فیلم تلاش معاون دانشجویی دانشگاه زنجان برای تعرض به یک دختر دانشجو

تلاش معاون دانشجویی دانشگاه زنجان برای تعرض به یک دختر دانشجو؛

 دفتر تحکیم وحدت خواستار عذر خواهی و استعفای وزیر علوم شد

(لینک دانلود فیلم مربوطه)

خبرنامه امیرکبیر: دانشجویان دانشگاه زنجان نقشه معاونت دانشجویی این دانشگاه برای تجاوز به یکی از دختران دانشجو را فاش ساختند. دکتر حسن مددی که از اساتید گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه زنجان و معاون دانشجویی دانشگاه زنجان می باشد قصد داشت با تهدید یکی از دانشجویان دختر وی را مجبور به ارتباط جنسی نماید.

پس از آنکه یکی از دانشجویان دختر دانشگاه زنجان به کمیته انضباطی احضار شده بود، دکتر مددی این دختر دانشجو را تحت فشار قرار داده بود تا به خواسته های بی شرمانه وی تن دهد. مددی تنها راه این دختر دانشجو برای جلوگیری از اخراج شدن از دانشگاه را پذیرش خواسته های شوم وی دانسته بود. پس از ادامه تهدیدهای معاونت دانشجویی، دانشجویان دانشگاه تصمیم گرفتند نقشه شوم دکتر مددی را فاش سازند.

ساعت هفت بعد از ظهر روز گذشته این دانشجوی دختر در حالیکه یک ضبط صوت نیز با خود به همراه داشت، با معاون دانشجویی در دفتر وی قرار گذاشت و هنگامیکه معاون دانشگاه برای انجام این عمل ننگ آور در حال درآوردن پیراهنش بود دانشجویان به دفتر وی یورش برده و ضمن جلوگیری از این عمل شرم آور از این اقدام فیلمبردای نمودند و پس از آن اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی نمودند.

به دنبال افشای این مساله و تهدیدات معاون دانشجویی دانشگاه زنجان، بیش از ۳۰۰۰ نفر از دانشجویان شب گذشته تجمع کرده و خواستار استعفای دکتر مددی معاونت دانشجویی، و دکتر نداف، رئیس دانشگاه زنجان شدند. در این تجمع که تا پاسی از شب نیز ادادمه داشت دانشجویان دختر و پسر دانشگاه زنجان به محض حاضر شدن ریاست دانشگاه در جمع دانشجویان یکصدا استعفای کادر ریاست دانشگاه را خواستار شدند. عده ای زیادی از دانشجویان دانشگاه زنجان شب را در سالن ورزش دانشگاه سپری کردند تا صبح با اضافه شدن باقی دانشجویان به جمع متحصنین، تحصن تا رسیدن به خواسته های دانشجویان که توسط شورای متحصنین اعلام خواهد شد ادامه پیدا کند. ضمناً امتحانات یکشنبه و دوشنبه دانشگاه زنجان لغو شد.

نکته قابل توجه این است که دکتر مددی کسی است که چند روز پیش به عنوان دبیر هیات نظارت دانشگاه، حکم انحلال انجمن اسلامی دانشگاه زنجان را امضا کرد. یکی از دانشجویان زنجان در همین زمینه به خبرنامه امیرکبیر گفت: “مددی در حالی که هنوز جوهر امضا حکم انحلال انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان خشک نشده به خیال این که در دانشگاه هیچ صدای معترض و مخالفی باقی نمانده، قصد داشت یک دختر بی پناه را مورد اذیت و آزار قرار دهد.” مددی پیش از این نیز از سال ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۶ ریاست دانشکده ادبیات دانشگاه زنجان را بر عهده داشته است.

