودم انموقع بودم ولی حیف که نتونستم یدونه از این شیپیشارو از بین ببرم
یکشنبه 26 خرداد 1387

مبین.رشت - ایران - رشت
از دولت محترم ایتالیا خواهشمندم که خیابانی را در ایتالیا بنام گی های ایرانی ثبت کنند تا یاد آور این مطلب باشه که ما تو ایران زیاد گی داریم و حرفهای احمدی نژاد توهمی بیش نبوده اگر گی بازی عملا تو ایران ازاد بشه و رو بستر جامعه بتو نه خودشو نشون بده اونوقت همگان از انبوه جمعیت همجنسگرایان انگشت حیرت بر لب خواهند گذاشت!
دوشنبه 27 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : از شهردار رم ممنون و سپاس گذاریم امیدوارم که به تصویب برسد ( 18 ) تیر روز آزادی خواهان و روزی بود که چهارتا مثل ( Eteraaz - ایران - تهران ) با طرفداری خود از جمهوری اسلامی بسیاری از دانشجویان عزیزمان را از پای دراوردند چرا یک آخوند که میمیرد خیابان را که به اسمش میکنند هیچ برای آن هم سالگرد میگیرند یعنی دانشجو مقامش از آخوند کثافت بیشتر نیست ( چرا باید مخالفت کنیم )
دوشنبه 27 خرداد 1387

lamash - ایران - تهران
SAMAN DAR BE DAR - انگلیس - منچستر
ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس ، میتونی خود کشی کنی
دوشنبه 27 خرداد 1387

paiiz - تهران - ایران
قطعا من و همه دانشجویانی که در این روز علیه ظلم و استبداد قیام کردیم از اینکه سرکوب شدیم و روز بیست و سه تیر رژیم جیره خوارهای خودشو به خیابون ها فرستاد سرخورده و مایوس نشدیم. بلکه عزم و اراده خودمون را برای رویاندن نهال آزادی در این سرزمین جزم کردیم و تا زمانی که زنده ایم به این مبارزه ادامه خواهیم داد زیرا زندگی بدون آزادی ارزش زیستن ندارد
دوشنبه 27 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
اینام جز همون هفتاد درصد میشه که رییس جمهور منتخب!!!!!!!!! گفته بود؟
دوشنبه 27 خرداد 1387

nooshyn - فرانسه - رن
paiiz - تهران - ایران .دوست و هموطن عزیز .من بهت افتخار میکنم
دوشنبه 27 خرداد 1387

عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن
Eteraaz - ایران - تهران
چرا اینقدر مغرضانه و بدون اطلاعات کافی هر چی از دهنت میاد مینویسی به خدا اون مستندی که صدا و سیمای ایران در مورد انیلی درست کرد خیلی چیزهاش دروغ بود اولا که در مورد مسلمان شدن انیلی شک و شبه زیاده طوری که طبق خبری که در رجا نیوز اومده بود خانواده انیلی تصمیم داشتن از صدا و سیمای ایران شکایت کنند اما به نظر خود من انیلی مسلمان بوده ولی قبل از مسلمان شدن یه چند سالی فاشیست بوده و اصلا دلیل مسلمان شدنش این بود که یه فاشیست بوده مثل روبرتو فیوری" رهبر حزب نئو فاشسیت ایتالیا که مسلمانه و تنها کسی بود که در ایتالیا با احمدی نژاد دیدار کرد
کشته شدن انیلی توسط موساد به دلیل مسلمان بودنش نبود به خاطر این بود که اون یه فاشیست سرمایه دار بود در اروپا تعداد سرمایه دارای مسلمان کم نیست اما سرمایه دار فاشیست خیلی کم پیدا میشه حالا نئو فاشسیت + یهودیت + اسلام رو با هم جمع بزن میفهمی که شهید ادواردو ( مهدی ) یه فاشیست بود یه ضرب المثل معروف هست که میگه دشمن دشمن من دوسته منه مسلمانان و اعراب که با اسراییل و یهودیت از قدیم الیام دشمن بودند ( از قلع و قم یهودیان اطراف مدینه توسط محمد تا همین جنگ اعراب با اسراییل ) نئو فاشسیت ها هم که در جنگ دوم جهانی نشون دادن که چقدر به یهودیها لطف دارن پس اگه بازهم امثال انیلی رو در نماز جمعه تهران دیدید زیاد تعجب نکنید
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.