اولین مصاحبه نماینده بازداشتی مجلس هفتم و هشتم

اولین مصاحبه نماینده بازداشتی مجلس هفتم و هشتم

منتخب ملکان در مجلس هشتم اخبار منتشر شده درباره خود را تکذیب کرد و از بررسی این شایعات در دادرسی خبر داد.

به گزارش عصرایران، سلمان خدادادی در حالیکه تا کنون از هرگونه مصاحبه با اصحاب رسانه خودداری کرده بود امروز با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص مسائل مطرح شده درباره بازداشت خود گفت: هیچ ماموری مقابل در خانه مرا دستگیر نکرده و حتی کتبا هم احضار نشده ام.

وی با کذب خواندن مسائل مطرح شده در رسانه ها تاکید کرد: تنها با سفارش دادسرا و حراست مجلس در دادگاه حاضر شدم و چون وثیقه مرا نپذیرفتند یک هفته در بازداشت بودم.

خدادادی در خصوص اعتراض فاطمه آلیا به اعتبار نامه وی گفت: خانم آلیا هیچ سند و مدرکی به شعبه رسیدگی کننده ارائه نکرده است.

وی خاطر نشان کرد: اعتبار نامه من در شعبه 13 رد شده اما تا کنون این پرونده به کمیسیون تحقیق ارجاع نشده است.

خدادادی درباره مطرح نشدن این پرونده در صحن علنی امروز نیز گفت: به دلیل برخی مصلحت ها موضوع در صحن علنی مطرح نشده است وهیئت رئیسه در حال پیگیری موضوع است.

همچنین صبح امروز جمعی از مردم ملکان با تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار تائید اعتبارنامه خدادادی بودند.

این افراد با در دست داشتن پلاکارد هایی ضمن حمایت از خدادادی دیدار با آلیا که به اعتبارنامه خدادادی اعتراض کرده است و نمایندگان آذربایجان در مجلس و خبرنگاران را خواستار بودند.

Aytak - ایران - تبریز
رو که نیست سنگ پای قزوینه
مرتیکه ی بی حیا
یکشنبه 26 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
وقتی وقاحت و حیا از یک کاری بره نتیجه اش اینه. این بابا میگه زارعی کرد و هیچ اتفاقی نیفتاد و بعد از یه مدت دیگه میاد و یه پست بالاتر میگیره پس چرا من نکنم.نهایتا چندتا عقدنامه و صیغه نامه جعل میکنه و نشون میده.تازه این قضیه اش بعلت اختلاف دوتا قوه روشده. این رژیم عین چاه توالت میمونه که هرچی هم بخوره بوش بیشتربالا میزنه.
یکشنبه 26 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
وقتیکه حاکم خودش دزد و بیناموس باشد میخواهید کی بداد ملت برسه!!!! چطور ملت برای دفاع از خاک و وطن تجمع میکنند نیروی انتظامی با حمله و ضرب و شتم با ملت مقابله میکنند که اجازه نرارید و باید هماهنگ و مجوز صادر میشد!!!!! ولی برای دفاع از یک بیناموس دزد کثافت یک مشت مزدور رژیم نیاز به مجوز ندارن!!!!!! روزهای آخر عمر رژیم ملایی است.و مزدوران را خوب میشه شناخت!!! بعد نگین ما نگفتیم !!!حالا برین از متجاوزان دفاع کنید و بازم با چماق به ملت حمله کنید تا بموقع.روزی بشه که همین چماقهارا ملت تو سرتون بشکنن.لعنت بر شما کثافتها.
یکشنبه 26 خرداد 1387

مبین.رشت - ایران - رشت
خب ایشان که نمیتوانند همه ماجرا را واضح تو ضیح بدهند چون مثل دیگران سرشو میکنن زیر آب!!تازه این مردم هم که خیلی پشت این مسایل هستن.هه..!!!
دوشنبه 27 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.