لازم به ذکر است این هتک حرمت در دانشگاه زنجان در حالی اتفاق می افتد که مشابه همین اتفاق در اردیبهشت ماه در دانشگاه سهند اتفاق افتاد و نسبت به دانشجویان دختر دانشگاه سهند، توسط مسئولین حراست هتک حرمت هایی انجام گرفت. سال گذشته نیز تجاوز مسئول حراست دانشگاه کرمانشاه نسبت به یک دختر دانشجو اعتراضات دانشجویان این دانشگاه و تشکل های دانشجویی را در پی داشت.

همچنین اخبار رسیده از همدان از وضعیت وخیم چند تن از افراد مسموم شده حکایت دارد.

در پی این حوادث دفتر تحکیم وحدت با صدور اطلاعیه ضمن برشمردن حوادث مشابه در دانشگاههای کشور اعلام نمود: «از آنجائیکه وزیر علوم با تکیه بر پاسخگو بودن نسبت به اعمال مسئولین دانشگاهها اقدام به انتصابی نمودن روئسای دانشگاهها و معاونین آنها کرده است، بر این اساس اکنون باید پاسخگوی این اعمال ننگین باشد که تنها در دولت نهم شاهد آن هستیم و باید ضمن معذرت خواهی از جامعه دانشگاهی هر چه سریعتر استعفا دهد.» بیانیه روابط عممومی تحکیم را در ادامه بخوانید.

اطلاعیه روابط عمومی دفتر تحکیم وحدت پیرامون

حوادث دانشگاه همدان و تعرض به یک دختر دانشجو در دانشگاه زنجان توسط معاون دانشجویی

 

وزیر علوم باید عذرخواهی کرده و استعفا کند

در حالی که هر روز اخبار متعددی از محرومیت از تحصیل دانشجویان منتقد و عدم ارائه کارنامه به آنها برای تحصیل در مقاطع بالاتر انتشار می یابد وهمچنین تشکلهای مستقل تعلیق یا منحل می شوند از سوی دیگر کمبود امکانات رفاهی، سو مدیریت مدیران و در نهایت سقوط اخلاقی برخی از حامیان دولت من جمله برخی از مسئولین دانشگاهها هر روز فاجعه می آفریند و البته در این میان ذکر بیکاری، گرانی، فساد اداری و سوء مدیریت گسترده در کشور در سایه حکومت مهروزان نهم خود تکرار مکررات است.

هنوز چند روز از تحصن موفقیت آمیز دانشجویان دانشگاه تربیت معلم به دلیل مشکلات صنفی نگذشته است که اخبار نگران کننده ای از مسمومیت گسترده دانشجویان دانشگاه همدان به دلیل ضعف مدیریت مسئولان به گوش می رسد و در نهایت اخبار نگران کننده ای از تعرض به یک دانشجوی دختر توسط معاون دانشجویی دانشگاه زنجان همگان را در تاثری عمیق فرو می برد. پیشنهاد بی شرمانه برقراری ارتباط نامشروع و اقدام به این عمل -هرچندکه با دخالت دانشجویان ناکام ماند- از سوی معاونت دانشجویی دانشگاه زنجان که سابقه عضویت در نهادهای شبه نظامی را نیز دارد در حالی روی داد که سه روز پیش همان معاون دانشجویی دستور انحلال انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان را صادر نموده بود و پس از این دستور وی که به گمان خویش از دست منتقدان خلاص شده است، دختری دانشجو که در کمیته انضباطی دارای پرونده بوده است را تحت فشار می گذارد که با وی رابطه نامشروع برقرار نماید و این درحالی است که این فرد در سال اخیر دختران دانشجوی بسیاری را به دلیل پوشش نامناسب به کمیته انضباطی فراخوانده است!!

این اتفاق در حالی روی می دهد که چندی پیش در دانشگاه کرمانشاه مامور حراست با استفاده از حربه کمیته انضباطی به دختری تعرض نمود و در دانشگاه سهند تبریز نیز اخباری دراین زمینه انتشار یافت. هر چند این تنها مدیران دولت نهم در دانشگاهها نیستند که چنین اعمال ننگ آوری را مرتکب می شوند بلکه چند نماینده حامی دولت نیز به دلیل فساد اخلاقی بازداشت شده اند و اخباری مبنی بر فساد مالی سران این گروه در روزهای اخیر منتشر شده است .

