کریس دی برگ در ایران ربوده شد " کاملا طنز

کریس دی برگ در ایران ربوده شد – کاملا طنز

خبرها حاکی از آن است که کریس دی برگ خواننده مشهور ایرلندی توسط عبدالمالک ریگی و دوستان توسط اشرار که گفته می شود از طرفداران سینه چاک عبدالمالک ریگی هستند ربوده و به مکان نامعلومی در یکی از شهرهای شمالی و یا جنوبی منتقل شد.


یک مقام نیمه امنیتی در مصاحبه با بخش خبرهای ویژه آی طنزنیوز اعلام کرد: این خواننده مشهور که در هفته پیش با گفته جمله «تهران امن تر ازلس آنجلس ولندن است» توجه و تعجب محافل جهانی را به خود جلب کرده بود همینک در دست اشراری است که هدفشان لطمه و آسیب به حیثیت هنری ایران و گروه آریان به ویژه محمدرضا گلزار است.


این مقام در حالت خنده خنده این جملات کریس دی برگ را نقل کرد: «من پیش از آمدن به ایران در روسیه اجرای برنامه داشتم ،اما آنجا چهار بادیگارد قوی هیکل از من مراقبت می‌کردند، در حالی که در اینجا من بسیار آزادانه و راحت به یکی از رستورانهای شما رفتم وبا یک همشهری شما گفتگو کردم.» و ادامه داد: آدم را سگ بگیرد ولی جو نگیرد.


یک مقام مسوول در کمیته مشترک وزارت ارشاد و حوزه هنری سازمان تبلیغات و قوه قضاییه همیچنین گفت: جل الخالق! در حالی که هنوز مجوز برگزاری کنسرت موسیقی «کریس دی برگ»، خواننده ایرلندی در ایران صادر نشده رسانه‌های جهان به پوشش وسیع نشست خبری وی در تهران پرداخته‌اند. پس حقش بود که ربوده شود!


در عین حال پلیس اینترپل اعلام کرد: 35 قلاده سگ شکاری زنده یاب برای جستجوی کریس به ایران می فرستیم.
مقامات پلیس ایران هر چه تلاش کردند نتوانستند به رئیس پلیس اینترپل حالی کنند که در ایران زلزله نشده بلکه طرف را ربوده اند
خواهر ناتنی کریس دی برگ مشهور به کریستین دی برگ در نامه ای خطاب به صفار هرندی وی را مسوول مستقیم این اتفاق دانست و از وی تقاضا کرد هر چه اشرار می خواهند به آنها بدهند تا او یک بار دیگر کریس را بر روی صحنه ببیند.


صفار هرندی نیز در مصاحبه ای اعلام کرد وزارت ارشاد به کسانی زنده یا مرده کریس دی برگ را بیاورند جایزه نقدی به همراه دیپلم افتخار اعطا خواهد کرد. گروه عبدالمالک ریگی از این فراخوان استقبال کرده است.


کوششهای خبرنگار ما از طریق خبرچینهای خود به این منجر شد که پیامی به این مضمون از اشرار دریافت کند: تا برای ما فارسی نخونه ولش نمی کنیم!
در نوار ضبط شده ای که طبق معمول از طریق شبکه الجزیره پخش شد اشرار از دولت ایران مهلت شش ماهه ای برای آموزش
زبان فارسی و خواندن برای آنها خواستند. شبکه فارسی صدای آمریکا نیز که پیش از این عبدالمالک ریگی را "رهبر جنبش مقاومت مردمی ایران" لقب داده بود، در پی این اقدامات اینبار به وی لقب "رهبر جنبش هنری ایران" را اعطا و از وی تجلیل کرد.


همچنین عبدالمالک ریگی درخواست کرد گیتار کریس را هر چه زوتر به آدرسش بفرستند وگرنه یک گوش او را خواهد برید.
وزارت بهداشت نیز اعلام کرد حال عمومی و خصوصی حسن رجب پور مدیر برنامه گروه آریان و مدیر شرکت ترانه شرقی پس از شنیدن خبر و تضرر بیش از اندازه رضایت بخش نیست.
به گزارش یک مقام آگاه در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بر خلاف لجن پراکنی های بی بی سی و سی ان ان مردم ایران با شنیدن خبر ربوده شدن کریس دی برگ عکس العمل خاصی نشان نداده و به زندگی روزمره خود و گرانی و خشکسالی مشغول شدند.
paniz2689 - کانادا - تورنتو
اون بیچاره هم برای اینکه دل مردم ایران و خوش کنه و بتونه تو ایران بخونه این حرف و زد . وگرنه مسئولین همین طوری با موسیقی مخالفن . چه برسه که هم خوان زن داشته باشه . چه برسه خواننده غربی داشته باشه . این بنده خدا چی بگه ! بگه عجب مملکت بدی یک جور حرف در میارن در ضمن نمیزارن کنسرت بزاره بگه مملکت گل و بلبل باز حرف در میارن .
یکشنبه 26 خرداد 1387

diba11 - سوئد - استکهلم
معلوم شدکه شما هم نژادپرستید چرا نظر منرو نشون ندادید حالا هم اگه کی اعتراضکنه میگید دسته ما نرسیده در صورتی که من خودم نوشتم فرستادم دروغ هم حددی داره وی یه روز همتون چوبشو میخورید با اون مملکتی که به گند کشیدید

دوشنبه 27 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
خیلى خندیدم مرسى
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.