مجموعه حوادث رخ داده در دانشگاهها من جمله کمبود گسترده امکانات رفاهی و مسمومیت گسترده غذایی در چند دانشگاه کشور و در نهایت هتک حرمت دختران دانشجو توسط مسئولین دانشگاهی که از ابتدای دولت نهم شاهد آن بوده ایم به خوبی ضعف مدیریتی و اخلاقی دولتمردان نهم را آشکار می سازد و نشان می دهد انگیزه حذف منتقدان در جامعه و به خصوص دانشگاه جهت سرپوش نهادن بر چنین سوء مدیریتها و اقدامات شرم آوری است که برخورد با احزاب و رسانه های منتقد در سطح جامعه و به تبع آن فساد اخلاقی و مالی گسترده حامیان دولت و همچین انحلال انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان و بروز چنین حادثه ای خود گواه این مدعی است.

در پایان دفتر تحکیم وحدت ضمن ابراز تاسف از حوادث رخ داده در دانشگاه همدان و زنجان اعلام می دارد بی شک وقوع چنین حوادثی در سطح جامعه و دانشگاه در فاصله ای کوتاه، آنهم به وسیله حامیان دولت نتیجه تلاش برای حذف منتقدان و خیال آسوده مجرمان برای انجام چنین اعمالی است. همچنین از آنجا که وزیر علوم با تکیه بر پاسخگو بودن نسبت به اعمال مسئولین دانشگاهها اقدام به انتصابی نمودن روئسای دانشگاهها و معاونین آنها کرده است بر این اساس اکنون باید پاسخگوی این اعمال ننگین باشد که تنها در دولت نهم شاهد آن هستیم و باید ضمن معذرت خواهی از جامعه دانشگاهی هر چه سریعتر استعفا دهد.

rusvadek - روسیه - روسیه
یا مهدی بیا
بیاببین که امتت چیکارا میکنن بیا اسلام رو از دست اینها نجات بده
الهی امین بگید همتون
یکشنبه 26 خرداد 1387

fati1378 - فرانسه - پاریس
چیز مشخس نیست ما که چیز ه ندیدم شما چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 26 خرداد 1387

shanul - المان - هامبورگ
صبح تا شب دارند مسئولین اسلامی ایران به زنان در سازمانها و دانشگاها و نهادهای دولتی تجاوز می کنند بعد هم در صف اول نماز جماعت می ایستند و نماز می خوانند!!!!
روزی نیست یک فیلم از کثافت کاریهای مسئولین اسلامی ایران بیرون نیاد!
من نمی دونم گشت ارشاد چرا این اقایون مسئولین رو نمی گیرد!
یکشنبه 26 خرداد 1387

alijj2009 - سوئد - استکهلم
دم دانشگاه زنجان گرم
یکشنبه 26 خرداد 1387

kouroshpsx - ایران-تهران - قلعه حسن خان
دهن این یارو باید بدن به من آسفالت کنم.
یکشنبه 26 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : آفرین بر دانشجویان . ( shanul - المان - هامبورگ ) سپاس
یکشنبه 26 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
من سالها تو دانشگاه بودم ، مسئولین دانشگاه اکثرا آدمهای سالمی هستند . با اینجور افراد که بسیار نادر هستند باید به شدیدترین وجه برخورد کرد که باعث تخریب چهره اکثریت میشن .
یکشنبه 26 خرداد 1387

Ardalan_mar - هندوستان - بنگلور
این است اسلامی کردن دانشگاه ها دیگه...
مدیران : 1- به زور کشوندن دختر های بدبخت به اطاق - 2- کشیدن پرده های اطاق و بستن در و البته احتیاط واجب است که از قفل بودن در اطمینان حاصل شود - 3- در آوردن پیراهن البته از یقه که بعد هم بشه سریع پوشیدش - 4- به دخترک بگویید که برای چه او آنجاست ؟ یعنی کارش گیر است و اول باید گره از کار آقای مدیر باز کند -->
تبصره 1:اگر قبول کرد که هم مدیر و هم دانشجوی دختر و هم خدا راضی اما
تبصره 2: چنانچه قبول نکرد همینکه مدیر و خدا راضی باشند واجب کفاییست
5-... 6- سریع کلیه شرایط و اوضاع را به حالت اولیه برگردانده خدا را نیز شکری واجب است که اتفاقی در حین جلسه نیافتاده - 7- دانشجو را سریعن و بدون فوت وقت از دانشگاه اخراج و به بدترین انواع تحدید و ارعاب نمایید.
و من الله توفیق - رهبر فرزانه
یکشنبه 26 خرداد 1387

aghakian - ایران - تهران
پاپوش... سادگی مسول....ودیگر هیچ....خود دختره هم مشکل داشته...
یکشنبه 26 خرداد 1387

Shayaan - المان - کلن
دختره یه چیزش میشده دیگه مشخصه تو فیلم. به زور که نمیشه اونم تو دانشگاه!!!
یکشنبه 26 خرداد 1387

bluestar - سرزمین جاوید - تهران
به به به به
باز هم یکی از فرزندان خلف قبایل وحشی و راهزن خزر حماسه آفرید.
به قول خودشون یاشاسین حسن مددی
یکشنبه 26 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
اوووووووووههههههه
حالا مگه ..... ؟؟؟ هنوز که کارى نکرد بد بخت. اش نخورده دهن جزقاله هاهاها
خاک بر سر این معاون دانشکاه که انقد بد بخت و عقده اییه
یکشنبه 26 خرداد 1387

boomobar - ایران - تهران
مملکت ما گل و بلبل نیست ولی آقای Ardalan_mar - هندوستان - بنگلور چرا وقتی از هیچ چی خبر نداری نظر میدی ؟ یه مشت احمق این کارا رو انجام میدن بعد هم پشت دین و قرآن قایم می شن . شما که خارجه تحصیل یا زندگی می کنی دیگه چرا اون قرآنو می بینی ؟ شما یارو رو ببین .
حالا می گیم ما تو خفقان زندگی می کنیم شما چرا به جای استدلال روشنفکرانه به فحش رو می یاری ؟ اینکه این غول شهوت باید کنترل شه یکی از ده فرمان موسی هم هست . اینها اگه یهودی هم باشن این کارارو نمی کنن . اسلام هم که همینو گفته . این آقا که خیر اموات دکتره مصداق همون ضرب المثل امریکایی است که می گه تو می تونی 5 تا پی اچ دی داشته باشی و هنوز یه عوضی باشی . و در آخر اگه قرار باشه این مملکت نجات پیدا کنه به دست همین دانشجو ها که عمل می کنن نجات پیدا می کنه . نه من و این آقای اردلان که هی از هم ایراد می گیریم . مرسی ...
یکشنبه 26 خرداد 1387

melodi - انگلستان - نیوکاسل
کیان از تهران و شایان از کلن تا کی می خواین همه چیز رو گردن زن و دختر ایرانی بیندازید. بس کنید. فساد اون مردک و امثال اونو اینطوری توجیه نکنید.
یکشنبه 26 خرداد 1387

amirpersia - سوءد - استکهلم
باز هم بگین این انقلاب اسلامی برکت نداشت. بنده خدا داشته به وصیت امام جامه ی عمل میپوشونده که میگفت دانشگاه باید محل انسان سازی باشه. لووووووووول
دوشنبه 27 خرداد 1387

spiderman - ایران - اراک
این که اولیش نیست هر روز داره از این اتفاقها می افته کسی هم صداش را در نمی آره.
دوشنبه 27 خرداد 1387

صادق-رامهرمز - ایران - رامهرمز
وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر بسیار تاسف بارتر از این حرفاست.اگر در زنجان جلوی این حادثه گرفته شدَاما در ماهشهر حادثه ها به کرات تکرار میشود و فریادرسی نیست.
دوشنبه 27 خرداد 1387

bahram1 - ایران - تبریز
bluestar - سرزمین جاوید - تهران
وحشی .......ته بی عرضه
دوشنبه 27 خرداد 1387

بنده خدا - ایران - تهران
مختصر و مفید ! تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
عیسی به کوه زیتون رفت و بامدادان باز به معبد آمد و چون جمیع قوم نزد او آمدند، نشسته ایشان را تعلیم می داد که ناگاه، کاتبان و فریسیان زنی را که در زنا گرفتار شده بود، پیش او آوردند بدو گفتند ای استاد این زن در حین زنا گرفتار شده و موسی در تورات حکم کرده که چنین زنی سنگسار شود اما تو چه می گوئی؟ عیسی سکوت کرد و چون اصرار کردند گفت: هر که از شما که گناهی مرتکب نشده، سنگ اول را بیندازد. این گفته در وجدان آن گروه خلید و خجل گشته از سالخوردگان تا میان سالان یک یک بیرون رفتند و عیسی تنها باقی ماند با آن زن که در میان ایستاده بود. پس عیسی چون راست شد و غیر از زن کسی را نیافت گفت: ای زن مدعیان تو کجا شدند؟ آیا هیچ کس بر تو فتوی نداد؟ زن گفت: هیچ کس ای آقا. عیسی گفت: من هم بر تو فتوی نمی دهم، برو و دیگر گناه مکن.
انجیل یوحنا- باب هشتم
دوشنبه 27 خرداد 1387

jimbo - ایران - ناکجااباد
من نمیتونم دانلود کنم چه کار کنننننننننننننننننننننننننننننننم
دوشنبه 27 خرداد 1387

azam80 - ایران - تهران
ای بابا شما نمیدونید تو جامعه ما یا شاید هم در خارج از کشور که البته من نبوده ام بخصوص در دانشگاه که بنده مشغول به کار هستم عده بسیار زیادی از آقایان شاید تمامشون اگه خانم باهاشون خوب برخورد کنه که هیچ خوبن ولی اگه خدای نکرده فقط بخواد از تخصص و فکرش بهره بگیره کلاش پس معرکه است
دوشنبه 27 خرداد 1387

پری دریائی - ایران - تهران
aghakian - ایران - تهران !اگه دختره مشکل داشت که با یارو می رفت هم فال و هم تماشا اخراج هم نمیشد اینهمه هم حرف و حدیث پیش نمی یومد تو و امثال تو و اون مرتیکه بی حیای بی شرف هستید که مشکلات اساسی دارین انشا ء الله خداوند شفاتون بده!!
دوشنبه 27 خرداد 1387

lamash - ایران - تهران
چه آدم بی دین و غرب زده و نفهمی ،خاک برسر بیشعور و کثافت و بی دینش بکنن آدم چقدر باید احمق و غرب زده باشه که دکتر هم که شد بازهم ازین کارها بکنه
این میخواسته ادای غربیهای نفهم رو در بیاره که توی کلاس و مدرسه یه کاری میکنن ، لابد فیلمش رو دیده.
دوشنبه 27 خرداد 1387

khorshid12 - ایران - معلوم نیست
مددی کثیف آشغال
خوب آبرو تا بردن
بد بخت عقده ای
شما هم که نظر میدین نگین دختره یه چیزیش میشه
دختر بی گناه چه کار کنه
به کی پناه ببر
مشکل از مسولین هست دست دانشجویان پسر درد نکنه
دوشنبه 27 خرداد 1387

basafa - ژاپن - توکیو
اقایونی که میخواهید دانشگاها رو اسلامی کنید
اول بییاید کثافتهایی مثل اینو جمع کنید بعد برید سر وقت دانشجو
مردک انگار خودش خواهر و مادر نداره
دوشنبه 27 خرداد 1387

پری دریائی - ایران - تهران
aghakian - ایران - تهران !اگه دختره مشکل داشت که با یارو می رفت هم فال و هم تماشا اخراج هم نمیشد اینهمه هم حرف و حدیث پیش نمی یومد تو و امثال تو و اون مرتیکه بی حیای بی شرف هستید که مشکلات اساسی دارین انشا ء الله خداوند شفاتون بده!!
دوشنبه 27 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
بابا rusvadek - روسیه - روسیه تو هم که مغزت ..........اسلام یعنی دزد .دروغ تجاوز.........
دوشنبه 27 خرداد 1387

Ardalan_mar - هندوستان - بنگلور
در ضمن دوست من boomobar - ایران - تهران - این اولین باری هست که یکی از دوستان ( جناب عالی ) به من لطف نشون میدن و من خیلی خوشحال شدم از اشنایی با شما...و هیچ ایرادی هم نگرفته و نمیگیرم - بنده تحصیلاتم رو در همون مملکت خودم و در همون دانشگاه ها طی کردم و از بهترین خاطراتم دوره ی دانشجویی هست و کماکان با اون حال و هوا اشنا هستم... موفق باشین... بدرود...
از ماست که بر ماست...
دوشنبه 27 خرداد 1387

iranbanoo - ایران - تهران
خدایا .... اولا من ژیشنهاد می کنم دانشجویان را یک دوره فیلم برداری بفرستند . دوماا چند تا آفتابه بیندازند گردن این مددی نامرد افسارش هم بدهند دست مدیر نامرد دانشگاه .
دوشنبه 27 خرداد 1387

jesi - belgik - روسلاره
این مرد را باید از ... اویزان کرد مردتیکه رذل
دوشنبه 27 خرداد 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
همه ای این موارد ثابت میکنه که حکومت ایران کثیفه منم قبول دارم
اماآقای معاون دانشجویی مردی ساده و خنگی هم نبوده و مطمئن باشید که دخترخانوم تمام تلاششو کرده تا تونسته تحریکش کنه و این یک پابوش و دسیسه بوده چون از قبل برنامه ریزی شده و این خیلی ناجوانمردانه اس.
معاون دانشجویی یک قدیسه که نیست،، هر آدمی رو با اینطور موارد میشه تحریک کرد و آبروشو برد و گولش زد ....(البته نباید گول بخوره----

بیل کلینتون رسوا شد(((یکی از بزرگترین کشیشای کلیسای تکزاس هم رسوا شد)
-------------اما هیچوقت روز خوش توی این دنیا نمی بینه اگه اون دخترخانوم دست به تحریک اون زده باشه و از این راه خواسته اونو رسوا کنه----------
-----نظرات همه محترمه اما کمی هم به قضیه بازتر فکر کنید نه از روزنه های کوچیک کوچیک
یادتون رفته؟؟ دوربین مخفی صدا و سیما رو؟ دختر رو وسط خیابون میذاشتن بعد می دیدن کی براش ترمز میزنه اونم ساعت نه شب........ بعد راننده رو سوال و جواب میکردند......... این دو تا قضیه شباهتی با هم دارن؟------- تعصن و اعتراض برای گرفتن حق خوبه اما با هر قیمتی و با هر سوژه ای؟
دوشنبه 27 خرداد 1387

barbud_daneshmand - بلژیک - گنت
Shayaan - المان - کلن
دختره یه چیزش میشده دیگه مشخصه تو فیلم. به زور که نمیشه اونم تو دانشگاه!!!
اقای دانا!!!! مگر نفهمیدی دانشجوها با دختره قرار گذاشته بودند.حالا باید منتظر فایل صوتی ماجرا هم بود...
دوشنبه 27 خرداد 1387

barbud_daneshmand - بلژیک - گنت
Shayaan - المان - کلن
دختره یه چیزش میشده دیگه مشخصه تو فیلم. به زور که نمیشه اونم تو دانشگاه!!!
اقای دانا!!!! مگر نفهمیدی دانشجوها با دختره قرار گذاشته بودند.حالا باید منتظر فایل صوتی ماجرا هم بود...
دوشنبه 27 خرداد 1387

vera-alman - المان - هامبورگ
افرین به این دختر که با بیان حقیقت به دوستانش جلوی 1 فاجعه اخلاقی را که خیلیها مترسند افشا کنند گرفت .این دختران در اینده مشتی محکم به دهان مردان ایرانی نما که کم نیستند میزنند و پسران اصیله ایرانی شانه به شانه در کناره انان می ایستند . ایران ماله شماست نه انانی که چه در ایران و چه خارج صاحب افکاره زنگ زده گذشته اند.
دوشنبه 27 خرداد 1387

vanaki - بلجیک - بروکسل
دوست عزیز که از روسیه نوشتی اون کسی که تو میخوای بیاد که از همه اینها بدتره.اولا هم قدرت داره هم اینکه سالهاست مجرده.به مرد و زن رحم نمیکنه
دوشنبه 27 خرداد 1387

Ardalan_mar - هندوستان - بنگلور
boomobar - ایران - تهران دوست عزیز من هر چی نوشته ی خودم رو می خونم گرچه از حفظ هستم اما نه اسمی از قران دیدم و نه حتی اشاره ای !!! بنده هیچ وقت به مقدسات ولو اینکه باور خودم هم نباشه توهین نکردم و نمیکنم... نوشته ی بنده دست مایه ی طنز داره و از قول یک شخص گفته شده ( طنز = بیان مشکلات و اعتراض با زبانی دیگر )
شاید استناد شما از قران عبارت عربی انتهای متن هست که اون یک عبارته و نه کلامی از یک کتاب مقدس و معمولا به عنوان خاتمه در مکتوبات رسمی استفاده میشه... یا شایدم به خاطر عنوان متن میفرمایید که اون هم از طرف همین شخص مورد نظر من عنوان شده به هیچ وجه ربطی به قران و ادیان نداره
متشکرم
دوشنبه 27 خرداد 1387

pasargadae - ایران - شیرا
Eteraaz مثل اینکه شما اصلاح طلبی زیر هر خبری یه جوری ماس مالی مکنی
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

soshians - ایران - تهران
بنده خدا - ایران - تهران :
اینجور جاها که می رسه مسیحی می شی و دست به دامن انجیل. چه طور وقتی سردار زارعی آفتابه گردن جوونا می ندازه و دخترارو برا 2 تا تار مو می گیرن و زنارو سنگسار می کنن یادت نیست که همه گناهکاریم.
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
افرین به این پسر و دخترای ایرانی افرین اگه پلیس میتونه با دوربین مخفی حال بگیره جوان های ما هم میتونند منتها فرقاش این هست که این ادمهای معاون و وزیر ...دم از اسلام اصلاح نسل جدید اسلامی کردن دانشکاه ..........می کنند پسر و دختر های دانشجو که هم کلاس هستند ر ا هی بهشان بند میکنند اما خودشون کثافت کاری صد پله بالاتر از یک جوان را میکنند
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

rainyboy77 - ایران - تهران
با نظر شیما کاملا موافقم.یکی باید جواب این برنامه هایی که سر جوونا در میارن رو میداد که داد.
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

حامد76 - امارات - دبی
vanaki - بلجیک - بروکسل
لازم نکرده ادم ..... مثل شما در مورد امام زمان نظر بده .. قبل از اینکه مطلبی را مینویسی اینو بدون که در مورد چه شخصی حرف میزنی.. اون وقتی بیاد آدمایی امثال توى ..... از روی زمین بر میداره بعد میره دنبال بقیه کاراش ..
چهار‌شنبه 29 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.